Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kde jsou povoleny

Burkini v českých akvaparcích? Platí tato pravidla. PŘEHLED

Českem se začala šířit fotografie žen koupajících se v burkinách, což vyvolalo řadu otázek, jestli je možné koupat se v oblečení, které zahaluje tělo i hlavu. Jaké oblečení je dovoleno nosit do bazénů a čemu bychom se měli vyvarovat? Zjistili jsme pro vás, jaká pravidla platí v českých aquaparcích a koupalištích.

Neskutečná lhostejnost

Chlapec se 4 minuty topil v plném bazénu, nikdo si ho nevšímal

Těžko uvěřitelný případ prošetřují od minulého týdne jihomoravští policisté. Na koupališti v Dubňanech se ve středu odpoledne topil malý chlapec. Přestože plaval několik minut na hladině bazénu plného lidí obličejem dolů, nikdo mu nepomohl. Hocha se naštěstí podařilo zachránit.

Koupání
Aktualizováno 7.7. 2017 08:28
prázdniny začaly

Prázdninové šílenství: Svátky vylákaly lidi z měst na výlety

Dva po sobě jdoucí červencové svátky využilo mnoho lidí jako prodloužené volno a znát to bylo po celé republice. Prázdninové šílenství vylidnilo města, většina lidí zkrátka vyrazila do přírody, ať už k vodě, do hor nebo na kolo.

Prásk.tv píše:

Napadená muslimka na koupališti
čtěte o tématu koupaliště na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

zábava na dosah

To u nás nemáme! Do nejlepších aquaparků dojedete i z Česka

Pokud jsou vám české aquaparky malé, nic vám nebráním v tom, abyste si zajeli do zahraničí. V okolních státech najdete takové, o kterých se vám u nás ani nesnilo. Třeba v německém Tropical Island můžete přenocovat přímo na pláži. A dojedete tam v pohodě autem.

vodní radovánky

Kde najdete nejdelší tobogány? Tyto aquaparky jsou nejlepší v ČR!

K létu jednoznačně patří koupání a vodní radovánky. I v Česku si můžete užít den plný zábavy v některém z moderních aquaparků. Třeba v pražských Čestlicích mají největší aquapark ve střední Evropě. A to už stojí za návštěvu!

Michal - Sokolov
Aktualizováno 9.6. 2017 15:12
Otevřená koupaliště

Čekají nás tropy! Kde se koupat ve vašem kraji? VELKÝ PŘEHLED

Tropické teploty, které v posledních týdnech v Česku panují, lákají k vodě. Na poptávku už zareagovala většina koupališť a plováren, a tak už se můžete smočit i pod otevřeným nebem. Podívejte se, jaká koupaliště mají otevřeno ve vašem kraji.

PŘÍRODNÍ KOUPALIŠTĚ

Koupání v Česku: Těmto místům se vyhněte kvůli špatné vodě

I o víkendu bude slunečné počasí a teploty se budou šplhat až k třiceti stupňům, což je ideální počasí k návštěvě plováren a přehrad. Jenže ne všude je vyhovující kvalita vody.

Koupání
Aktualizováno 25.5. 2017 20:25
PŘEHLED Přírodní koupaliště

Přežijte víkendové tropy u vody! Tady se můžete koupat už teď

O víkendu se do Česka vrátí slunečné počasí a teploty se budou šplhat až k tropické třicítce. Mnozí by tak nejradši strávili sobotu a neděli u vody. Jenže ne všude mají plovárny a koupaliště otevřeno, a tak je nejlepší zamířit do přírody.

Kamerový systém
Aktualizováno 5.10. 2016 21:33
Vinu popírá

Skandál v Chlumci: Strážník měl šmírovat holky na koupališti!

Vedení Chlumce nad Cidlinou obvinilo svého nejzkušenějšího strážníka ze šmírování žen a dívek na místním koupališti. Měl k tomu používat městské kamery, které jsou na koupališti kvůli krádežím. Strážník má snížený plat, vinu ale popírá. K monitorům prý mělo přístup několik dalších lidí.

hrdá maminka

Čtyři měsíce po porodu šla do bázenu. Seřvali ji kvůli postavě!

Narození dítěte je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě každé ženy. Je ale jasné, že po porodu hned nemají postavu jako modelky. Jenže někteří lidé pro tohle pochopení nemají.