Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - těhotná
aktualizováno 15.06.
nevšední výjezd

Dramatická akce: Žena rodila, policisté se ji snažili u řeky najít

Velmi nevšední výjezd za sebou mají chlumečtí policisté, kteří ve čtvrtek dostali hlášení, že někde v blízkosti tamního koupaliště je rodící žena. A maminku nakonec skutečně našli. V tu chvíi už bylo děťátko na světě.

Koupání
aktualizováno 31.05.
kam na koupaliště

Koupání v ČR: Hygienici kontrolují kvalitu vody dřív, sem nejezděte!

Na některých místech Česka se sice opět objevily prudké bouřky, jinak ale meteorologové předvídají slunečné počasí a teploty, které budou atakovat tropické třicítky. kvůli tomu už hygienici dříve než v minulých letech začaly s kontrolami čistot přírodních vodních ploch.

Koupaliště Vřesina
05.05.
Zapeklitý problém

Koupací sezóna v ohrožení! Na spoustě míst chybějí plavčíci

Blíží se letní sezóna, ale na desítkách koupališť po celé republice řeší velký problém. Chybějí totiž plavčíci. A bez nich nemůžou vůbec otevřít!

Prásk.tv píše:

Matka s dítětem
čtěte o tématu koupaliště na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Vodní NEJ Česka
02.10.
foto+video české rekordy

Nejdelší řeka i největší koupaliště: Tohle jsou vodní NEJ Česka!

Voda je živel, který umí být dobrým pomocníkem, ale i napáchat obrovské škody. Pro lidstvo je každopádně nezbytným prvkem, pojďte se tedy podívat, jaká jsou česká vodní NEJ!

Miloš Zeman se vyjádřil k burkiny
27.08.
Muslimské plavky

Zeman prozradil, co si myslí o burkinách v českých bazénech

Podle prezidenta Miloše Zemana není důvod, aby muslimky v českých bazénech používaly muslimské plavky, tzv. burkiny. Podle Zemana představují hygienické riziko a cizinci by měli respektovat česká pravidla.

Zásah záchranářů na koupališti v Kopřivnici
06.08.
Zásahy u vody

Sobota na koupalištích: Záchrana tonoucího i kolaps

Teplé počasí v sobotu vyhnalo řadu Čechů k rybníkům, řekám a na koupaliště. U vody se kromě osvěžení ovšem skrývá i nebezpečí - jasně to dokazují výjezdy záchranky k vážným případům.

Koupání v Čechách
05.08.
víkendové koupání

Skvělé pláže máme i v Česku! Kam vyrazit a kterým se vyhnout?

I o víkendu nás čeká horké počasí, které láká k vodě. Pokud jste ale fanoušky přírodních koupališť, mějte na paměti, že ne všude je voda nezávadná. Teplo totiž přeje růstu sinic a množení bakterií. Poradíme, kam vyrazit bez rizika.

U českých hranic se utopil chlapec
aktualizováno 03.08.
neštěstí u hranic

Velká tragédie: Ve Skalici se na koupališti utopil malý chlapec (8)!

Slovenskem otřásá smrt malého dítěte, které utonulo na koupališti ve Skalici, městu nedaleko českých hranic. Chlapec zemřel při převozu do nemocnice.

Plavky
11.07.
Kde jsou povoleny

Burkini v českých akvaparcích? Platí tato pravidla. PŘEHLED

Českem se začala šířit fotografie žen koupajících se v burkinách, což vyvolalo řadu otázek, jestli je možné koupat se v oblečení, které zahaluje tělo i hlavu. Jaké oblečení je dovoleno nosit do bazénů a čemu bychom se měli vyvarovat? Zjistili jsme pro vás, jaká pravidla platí v českých aquaparcích a koupalištích.

Koupaliště
10.07.
Neskutečná lhostejnost

Chlapec se 4 minuty topil v plném bazénu, nikdo si ho nevšímal

Těžko uvěřitelný případ prošetřují od minulého týdne jihomoravští policisté. Na koupališti v Dubňanech se ve středu odpoledne topil malý chlapec. Přestože plaval několik minut na hladině bazénu plného lidí obličejem dolů, nikdo mu nepomohl. Hocha se naštěstí podařilo zachránit.