Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrt Enza Ferarriho
Aktualizováno Dnes 07:40
hrozivý plán

Hyenismus! Zloději chtěli ukrást tělo Enza Ferrariho a prodat ho

Itálií otřásá obrovský skandál. Skupinka zločinců chtěla ukrást tělesné pozůstatky zakladatele automobilky Ferrari, pohřebené více než čtvrt století, a pořádně na tom vydělat. Italská policie naštěstí zločinné plány gangu včas odhalila.

Násilníka dopadli

Znásilnění v centru Prahy! Ženu našli okradenou a plačící na zemi

Cizince podezřelého z trestného činu znásilnění zadrželi pražští strážníci bezprostředně po činu. U muže nalezli také mobilní telefon patřící mladé ženě.

Okradla ho už dříve

Okradený vozíčkář o zlodějce: Byla kamarádka, nečekal jsem to!

Neuvěřitelný případ hyenismu vyšetřují policisté na Sokolovsku. Invalidního důchodce z Kynšperka mladá žena vylákala na procházku, pak ho nechala u sebe doma a mezitím mu vykradla byt. Jak se později ukázalo, nebylo to poprvé, co u něj kradla. On sám ji přitom považoval za blízkou přítelkyni.

Prásk.tv píše:

Škola, kde chlapec rozdal peníze babičky
čtěte o tématu krádež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

Přepadení seniorky
Aktualizováno 24.3. 2017 18:21
Známí podvodníci

"Seď a ani nedutej!" hrozili zloději seniorce. Poznala je už desítka lidí

Minimálně 11 lidí se ozvalo na tísňovou linku policie s tím, že nejspíš znají muže, kteří na Pardubicku s pistolí v ruce přepadli 80letou seniorku. Pachatelé původně ženě nabízeli opravu okapů, pak ji ale oloupili.

Výběr z kradené karty

Nepoznáte ho? Grázl okradl v Praze na zastávce ženu (74)

Pražští policisté pátrají už měsíc po neznámém pachateli, který v Praze na tramvajové zastávce oloupil čtyřiasedmdesátiletou ženu. Lupič ženě vyrval kabelku. Přepadená skončila v péči lékařů. Kamera v bankomatu později zachytila muže, který se snažil vybrat peníze z karty okradené ženy.

Přepadený seniorka
Aktualizováno 23.3. 2017 21:24
Přepadení na Pardubicku

"Bábo, seď!" Seniorka popsala, jak na ni zloději vytáhli pistoli!

Osmdesátiletou důchodkyni na Pardubicku ohrožovali pistolí podvodníci, kteří jí nejprve nabízeli výměnu okapů. Když odmítla, jeden z nich přeskočil plot, namířil na ni zbraň a pak prohledal dům. Podle policie jsou oba nebezpeční.

Vzácná pětitisícovka

Policie našla ukradenou bankovku za miliony! Prodávali ji v aukci

Krádež historické bankovky vyřešili olomoučtí policisté. Pětitisícovka z roku 1919 se záhadně ztratila před několika lety z Vlastivědného muzea v Olomouci. Odborníci si jí ale před nedávnem všimli na aukčním portálu.

1974979
Aktualizováno 15.3. 2017 14:29
pátrání po lumpovi

Drban se chvíli rozhlížel. Pak krádež tržby zvládl za 3 vteřiny

Tržbu ve výši 20 tisíc korun ukradl zloděj z prodejny ve vestibulu pražského metra. Nic si nedělal z lidí, kteří kolem procházeli. Policisté nyní zveřejnili jeho podobu a žádají o pomoc v pátrání veřejnost.

Ukradené auto
Aktualizováno 8.3. 2017 20:59
Rostou pro kriminál?

Kluci (11 a 14) se projížděli autem, které ukradli sousedce!

Policisté z Tachova řeší velmi nezvyklý až varující případ. Zastavili auto, ve kterém seděli dva chlapci ve věku 14 a 11 let. Starší z nich řídil.

Nejstarší oběti bylo 90

Podvodník okrádal v Praze seniory. Tyhle triky používal

Minimálně patnáct okradených seniorů a škoda několik desítek tisíc korun - to je výsledek několikaměsíčního počínání osmatřicetiletého recidivisty z Prahy. Ten se vtíral do bytů starších lidí s nejrůznějšími výmluvami a lákal z nich peníze. Nejstarší ženě, kterou okradl, bylo 90 let.