Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zloděj
21.01.
Útoky nenechavců

Nemocnice jsou terčem zlodějů, ukradnou i záchod nebo vypínač

Záchodová prkýnka, hasicí přístroje nebo žárovky. To všechno mizí z nemocnic po celé republice. Zloději se ale nezdráhají ukrást ani televize z čekáren. A nad krádežemi toaletního papíru, či mýdla se už vedení nemocnic ani nepozastavuje, to je prý na denním pořádku.

Kradené auto a lotyšský zloděj
aktualizováno 20.01.
VIDEO Netradiční honička

Zloděj "utíkal" ve sporťáku za 4,5 milionu. Na sněhu neměl šanci

Přes hraniční přechod v Novém Městě pod Smrkem chtěl do Polska převézt najatý zloděj jedno z nejdražších sériových aut. Jenže měl smůlu. Kabriolet za 4 a půl milionu korun na sněhu nejel tak, jak by potřeboval, a v patách mu byl navíc i pozorný policista.

kuriózní krádeže
aktualizováno 16.01.
kuriózní krádeže

Záchod i kupu hnoje: Nepochopíte, co všechno lidi ukradnou!

Občas zůstává i zkušeným kriminalistům rozum stát nad tím, co všechno dokážou zloději ukrást. V minulosti zmizely například klokani, kupa hnoje nebo dokonce celá historická lokomotiva.

Prásk.tv píše:

Muž ukradl sousedovi z kotce fenu i se štěňaty
čtěte o tématu krádež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Fiat, který školák z Tachova ukradl sousedce
aktualizováno 15.01.
Stihl ho i přebarvit

Raubíř (14) jezdil s ukradeným autem 10 dní. Teď přišel trest!

Soud potrestal čtrnáctiletého mladíka z Tachova, který vloni v březnu se svým kamarádem ukradl auto sousedce. Staršímu chlapci soudkyně nařídila výchovnou terapii. Jeho mladší komplic vyvázl bez trestu.

Vytahování automobilu z lomu Vápenka u Lahoště - 6
15.01.
galerie posun v případu

Policie vylovila z lomu páté auto! Konečně odhalili jeho tajemství

Tepličtí kriminalisté se v pondělí už podruhé vrátili k lomu Vápenka, ze kterého na konci roku vytáhli čtyři kradená auta. Sportovní potápěč totiž o víkendu našel pod hladinou další vůz. Zlodějem aut má být jedenáctkrát trestaný mladík, skončil ve vazbě.

Pátrání po podvodnících
15.01.
Hledá je policie

Podvodníci trikem ukradli firmu, pak si vzali obří úvěr! Pomozte

Pražští policisté pátrají po dvojici neznámých mužů, kteří loni díky zdařilým padělkům ukradli cizí firmu a následně si vzali velký úvěr od banky. Škoda přesáhla deset milionů korun.

Krádeže aut
aktualizováno 11.01.
Kuriózní případ

Muž v autě objevil zloděje, jeho výmluva zaskočila i policisty

Zloději jsou někdy skutečnými mistry výmluv. Dokládá to i případ, který vyšetřují českolipští policisté. Majitel auta při krádeži překvapil zloděje, který se pokoušel jeho vůz nastartovat a ujet. Kuriózní vysvětlení, kterého se dočkal, ho ale hodně překvapilo.

Opilý pár v Kolíně přepadl řidičku
10.01.
Dopadli je

Opilí rodiče chtěli zpět odebrané dítě. Vyzbrojili se noži, ukradli auto

Rodiče, kterým sociální pracovníci odebrali malé dítě, protože s ním do nemocnice přišli opilí, se rozhodli, že si ho za každou cenu vezmou zpátky. S noži a mačetou chtěli vtrhnout do kojeneckého ústavu v Kolíně. Aby tam byli co nejrychleji, pokusili se ukrást dvě auta. Jedno pak dokonce zapálili.

Zapalovač
10.01.
Zloděj smolař

Kvůli cigaretám vykradl prázdný obchod, pak zapálil špatné auto!

Pořádnou porci smůly kombinované s hloupostí předvedl v uplynulých dnech dvaadvacetiletý mladík z Příbrami. Nejdřív kvůli chuti na cigarety vykradl dva obchody (jeden z nich byl prázdný) a o tři dny později vše "završil" žhářským číslem, při kterém se popálil.

Rus vjel do obchodu kradeným tankem, ukradl láhev vína
10.01.
Chtěl se natankovat?

Rus měl chuť na víno, tak ukradl tank a vjel s ním do obchodu!

Chuť na alkohol nedokázal zkrotit nejmenovaný Rus, který tento týden ukradl v Murmansku lehký tank a vyrazil "nakupovat". Kvůli jediné láhvi vína totálně zdemoloval výkladní skříň jednoho z místních supermarketů.