Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Podvedený senior
aktualizováno 16.11.
hledá se podvodník

Muž měl slíbenou slevu na oběd, místo toho přišel o tisíce korun!

Policisté v Břeclavi pátrají po falešném pečovateli, který z důchodce vylákal dva tisíce korun. Peníze chtěl jako zálohu na výhodné obědy. Když senior zjistil, že se stal obětí podvodníka, který se vydává za pracovníka pečovatelské služby, bylo už pozdě.

Násilník z Rimini
11.11.
Útok na Poláky

Znásilnění turistky v Rimini: Vůdce gangu jde na 16 let do vězení!

Italský soud poslal na 16 let do vězení Konžana, který spolu s dalšími třemi mladíky v Rimini znásilnil polskou turistku. Kromě toho také zbili jejího přítele a oba okradli. Stalo se tak v srpnu.

Máslo
aktualizováno 10.11.
nekradl poprvé

Zloděj si v Ostravě napěchoval batoh máslem. Neutekl daleko

Krádež másla se nevyplatila devětatřicetiletému zloději z Ostravy. V obchodě si jeho počínání všimla bezpečnostní služba, a ta okamžitě zavolala policii. Teď mu hrozí až tříletý trest.

Prásk.tv píše:

Zloději
čtěte o tématu krádež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Marissa Wallen - 4
aktualizováno 10.11.
To je důvod!

Prostitutka střelila a okradla muže! "Byl špatný v posteli," zdůvodnila

Muž měl volný večer, a tak si ho rozhodl užít s prostitutkou Marissou. Její služby si předtím zaplatil už čtyřikrát, a tak vůbec nečekal to, co následovalo. Marissa muže střelila, okradla a utekla. Policii později řekla, že to udělala, protože s ním byl špatný sex.

Vrah této ženy dopaden
09.11.
Milion korun

Zloděj zabil pošťačku na pobočce! Pošta zaplatí rodině odškodné

Pražský městský soud rozhodl o tom, že Česká pošta musí vyplatit odškodné pozůstalým po zavražděné úřednici. Pracovnici pošty před čtyřmi lety na Opavsku přepadl a zabil lupič, který si za mřížemi odpykává 19letý trest.

Velká krádež másla
aktualizováno 08.11.
Útok v Bratislavě

Krvavý horor v obchodě: Muž ukradl máslo, strážného pobodal!

Otřesný zážitek si odnesli zákazníci supermarketu v bratislavské Dúbravce. Jednoho z nakupujících zastavil strážný s podezřením, že ukradl máslo. Strhla se drsná bitka, ze které člen ostrahy vyvázl živý jen se štěstím!

Televizní bingo
aktualizováno 08.11.
Dopadla ho policie

Podvodem v televizním Bingu měl vydělat miliony! Bude nový soud

Městský soud v Praze se bude znovu zabývat více než 20 let starým skandálem kolem televizní hry Bingo. Počítačový odborník Pavel Fantyš, který se měl nabourat do softwaru kdysi populární soutěže a díky tomu si přijít na miliony korun, byl původně odsouzen na pět let vězení. Teď se ale dočká nového procesu.

Bezpečně na internetu
aktualizováno 08.11.
Jak ušetřit

7 rizikových situací na internetu pro vaše peníze

Lidé využívají internet stále častěji k celé řadě věcí. Spoustu z nich využívá počítač ke správě svých financí, mnoho lidí ale netuší, jak se na internetu správně chovat. Neusnadňujte zbytečně zlodějům práci, jak se dostat k vašim penězům, dodržujte tyto bezpečnostní zásady.

Martin Lysáček dostal 17 let za surovou vraždu
07.11.
Ubodání v chatě

Za vraždu seniora jde za mříže! "Dal jsem mu první pomoc," tvrdil

Na sedmnáct let do vězení poslal krajský soud Martina Lysáčka, který podle obžaloby ubodal sedmdesátiletého důchodce. Seniora pak okradl a chatu s tělem zapálil. Obžalovaný se hájil tím, že mrtvému poskytoval první pomoc.

Zloděj peněženek
aktualizováno 07.11.
Hledá ho policie

Zloděj ukradl v pražské kavárně dvě kasírky! Stačilo mu pár minut

Hned dvě "kasírtašky" během čtyř minut zvládl ukrást neznámý zloděj v jedné pražské kavárně. Ačkoliv ho zachytily bezpečnostní kamery, policii se ho nedaří dopadnout.

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?