Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Iloně půjde o život
Aktualizováno 15.5. 2017 15:36
už tento týden

Sebevražda v Ordinaci?! Iloně půjde o život, najdou u ní dopis

Dramatický boj o život čeká už tento týden v Ordinaci v růžové zahradě 2 Ilonu Šedivou. Vše nasvědčuje tomu, že macecha Šárky chtěla spáchat sebevraždu. Najdou u ní totiž dopis na rozloučenou i s vysvětlením, proč se k zoufalému kroku odhodlala.

Ordinace - Ota a Kateřina
Aktualizováno 26.4. 2017 17:58
projevy nemoci

Otec oblíbené postavy z Ordinace má ulcerózní kolitidu! Co to je?

Osud tatínka Kateřiny není věrným divákům Ordinace v růžové zahradě 2 vůbec lhostejný. Jak se totiž ukázalo, po odvysílání úterního dílu se enormně zvedl zájem Čechů zjistit, co je vážná nemoc vlastně zač. Na Wikipedii šlo o nejčtenější článek večera. Jaké jsou tedy příznaky této nemoci?

záznam připomeňte si

Libuše Havelková: Připomeňte si její nejlepší role! VIDEO

O herectví snila Libuše Havelková od základní školy a sen se jí opravdu splnil! Její tvář zůstane navždy spjata s rolemi milých pohádkových i seriálových babiček. Jednu takovou roztomilou stařenku s kachnou si zahrála i v Ordinaci v růžové zahradě.

Prásk.tv píše:

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek
čtěte o tématu Ordinace v Růžové zahradě na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

už je zpět!

Hvězda z Ordinace po nečekaném kolapsu: Opět točí, čeká ji svatba!

Martina Randová po kolapsu organismu opět řádí jako Heluš v Ordinaci v růžové zahradě 2! Prý už se cítí mnohem lépe a těší se na pořádnou veselku, která se chystá.

Martina Randová
Aktualizováno 3.6. 2016 19:17
na baru

Jaká je Heluš z Ordinace v reálu? Prozradila, jak to má s chlapy!

Martinu Randovou znáte jako svéráznou Heluš z Ordinace v růžové zahradě 2. Se svým seriálovým manželem Martinem Zounarem vás baví svými naschvály každé úterý a čtvrtek večer. Má ale Martina s Helgou něco společného? Svěřila se Michalu Čoudkovi v pořadu Na baru.

Osobnosti

Univerzální herec: Tento muž stíhá Ordinaci a pět reklam k tomu!

Vašáka znáte nejen z inscenací Divadla na Vinohradech nebo ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Je také aktuálně pravděpodobně nejznámější tváří české reklamy.

Věra Kubánková
Aktualizováno 14.4. 2016 16:52
Smrt herečky

Zemřela Věra Kubánková. Hrdinka Comebacku, Expozitury i Ordinace

V nedožitých 92 letech zemřela herečka Věra Kubánková, která se proslavila především jako divadelní herečka. Hrála také menší role v seriálech Comeback, Ordinace v růžové zahradě a Kriminálka Anděl.

Irena Konvalinová
Aktualizováno 24.11. 2015 10:49
Bylo jí jen 59 let

Zemřela herečka Konvalinová! Hrála v Ordinaci, kolegové v šoku!

Oblíbená herečka podlehla těžké nemoci v nedožitých 60 letech. Irena Konvalinová bude mít pohřeb v sobotu 28. listopadu.

1798853
Aktualizováno 21.10. 2015 08:01
speciální díl

MasterChef: Soutěžící vaří hercům z Ordinace v růžové zahradě!

Ze zhruba osmdesáti nadějných amatérských kuchařů zůstává čtrnáct nejlepších. Ti nyní budou čelit obrovské výzvě. O jejich (ne)postupu totiž tentokrát nebudou rozhodovat elitní kuchaři, ale herci!

Aleš Jarý
Aktualizováno 7.7. 2015 13:34
odchod legendy

Smutná zpráva: Zemřel herec z Ordinace a hlas Pobřežní hlídky

Odešel herec a dabér Aleš Jarý, známý například jako hlas Mitche Buchannona z Pobřežní hlídky. Ranila ho mrtvice. Není zatím jasné, jestli jeho smrt souvisí s horky posledních dní.