Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

jak žijí dnes

Tvrdé nařčení po Výměně: Míla se vyspala s partnery svých dcer!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Míla se musela vypořádat s nemluvným manželem a tchyní, Alena zase s domácností, kde pořádek nebyl na prvním místě. Jak žijí rodiny dnes?

pomozte s pátráním

Fantom jízdních kol ukradl stovky bicyklů! Poznáváte ho?

Kriminalisté marně pátrají po zloději, který má ve velkém po celé České republice krást jízdní kola. Jmenuje se Miroslav Morong a lidé, kteří ho viděli, by měli volat linku 158.

Krádež bundy
Aktualizováno Předevčírem 18:09
měl vytříbený vkus

Zloděj ukradl dvě bundy. Škoda je neuvěřitelných 106 tisíc korun!

Ve Špindlerově Mlýně policisté vyšetřují nezvyklou krádež v obchodě s luxusním sportovním zbožím. Zatím neznámý zloděj tam ukradl pouze dva kusy oblečení za více než sto tisíc. O koho se jedná, se zatím neví.

Prásk.tv píše:

Tyler Daniels
čtěte o tématu krádež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Pátrání policie

Lupička hrozila pistolí dítěti (2) prodavačky! Pak se lekla a utekla

Ozbrojená žena přepadla večerku v Liberci. Na prodavačku, která měla v obchodě svou dvouletou dcerou, vytáhla pistoli a zbraň dokonce natáhla. Matka holčičky naštěstí zachovala rozvahu a lupičce stále opakovala, že jí nerozumí. Ta nakonec z obchodu utekla, protože ji vyrušili další zákazníci.

Anežka Teperová
Aktualizováno 17.2. 2017 20:45
měla dávno sedět

Vloupačky, drogy: Důchodkyni dealerku chytli po letech v Praze!

Více než 10 let se dařilo ukrývat před policií Anežce Teperové. Dnes 66letá žena byla odsouzena za vykrádání bytů, ve vězení měla strávit šest let.

Jana Černá, Miroslav Šoška
Aktualizováno 15.2. 2017 18:05
chtějí nový proces

Manželé ukradli bezdomovci 30 milionů! Vše bylo jinak, brání se

Případ 30milionové částky, kterou vyhrál pražský bezdomovec František Václavek, je opět u soudu. Jana Černá a Miroslav Šoška, kteří podle soudu muže o výhru připravili, žádali o obnovu soudního řízení. Soudce je v minulosti poslal na šest let za mříže a nařídil, aby peníze vrátili.

Počítačoví piráti

Krást filmy jim už nestačí, piráti si zřídili nelegální kabelovku

Španělská policie odhalila společnost, která nelegálně nabízela více jak 100 placených kanálů. Zákazníkům za sledování prémiových televizních stanic účtovala nemalé poplatky, stanice ovšem šířila bez souhlasu jejich provozovatelů. Hon na piráty odstartovala anglická fotbalová Premier League.

Zloději vibrátorů
Aktualizováno 13.2. 2017 21:07
netradiční lup

VIDEO: Zlodějský pár nakradl vibrátory za tisíce. Poznáváte je?

Na netradiční zboží se zaměřil jeden zlodějský pár v obchodě ve Svitavách. Muž kradl vibrátory, když si je vybral, schoval je ženě do kabelky. Ale dvojice brala i další erotické zboží.

Vražda zakladatele kampeličky

Tuneláře kampeličky umučili! K soudu jdou kumpáni po 14 letech

Krajský soud v Liberci určil termín hlavního líčení se čtveřicí mužů obviněných z brutální vraždy někdejšího zakladatele První pražské záložny Martina Říhy. Podle vyšetřovatelů ho umučili, když se od něj chtěli dozvědět, kam ukryl ukradené milióny. Dlouho se přitom domnívali, že Říha utekl do Karibiku.

Hacker - ilustrační foto
Aktualizováno 10.2. 2017 14:38
dejte si pozor

Podvodníci mají novou fintu! Během chvíle vám vybílí účet

Banky i kriminalisté varují před podvodnými emaily, které se v těchto dnech mohou objevit i ve vaší poště. Na takzvaný phishing aktuálně upozorňují jak Česká spořitelna, tak i Československá obchodní banka. Právě její klientka ze Zlína na neopatrnost doplatila tím, že jí z účtu zmizelo sto čtyřicet tisíc korun.