Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek: Náhradní manželka musela i rohlíky kupovat ze svého! - 6
Aktualizováno 16.2. 2017 14:10
jak žijí dnes

Johana a Pepa z Výměny šokují: Štěpán točil porno! A je toho víc

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. Jak žijí rodiny dnes, několik měsíců po natáčení?

drsná dohra

Po Výměně: Johana je k ničemu, domů jsem se vrátila zavšivená!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát jste byli svědky toho, jak si poradila zkušená matka Helena v rodině s pro ni nepochopitelným hospodařením a machistickým manželem. A zda se dokázala mladá maminka Johana postarat o rodinu se čtyřmi dětmi a manželem za zády.

Výměna manželek: Drsná hádka během osmi očí - 5
Aktualizováno 15.2. 2017 16:07
výměna manželek

Drsná hádka u osmi očí: Jsi matka úplně na prd! Styď se a prober se

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka Helena v rodině s pro ni nepochopitelným hospodařením a machistickým manželem k tomu. A zda se dokáže mladá maminka Johana postarat o rodinu se čtyřmi dětmi a manželem za zády.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek
čtěte o tématu Výměna manželek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spojte lyžování s kulturním zážitkem a navštivte unikátní Špindlerovské ledárium

Již druhou zimní sezónu můžete v největším krkonošském středisku navštívit unikátní Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice šestisedačkové lanovky Pláň. Tématem ledových soch je letos „Čtvero ročních dob".

Výměna manželek: Helena a Johana
Aktualizováno 15.2. 2017 11:42
ukázka premiérový díl už zítra

Nová Výměna manželek: Líná Johana, kupa dětí, bída a hlad

Blíží se další premiérová Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka Helena v rodině s pro ni nepochopitelným hospodařením a machistickým manželem k tomu. A zda se dokáže mladá maminka Johana postarat o rodinu se čtyřmi dětmi a manželem za zády.

Výměna manželek: Jana a Veronika - 3
Aktualizováno 10.2. 2017 14:38
život po výměně

Jana z Výměny manželek vrací úder: Řekla, jak to bylo se sexem!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát se Jana snažila začlenit do romské rodiny žijící v Irsku, Veronika si zase musela poradit se dvěma hyperaktivními dětmi.

Výměna manželek - Veronika a Jana
Aktualizováno 8.2. 2017 22:48
Premiérový díl

Život po Výměně: Veronika pořád nevaří! A jak to bylo s alkoholem?

Ve středu večer jste mohli sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Tentokrát si musela Veronika poradit v domácnosti plné pavouků a lahví alkoholu. Jana na druhé straně čelila kritice v romské rodině, za kterou letěla až do Irska.

Výměna manželek - Veronika a Jana
Aktualizováno 8.2. 2017 15:46
Už dnes večer

Alkohol a oplzlosti ve Výměně: Jana se opije a neudrží se!

Už dnes večer můžete sledovat další premiérovou Výměnu manželek, tentokrát dokonce mezinárodní. Jana se pokusí začlenit do romské rodiny, která žije v Irsku. V hospodě, kam s "manželem" vyrazí, se ale uvolní až moc. To Veronika bude mít na druhé straně úplně opačný problém.

Veronika a Jana
Aktualizováno 6.2. 2017 16:46
mezinárodní výměna

Výměna manželek až v Irsku! Jana to v druhé rodině pořádně slízne

Ve středu večer můžete sledovat premiérovou Výměnu manželek. V tomto díle uvidíme, jak se podaří Janě začlenit do romské rodiny žijící v Irsku, kde děti jsou smyslem života, a jak zvládne Veronika dvě děti s poruchou pozornosti i českou domácnost.

bouřlivé komentáře

Výměna: Rodina Gábiny pod palbou! Veronika reakcí šokovala

Středeční premiérový díl Výměny manželek mezi lidmi znovu vyvolal bouřlivé reakce. A i když se Gábina rozčilovala nad nepořádkem v druhé rodině, byla to ona, kdo to za vedení své domácnosti od diváků slíznul. K překvapení všech se ale druhá manželka Veronika rodiny v něčem zastala.

Výměna manželek: Veronika, Gabriela
Aktualizováno 2.2. 2017 11:17
jak žijí dnes

Život po Výměně: Manželky na sobě nenechaly nit suchou!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. Tentokrát jste byli svědky toho, jak si poradila milovnice ručních prací Gábina v chaotické rodině a jestli se mladé Veronice podařilo rozvířit stereotyp v náhradní domácnosti.

Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem