Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jiří Laštovka v Ordinaci v růžové zahradě
aktualizováno 10.02.
smutná událost

Zemřel Jiří Laštovka (39), hrál v Ordinaci i Policii Modrava

Ve věku 39 let zemřel herec Jiří Laštovka. Mladý umělec působil v divadle Minor, během své kariéry si zahrál i v seriálech Policie Modrava a Ordinace v růžové zahradě.

Monika Zoubková alias Tereza Benešová - 7
aktualizováno 30.10.
galerie návrat po 7 letech

Do Ordinace se vrací Tereza, má ale vážný problém! Co způsobí?

Před sedmi lety odcházela herečka Monika Zoubková (41) ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako šťastná maminka roční dcerky, která svého manžela Radka podporuje v politické kariéře hejtmana. Nyní se seriálová dcera Petra Štěpánka (Eduarda Valšíka) vrací do Kamenice. Tereza si ale veze plno problémů.

Iloně půjde o život
aktualizováno 15.05.
už tento týden

Sebevražda v Ordinaci?! Iloně půjde o život, najdou u ní dopis

Dramatický boj o život čeká už tento týden v Ordinaci v růžové zahradě 2 Ilonu Šedivou. Vše nasvědčuje tomu, že macecha Šárky chtěla spáchat sebevraždu. Najdou u ní totiž dopis na rozloučenou i s vysvětlením, proč se k zoufalému kroku odhodlala.

Prásk.tv píše:

Jiří Laštovka
čtěte o tématu Ordinace v Růžové zahradě na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Ordinace - Ota a Kateřina
aktualizováno 26.04.
projevy nemoci

Otec oblíbené postavy z Ordinace má ulcerózní kolitidu! Co to je?

Osud tatínka Kateřiny není věrným divákům Ordinace v růžové zahradě 2 vůbec lhostejný. Jak se totiž ukázalo, po odvysílání úterního dílu se enormně zvedl zájem Čechů zjistit, co je vážná nemoc vlastně zač. Na Wikipedii šlo o nejčtenější článek večera. Jaké jsou tedy příznaky této nemoci?

Libuše Havelková
06.04.
záznam připomeňte si

Libuše Havelková: Připomeňte si její nejlepší role! VIDEO

O herectví snila Libuše Havelková od základní školy a sen se jí opravdu splnil! Její tvář zůstane navždy spjata s rolemi milých pohádkových i seriálových babiček. Jednu takovou roztomilou stařenku s kachnou si zahrála i v Ordinaci v růžové zahradě.

Martina Randová - 1
18.10.
už je zpět!

Hvězda z Ordinace po nečekaném kolapsu: Opět točí, čeká ji svatba!

Martina Randová po kolapsu organismu opět řádí jako Heluš v Ordinaci v růžové zahradě 2! Prý už se cítí mnohem lépe a těší se na pořádnou veselku, která se chystá.

Martina Randová
aktualizováno 03.06.
na baru

Jaká je Heluš z Ordinace v reálu? Prozradila, jak to má s chlapy!

Martinu Randovou znáte jako svéráznou Heluš z Ordinace v růžové zahradě 2. Se svým seriálovým manželem Martinem Zounarem vás baví svými naschvály každé úterý a čtvrtek večer. Má ale Martina s Helgou něco společného? Svěřila se Michalu Čoudkovi v pořadu Na baru.

Vašek Vašák
20.04.
Osobnosti

Univerzální herec: Tento muž stíhá Ordinaci a pět reklam k tomu!

Vašáka znáte nejen z inscenací Divadla na Vinohradech nebo ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Je také aktuálně pravděpodobně nejznámější tváří české reklamy.

Věra Kubánková
aktualizováno 14.04.
Smrt herečky

Zemřela Věra Kubánková. Hrdinka Comebacku, Expozitury i Ordinace

V nedožitých 92 letech zemřela herečka Věra Kubánková, která se proslavila především jako divadelní herečka. Hrála také menší role v seriálech Comeback, Ordinace v růžové zahradě a Kriminálka Anděl.

aktualizováno 24.11.
Bylo jí jen 59 let

Zemřela herečka Konvalinová! Hrála v Ordinaci, kolegové v šoku!

Oblíbená herečka podlehla těžké nemoci v nedožitých 60 letech. Irena Konvalinová bude mít pohřeb v sobotu 28. listopadu.