Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Krádeže aut
aktualizováno včera 18:25
nová taktika

Policie varuje: Na jižní Moravě řádí propichovač pneumatik

Policisté varují před zlodějem, nebo celou skupinou zlodějů, kteří na jihu Moravy záměrně prořezávají pneumatiky. Řidiči, který se pak pustí do opravy, vykradou auto. Z poslední doby jsou už tři takové případy.

Členové skupiny Greenpeace vylezli na budovu ministerstva - 7
aktualizováno dnes 09:23
Rozruch na ministerstvu

Na ministerstvo průmyslu vylezli aktivisté! Resort přejmenovali

Dva aktivisté z organizace Greenpeace pronikli v úterý odpoledne do budovy ministerstva průmyslu a obchodu, z balkónu pak vyvěsili transparent Ministerstvo uhlí a smogu. Policie zadržela muže a ženu.

Výbuch a požár na Masarykově univerzitě v Brně
aktualizováno 29.09.
strašlivá exploze

VIDEO: Děsivý výbuch v brněnské univerzitě natočila kamera!

Ohromný výbuch v areálu Masarykovy univerzity v Brně, při kterém se velmi vážně zranili dva lidé, se podařilo zaznamenat hlídce městské policie. Exploze tlakové lahve zničila několik aut a poškodila vnitroblok univerzity. Pozor, záběry obsahují citlivý materiál, který může být pro někoho nevhodný.

Prásk.tv píše:

Nikola V.
čtěte o tématu Policie ČR na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

2042178
06.09.
pátrání po zloději

Na nádraží Florenc řádí zloděj kabelek. Příšel si zatím na 150 tisíc

Policie ČR pátrá po zloději, který během letních měsíců okradl minimálně dvě ženy o kabelky s osobními věcmi. Jedna z okradených žen měla v kabelce cennosti celkem za 150 tisíc korun.

Pohřešovaný Evžen
aktualizováno 29.08.
pátrání záhadně zmizel

Sběratel jel pro staré mince a bankovky, slehla se po něm zem

Policie žádá veřejnost o pomoc v pátrání po padesátiletém muži, o kterém není již devět dní žádných zpráv. Muž jel kupovat staré mince a bankovky do své sbírky, od té doby o něm nikdo nic neví.

Řidič zapomněl tankovací pistoli v nádrži
aktualizováno 28.06.
Roztržitý řidič

Řidič odjel s tankovací pistolí v nádrži! Zapomněl, že ji tam má

Dopravní policisté hledají roztržitého řidiče, který v Liberci odjel od čerpací stanice s tankovací pistolí v nádrži auta. Způsobil škodu za 15 tisíc korun.

Rekonstrukce bitvy
aktualizováno 27.05.
nová nařízení

Skončí rekonstrukce bitev? Ohrožuje je směrnice o zbraních

Nová evropská směrnice, která se týká zbraní, dopadá nejen na samotné uživatele. Na rekonstrukci z druhé světové války mezi ruskou a německou armádou se do Malých Svatoňovic vydali i policisté. Kontrolovali potřebná povolení na zbraně i jejich stav.

Pražský okruh blokovala nehoda kamionu, který převážel víno
aktualizováno 19.05.
galerie vážná nehoda

Víno a střepy po vážné nehodě kamionu blokovaly Pražský okruh

Nákladní auto plné sklenic a vína zablokovalo po páteční nehodě krátce před druhou hodinou část Pražského okruhu, muž s vozem naboural do značky silničářů. Zraněný řidič skončil v nemocnici, za nehodou se okamžitě začala tvořit dlouhá kolona.

Policie a hasiči dostanou přidáno
aktualizováno 29.03.
jednání vlády

Schváleno! Policisté a hasiči dostanou přidáno od července

Policisté, hasiči, celníci či vězeňští dozorci si od začátku července finančně polepší. Vláda dnes podpořila zvýšení platů členů bezpečnostních sborů o deset procent.

Pátrání - Daniel a Jana
aktualizováno 08.09.
neviděli jste je?

Znali se tři dny a utekli spolu! Policie hledá Janu (13) a Dana (16)

Policie, rodiny, přátelé i naprosto cizí lidé pátrají již dva dny po mladém páru. Šestnáctiletý Daniel Příhoda a třináctiletá Jana Kulhavá se nevrátili domů, nedali o sobě vědět a mobilní telefony mají oba vypnuté.