Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nález mrtvoly neznámé totožnosti na Kladensku - 5
04.12.
Neví se, kdo to byl

Hrůzný nález u Kladna! Na stromě visela oběšená mumie

Částečně mumifikované tělo muže našli v půlce listopadu oběšené na stromě u Kladna. Muž byl mrtvý několik měsíců. Oblečen byl ve značkovém oblečení. Policistům se nedaří vypátrat, kdo je nebožtík a žádají o pomoc veřejnost.

Mrtvola před hlavním nádražím
aktualizováno 18.11.
Nález těla!

V centru Prahy našli další mrtvolu! Ležela před hlavním nádražím

Pražští policisté řeší další nález těla. Den poté, co našli mrtvoly u stanice metra Vltavská a Čechova mostu, našli další bezvládné tělo v parku před hlavním nádražím. Lékař vyloučil cizí zavinění, mrtvý u sebe ale neměl doklady, policisté tak neví, kdo v noci v centru Prahy zemřel.

Nález těla v Holešovicích - 4
aktualizováno 18.11.
Nález těla

U metra v Praze našli mrtvého muže! Na místě je kriminálka

V sobotu ráno vyráželi policisté ke stanici metra Vltavská v pražských Holešovicích. Kolemjdoucí našli na místě tělo muže. Na místě dopoledne zasahovali kriminalisté i soudní lékař. Příčinu smrti zatím policisté nevědí.

Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Slovenská policie - Ilustrační foto
aktualizováno 11.09.
Rodinná tragédie

Záhadná smrt manželů! Katarínu a Jaroslava našel příbuzný mrtvé

Slovenská policie vyšetřuje smrt manželského páru z žilinské městské části Trnové. Tělo pětačtyřicetileté Kataríny a jejího o rok staršího manžela měl najít příbuzný. Policisté na místě pracovali celé odpoledne.

Senior na kole - ilustrační
07.09.
Záhadné úmrtí

U silnice ležel mrtvý cyklista. Našli ho až 12 hodin po smrti

Policie z Olomouce řeší záhadné úmrtí cyklisty. Muž zemřel v příkopu u cesty a tělo se podařilo najít až druhý den ráno. Policie teď hledá svědky, kteří by jí s vyšetřováním pomohli.

Kostra ženy z Řezna
aktualizováno 05.09.
Záhadné úmrtí

Nepoznáváte ji? Policie našla lebku ženy, neví se, o koho jde

S žádostí o pomoc se na jihočeské policisty obrátili jejich němečtí kolegové. Už od loňského února vyšetřují záhadný nález lebky nedaleko Řezna v lesíku Keilstein. Žena zemřela podle kriminalistů v polovině 60. let. Narodit se měla mezi lety 1942 a 1944 a vyrůstat na české nebo německé straně Šumavy.

Vodní záchranáři - Ilustrační foto
aktualizováno 31.07.
tragédie na hodonínsku

Utopený mladík neuměl plavat. Nečekal prudký sráz do hlubiny

Už třetí člověk se během několika posledních dnů utopil při koupání. Mladík z Hodonínska neuměl plavat a vstoupil do příliš hluboké vody.

Maruška se utopila ve Váhu
12.07.
Vytáhli ji potápěči

Nejhorší obavy se potvrdily. Marušku našli mrtvou v řece!

Ve čtvrtek v ranních hodinách našli tělo Marie, která se v neděli vracela domů a rozhodla se zaplavat si v řece. Policie a také hasiči po ní od víkendu pátrali.

Nález těla ve Vltavě - 3
aktualizováno 15.06.
Mrtvola v řece

Vltava vyplavila lidské tělo. Je to zmizelý keškař, potvrdila policie!

Téměř týden pátrali policisté po muži, kterého v pražském podzemí v sobotu spláchla přívalová vlna. A pátrání má smutný konec. V pátek odpoledne objevili kolemjdoucí na hladině Vltavy lidské tělo. Policisté potvrdili, že jde o hledaného keškaře.

Pátrání po totožnosti mrtvého muže
aktualizováno 03.05.
Poznáváte ho?

Záhadné úmrtí: V Olomouci našli tělo muže. Neví se, o koho jde

V úterý našli u cesty na Olomoucku překryté tělo neznámého muže. Policistům se zatím nepodařilo identifikovat, o koho jde. Fotografie muže i jeho věcí tak zveřejnili a žádají veřejnost o pomoc. Podle policistů by se mohlo jednat i o cizince.