Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prague Pride 2012 - 3
07.08.
festival homosexuálů

Startuje Prague Pride! Jaký bude program a kde omezí dopravu?

Svátek lesbiček, gayů, bisexuálů i transsexuálů je tady! V Praze startuje sedmý ročník festivalu Prague Pride, který vyvrcholí sobotním pochodem z Václavského náměstí na Letnou. Celý týden se budou konat workshopy, koncerty, výstavy a další akce.

Microsoft
aktualizováno 24.07.
konec legendy

Microsoft plánuje konec jednoho základního nástroje v systému!

Legendární aplikaci MS Paint (Malování) využívalo a stále využívá ohromné množství lidí, světoznámý editor, který je součástí Windows již 32 let, se ale další aktualizace nedočká, nový operační systém s Malováním již nepočítá.

Andrej Babiš
aktualizováno 22.06.
Munice do voleb

ANO chce program představit za týden, to hlavní už ale víme teď!

Hnutí ANO příští týden představí program, se kterým půjde do voleb. Dnes jeho šéf Andrej Babiš prozradil, na co se v něm chce zaměřit. Nejdůležitějším bodem jsou podle něj daně, rád by ale také, aby se ve školách více propojovala teorie s praxí a líbilo by se mu nové ministerstvo.

Prásk.tv píše:

Podzim v ORDINACI V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 - 1
čtěte o tématu program na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Lubomír Zaorálek
aktualizováno 17.06.
volební program

Rozhádaná ČSSD je pryč. Strana představila svůj program

Sociální demokraté v sobotu v Praze představili své programové body, s nimiž chtějí vyhrát podzimní volby. Chtějí vyšší daně pro bohaté a firmy, rádi by také zvedli platy zaměstnancům, chtějí dopravu zdarma pro děti i studenty nebo dostupnější a rychlejší zdravotní péči. Na konferenci strany měli hlavní slovo její nový šéf Chovanec a volební lídr Zaorálek. Projevy ale odstartoval premiér Sobotka.

Programová konference ČSSD
aktualizováno 17.06.
volební program

Do pěti let bude průměrný plat 40 tisíc korun, slibuje ČSSD

ČSSD slibuje voličům průměrný plat 40.000 korun měsíčně, progresivní zdanění i určitou formu milionářské daně nebo rychlejší zdravotní péči. Program s názvem Dobrá země pro život dnes představila v rámci konference v Praze. Při minulých sněmovních volbami ČSSD slibovala, že prosadí dobře fungující stát.

Miloš Zeman
aktualizováno 03.06.
Tak jak to je?

Zeman je zdravý, hlásí Hrad. Přesto zjednodušil další cestu

Náročná pracovní cesta po Číně prý Miloše Zemana velmi vyčerpala, přesto ale Hrad kategoricky odmítá, že by prezident na svou funkci zdravotně nestačil.

Jiří Kajínek
25.05.
nová celebrita

Kajínek vyrazil za partnerkou do Brna, roli celebrity si užívá

Propuštěný vrah Jiří Kajínek odjel z Prahy do Brna a teď žije u svojí partnerky. Všude ho pronásledují novináři a fanoušci, kteří se s ním fotí a žádají ho o podpisy. Kajínek tvrdí, že se jako celebrita cítí dobře, protože dvacet let seděl na samotce.

Jiří Kajínek - limuzína
aktualizováno 19.05.
anketa Kdy ho pustí?

Manévry kvůli Kajínkovi: Před věznici přijela i luxusní limuzína!

Jiří Kajínek má dostat milost od prezidenta republiky Miloše Zemana, který to avizoval už před svou cestou do Číny. Zatímco Kajínek čeká ve věznici na vytoužené propouštěcí dokumenty, před věznicí zase čekají davy novinářů na Kajínka. Kolem poledne před branou zaparkovala i luxusní limuzína.

Babiš, Kalousek, Sobotka, Fiala
24.04.
předvolební sliby

Nový stadion i tarify za stovku! Na tohle lákají politici před volbami!

Politické strany pomalu ale jistě rozjíždějí volební kampaň. A sociální sítě se jen hemží předvolebními sliby. Jedni chtějí postavit nový hokejový stadion, další prosazují pohádkově vysoké mzdy, jiní zase usilují o vystoupení z Velrybářské komise. Čí sliby jsou nejbizarnější?

Petr Fiala - 3
aktualizováno 22.04.
Parlamentní volby

PŘÍMÝ PŘENOS: ODS představila program. Takhle chce uspět

Občanští demokraté po letech voličům opět nabídnou daňové pravítko a kalkulačku, kde si budou moci vypočítat, kolik jim přinese návrh, aby zaměstnanci platili 15procentní sazbu místo ze superhrubé mzdy nově z hrubé mzdy.