Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Finance v rodině
včera 20:17
Volby 2017

Jisté bydlení i vyšší mateřská: Strany cílí na rodiny, tohle slibují!

Velkým předvolebním tématem je kromě jiného rodina. Politické strany a hnutí lákají třeba na dostatek míst ve školkách, na výhodné novomanželské půjčky nebo částečné úvazky pro matky s dětmi.

Vlajky - NATO, EU
aktualizováno včera 11:09
Programové priority

Má Česko dál zůstat v NATO a Evropské unii? Toto chtějí strany

Některé strany považují odchod z Evropské unie a NATO za naprosto vyloučený, pro jiné je to téma, které po volbách chtějí prosadit. Redakce TN.cz srovnala programové priority devíti stran, které v létě v průzkumech dosahovaly nejlepších výsledků.

Kombajn
12.10.
Velké srovnání Zemědělství

Programové priority: Strany chtějí zbavit česká pole řepky a kukuřice

Podpora malých a středních zemědělců, pěstování základních potravin v Česku a nahrazení plodin využívaných k výrobě biopaliv, zejména řepky, pícninami. To slibují před volbami politické strany. Redakce TN.cz srovnala jejich priority v oblasti zemědělství

Prásk.tv píše:

Podzim v ORDINACI V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 - 1
čtěte o tématu program na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme

Udělali byste rádi vaše okolí ještě zajímavější a rádi byste navíc podpořili nějakou neziskovou či příspěvkovou organizaci, která se snaží pomáhat lidem? V tom případě se s námi zapojte do programu - Vy rozhodujete, my pomáháme!

Písemná zkouška - 1
aktualizováno 11.10.
Velké Srovnání Školství

Bude se za studium platit? Toto slibují strany před volbami

Mají Češi platit za studium na vysoké škole školné a kolik by měli brát učitelé? V další sérii srovnání programových priorit předních politických stran se redakce TN.cz zaměřila na to, co strany plánují v oblasti školství.

Starostové a nezávislí
aktualizováno 04.09.
volební priority

Starostové představili program na nádraží. Slíbili zvyšování platů

Hnutí Starostů a nezávislých dnes představilo na pražském Masarykově nádraží své kandidáty do podzimních voleb. Kromě toho zástupci hnutí prezentovali také hlavní body volebního programu.

Poslanecká sněmovna
aktualizováno 03.09.
Sliby se různí

Programy stran: Uzavření hranic, žádné euro, snížení daní

Zrušení superhrubé mzdy i zavření vnější hranice Evropské unie. - ANO představilo volební program. Plánuje zredukovat i počet ministerstev. Volební program má už většina stran. Čeká se ještě na lidovce, ti ho zveřejní v úterý.

Zábava
29.08.
kam na výlet co dělat

Prázdniny končí, i tak si ale užijete kopec zábavy! TIPY NA VÝLET

Dožínky, závody traktorů i psů, ale také slavnosti piva nebo večerní safari. To vše si můžete užít poslední prázdninový víkend. Nechte se inspirovat tipy, jak si před začátkem školního roku užít s rodinou co nejvíc zábavy.

Prague Pride 2012 - 3
07.08.
festival homosexuálů

Startuje Prague Pride! Jaký bude program a kde omezí dopravu?

Svátek lesbiček, gayů, bisexuálů i transsexuálů je tady! V Praze startuje sedmý ročník festivalu Prague Pride, který vyvrcholí sobotním pochodem z Václavského náměstí na Letnou. Celý týden se budou konat workshopy, koncerty, výstavy a další akce.

Microsoft
aktualizováno 24.07.
konec legendy

Microsoft plánuje konec jednoho základního nástroje v systému!

Legendární aplikaci MS Paint (Malování) využívalo a stále využívá ohromné množství lidí, světoznámý editor, který je součástí Windows již 32 let, se ale další aktualizace nedočká, nový operační systém s Malováním již nepočítá.

Andrej Babiš
aktualizováno 22.06.
Munice do voleb

ANO chce program představit za týden, to hlavní už ale víme teď!

Hnutí ANO příští týden představí program, se kterým půjde do voleb. Dnes jeho šéf Andrej Babiš prozradil, na co se v něm chce zaměřit. Nejdůležitějším bodem jsou podle něj daně, rád by ale také, aby se ve školách více propojovala teorie s praxí a líbilo by se mu nové ministerstvo.