Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kapsář - ilustrační foto
včera 10:41
nebezpečí na dovolené

Nová zákeřná taktika zlodějů: Než se nadějete, jste bez peněz!

Před novou a zákeřnější taktikou zlodějů varuje ministerstvo zahraničí. Stále častěji totiž pro svůj záměr využívají motocykly – a kradou dokonce i na chodnících.

Symboly zlodějů
19.06.
Pozor na zloděje

Máte na domě některý z těchto symbolů? Můžete být v ohrožení!

Přemýšleli jste někdy, co znamenají symboly, které sprejeři nechávají na omítkách domů? Jestli jste dosud byli přesvědčení, že šlo jen o vandaly, tak se mějte na pozoru! Nasprejované či vyryté symboly na omítce či dveřích totiž mohou být znakem pro zloděje.

Podvedení a oloupení senioři
08.06.
ohromná solidarita

Seniory okradly podvodnice téměř o vše! Lidé se rozhodli pomoci

Desítky lidí chtějí poslat peníze dvěma seniorům, které neznámí podvodníci v Moravské Třebové připravili o veškeré úspory. Jejich nešťastný příběh jsme vám ukazovali ve čtvrtek. Více než 300 tisíc korun měli připravené na nové topení a na pohřeb. V pátek se redakci dokonce ozvala i firma, která by topný systém vybudovala zadarmo.

Prásk.tv píše:

Antonio Silva - 1
čtěte o tématu krádež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Stopař Ilustrační snímek
07.06.
Pro dobrotu na žebrotu

Řidičku okradli stopaři. Přišla i o očkovací průkaz svého králíka

Domažličtí kriminalisté od středy pátrají po stopařích, kteří se řidičce, která je svezla, "odvděčili" tím, že ji okradli. Žena přišla o peněženku s doklady, platební kartou nebo očkovacím průkazem svého králíka.

Medvěd zloděj
aktualizováno 07.06.
gurmán v pasti

Medvěd uvízl ve stánku s jídlem. Večer strávil u čokolády a vína

Lední medvěd v Norsku si chtěl ulovit něco k jídlu a místo toho našel jen čokoládu a víno. Navíc se z domku nedokázal dostat

Výběr z bankomatu - 1
27.05.
Policie prosí o pomoc

Muž v Praze ukradl platební karty a vybral 200 tisíc. Poznáváte ho?

Pražští policisté hledají muže, který na konci dubna vykradl auto. V něm našel osm platebních karet. Muž se s nimi vydal k bankomatům a podařilo se mu vybrat téměř 200 tisíc korun. Ačkoliv ho zachytily kamery u bankomatů, policistům se jej zatím nepodařilo vypátrat.

Ukradený strakatý vepřík
27.05.
ztracené prase

Z dětské zoo ukradli strakatého vepříka. Měli ho tam jen dva dny

Pouhé dva dny se mohli radovat návštěvníci kontaktní zoo v Karlovicích na Semilsku z nového přírůstku. Černobílého čuníka přeštického černostrakatého plemene z výběhu ukradl neznámý zloděj!

Peníze v obálce - 1
25.05.
za bílého dne

Podvodník obral dvě stařenky za dva dny o 350 tisíc korun!

Dvě pořádné trefy mají na svém kontě podvodníci, kteří obrali dvě důvěřivé stařenky na Vysočině. Jednu starou paní obrali o 200 tisíc korun, druhý den další ženu o 150 tisíc korun.

Svědek krádeže v Karviné
aktualizováno 25.05.
Neštítí se ničeho!

Pomozte najít zrůdu! 70leté stařence ukradl lstí rodinný šperk

Policie prosí veřejnost o pomoc s pátráním. Hledá tmavého muže, který ve středu 23. května lstí ukradl zlatý šperk starší ženě. V souvislosti s tím zveřejnila video, na němž je muž, který by mohl o případu vědět víc.

Policie hledá muže podezřelého z krádeže elektromotorek
aktualizováno 23.05.
policie žádá o pomoc

Pátrání: Testoval zaparkované elektromotorky, až na jedné ujel

Policisté žádají o pomoc při pátrání po muži, který se vloupal do podzemních garáží na pražském Žižkově. Způsobil tam škodu za 60 tisíc korun.