Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vlk
16.03.
krotká zvířata

Na Českolipsku překvapují lidi dva vlci, dá se k nim přijít na metry

V okolí Doks lidé sledují dva vlky, kteří jim připadají podezřele krotcí. Našemu štábu se podařilo sehnat důkazy o třech pozorováních za uplynulé dva týdny, ze dvou existuje i videozáznam. Myslivci se domnívají, že by mohlo jít o vlky ze zajetí, vypuštěné do volné přírody. Podle odborníků jde ale spíš o mláďata, která jsou jen zvědavá.

Výměna manželek - Ondra, Martina, Kačka
21.02.
Život po Výměně

Martina z Výměny: "Honza měl v očích zlo, děti bil! Bojím se o ně"

Středeční premiérový díl Výměny manželek vzbudil mezi diváky bouřlivé emoce. Martina se dostala do rodiny despotického Honzy, který v jednom kuse pil a nadával i dětem. Ondrovi zase přijela náhradní manželka Mirka, která si o poměrech doma ráda vymýšlela.

Robinsoni
07.02.
Robinsonův ostrov

VIDEO: První noc Robinsonů! Kdo měl největší strach a proč?

Dnes večer pokračuje premiérová řada reality show Robinsonův ostrov a soutěžící čeká první noc na opuštěném filipínském ostrově. A pro některé dámy to bude noc poměrně náročná. Podívejte se, která ze soutěžících měla největší strach.

Prásk.tv píše:

Jaká byla první noc na Robinsonově ostrově?
čtěte o tématu strach na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Vražda v Jihlavě
aktualizováno 15.12.
vrah na útěku

"Nejlepší člověk v našem okolí," řekla žena o zavražděné v Jihlavě

Jihlava je v šoku z vraždy za bílého dne. Policie pátrá po pachateli, který na sídlišti zastřelil starší ženu. Vrah z místa činu ujel v červeném terénním voze. Známá o zavražděné promluvila.

Čert
aktualizováno 05.12.
mikulášská nadílka

Strašit, nebo nestrašit čertem? Tohle udělejte, když dítě zpanikaří

Už dnes večer zamíří do mnoha domácností trojice nadpozemských bytostí. Mikuláš doprovázený andělem a čertem je v Česku tradicí. Hodné děti se mohou těšit na odměnu, ty zlobivé čeká pokárání. Někdy se ale může návštěva čertů nepříjemně zvrtnout a pak už jde o zdraví.

Zdravotní problémy Karly Šlechtové
aktualizováno 16.11.
znepokojivé foto

Šlechtová přiznala vážné zdravotní problémy. Bojí se, že přijde o prst!

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová se znovu potýká se zdravotními problémy. Kvůli bolestem nohou, které ji trápí dlouhodobě, musela vyhledat lékaře. Teď se bojí, aby nepřišla o prst.

Pátek 13 a věštkyně Silvan
13.10.
odbornice radí

Je pátek třináctého smolný den? Věštkyně řekla, proč se bojíme

Lidé věří, že je pátek třináctého nešťastným dnem již odedávna. Pro někoho jsou to pověry, někdo naopak změní trasu, pokud mu přes cestu ten den přeběhne černá kočka. Odbornice prozradila, jak to s tímto magickým dnem ve skutečnosti je a jestli se opravdu máme čeho bát.

Spící žena
29.09.
Výklad snů

Zdá se vám o zkoušce nebo řízení auta? Tohle vaše sny znamenají!

Mnoho lidí přikládá tomu, co se jim v noci zdá, obrovskou váhu. Podle některých teorií dokážeme ve snech předvídat budoucnost, podle jiných odhalují naše podvědomí. Asi každý si ale všimne, pokud se mu nějaký sen stále opakuje. Co znamenají ty nejčastější?

Zlý klaun
13.09.
Napadení v Anglii

Děsiví klauni znovu útočí: Jeden naháněl dívky po parku!

Premiéra hororu To, ve kterém hraje jednu z hlavních rolí vraždící klaun Pennywise, vyvolala novou vlnu "vtípků", kdy lidé v kostýmu děsivého klauna straší kolemjdoucí na ulici. Poslední případ se odehrál v britském Bristolu, kde neznámý vtipálek naháněl v masce klauna vystrašené dívky.

Hurikán Irma se přehnal přes Kubu
aktualizováno 10.09.
NIČIVÝ HURIKÁN

Irma se přehnala přes Kubu! Dcera se mi neozývá, bojí se Lenka

Hurikán Irma, který několik dní pustošil ostrovy v Karibiku, opustil severní pobřeží Kuby a míří k americké Floridě. Na Kubě napáchal obrovské škody.