Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sex
10.05.
šokující průzkum

Mladí se děsí sexu: Každý osmý je v 26 letech panic! Čeho se bojí?

Mladí lidé stále častěji odkládají začátek svého sexuálního života. Jeden z osmi 26letých je stále pannou nebo panicem. Mají strach z intimity a ovlivňují je sociální média.

Májka postavena na dětském hřišti
02.05.
Nebezpečný sloup

Májka se kymácí nad dětským hřištěm. Máme strach, říkají místní

V Trhovém Štěpánově na Benešovsku si část obyvatel stěžuje na to, že jim tam májka ohrožuje životy a majetek. Stojí totiž podle nich na nebezpečném místě a to přímo na dětském hřišti a v blízkosti rodinných domů. Kde májka ale může stát a kde ne, u nás žádné bezpečnostní předpisy neurčují.

Mathlouthi Atef
25.03.
Podezřelý z teroru

Velký poplach v Římě! Hledají muže, který má chystat útok

Italská policie a armáda vyhlásily nejvyšší pohotovost a pátrají po muži, který má v centru Říma chystat útok. Zprávu přinesly v sobotu večer italská média. Anonymní varování obdržela italská ambasáda v Tunisu. Zprávě z Tuniska má dvaačtyřicetiletý Mathlouthi Atef pocházet.

Prásk.tv píše:

Ewa Farna - 1
čtěte o tématu strach na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vybavte se správně na letní cestování

Sbalit si kufr na dovolenou, to je kolikrát věda. Bez některých věcí se ale neobejdete.

Vlk
16.03.
krotká zvířata

Na Českolipsku překvapují lidi dva vlci, dá se k nim přijít na metry

V okolí Doks lidé sledují dva vlky, kteří jim připadají podezřele krotcí. Našemu štábu se podařilo sehnat důkazy o třech pozorováních za uplynulé dva týdny, ze dvou existuje i videozáznam. Myslivci se domnívají, že by mohlo jít o vlky ze zajetí, vypuštěné do volné přírody. Podle odborníků jde ale spíš o mláďata, která jsou jen zvědavá.

Výměna manželek - Ondra, Martina, Kačka
21.02.
Život po Výměně

Martina z Výměny: "Honza měl v očích zlo, děti bil! Bojím se o ně"

Středeční premiérový díl Výměny manželek vzbudil mezi diváky bouřlivé emoce. Martina se dostala do rodiny despotického Honzy, který v jednom kuse pil a nadával i dětem. Ondrovi zase přijela náhradní manželka Mirka, která si o poměrech doma ráda vymýšlela.

Robinsoni
07.02.
Robinsonův ostrov

VIDEO: První noc Robinsonů! Kdo měl největší strach a proč?

Dnes večer pokračuje premiérová řada reality show Robinsonův ostrov a soutěžící čeká první noc na opuštěném filipínském ostrově. A pro některé dámy to bude noc poměrně náročná. Podívejte se, která ze soutěžících měla největší strach.

Vražda v Jihlavě
aktualizováno 15.12.
vrah na útěku

"Nejlepší člověk v našem okolí," řekla žena o zavražděné v Jihlavě

Jihlava je v šoku z vraždy za bílého dne. Policie pátrá po pachateli, který na sídlišti zastřelil starší ženu. Vrah z místa činu ujel v červeném terénním voze. Známá o zavražděné promluvila.

Čert
aktualizováno 05.12.
mikulášská nadílka

Strašit, nebo nestrašit čertem? Tohle udělejte, když dítě zpanikaří

Už dnes večer zamíří do mnoha domácností trojice nadpozemských bytostí. Mikuláš doprovázený andělem a čertem je v Česku tradicí. Hodné děti se mohou těšit na odměnu, ty zlobivé čeká pokárání. Někdy se ale může návštěva čertů nepříjemně zvrtnout a pak už jde o zdraví.

Zdravotní problémy Karly Šlechtové
aktualizováno 16.11.
znepokojivé foto

Šlechtová přiznala vážné zdravotní problémy. Bojí se, že přijde o prst!

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová se znovu potýká se zdravotními problémy. Kvůli bolestem nohou, které ji trápí dlouhodobě, musela vyhledat lékaře. Teď se bojí, aby nepřišla o prst.

Pátek 13 a věštkyně Silvan
13.10.
odbornice radí

Je pátek třináctého smolný den? Věštkyně řekla, proč se bojíme

Lidé věří, že je pátek třináctého nešťastným dnem již odedávna. Pro někoho jsou to pověry, někdo naopak změní trasu, pokud mu přes cestu ten den přeběhne černá kočka. Odbornice prozradila, jak to s tímto magickým dnem ve skutečnosti je a jestli se opravdu máme čeho bát.