Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vlak ilustrační
aktualizováno 14.12.
smrtelný skok

Muže měli přistihnout při kradení v rychlíku, v plné rychlosti vyskočil!

Spor v rychlíku, který projížděl u České Třebové, ve čtvrtek skončil tragédií. Podle informací televize Nova cestující ve vlaku pravděpodobně přistihli pětatřicetiletého muže při krádeži a chtěli zavolat policii. Muž ale za jízdy vyskočil ze dveří. Pád nepřežil.

Smutná žena - 1
14.12.
nehorázný čin

Hyena! Žena se vloudila lstí k babičce domů a obrala ji o úspory!

Policisté z Olomouckého kraje pátrají po ženě, která ve středu okradla 79letou seniorku. Žena tvrdila, že je ze sociálky a podařilo se jí vloudit do domu. Seniorku pak připravila o její veškeré úspory.

Cukroví
aktualizováno včera 20:44
Předvánoční "zločiny"

Adventní neplecha: Zmizelo cukroví i čokoláda z kolekce!

Jak se blíží Štědrý den, přibývá "vánočních" zločinů a přestupků. Po krádeži vánočních stromků (Olomouc) a ozdob (Náchodsko) jsou nejnovějšími událostmi zmizelé cukroví v Ostravě a "ochutnávka" čokoládové vánoční kolekce v Brně.

Prásk.tv píše:

Vánoční reklama
čtěte o tématu krádež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Vánoční stromky Ilustrační snímek
13.12.
Adventní krádeže

Zloději ve vánoční náladě: Zmizely stromky i ozdoby ze zahrady!

Olomoučtí policisté od středy vyšetřují případ "vánočního" zloděje či zlodějů. Zmizelo několik desítek vánočních stromků - jedlí i smrků. U Náchoda pro změnu někdo "očesal" nazdobený stromek na zahradě rodinného dom u.

2220262
aktualizováno 12.12.
Ohrožení senioři

Drzá zlodějka obrala stařenku, nepočítala ale s kamerou! VIDEO

Jihomoravští policisté uveřejnili video, na němž je názorně vidět, jak "pracují" zloději, kteří se neštítí vetřít k seniorům domů a pak je okrást. Tentokrát se ovšem žena přepočítala, protože vešla do bytu, kde byly namontované kamery. Policisté ji tak vypátrali velmi rychle.

Kapsáři na trzích
12.12.
přehled taktit

Zloději jsou hodně vynalézaví! Na tyto triky si dejte o Vánocích pozor

Zahraniční adventní trhy jsou mezi Čechy stále oblíbenější. Za vánoční atmosférou vyjíždějí nejčastěji do Drážďan, Vídně, Bratislavy či Krakova. Jenže velká koncentrace lidí je ideální pro kapsáře. Přečtěte si, jaké jsou jejich obvyklé triky.

Jeptiška na automatech
11.12.
Zpronevěra

Místo Boha hazard! Jeptišky kradly peníze, prohrály je ve Vegas

Byly zaslíbené Bohu, dvojice jeptišek z Kalifornie si ovšem nakonec našla nového pána - hazard. Řádové sestry se totiž nyní přiznaly, že zpronevěřily asi půl milionu dolarů (přibližně 11 milionů korun) a peníze utratily v ráji hazardu Las Vegas.

Varování před toxicitou
08.12.
Zloději naruby

V garáži našel nebezpečné sudy. Netuší, kde se tam vzaly

Policie v Pardubicích vyšetřuje případ, který u nás zřejmě nemá obdoby. Majitel garáže zjistil, že se mu do ní někdo vloupal. Jenže nic se mu neztratilo. Naopak mu v garáži přibyly čtyři sudy s nebezpečnou chemikálií.

Zloději měli ukrást pohonné hmoty za 30 milionů korun
aktualizováno 03.12.
soudní řízení

Pětice měla krást naftu a benzín ve velkém, stačil jeden trik

Neobvyklý případ v pondělí začal rozplétat Krajský soud ve Zlíně. Pětice obžalovaných měla podle policie krást ve velkém pohonné hmoty z centrálního skladu společnosti Čepro v Loukově na Kroměřížsku.

Krádež kol
30.11.
Krádež v Praze

Zloděj ukradl kola ze sanitky. Nemohla převézt novorozence

Nepříjemné překvapení čekalo na řidiče sanitky, který převáží inkubátory na dětskou kliniku na pražském Karlově. Když chtěl vyrazit pro malého pacienta do Kolína a přišel k vozu, který stál u domu, zjistil, že mu přes noc někdo odmontoval všechna čtyři kola. Pro miminko musela náhradní sanitka. Zloděje hledá policie.