Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Cesta vlakem - 2
aktualizováno 07.03.
Bezplatné cestování

Cestovat po Evropě zadarmo? Komise schválila nový program!

Cestování po Evropě bezplatně by se mohlo stát skutečnostní. Evropská komise schválila program umožňující mladým Evropanům cestovat do ostatních evropských zemí zadarmo. Komise vyčlenila na tento projekt 12 milionů eur a již tento rok bude zahájena jeho první fáze.

Dětské tábory
aktualizováno 05.03.
zajímavé nabídky

Pozor, vyberte dětem letní tábor už teď! Docházejí místa. PŘEHLED

Ačkoli do letních prázdnin zbývají ještě čtyři měsíce, nabídka letních táborů se rychle zužuje. Někteří organizátoři hlásí už poslední volná místa. Jednat byste proto měli co nejrychleji.

Andrej Babiš a Monika Babisova
aktualizováno 14.02.
perné dny

Babiš kvůli nemoci zrušil program. Jeho manželka je na tom zle!

Premiér v demisi Andrej Babiš prožívá perné dny. Slovenský soud ho nechal ve svazku StB, kvůli svému nachlazení navíc musel zrušit účast na bezpečnostní konferenci v Mnichově. Ještě hůř je ale na tom jeho manželka Monika, která bojuje s vážnými problémy týkající se slinivky.

Prásk.tv píše:

Oblíbené seriály TV Nova startují už začátkem ledna - 1
čtěte o tématu program na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Volby - BN - Babiš, Okamura, Zaorálek
aktualizováno 07.02.
Jednání o vládě

Okamura si schůzku pochvaloval, Babiš ale s SPD vládnout nechce

Hnutí ANO a SPD se dnes sešly, aby znovu projednali programové priority a případnou spolupráci. Tomio Okamura si výsledek jednání pochvaloval a řekl, že Andrej Babiš nemá problém s jejich programem. Na druhé straně Andrej Babiš ještě před začátkem jednání řekl, že nepočítá s podporou Okamury a dokonce ani toleranci.

Nova na jaře
aktualizováno 05.02.
programové schéma

Nabité jaro na Nově: SuperStar, Robinson i nová reality show!

Zbrusu nové pořady i pokračování úspěšných show si pro diváky připravila na jaře televize Nova. Těšit se můžete také na premiéry filmů či nové internetové projekty. Ale bude toho ještě daleko víc!

Pár na Silvestra
28.12.
televizní program

Jaký bude Silvestr na Nově? Nezmeškejte své oblíbené pořady

Poslední den v roce pomalu klepe na dveře a i tentokrát se na obrazovkách TV Nova ponese v duchu humoru, kouzel a magie. V hlavním vysílacím čase pak nebude chybět pořádná porce hudby a zábavy.

Simona Stašová
aktualizováno 26.12.
zvládli byste to?

Šílené pracovní tempo Simony Stašové: 3 dny volna za celý měsíc

Oblíbená česká herečka Simona Stašová na svém facebooku pravidelně zveřejňuje svůj pracovní program. A její pracovní tempo je doslova vražedné. Krom toho, že opravdu jen výjimečně nemá každý den nějaké představení, tak musí projezdit křížem krážem celou republiku…

Televizní program na Vánoce
22.12.
pohádky i klasiky

Užijte si Vánoce s Novou! Projděte si televizní program na celé svátky

Už jen dvakrát se vyspíme a je tu Ježíšek. Předvánoční atmosféru a samotné svátky si můžete zpříjemnit i s televizí Nova. Těšit se můžete na oblíbené pohádky i filmové hity, bez kterých by to nebyly ty pravé Vánoce.

Poslanecká sněmovna
aktualizováno 21.11.
co dělali?

Ve sněmovně byl dnes volný den. Program poslanců byl ale nabitý!

Noví poslanci se včera po složení slibu a slavnostním zapsání dohodli na počtu členů mandátového a imunitního výboru. Krátce po šestnácté hodině ale jednání přerušili s tím, že pokračovat budou ve středu. Většina zákonodárců se ale ani dnes nenudila.

Miloš Zeman s Vladimirem Putinem
17.11.
Zeman letí do ruska

Nabitý diář Miloše Zemana: 16 akcí během čtyřdenní návštěvy Ruska

Prezident Miloš Zeman i se svou manželkou Ivanou mají v plánu návštěvu Ruska. Hrad v pátek zveřejnil opravdu nabitý program hlavy státu. Pan prezident si v Rusku asi moc neodpočine, během tří dnů návštěvy má jeho diář hned 16 položek, pokud nepočítáme přelety mezi městy.