Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Princezna Eugenie a Jack Brooksbank
aktualizováno 08.10.
Velký den

Překoná Evženie svatbu Meghan? Královská rodina zveřejnila detaily

Do velkolepé svatby vnučky královny Alžběty II., princezny Evženie, zbývá už jen několik dní. Buckinghamský palác zveřejnil podrobnější informace o tom, jak bude velký den vypadat. Víc už se ví o podobě svatebního dortu i o hudbě na obřadu.

Nádrž na dešťovou vodu
aktualizováno 25.09.
dotace na vodu

Nová pravidla Dešťovky. Mohou o ni žádat lidé z celého Česka

Dalších sto milionů korun se chystá vložit ministerstvo životního prostředí do programu Dešťovka. Nově budou moci o dotaci například na retenční nádrž zažádat i lidé, kteří nežijí v suchých oblastech. Od října budou moci domácnosti z celého Česka získat až 55 tisíc korun.

ODS zahájí horkou fázi kampaně
aktualizováno 10.09.

ODS zahájí horkou fázi kampaně, do voleb jde s velkými plány

Občanští demokraté v pondělí odpoledne oficiálně zahájí horkou fázi kampaně před nadcházejícími komunálními a senátními volbami. ODS má v plánu zaměřit se v komunálních volbách na dostupnou a přátelskou veřejnou správu, rychlý rozvoj kvalitní infrastruktury a veřejných služeb a podporu pestrého života ve městech a obcích.

Prásk.tv píše:

Podzimní schéma skupiny TV Nova - 1
čtěte o tématu program na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč a jak investovat do vzdělání?

Investice do vzdělání je opodstatněná z mnoha důvodů.

Mladý podnikatel
04.09.
Mladí podnikatelé

Kraje podpoří podnikatele. Máte nárok na dotaci i vy?

Kraje pomáhají začínajícím podnikatelům a poskytují jim příspěvky pro realizaci jejich projektů. Například Jihomoravský kraj z rozpočtu poskytne 2 miliony korun, Ústecký kraj pak vyčlení celkem 8 milionů korun. Jak jsou na tom ostatní kraje a co musíte udělat, abyste dotaci získali?

Ministerstvo zemědělství
aktualizováno 28.08.
Podpora obcím

Zoufalý boj se suchem: Úřad rozdá 400 milionů na nové rybníky

Nové rybníky i rekonstrukce a vyčištění starých mají pomoci v boji se suchem. Ministerstvo zemědělství poskytne obcím podporu na výstavbu rybníků, odbahnění nebo jejich rekonstrukci. Stačí vyplnit žádost a splnit dané podmínky. Celková výše podpory bude 400 milionů korun.

Královna Alžběta II. - Trooping the Colours
01.07.
děsivý scénář

Britové cvičili na smrt královny: Na ostrovech se zastaví čas!

Na veřejnost se dostaly podrobnosti o tajném cvičení britských ministrů. Ti se podle médií připravovali na to, co se bude dít, až zemře královna Alžběta. Jako první bude prý informována o její smrti premiérka a život se v Británii zastaví nejméně na 12 dní. Zavřou se pravděpodobně banky i burzy a princ Charles si změní jméno.

Léto na Nově
aktualizováno 07.06.
letní schéma

TV Nova představila program na léto: Uvidíte filmové pecky i seriály

Na léto 2018 si skupina Nova připravila program plný původních českých seriálů a českých hereckých hvězd. Pro filmové fanoušky jsou určeny zejména páteční a sobotní večery, nedělní odpoledne budou patřit českým detektivkám. Během léta pokračuje i pravidelný zpravodajský servis.

Děti na houpačce
02.06.
přehled

Den dětí v Česku! Na mnoha místech a akcích byl vstup zdarma

Mezinárodní den dětí, který se každoročně slaví 1. června, má upozornit světovou veřejnost na práva dětí a jejich potřeby. Děti jej však již tradičně mají spojený s dárky, sladkostmi, výlety a akcemi, které se na jejich počest pořádají. A že je těch akcí po celé republice opravdu mnoho, předkládáme vám pár tipů, jak s dětmi jejich svátek oslavit.

Andrej Babiš
16.05.
návrhy poslanců

Vláda odmítla pomoc chudým a přísnější pravidla pro směnárny

Vláda v demisi nepodpoří při rozpravě Sněmovny ani jeden ze tří poslaneckých návrhů, které dnes posuzovala.

Babiš, Hamáček a Filip
aktualizováno 14.05.
Vyřeší neshody?

Komunisté si diktují podmínky. Vznik vlády se znovu komplikuje

O osudu chystaného menšinového kabinetu hnutí ANO a ČSSD nebude rozhodovat pouze vnitrostranické referendum sociálních demokratů, ale i komunisté. Ti mají vládu při hlasování o důvěře ve Sněmovně podpořit. Jenže KSČM se určité body programu nelíbí.