Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž objednává taxi přes telefon - Ilustrační foto
aktualizováno 18.08.
drsné výhrůžky To musíte slyšet

Z pasažérů Uberu se vyklubali taxikáři, pak se začaly dít věci!

"Řidič 303" pracuje příležitostně pro společnost Uber, to, co se mu ale stalo v pozdních čtvrtečních hodinách, nechce zažít nikdo. Do auta mu totiž nastoupila trojice mužů, dva z nich jsou údajně taxikáři. Těm se nelíbilo, že jim řidič bere práci a začaly se dít věci.

Policista
aktualizováno 16.08.
Vrátil se domů

Manželce napsal, že ji miluje, pak zmizel. Pátrala po něm policie

Pražští policisté vyhlásili pátrání po pětadvacetiletém muži. Manželka pohřešovaného se obávala, že chce spáchat sebevraždu. Má totiž psychické problémy a doma nechal dva dopisy na rozloučenou. Policisté už ho ale vypátrali.

Pistole
12.08.
zbrojní průkaz

Češi se ozbrojují jako nikdy dřív! Mají velký strach z budoucnosti

Počet držitelů zbrojních průkazů v Česku raketově roste. Jen za první pololetí letošního roku jich přibylo o 1400 víc, než za celý loňský rok. Lidé se podle zkušebních komisařů obávají bezpečnostní situace v Evropě a také toho, že bude získání průkazu v budoucnu složitější. Už před týdnem začala u zkoušek platit nová pravidla.

Prásk.tv píše:

Jakub Prachař a Agáta Prachařová - 1
čtěte o tématu strach na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Troubky 2010 - 26
aktualizováno 07.07.
velká voda

Troubky před 20 lety zdevastovala povodeň, ochrana stále chybí

Je to dvacet let, co povodeň zpustošila hanáckou obec Troubky ležící u soutoku řek Moravy a Bečvy na Přerovsku. Právě tato obec se stala v roce 1997 symbolem povodní. O život přišlo 9 lidí, zničeno a poškozeno bylo přes 300 domů. Přivolaná armáda tehdy do bezpečí evakuovala na dva tisíce ohrožených obyvatel. Katastrofa vyvolala obrovskou vlnu solidarity. Na konto přispěli lidé z celé země celkovou částkou kolem osmi set milionů korun.

VÍKEND: Strachu ze smrti vás zbaví psilocybin
08.06.

VÍKEND: Strachu ze smrti vás zbaví psilocybin

Asi čtyřicet let stála psychedelika mimo zákon. Klasifikována coby ty nejnebezpečnější drogy se nesměla používat ani pro vědecké účely. Dnes už je lékaři opět zkoumat mohou a zjišťují fascinující věci.

Youtuber Matúš
06.06.
Kde byl?

Po známém youtuberovi se slehla zem! Příběh má zvláštní konec

Známý slovenský youtuber Matúš zmizel minulý týden. Odjel do Anglie na brigádu a od té doby se neozýval fanouškům, měl vypnutý telefon. Záhadný příběh má ale šťastný konec, Matúš je v pořádku.

Výměna manželek: Odpor ke zvířatům a pocit na zvracení u slepic!
aktualizováno 30.05.
premiérový díl

Taková fiflena ve Výměně ještě nebyla! Ze slepic je jí na zvracení

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí Amálie ve fungující rodině s malým hospodářstvím a jestli dokáže Zuzka nastavit režim v pro ni chaotické domácnosti.

Čtečka čárových kódů - ilustrační foto
11.05.
Velká chyba

Opilec si v krámě spletl čtečku kódů s bombou, hrozí mu 2 roky

Českobudějovičtí kriminalisté obvinili ze šíření poplašné zprávy dvaadvacetiletého muže. Na tísňovou linku oznámil, že v jednom z obchodů v krajském městě je bomba. Byl pod vlivem alkoholu a obavu v něm způsobila červeně blikající čtečka kódů u pokladny.

Brutální vražda manželů na Slovensku
15.04.
Brutální vražda

Pár našli v kaluži krve, sousedé se bojí: Vrah pořád běhá na svobodě!

Už měsíc běhá na svobodě vrah, který brutálně ubodal manžele v jihoslovenské obci Okoč. Tragédie otřásla celou vesnicí, dvojice byla podle sousedů oblíbená a neměla žádné nepřátele. Policie zatím nemá jedinou stopu.

Dítě pózuje u hada
aktualizováno 31.03.
Vidíte to?

Maminka fotila dvouletou dcerku, na fotce objevila něco děsivého!

Ještě teď nemůže jíst ani spát z hrozivého zážitku Australanka Bianca Dickinsonová. Mladá maminka fotila v úterý v přírodě dvouletou dcerku. Dívka stála u plotu, u nohou jí ležela ulomená větev. Jak se ale záhy ukázalo, nebyla to větev a děvčátko pózovalo se smrtelně nebezpečným hadem.