Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nebezpečné návnady
aktualizováno včera 13:51
Neznámý pachatel

Nebezpečí pro pejsky: V Hradci někdo poházel maso se špendlíky

Policisté v Hradci Králové vyšetřují pokus o zabití psů, které majitelé venčí na veřejném prostranství. Včera zatím neznámý pachatel poházel na sídlišti na Benešově třídě salám propíchaný silnými kancelářskými špendlíky.

Muž mluví s malými dívkami - ilustrační foto
09.01.
Dejte pozor

Někdo nás lákal do auta, tvrdily děti. Policie řekla, jak to bylo

Jihomoravští policisté popřeli, že by v Tišnově neznámý muž lákal malé chlapce do auta. V úterý varovali tišnovští strážníci, že řeší dva takové případy. Podle policistů si ale chlapci vše vymysleli.

Ozbrojené přepadení v Příbrami - 4
aktualizováno 28.12.
Rukojmí v bance

Strach v Příbrami: Ať se rukojmím nic nestane, báli se místní

Ozbrojený muž drží rukojmí v příbramské pobočce UniCredit Bank na náměstí T. G. Masaryka. Obyvatelé města mají strach o své blízké a informace o aktuální situaci si předávají na sociálních sítích.

Prásk.tv píše:

Koho se bojíte
čtěte o tématu strach na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Nákupní centrum
28.11.
Nákupní horečka

Češi prozradili, co si od Ježíška přejí nejvíc! Většina to nedostane

S blížícími se Vánoci se začínají plnit obchodní domy a Češi vyrážejí na nákupy. Podle průzkumu pojišťovny Generali jsou letos za dárky ochotni utratit v průměru 5 784 Kč. Češi také plánují nakoupit až sedm dárků a patří mezi národ, který nakupování nenechává na poslední chvíli.

Anděl, čert a Mikuláš
26.11.
Oblíbená tradice

O Mikuláše je obrovský zájem. Objednávky již někteří nepřijímají

Do Mikulášské nadílky zbývá ještě více než týden, ale pokud je chcete objednat pro své děti, tak budete mít nejspíš problém. Skupinky, které se této činnosti pravidelně věnují, mají totiž většinou plno a další objednávky už nepřijímají.

Pátrání - JANSA JIŘÍ
11.10.
policejní pátrání

Jiří zmizel v noci z chaty, zoufalá rodina už ho hledá přes 14 dní!

Přes dlouhé dva týdny trne rodina Jiřího Jansy strachem. Jirka v noci odešel z chaty v Bratronicích na Křivoklátsku, od té doby od něj nikdo nedostal žádnou zprávu. Před zmizením měl strach, podle rodiny se něčeho bál. Pomozte policii s pátráním.

Klaun před školou v Praze
05.10.
ozbrojený muž

Případ klauna u pražské školy: Kauza skončila, vše bylo jinak

Informace o muži, který měl kolem základní školy v Praze obcházet v masce ozbrojen nožem, vyděsila nejen rodiče dětí. Policie se začala případem okamžitě zabývat, informaci ale potvrdit nemohla. Škola následně informovala, že si událost děti vymyslely na základě vyprávění dětí z předchozího zážitku na školním hřišti.

Lidé v pražských Strašnicích se bojí chodit venčit své psy
aktualizováno 02.10.
Brutální útok na zvíře

Strach ve Strašnicích: Po útoku na psa se lidé bojí o své mazlíčky

Strach cloumá pražskou čtvrtí Strašnice. Včera ráno tam neznámý pachatel měl pořezat psa. Lidé se teď bojí o svá zvířata.

Auto shořelo
aktualizováno 26.09.
Ohořelé auto

Politikovi hodili do auta zápalnou lahev. Zbyly z něj ohořelé trosky

V noci na středu neznámý žhář podpálil auto náměstkovi primátora v Chomutově. Případ vyšetřují policisté. Politik David Dinda (Nový sever) zvažuje, jak nám řekl primátor města, že požádá o policejní ochranu.

Donald Trump při proslovu na zasedání Valného shromáždění
aktualizováno 25.09.
Projev prezidenta

Trump plánuje sankce proti Íránu, vůdci podle něj rozsévají smrt

Íránští vůdci rozsévají chaos, smrt a destrukci a ostatní země by se měly podílet na izolaci íránského režimu. V projevu ve všeobecné rozpravě 73. zasedání Valného shromáždění OSN to řekl americký prezident Donald Trump. Spojené státy podle něho po listopadovém obnovení dřívějších postihů zavedou proti Teheránu další sankce. Trump v části projevu věnované Blízkému východu rovněž zopakoval, že Washington zareaguje, pokud syrský režim použije chemické zbraně.