Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátek 13 a věštkyně Silvan
13.10.
odbornice radí

Je pátek třináctého smolný den? Věštkyně řekla, proč se bojíme

Lidé věří, že je pátek třináctého nešťastným dnem již odedávna. Pro někoho jsou to pověry, někdo naopak změní trasu, pokud mu přes cestu ten den přeběhne černá kočka. Odbornice prozradila, jak to s tímto magickým dnem ve skutečnosti je a jestli se opravdu máme čeho bát.

Spící žena
29.09.
Výklad snů

Zdá se vám o zkoušce nebo řízení auta? Tohle vaše sny znamenají!

Mnoho lidí přikládá tomu, co se jim v noci zdá, obrovskou váhu. Podle některých teorií dokážeme ve snech předvídat budoucnost, podle jiných odhalují naše podvědomí. Asi každý si ale všimne, pokud se mu nějaký sen stále opakuje. Co znamenají ty nejčastější?

Zlý klaun
13.09.
Napadení v Anglii

Děsiví klauni znovu útočí: Jeden naháněl dívky po parku!

Premiéra hororu To, ve kterém hraje jednu z hlavních rolí vraždící klaun Pennywise, vyvolala novou vlnu "vtípků", kdy lidé v kostýmu děsivého klauna straší kolemjdoucí na ulici. Poslední případ se odehrál v britském Bristolu, kde neznámý vtipálek naháněl v masce klauna vystrašené dívky.

Prásk.tv píše:

Georgia Sullivan - 1
čtěte o tématu strach na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Hurikán Irma se přehnal přes Kubu
aktualizováno 10.09.
NIČIVÝ HURIKÁN

Irma se přehnala přes Kubu! Dcera se mi neozývá, bojí se Lenka

Hurikán Irma, který několik dní pustošil ostrovy v Karibiku, opustil severní pobřeží Kuby a míří k americké Floridě. Na Kubě napáchal obrovské škody.

Strach v letadle
09.09.
Fobie z letadel

Bojíte se létání? Zbavte se strachu jednou provždy! RADY

Prázdniny jsou sice u konce, sezóna dovolených ale trvá celoročně. Možná jste se v létě nevydali za mořem jen kvůli tomu, že se bojíte létání. Z cestování letadlem má větší či menší strach téměř polovina lidí! I s tím se dá ale pracovat - přečtěte si, jak na to.

2037273
aktualizováno 24.08.
Hodně špatný nápad

Chystali rozlučku se svobodou, nalétlo na ně policejní komando

Na tuhle rozlučku bude nastávající ženich z Prahy hodně dlouho vzpomínat. Když ji jeho kamarádi v autě před smíchovským barem připravovali, vlétlo na ně policejní komando. Kolemjdoucímu se totiž muži s kuklou na hlavě a něčím, co vypadalo jako revolver, zdáli podezřelí.

Muž objednává taxi přes telefon - Ilustrační foto
aktualizováno 18.08.
drsné výhrůžky To musíte slyšet

Z pasažérů Uberu se vyklubali taxikáři, pak se začaly dít věci!

"Řidič 303" pracuje příležitostně pro společnost Uber, to, co se mu ale stalo v pozdních čtvrtečních hodinách, nechce zažít nikdo. Do auta mu totiž nastoupila trojice mužů, dva z nich jsou údajně taxikáři. Těm se nelíbilo, že jim řidič bere práci a začaly se dít věci.

Policista
aktualizováno 16.08.
Vrátil se domů

Manželce napsal, že ji miluje, pak zmizel. Pátrala po něm policie

Pražští policisté vyhlásili pátrání po pětadvacetiletém muži. Manželka pohřešovaného se obávala, že chce spáchat sebevraždu. Má totiž psychické problémy a doma nechal dva dopisy na rozloučenou. Policisté už ho ale vypátrali.

Pistole
12.08.
zbrojní průkaz

Češi se ozbrojují jako nikdy dřív! Mají velký strach z budoucnosti

Počet držitelů zbrojních průkazů v Česku raketově roste. Jen za první pololetí letošního roku jich přibylo o 1400 víc, než za celý loňský rok. Lidé se podle zkušebních komisařů obávají bezpečnostní situace v Evropě a také toho, že bude získání průkazu v budoucnu složitější. Už před týdnem začala u zkoušek platit nová pravidla.

Troubky 2010 - 26
aktualizováno 07.07.
velká voda

Troubky před 20 lety zdevastovala povodeň, ochrana stále chybí

Je to dvacet let, co povodeň zpustošila hanáckou obec Troubky ležící u soutoku řek Moravy a Bečvy na Přerovsku. Právě tato obec se stala v roce 1997 symbolem povodní. O život přišlo 9 lidí, zničeno a poškozeno bylo přes 300 domů. Přivolaná armáda tehdy do bezpečí evakuovala na dva tisíce ohrožených obyvatel. Katastrofa vyvolala obrovskou vlnu solidarity. Na konto přispěli lidé z celé země celkovou částkou kolem osmi set milionů korun.