Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

video letní osvěžení

Alkohol a letní horka? Rady, na co si dát pozor! ROZHOVOR

Chaty, chalupy, dovolené nebo hudební festivaly. Tady všude se v létě popíjí alkohol. Konzumace alkoholu a vysoké teploty ale můžou být rizikovou kombinací. Jakým nápojům se přes léto raději vyhnout jsme se vyrazili zeptat nutriční terapeutky Jitky Tomešové.

Překvapivé pokuty

Chystáte se na dovolenou autem? Za tyto prohřešky tvrdě zaplatíte!

Chystáte se na dovolenou do zahraničí autem? Pak byste si měli pořádně nastudovat jejich silniční předpisy. I v zemích, jako je Chorvatsko nebo Francie, vás totiž mohou některá pravidla překvapit.

Brigáda
Aktualizováno 12.5. 2017 16:11
najděte si brigádu

Brigádníkům nabízejí i 400 korun za hodinu! PŘEHLED PO KRAJÍCH

Pokud jste si ještě nenašli brigádu na léto, teď máte nejvyšší čas. Nejlepší nabídky totiž rychle mizí a na přelomu května a června už je sehnat slušnou brigádu takřka zázrak. Zaměstnavatelé díky nízké nezaměstnanosti letos navíc nabízejí daleko více peněz.

Prásk.tv píše:

Petr Jákl
čtěte o tématu léto na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Koupání
Aktualizováno 12.5. 2017 16:16
bude to stát za to

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA LÉTO: Kde a kdy bude největší vedro?

Plánujete dovolenou? Pak vás nejspíš zajímá, jaké bude v létě počasí. Meteorologové ze společnosti AccuWeather, která se zabývá dlouhodobými výhledy počasí, už vydali předpověď na léto pro celou Evropu. Kde bude letos nejtepleji?

Počasí - léto - 2
Aktualizováno 9.5. 2017 17:56
kdy se oteplí

Dočkáme se letos pořádného tepla? Ptali jsme se meteorologů

Dočkáme se letos tepla, nebo bude počasí jako na houpačce panovat i v následujících měsících? A jaké nás čeká léto? Zeptali jsme se meteorologů.

tuzemské prázdniny

Zájem o dovolenou doma mezi Čechy roste. Zvýší to některé ceny

Letní dovolená v České republice vyjde letos dráž než loni. Ubytování v některých místech tak bude cenově srovnatelné s pobytem u moře. Zvyšování cen nahrává rostoucí poptávka po dovolené v Česku. Tráví ji tady více zahraničních turistů, ale dopřává si ji také stále větší množství Čechů.

Dětský tábor
Aktualizováno 22.4. 2017 22:04
tipy po krajích prázdniny pro děti

Kam na letní tábor: Pestrá nabídka pro děti, tohle teď frčí! SEZNAM

Prázdniny se kvapem blíží a kapacity letních táborů pro děti se rychle plní. Nechte se inspirovat a vyberte pro svou ratolest ten nejlepší tábor plný zážitků, přinášíme velký přehled po krajích.

Pranostiky
Aktualizováno 21.4. 2017 20:39
jaký bude zbytek roku

Sníh v dubnu je jen začátek. Podle pranostik nás čeká šílený rok!

Ze všech měsíců v roce je duben tím nejnepředvídatelnějším. Ne nadarmo se počasí v dubnu přezdívá aprílové. Někdy to totiž vypadá, že si z nás snad dělá legraci. V jedné chvíli svítí sluníčko, v druhé hustě chumelí. Co současné bláznivé počasí napovídá o zbytku roku podle pranostik?

jaké budou prázdniny

Bude v létě teplo, nebo zima? Meteorologové se shodují už teď

Budeme si v létě užívat tropického počasí, nebo nebudou stát prázdninové teploty za nic? Ačkoli je na definitivní verdikt ještě brzy, sezónní předpovědi různých meteorologických center se vesměs shodují.

dům u jezera

Kam jezdil diktátor na dovolenou? Podívejte se na letní sídlo Stalina

Josifa Vissarionoviče Stalina historie vnímá jako jednoho z největších masových vrahů historie. Bezesporu jím byl. Ale i on si občas rád vyrazil na dovolenou. Jedno oblíbené místo měl u jezera Rica v Abcházii.