Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadený mladík v Dubí
dnes 12:03
útok na koupališti

Promluvil mladík, kterého brutálně zbili v Dubí: Léčím se, ale pomalu

Brutální incident otřásl minulé úterý městem Dubí na Ústecku. Skupinka lidí tady měla surově zmlátit mladíka, který se zastal napadené ženy. Skončil v nemocnici. Jak se mu daří víc než týden po útoku?

Napadený mladík v Dubí
aktualizováno 13.08.
drsné napadení

Je to jinak, tvrdí svědkyně o bitce v Dubí: Není to hrdina, praštil ženu

Incident z minulého týdne na koupališti v Dubí, po kterém jeden z mužů skončil v nemocnici, rozpoutal mezi lidmi bouřlivé diskuze. Jedni popisují, že se na mladíka vrhla obrovská přesila, druzí zase tvrdí, že mladík násilí sám rozpoutal.

Napadený mladík v Dubí
aktualizováno 10.08.
rvačka v dubí

Na koupališti zavedli po bitce nová pravidla! Přespolní zaplatí více

Město Dubí po úterním incidentu na místním koupališti zavedlo speciální opatření. U koupaliště hlídkují strážníci, město nainstalovalo nový kamerový systém a dokonce zdražilo vstupné. To se setkalo s nelibými ohlasy některých lidí.

Prásk.tv píše:

Matka s dítětem
čtěte o tématu koupaliště na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Napadený mladík v Dubí - 1
aktualizováno 10.08.
Útok v Dubí

Město dá hrdinovi z koupaliště tisíce, k bazénu postavilo kamery

Celé Dubí už několik dní žije brutální potyčkou na místním koupališti. O incident se intenzivně zajímá i vedení města, které hodlá mladíkovi, který čelil mnohonásobné přesile, přiklepnout finanční dar a navrhnout ho za statečnost na Cenu Michala Velíška.

Napadený mladík v Dubí
aktualizováno 10.08.
hrozí jí vězení

Brutální útok na koupališti v Dubí: Policie obvinila mladou ženu!

Až tři roky za mřížemi hrozí ženě (26), která podle policie v úterý bezdůvodně zaútočila na návštěvnici na koupališti v Dubí. Při incidentu měl k úrazu přijít i muž, který se napadené ženy zastal. Vyšetřovatelé Tepličanku obvinili z výtržnictví a násilí proti skupině obyvatel i jednotlivci.

Napadený mladík v Dubí
aktualizováno 08.08.
brutální napadení

Tak dopadl muž, který se v bazénu zastal ženy. Je to hrdina, tvrdí lidé

S několika stehy a podlitinami po celém obličeji skončil mladík, kterého v úterý napadla na koupališti v Dubí skupinka lidí. Zastal se totiž ženy, na kterou předtím zaútočila jiná. Případem se zabývá policie.

Koupaliště v Berouně
aktualizováno 08.08.
napadení v Dubí

Mladík se v bazénu zastal ženy, zbili ho. Voda se zbarvila jeho krví!

K brutálnímu napadení mělo dojít v úterý na koupališti Plivátko v Dubí u Teplic. Podle svědků skupinka několika lidí napadla mladíka, který skončil v nemocnici. Případem už se zabývá policie.

Koupání v Česku - lom Výkleky
aktualizováno 03.08.
Přírodní koupaliště

Víkend se blíží! Kam za koupáním? Přibývá nebezpečných vod. MAPA

Teploty už několik dní přes den nespadly pod tropických 30 °C. Blíží se víkend, je tedy ideální čas vyrazit k vodě. Jak na tom koupaliště jsou?

Dětský bazén na koupališti Brná
aktualizováno 01.08.
Neuvěřitelné!

Na koupališti v Ústí se někdo už POČTVRTÉ vykálel do bazénu!

Čtyři dny - tak dlouho od uběhlo od posledního případu, kdy se na koupališti Brná v Ústí nad Labem někdo vykálel do bazénu. Tentokrát se "naštěstí" jednalo pouze o dětský bazének, přesto už chtějí policisté zavést příslušná opatření, aby se situace v budoucnu neopakovala.

Chlapec se potřetí vykálel do koupaliště Brná na Ústecku
30.07.
nechutný incident

Lidé prchali z koupaliště. Mladík se do něj totiž vykálel, už potřetí

Již podruhé tento týden museli opustit plavecký areál Brná poblíž Ústí nad Labem jeho návštěvníci. Naposledy se tak stalo v neděli 29. července. Jeden z návštěvníků se zde potřetí v tomto měsíci vykálel do veřejného bazénu. Případ už začala řešit i policie.