Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nález těla na poli - 4
aktualizováno 14.02.
dva smutné případy

Tragický den pro rodiny zmizelých mužů! Policie našla jen mrtvá těla

Dvě rozsáhlé pátrací policejní akce a obě se smutným koncem. Policie ve středu našla těla dvou pohřešovaných mužů z různých případů. Jednoho z nich našli mrtvého na Chomutovsku, druhého na Praze-východ.

masturbace
07.02.
nechutný čin

Onanie před přítelkyní policisty se muži vůbec nevyplatilo

Onanovat u zastávky v pražské Slánské ulici se ukázalo jako ne příliš dobrý nápad. Muž cizí národnosti masturboval totiž před přítelkyní příslušníka Policie ČR. Policista muže okamžitě začal pronásledovat a za pomoci pražských strážníků ho také dopadl.

Psí přírůstky do policejního týmu - 4
22.01.
roztomilá štěňátka

Policie má nové přírůstky do týmu. Pomozte pro ně vymyslet jména

Láska kvete i na pracovišti. Své o tom vědí policisté z plzeňského kraje, jejich policejním parťákům se totiž narodila štěňátka. Policie ČR nyní prosí veřejnost, aby pomohla pro pejsky vymyslet jména. Chlupáčů se totiž narodilo sedm.

Prásk.tv píše:

Nikola V.
čtěte o tématu Policie ČR na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

V Praze 8. března 2018: Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

Revizor - ilustrační foto
aktualizováno 19.01.
nechtěl zaplatit

Krvavá kontrola jízdenek: Černý pasažér v Brně pořezal revizora!

Revizora pořezal v Brně černý pasažér, který mu nechtěl předložit jízdenku ani osobní doklady. Při útěku z autobusové zastávky se oháněl nožem a poranil revizorovi ruku. Strážníci ho dopadli poblíž supermarketu a našli i nůž, který agresor zahodil na louce do sněhu. Útočníka si pak převzala policie.

Krádeže aut
aktualizováno 16.01.
nová taktika

Policie varuje: Na jižní Moravě řádí propichovač pneumatik

Policisté varují před zlodějem, nebo celou skupinou zlodějů, kteří na jihu Moravy záměrně prořezávají pneumatiky. Řidiči, který se pak pustí do opravy, vykradou auto. Z poslední doby jsou už tři takové případy.

Členové skupiny Greenpeace vylezli na budovu ministerstva - 7
aktualizováno 17.01.
Rozruch na ministerstvu

Na ministerstvo průmyslu vylezli aktivisté! Resort přejmenovali

Dva aktivisté z organizace Greenpeace pronikli v úterý odpoledne do budovy ministerstva průmyslu a obchodu, z balkónu pak vyvěsili transparent Ministerstvo uhlí a smogu. Policie zadržela muže a ženu.

Výbuch a požár na Masarykově univerzitě v Brně
aktualizováno 29.09.
strašlivá exploze

VIDEO: Děsivý výbuch v brněnské univerzitě natočila kamera!

Ohromný výbuch v areálu Masarykovy univerzity v Brně, při kterém se velmi vážně zranili dva lidé, se podařilo zaznamenat hlídce městské policie. Exploze tlakové lahve zničila několik aut a poškodila vnitroblok univerzity. Pozor, záběry obsahují citlivý materiál, který může být pro někoho nevhodný.

2042178
06.09.
pátrání po zloději

Na nádraží Florenc řádí zloděj kabelek. Příšel si zatím na 150 tisíc

Policie ČR pátrá po zloději, který během letních měsíců okradl minimálně dvě ženy o kabelky s osobními věcmi. Jedna z okradených žen měla v kabelce cennosti celkem za 150 tisíc korun.

Pohřešovaný Evžen
aktualizováno 29.08.
pátrání záhadně zmizel

Sběratel jel pro staré mince a bankovky, slehla se po něm zem

Policie žádá veřejnost o pomoc v pátrání po padesátiletém muži, o kterém není již devět dní žádných zpráv. Muž jel kupovat staré mince a bankovky do své sbírky, od té doby o něm nikdo nic neví.

Řidič zapomněl tankovací pistoli v nádrži
aktualizováno 28.06.
Roztržitý řidič

Řidič odjel s tankovací pistolí v nádrži! Zapomněl, že ji tam má

Dopravní policisté hledají roztržitého řidiče, který v Liberci odjel od čerpací stanice s tankovací pistolí v nádrži auta. Způsobil škodu za 15 tisíc korun.