Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrej Babiš
Aktualizováno 22.6. 2017 20:58
Munice do voleb

ANO chce program představit za týden, to hlavní už ale víme teď!

Hnutí ANO příští týden představí program, se kterým půjde do voleb. Dnes jeho šéf Andrej Babiš prozradil, na co se v něm chce zaměřit. Nejdůležitějším bodem jsou podle něj daně, rád by ale také, aby se ve školách více propojovala teorie s praxí a líbilo by se mu nové ministerstvo.

Lubomír Zaorálek
Aktualizováno 17.6. 2017 22:42
volební program

Rozhádaná ČSSD je pryč. Strana představila svůj program

Sociální demokraté v sobotu v Praze představili své programové body, s nimiž chtějí vyhrát podzimní volby. Chtějí vyšší daně pro bohaté a firmy, rádi by také zvedli platy zaměstnancům, chtějí dopravu zdarma pro děti i studenty nebo dostupnější a rychlejší zdravotní péči. Na konferenci strany měli hlavní slovo její nový šéf Chovanec a volební lídr Zaorálek. Projevy ale odstartoval premiér Sobotka.

Programová konference ČSSD
Aktualizováno 17.6. 2017 15:16
volební program

Do pěti let bude průměrný plat 40 tisíc korun, slibuje ČSSD

ČSSD slibuje voličům průměrný plat 40.000 korun měsíčně, progresivní zdanění i určitou formu milionářské daně nebo rychlejší zdravotní péči. Program s názvem Dobrá země pro život dnes představila v rámci konference v Praze. Při minulých sněmovních volbami ČSSD slibovala, že prosadí dobře fungující stát.

Prásk.tv píše:

Léto s online portály skupiny Nova
čtěte o tématu program na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spěte pár dní bez polštáře a můžete mít 20 tisíc!

Originální a neuvěřitelně jednoduchý způsob, jak dostat 20 000 Kč na dovolenou dle vašich představ…

Miloš Zeman
Aktualizováno 3.6. 2017 21:28
Tak jak to je?

Zeman je zdravý, hlásí Hrad. Přesto zjednodušil další cestu

Náročná pracovní cesta po Číně prý Miloše Zemana velmi vyčerpala, přesto ale Hrad kategoricky odmítá, že by prezident na svou funkci zdravotně nestačil.

nová celebrita

Kajínek vyrazil za partnerkou do Brna, roli celebrity si užívá

Propuštěný vrah Jiří Kajínek odjel z Prahy do Brna a teď žije u svojí partnerky. Všude ho pronásledují novináři a fanoušci, kteří se s ním fotí a žádají ho o podpisy. Kajínek tvrdí, že se jako celebrita cítí dobře, protože dvacet let seděl na samotce.

Jiří Kajínek - limuzína
Aktualizováno 19.5. 2017 22:10
anketa Kdy ho pustí?

Manévry kvůli Kajínkovi: Před věznici přijela i luxusní limuzína!

Jiří Kajínek má dostat milost od prezidenta republiky Miloše Zemana, který to avizoval už před svou cestou do Číny. Zatímco Kajínek čeká ve věznici na vytoužené propouštěcí dokumenty, před věznicí zase čekají davy novinářů na Kajínka. Kolem poledne před branou zaparkovala i luxusní limuzína.

předvolební sliby

Nový stadion i tarify za stovku! Na tohle lákají politici před volbami!

Politické strany pomalu ale jistě rozjíždějí volební kampaň. A sociální sítě se jen hemží předvolebními sliby. Jedni chtějí postavit nový hokejový stadion, další prosazují pohádkově vysoké mzdy, jiní zase usilují o vystoupení z Velrybářské komise. Čí sliby jsou nejbizarnější?

Petr Fiala - 3
Aktualizováno 22.4. 2017 13:34
Parlamentní volby

PŘÍMÝ PŘENOS: ODS představila program. Takhle chce uspět

Občanští demokraté po letech voličům opět nabídnou daňové pravítko a kalkulačku, kde si budou moci vypočítat, kolik jim přinese návrh, aby zaměstnanci platili 15procentní sazbu místo ze superhrubé mzdy nově z hrubé mzdy.

ČSSD chce uspět u voleb díky těmto lákadlům pro voliče!

Sociální demokracie se bude ve volbách soustředit na ryze levicová témata, mezi ta klíčová bude patřit i dvojí kvalita potravin v evropských zemích. Novinářům to během dnešního jednání širšího vedení strany řekl místopředseda ČSSD a volební manažer strany Jan Birke.

Americký prezident Donald Trump
Aktualizováno 24.3. 2017 22:13
Zdravotní reforma

Obamacare přežila! Trump ustoupil, nemá hlasy pro zrušení

Americký prezident Donald Trump utrpěl těžkou porážku. Neshromáždil dostatek hlasů pro zrušení programu zdravotního pojištění známého jako Obamacare. Návrh byl proto stažen z dnešního programu.