Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Aktivisté narušili brífink ANO
04.12.
Rozruch ve Sněmovně

Demisi! Aktivisté narušili brífink ANO, reakce Faltýnka překvapila

Tiskovou konferenci hnutí ANO narušili demonstranti. Když ministryně financí Alena Schillerová mluvila o rozpočtu, v tichosti přišli dva muži a rozvinuli transparent s nápisem "demisi". Poslanci mluvili dál, jako by se nic nedělo.

Protesty proti Andreji Babišovi na dožínkách
25.08.
Narušili mu projev

Demonstranti znovu pískali na Babiše, tentokrát na dožínkách

Premiér Andrej Babiš podruhé během krátké doby musel při svém slavnostním projevu překřikovat demonstranty. Pískot a skandování "hanba" a "StB" provázely jeho řeč při slavnostním zahájení Národních dožínek v Českých Budějovicích. Chování protestujících odsoudil ministr zemědělství Miroslav Toman.

Demonstrace proti vyslovení důvěry nové vládě - Pavel Růžička
aktualizováno 13.07.
Protivládní demonstrace

Placení demonstranti? Lidé zuří, žena řekla, jak to bylo doopravdy

Nařčení poslance za ANO Pavla Růžičky o údajném placení demonstrantů na protestní akci proti důvěře nové vládě vyvolalo hotovou bouři. Lidé se zlobí, jak může zástupce lidu bez jakéhokoliv důkazu zveřejnit podobné statusy. Redakci TN.cz se navíc kromě ohromného množství lidí ozvala i žena, kterou měl Růžička zaslechnout, a celou situaci důkladně vysvětlila.

Prásk.tv píše:

Závěr prezidentské párty
čtěte o tématu demonstranti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Demonstrace v Nymburce, kde se koná sjezd KSČM
aktualizováno 21.04.
Pozdvižení v Nymburce

Odpůrci KSČM se chtěli probít na sjezd, neprošli přes policisty

Několik účastníků protestu proti rostoucímu vlivu komunistů se pokusilo asi hodinu po poledni proniknout do Obecního domu v Nymburku, kde se dnes koná volební sjezd KSČM.

Nepokoje v Íránu
aktualizováno 31.12.
Masové nepokoje

Íránem zmítají protesty. Dopadne na vás železná pěst, hrozí režim

Od čtvrtka protestují Íránci v ulicích kvůli špatným životním podmínkách. Na demonstracích zaznívají i výzvy k odstranění nebo zabití nejvyššího vůdce ajatolláha Chameneího a prezidenta Hasana Rúháního, Ministr vnitra varoval, že proti demonstrantům zakročí policie. Velitel Revoluční gard pak demonstrantům vzkázal, že jestli z ulic nezmizí, dopadne na ně železná pěst.

Střety protestujících a policie ve Venezuele
aktualizováno 05.07.
nastal chaos

Venezuela: Maskovaní muži vnikli do parlamentu. Zbili poslance

Do budovy venezuelského parlamentu, který ovládá opozice, dnes násilně vnikli příznivci vlády. Několik poslanců a novinářů bylo v potyčkách zraněno. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na svědky.

Miloš Zeman
aktualizováno 12.04.
prezidentovy výroky

Zeman si pochvaluje policejní zásahy a kope znovu do médií

Prezident Miloš Zeman veřejně ocenil policejní zásahy při návštěvě čínského prezidenta v Praze. Neopomněl si při tom opět "kopnout" do médií. Naznačil, že za kritickými hlasy některých policejních přehmatů jsou novináři.