Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

video Vše natočily kamery

Dívka okradla spícího! Za krabičku cigaret jí hrozí vězení

Kamery v Brně zachytily krádež přímo na ulici. Dívka si všimla spícího muže a z příruční kabelky mu ukradla krabičku cigaret. Chytili ji při tom strážníci a ženě teď hrozí kriminál.

Muž ukradl auto v autobazaru
Aktualizováno 15.7. 2017 22:16
video Policie pátrá

Vychytralý zloděj: Při předváděčce vyměnil klíče, pak auto ukradl!

Pražští kriminalisté už měsíc pátrají po vykutáleném zloději, který velmi chytrým trikem odvezl auto z autobazaru, aniž by za něj zaplatil jedinou korunu.

Další útok

V Londýně znovu útočili muži s kyselinou! Poleptaných už je 6

V Londýně znovu útočili muži na mopedu, kteří polévali lidi kyselinou. Tentokrát zasáhli cyklistu, kterému se pokusili ukrást moped. V noci na pátek přitom dvojice výtržníků zaútočila pětkrát během 90 minut.

Prásk.tv píše:

Jenni Morton-Humphreysová
čtěte o tématu krádež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plánujete rekonstrukci a sháníte řemeslníka? Připravte se na něj

Co všechno byste měli u řemeslníků pohlídat

Policie
Aktualizováno 10.7. 2017 18:27
škoda za čtvrt milionu

Skladník ukradl 3 tuny granulátu. Řidič nevěděl, že mu pomáhá krást

Vykutáleného skladníka stíhají kriminalisté z Moravské Třebové. Podezírají ho z toho, že když byl na noční směně, naložil do přistaveného auta 3 tuny plastového granulátu. Nic netušící řidič pak materiál přepravil za brány podniku. Skladník si chtěl jeho prodejem vylepšit rodinný rozpočet.

video policejní pátrání

Zlodějka žebrala o jídlo, snadným trikem ukradla drahý mobil

Ženě stačil jednoduchý trik k tomu, aby se obohatila o drahý mobilní telefon za osmadvacet tisíc korun. Podezřelá těsně před krádeží požadovala jídlo, čímž odvedla pozornost a v nestřežené chvíli telefon sebrala ze stolu, celý incident zaznamenaly bezpečnostní kamery.

Učitelé
Aktualizováno 4.7. 2017 16:05
Zklamané děti

Školáci zaplatili 250 000 za zájezd. Družinářka zmizela i s penězi

Téměř padesát rodin z Chomutova muselo řešit nepříjemnou situaci. Přihlásili své děti na zájezd k moři a do hor, jejich peníze však nedoputovaly tam, kam měly. V přepočtu čtvrt milionu korun se ztratilo. Nezvěstná je i družinářka, která peníze vybírala. Případ vyšetřuje policie.

Bydlení na kolech - 10
Aktualizováno 3.7. 2017 12:02
Noční můra

Turisty při cestě do Chorvatska na odpočívadle uspali a okradli lupiči

Manželé z Košic vyrazili karavanem na dovolenou do Chorvatska. Při odpočinku na parkovišti je uspala a okradla skupina zlodějů.

to mu nevyšlo!

Honzovi se směje Anglie! Snažil se schovat před policií, ale špatně

Třicetiletý Čech se snažil schovat před policií, která ho přijela zatknout do jeho domu ve Velké Británii. Strážníci s jeho dopadením neměli moc práce - mladý Čech se schoval pod postel, neschoval ale svoje nohy.

nezvyklý případ

Pes ukradl koště na cizí zahradě. S lupem v zubech ohrozil cyklisty

Neobvyklého zloděje natočily kamery při činu v Červené Vodě na Orlickoústecku. Jedné obyvatelce se ztratilo ze zahrady koště. Když se podívala na kamerový záznam, zjistila, že nešlo o žádného maskovaného lapku, ale o psa. Toho nikdo v sousedství nezná a ze zahrady zmizel i s koštětem v zubech.

okradený herec

Dejdar zjistil, kde jsou jeho dresy! Drzí zloději mu udělali nabídku

Je to už více než měsíc, co někdo vykradl auto Martina Dejdara (52) a odnesl z něj vzácné hokejové dresy s podpisy hráčů. Herec tehdy prostřednictvím sociálních sítí prosil, aby mu je lidé pomohli najít. A zřejmě se povedlo. Dočasní vlastníci dresů prokázali neskutečnou drzost.