Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dětský tábor
Aktualizováno Včera 22:04
tipy po krajích prázdniny pro děti

Kam na letní tábor: Pestrá nabídka pro děti, tohle teď frčí! SEZNAM

Prázdniny se kvapem blíží a kapacity letních táborů pro děti se rychle plní. Nechte se inspirovat a vyberte pro svou ratolest ten nejlepší tábor plný zážitků, přinášíme velký přehled po krajích.

Pranostiky
Aktualizováno Předevčírem 20:39
jaký bude zbytek roku

Sníh v dubnu je jen začátek. Podle pranostik nás čeká šílený rok!

Ze všech měsíců v roce je duben tím nejnepředvídatelnějším. Ne nadarmo se počasí v dubnu přezdívá aprílové. Někdy to totiž vypadá, že si z nás snad dělá legraci. V jedné chvíli svítí sluníčko, v druhé hustě chumelí. Co současné bláznivé počasí napovídá o zbytku roku podle pranostik?

jaké budou prázdniny

Bude v létě teplo, nebo zima? Meteorologové se shodují už teď

Budeme si v létě užívat tropického počasí, nebo nebudou stát prázdninové teploty za nic? Ačkoli je na definitivní verdikt ještě brzy, sezónní předpovědi různých meteorologických center se vesměs shodují.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková a Marek Fryčák - 1
čtěte o tématu léto na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

dům u jezera

Kam jezdil diktátor na dovolenou? Podívejte se na letní sídlo Stalina

Josifa Vissarionoviče Stalina historie vnímá jako jednoho z největších masových vrahů historie. Bezesporu jím byl. Ale i on si občas rád vyrazil na dovolenou. Jedno oblíbené místo měl u jezera Rica v Abcházii.

nabídka zájezdů

Letní dovolená za pár stovek! Na nákup zbývá posledních pár dní

Už jen několik dní budou cestovní kanceláře nabízet zájezdy s výraznými slevami. Právě teď totiž vrcholí období prodeje tzv. First Minute zájezdů. Letní dovolenou tak můžete pořídit už za pár stovek.

výhodná dovolená

Letní zájezdy už se prodávají! Ušetřete včasným nákupem

Blíží se konec roku, už teď se ale objevují nabídky výhodných "1. moment" zájezdů, které kromě zajímavé ceny nabízí také množství dalších výhod. Ty se mezi cestovními kancelářemi mnohdy liší, je tak vhodné se mezi nabídkami trochu zorientovat a možná vybrat tu nejvhodnější letní dovolenou už teď.

Kvetoucí třešně na Mladoboleslavsku
Aktualizováno 9.9. 2016 11:48
nové květy

Příroda se zbláznila! U Boleslavi vykvetla třešeň! FOTO

Počasí letos překvapuje nejen lidi, ale také přírodu. I když se nám pomalu blíží podzim, ten letos přijde 22. září, někde to vypadá, jako by v Česku bylo teprve jaro. Místo, aby stromyshazovaly listí, začínají naopak nasazovat nové květy.

poslední párty

U nás léto končí, jinde začíná! 10 nejlepších míst, kde to žije i v září!

Letní prázdniny se pomalu chýlí ke konci, ale ještě je čas vychutnat si zábavu v podobě párty pod posledními hřejivými slunečními paprsky. Hotelový vyhledávač trivago.cz představuje 10 míst v Evropě, kde se milovníci tance mohou rozloučit s létem podle svého gusta a jako bonus si užít příjemně teplé moře.

Počasí - ochlazení
Aktualizováno 2.9. 2016 10:30
výhled počasí

Bouřky, lijáky, ochlazení! Krásné počasí už brzy skončí. Předpověď

Ačkoli už podle meteorologů oficiálně začal podzim, počasí o nadcházejícím víkendu bude ryze letní. Teploty se budou v maximech pohybovat kolem tropické třicítky. V neděli krásné počasí přeruší bouřky.

Slunce
Aktualizováno 1.9. 2016 22:15
Předpověď na září

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ: Tropy nekončí! Třicítky budou i v září

Dnes začal meteorologický podzim. Ale venku to tak rozhodně nevypadá. Převládá slunečno, je a bude horko. Podle meteorologů nás dokonce s velkou pravděpodobností čeká nejteplejší září minimálně za posledních šest let. A zřejmě budou padat i teplotní rekordy!