Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

zábava na dosah

To u nás nemáme! Do nejlepších aquaparků dojedete i z Česka

Pokud jsou vám české aquaparky malé, nic vám nebráním v tom, abyste si zajeli do zahraničí. V okolních státech najdete takové, o kterých se vám u nás ani nesnilo. Třeba v německém Tropical Island můžete přenocovat přímo na pláži. A dojedete tam v pohodě autem.

vodní radovánky

Kde najdete nejdelší tobogány? Tyto aquaparky jsou nejlepší v ČR!

K létu jednoznačně patří koupání a vodní radovánky. I v Česku si můžete užít den plný zábavy v některém z moderních aquaparků. Třeba v pražských Čestlicích mají největší aquapark ve střední Evropě. A to už stojí za návštěvu!

Michal - Sokolov
Aktualizováno 9.6. 2017 15:12
Otevřená koupaliště

Čekají nás tropy! Kde se koupat ve vašem kraji? VELKÝ PŘEHLED

Tropické teploty, které v posledních týdnech v Česku panují, lákají k vodě. Na poptávku už zareagovala většina koupališť a plováren, a tak už se můžete smočit i pod otevřeným nebem. Podívejte se, jaká koupaliště mají otevřeno ve vašem kraji.

Prásk.tv píše:

Veronika Petruchová - 3
čtěte o tématu koupaliště na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

PŘÍRODNÍ KOUPALIŠTĚ

Koupání v Česku: Těmto místům se vyhněte kvůli špatné vodě

I o víkendu bude slunečné počasí a teploty se budou šplhat až k třiceti stupňům, což je ideální počasí k návštěvě plováren a přehrad. Jenže ne všude je vyhovující kvalita vody.

Koupání
Aktualizováno 25.5. 2017 20:25
PŘEHLED Přírodní koupaliště

Přežijte víkendové tropy u vody! Tady se můžete koupat už teď

O víkendu se do Česka vrátí slunečné počasí a teploty se budou šplhat až k tropické třicítce. Mnozí by tak nejradši strávili sobotu a neděli u vody. Jenže ne všude mají plovárny a koupaliště otevřeno, a tak je nejlepší zamířit do přírody.

Kamerový systém
Aktualizováno 5.10. 2016 21:33
Vinu popírá

Skandál v Chlumci: Strážník měl šmírovat holky na koupališti!

Vedení Chlumce nad Cidlinou obvinilo svého nejzkušenějšího strážníka ze šmírování žen a dívek na místním koupališti. Měl k tomu používat městské kamery, které jsou na koupališti kvůli krádežím. Strážník má snížený plat, vinu ale popírá. K monitorům prý mělo přístup několik dalších lidí.

hrdá maminka

Čtyři měsíce po porodu šla do bázenu. Seřvali ji kvůli postavě!

Narození dítěte je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě každé ženy. Je ale jasné, že po porodu hned nemají postavu jako modelky. Jenže někteří lidé pro tohle pochopení nemají.

Koupání s tamponem
Aktualizováno 9.8. 2016 09:31
je to hloupost

Gynekoložka vyvrátila rozšířený mýtus: Dámy, tomuhle nevěřte!

Ať už se to někomu líbí, nebo ne, dámy to prostě mají s hygienou obtížnější než muži. A v létě je situace ještě daleko horší, láká nás totiž osvěžení na koupalištích či v přírodních nádržích.

doma je nejlíp

Za koupáním nemusíte k moři. Tyhle pláže jsou nejlepší v Česku

Když se řekne léto, většina lidí si ho spojí s dováděním u vody. Abyste si užili vodních radovánek, nemusíte jezdit až k moři. I v Česku je spousta krásných pláží.

Víme, kde je koupání nebezpečné
Aktualizováno 23.7. 2016 21:58
bezpečné koupání

Chystáte se k vodě? Dejte pozor na sinice! PŘEHLED KOUPALIŠŤ

Tropické počasí přímo svádí ke koupání, kvalita vody v rybnících a nádržích se ale s postupujícím létem stále zhoršuje. Kde je zdraví nezávadná voda a kterým místům je naopak lepší se obloukem vyhnout?