Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Maruška se utopila ve Váhu
12.07.
Vytáhli ji potápěči

Nejhorší obavy se potvrdily. Marušku našli mrtvou v řece!

Ve čtvrtek v ranních hodinách našli tělo Marie, která se v neděli vracela domů a rozhodla se zaplavat si v řece. Policie a také hasiči po ní od víkendu pátrali.

Nález těla ve Vltavě - 3
aktualizováno 15.06.
Mrtvola v řece

Vltava vyplavila lidské tělo. Je to zmizelý keškař, potvrdila policie!

Téměř týden pátrali policisté po muži, kterého v pražském podzemí v sobotu spláchla přívalová vlna. A pátrání má smutný konec. V pátek odpoledne objevili kolemjdoucí na hladině Vltavy lidské tělo. Policisté potvrdili, že jde o hledaného keškaře.

Pátrání po totožnosti mrtvého muže
aktualizováno 03.05.
Poznáváte ho?

Záhadné úmrtí: V Olomouci našli tělo muže. Neví se, o koho jde

V úterý našli u cesty na Olomoucku překryté tělo neznámého muže. Policistům se zatím nepodařilo identifikovat, o koho jde. Fotografie muže i jeho věcí tak zveřejnili a žádají veřejnost o pomoc. Podle policistů by se mohlo jednat i o cizince.

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Vlak v Praze srazil ženu - 1
aktualizováno 24.04.
Omezená doprava v Praze

Vlaky na hlavním koridoru stály! Na trakčním vedení našli mrtvolu

Kvůli nálezu mrtvoly byl přerušen provoz na hlavním železničním koridoru. Vlaky nejezdí v úseku Praha Holešovice - Praha hl. n. Praha-Vysočany místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Podle svědků se sebevrah oběsil na sloupu trakčního vedení!

Teletubbies
24.01.
Podchlazení

Herce z Teletubbies stihla hrozivá smrt! Tinky Winky umrzl na ulici

Herce Simona Sheltona Barnese, který ztvárnil postavu Tinky Winkyho z Teletubbies, stihla hrozivá smrt. Zkolaboval nedaleko liverpoolského přístavu a zemřel na podchlazení. Policie případ odložila.

Mrtvola v řece - Rakovník
09.11.
Záhadná smrt

V centru Jičína plavalo v nádrži tělo. Policisté už ví, kdo zemřel

Policisté po téměř třech týdnech rozluštili, čí tělo se v pátek 20. října našlo v podzemní nádrži v centru Jičína. Bezvládná mrtvola plavala v podzemní nádrži v zámecké zahradě. Policisté zjistili, že šlo o muže, po kterém zoufalá rodina pátrala od začátku září. Jak muž zemřel, ale policisté zatím neví.

Nález těla u Českých Budějovic - 1
aktualizováno 16.09.
Byla tam přes rok

Děsivý zážitek: Místo hub našel houbař mrtvolu mladé ženy

Na tenhle výlet do lesů houbař z jižních Čech hned tak nezapomene. V lese za obcí Chmelná na Českobudějovicku našel v lese mrtvolu mladé ženy. Podle policistů byla na místě déle než rok. O koho šlo nebo co se stalo, zjistí snad policisté až po pitvě.

Nález těla ve Strakonicích
16.09.
Neví se, co se stalo

Záhadná smrt! Ve Strakonicích našli v řece mrtvého muže

Policisté a hasiči zasahovali v sobotu dopoledne na řece Otavě ve Strakonicích. Kolemjdoucí si všimli, že v řece plave zřejmě lidské tělo. Bohužel nešlo o figurínu, jak všichni doufali, ale o tělo přibližně padesátiletého muže.

Policisté vyšetřují záhadný nález dvou těl
aktualizováno 15.08.
Záhadné úmrtí

U Lázní Bělohrad našli na poli mrtvolu, kousek od místa masakru

V pondělí odpoledne našel náhodný kolemjdoucí v poli u města Lázně Bělohrad mrtvolu ve značném stádiu rozkladu. Tělo se mělo najít jen přibližně půl kilometru od místa, kde policisté od neděle vyšetřují trojnásobnou vraždu.

Mrtvola v kolejích
11.04.
Neví se, co se stalo

Další smrt u kolejí: V Kolíně našli u trati mrtvolu mladé ženy

Tělo teprve dvacetileté ženy našli v úterý u kolejí přímo v centru středočeského Kolína. Jak dlouho tam mrtvola ležela, policisté zatím neví. Neví ani, jestli ženu srazil vlak, místo nálezu totiž od kolejí odděluje plot. Co se stalo, prozradí zřejmě až soudní pitva.