Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrtí řidiče osobáku skončila hromadná nehoda u Českých Budějovic
07.12.
nebezpečné jednání

Mladík předjížděl v zatáčce a srazil se s dvěma auty! Čtyři zranění

Celkem čtyři zraněné si ve čtvrtek vyžádala dopravní nehoda mezi Stříbrem a Ostrovem. Podle policie ji způsobil muž (20), který se při předjíždění srazil s dalšími dvěma auty.

Policejní zásah
07.09.
Podivný případ

Manželé pomohli policistům, pak se s nimi museli soudit o peníze

Obrovské rozčarování zažili manželé Petr a Jaroslava W. ze Stříbra. Před třemi lety na policii oznámili, že v domě, který pronajímají, nájemníci nejspíš vyrábějí drogy. Po policejní razii ovšem manželé zažili šok.

Požár v průmyslové firmě ve Stříbře - 2
aktualizováno 17.05.
galerie velký výjezd

Obrovský požár ve Stříbře: Sklad shořel, škoda půjde do statisíců!

Celkem sedm hasičských jednotek v noci na úterý vyjíždělo na Tachovsko, aby zkrotily plameny šlehající z průmyslové budovy. Ačkoli se hasičům podařilo z větší části zachránit přilehlou kancelář logistiky a sklad, předpokládaná výše škod půjde do statisíců.

Obchodní sdělení

Vyzrajte na vánoční pečení

Vánoce už jsou skoro za dveřmi, příprava na ně je ale už v plném proudu. O to víc se vyplatí znát nějaký ten trik, který vám usnadní práci anebo dokonce vylepší výsledek vašeho úsilí.

Brutální útok na cizince ve Stříbře
14.04.
okolnosti napadení

Brutální rvačka ve Stříbře byl dohodnutý souboj. Skončil v krvi

Brutální útok před diskotékou ve Stříbře byl podle jednoho z aktérů předem domluvená rvačka. Televizi Nova to dnes řekl sám útočník. Muži mezi sebou měli prý dlouholetý spor a jednalo se o vyřizování účtů.