Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

povedený zlodějíček

Jdu vám dezinfikovat peníze, tvrdil na poště. Odnesl si slušný balík

Kuriózní krádež řeší v těchto dnech policisté na Hodonínsku. Maskovaný muž si z pošty v Ježově odnesl desítky tisíc korun. Předstíral, že přišel bankovky dezinfikovat.

nečekaný nález

Rybník skrýval čtyři utopená auta. Asi se jich tam zbavili zloději

Čtyři osobní auta vylovili potápěči spolu s hasiči a policií z rybníku Kozí Becírek v Orlové na Karvinsku. Auta byla pod vodou pravděpodobně už delší dobu. Zatím není jasné, proč se chtěl aut někdo zbavit. V jednom z nich se ale našla měnička mincí.

Policie pátrá po zlodějích
Aktualizováno 13.5. 2017 16:44
VIDEO Pomozte je najít

Nepoznáváte je? V Praze vykradli kanceláře a sebrali i pistoli!

Pražští policisté už déle jak měsíc bezvýsledně pátrají po trojici pachatelů, která 6. dubna vykradla dům v Dykově ulici. V kancelářích, do kterých se pachatelé dostali, sebrali počítače, trezor a dokonce funkční pistoli!

Prásk.tv píše:

Veronika Kopřivová a Diana Kobzanová - 1
čtěte o tématu krádež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Loupež ve zlatnictví
Aktualizováno 12.5. 2017 20:52
Pomozte je dopadnout

Zloději ukradli zlato za 7 milionů, zlatnictví nabízí obří odměnu!

Obrovskou odměnu nabízí majitelka zlatnictví v České Lípě za dopadení zlodějů, kteří vzali útokem její obchod. Ukradli zlato a šperky za 7 milionů korun - možná i víc, protože celková škoda ještě není známa. Tamní policie přiznává, že ta velkou krádež doteď nevyšetřovala. Majitelka nabízí za dopadení zlodějů půl milionu korun. A v případě, že se najde celý lup, dá někomu milion.

hledaní "nešikové"

Poznáte je? Lupiči zpočátku byli k smíchu, pak ukradli milion! VIDEO

Už více než měsíc pátrá policie po dvojici zlodějů, kteří se vkradli do objektu jedné z firem v pražské Zbraslavi a odnesli si milion korun. Ačkoli jejich zpočátku velmi neobratné a komické počínání zachytily kamery, policii se stále nedaří zloděje najít. Nyní se obrací se žádostí o pomoc na veřejnost.

krádež za půl mega

Muž z Moravy vyhrál cestu kolem světa. Výhru mu ukradl pošťák!

Cestu kolem světa v hodnotě půl milionu korun vyhrál v loterii Eurojackpot šestašedesátiletý Čech. Výherní tiket poslal synovi do Zábřehu, tam ale zásilka nedorazila. Policie obvinila pracovníka pošty, který si ji ponechal.

Kradené hodinky
Aktualizováno 5.5. 2017 21:22
Luxusní lup

Zloději ukradli hodinky za miliony! Nenajdete na fotkách i ty svoje?

Zloděj v ostravském klenotnictví ukradl hodinky za miliony korun! Policie po něm pátrá už téměř dva měsíce. Zároveň hledá také desítky značkových hodinek, které se zřejmě pachatel pokusil přeprodat. Nejsou mezi nimi i ty vaše?

Policie
Aktualizováno 5.5. 2017 13:25
odcizil peníze

Zloděj okradl postiženého muže! Násilím mu pronikl do bytu

Kriminalisté dopadli zloděje, který měl v úterý přepadnout mentálně postiženého muže v Karlovarském kraji. Pachatel si ho vytipoval na veřejných toaletách a pak svou oběť donutil, aby ho zavedl do bytu. Tam odcizil peníze a zmizel.

Martinovi Dejdarovi vykradli auto
Aktualizováno 4.5. 2017 16:19
oběť zlodějů

Ohavný útok na Martina Dejdara! Z auta mu ukradli skutečné klenoty

Martin Dejdar se stal obětí zlodějů. Ti mu v noci na středu rozmlátili auto a ukradli z něj věci, které mají pro Dejdara nevyčíslitelnou hodnotu - dva dresy národního hokejové týmu.

Zloděj v Pařížské ulici
Aktualizováno 30.4. 2017 16:13
galerie chmaták

Zloděj chodí pravidelně do luxusní prodejny v Pařížské. Zase unikl

Po zloději, který se pravidelně vrací do stejné prodejny luxusního zboží v pražské Pařížské ulici, pátrají policisté. Při krádežích muže viděly kamery, přesto se ho zatím nepodařilo dopadnout.