Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek - Roman a Míša
17.01.
život po natáčení

Napětí po Výměně? Roman s Míšou poslali Petře drsný vzkaz

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Míša se dostala do rodiny dominantní Petry, která držela rodinou kasu a manžela měla tak trochu pod pantoflem. Míša si stěžovala, že její vztah s manželem je stereotypní, změnilo se to?

Výměna manželek - 8 očí
aktualizováno 17.01.
výměna manželek

Petra drží manžela hodně zkrátka: Hlídá kasu a dává mu jen kapesné

Už dnes večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí pohodlná a dominantní Petra v rodině se dvěma pubertálními dětmi a jestli se dokáže vlídná Míša přizpůsobit rodině, kde je otec neustále v práci.

Výměna manželek: Opustil těhotnou manželkou a vybral jí účet! - 1
aktualizováno 15.01.
výměna manželek

František opustil těhotnou ženu a vybral jí účet! Skončila v azyláku

Ve středu večer se můžete dívat na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí pohodlná a dominantní Petra v rodině se dvěma pubertálními dětmi a jestli se dokáže vlídná Míša přizpůsobit rodině, kde je otec neustále v práci.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek - 17.1.2018 II - 4
čtěte o tématu Výměna manželek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

2092181
aktualizováno 11.01.
jak žijí dnes

Helena z Výměny se pustila do manžela: Snažil se, ale nevyšlo to!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Helena se dostala do romské rodiny, kde platily zcela jiné zásady, než na jaké je zvyklá. Změnilo se u ní od natáčení něco?

2091700
10.01.
život po natáčení

Bála se sexuálního obtěžování, prozradil Vojta o Heleně z Výměny

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Gabriela se dostala do rodiny, kde se vše točilo kolem dětí. Nejvíc ji šokovalo, že použitý toaletní papír nesplachovali, ale museli jej vyhazovat do koše v kuchyni. Jak se její rodině daří dnes?

Výměna manželek: Hádky a obviňování během osmi očí! - 11
aktualizováno 10.01.
výměna manželek

Prudká hádka u osmi očí: Zuřícího manžela musela uklidňovat žena

Už dnes večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak zvládne dominantní Helena pobyt v tradiční romské domácnosti, kde jsou úlohy jasně rozdělené, a jestli se dokáže Gabriela přizpůsobit rodině, která se naprosto podřizuje dětem.

Výměna manželek: Jedním z hlavních témat se stane toaleta!
aktualizováno 08.01.
premiérový díl

Šok ve Výměně: Použitý toaleťák vyhazuje rodina do koše v kuchyni

Už ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak zvládne dominantní Helena pobyt v tradiční romské domácnosti, kde jsou úlohy jasně rozdělené, a jestli se dokáže Gabriela přizpůsobit rodině, která se naprosto podřizuje dětem.

Ordinace jaro 2018
aktualizováno 18.12.
Nové díly

Ulice a Ordinace budou mít přes Vánoce pauzu. Víme, kdy se vrátí

Už na začátku ledna se diváci mohou těšit na další díly oblíbených seriálů a dalších pořadů TV Nova. Ty se po vánoční přestávce vrátí hned v prvních dnech roku 2018.

Výměna manželek: Sedmnáctiletá Iva se jako náhradní manželka neosvědčila! - 18
30.11.
další miminko

Iva (17) z Výměny je opět těhotná! Takhle reagoval táta Marián (45)

Mladá maminka Iva se svým manželem Mariánem, kteří vystoupili v reality show Výměna manželek, mají důvod k radosti. Už v září Iva šokovala tím, že chce další dítě a jak se zdá, skutečně se jim to nyní povedlo, sedmnáctiletá dívka je podruhé těhotná.

Výměna manželek: Těžká operace páteře a strach z ochrnutí! - 11
12.10.
jak žijí dnes

Jitka z Výměny přiznala osudovou chybu: Kéž by mohla vrátit čas!

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl reality show Výměna manželek. Tentokrát vše proběhlo v poklidu a z rodin se stali dobří přátelé. Přesto ale Jitka jedné věci hodně lituje. Jak se rodině dnes daří?