Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2187228
aktualizováno včera 16:34

KOŘENÍ: Konec strachu díky virtuální realitě!

Představíme vám jednoduchý recept, jak se zbavit strachu z pavouků nebo třeba létání a to díky speciálním brýlím.

Medvěd na Vsetínsku
aktualizováno 16.09.
Zatoulané zvíře

Na Vsetínsku obyvatele vyděsil medvěd! Procházel se okolo školy

Ve čtvrtek na Vsetínsku překvapil místní obyvatele medvěd, který se procházel blízko místní školy. Zážitek měly především děti, které mířily ze školy domů. Medvěd z lidí strach neměl a vůbec si jich nevšímal. Není neobvyklé, že se zatoulal tak blízko lidem, medvědi v této oblasti žijí už několik let.

Alkohol v letadle
29.07.
strach z létání

Dáváte si před odletem panáka? Expert řekl, co to s vámi udělá

Chtěli byste si užít exotickou dovolenou, ale děsí vás představa, že nastoupíte do letadla? Nejste v tom sami. Aviofobií, neboli strachem z létání, trpí miliony lidí po celém světě. Jak tedy se strachem pracovat, aby bylo cestování letadlem příjemnější?

Prásk.tv píše:

Podivná žena
čtěte o tématu strach na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Pátek 13.
13.07.
věříme pověrám?

Pátek 13. děsí nejvíc Plzeňáky. Z čeho má strach zbytek republiky?

Už podruhé letos vyšel pátek na třináctý den v měsíci. Jenže zatímco jedny nechává toto magické datum úplně klidné, jiným jen při jeho vyslovení běhá mráz po zádech. Jakým pověrám věříme a kde se v Česku lidé pátku třináctého bojí nejvíc?

Reproduktor Echo
30.06.
moderní technologie

Chytrý reproduktor démonickým smíchem děsí své majitele

Reproduktor Echo s chytrou pomocnicí Alexa dál budí rozpory, zda je vhodné ji používat. Kromě toho, že může například nahrávat konverzaci v bytě a odesílat ji dál, se objevila také celá řada situací, ze kterých vstávají hrůzou vlasy na hlavě. Pomocnice se démonicky směje a z ničeho nic vypráví děsivé příběhy.

Předávání vysvědčení - ilustrační foto
26.06.
strach z rodičů

Expert poradil, jak trestat děti za známky. Bombardují linku bezpečí

Poslední týden před dvouměsíčními prázdninami čeká na žáky základních a středních škol. V pátek za svou půlroční snahu dostanou vysvědčení, některé děti už ale teď jímá hrůza, jak na známky zareagují rodiče. Co radí odborníci z linky bezpečí?

Sex
10.05.
šokující průzkum

Mladí se děsí sexu: Každý osmý je v 26 letech panic! Čeho se bojí?

Mladí lidé stále častěji odkládají začátek svého sexuálního života. Jeden z osmi 26letých je stále pannou nebo panicem. Mají strach z intimity a ovlivňují je sociální média.

Májka postavena na dětském hřišti
02.05.
Nebezpečný sloup

Májka se kymácí nad dětským hřištěm. Máme strach, říkají místní

V Trhovém Štěpánově na Benešovsku si část obyvatel stěžuje na to, že jim tam májka ohrožuje životy a majetek. Stojí totiž podle nich na nebezpečném místě a to přímo na dětském hřišti a v blízkosti rodinných domů. Kde májka ale může stát a kde ne, u nás žádné bezpečnostní předpisy neurčují.

Mathlouthi Atef
25.03.
Podezřelý z teroru

Velký poplach v Římě! Hledají muže, který má chystat útok

Italská policie a armáda vyhlásily nejvyšší pohotovost a pátrají po muži, který má v centru Říma chystat útok. Zprávu přinesly v sobotu večer italská média. Anonymní varování obdržela italská ambasáda v Tunisu. Zprávě z Tuniska má dvaačtyřicetiletý Mathlouthi Atef pocházet.

Vlk
16.03.
krotká zvířata

Na Českolipsku překvapují lidi dva vlci, dá se k nim přijít na metry

V okolí Doks lidé sledují dva vlky, kteří jim připadají podezřele krotcí. Našemu štábu se podařilo sehnat důkazy o třech pozorováních za uplynulé dva týdny, ze dvou existuje i videozáznam. Myslivci se domnívají, že by mohlo jít o vlky ze zajetí, vypuštěné do volné přírody. Podle odborníků jde ale spíš o mláďata, která jsou jen zvědavá.