Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smutná holčička
13.06.
Horor v Austrálii!

Dívku (11) unesl cestou do školy deviant. Pět hodin ji zneužíval

Australská policie vyšetřuje odporný zločin. Teprve jedenáctiletou dívku v úterý ráno cestou do školy opakovaně sexuálně zneužil a unesl neznámý deviant. Policistům se jej zatím nepodařilo dopadnout.

Podezřelý Ali Bašár
aktualizováno 09.06.
otřesný případ

Podezřelý z vraždy Susanny (†14) se přiznal! Vrátí se do Německa

Policie zveřejnila detaily o uprchlém Iráčanovi, který má podle všeho na svědomí vraždu a znásilnění mladé Susanny. Ali Bašár se k činu přiznal před soudcem, německá média již hovoří o tom, že bude mladík vydán zpět do Německa. Ve Frankfurtu by měl přistát už v sobotu.

Podezřelý Ali Bašár
09.06.
Speciální doklad

Jak mohl Iráčan po vraždě utéct? V letadle ho zřejmě nekontrolovali

Německem otřásla vražda mladičké Susanny, kterou měli znásilnit a zabít dva žadatelé o azyl. 20letý Iráčan pak navíc i s rodinou uprchl ze země. Jak se mu to podařilo? Zřejmě cestoval na speciálně vydaný doklad.

Prásk.tv píše:

Vasilisa Komarova
čtěte o tématu znásilnění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Falešní taxikáři u soudu Adam a Sebastian
08.06.
brutální útok

Falešní taxikáři znásilnili opilou dívku. Pak 5 hodin hledala pomoc

Dva mladíci nalákali do auta mladou dívku, která stála opilá před barem. Tvrdili jí, že jejich auto je taxík a odvezou ji domů. Cesta se ale pro dívku proměnila v noční můru.

Přepadená žena o holi
08.06.
útok v brně

Deviant chtěl znásilnit ženu se sádrou na noze. Zbila ho holemi

Kuriózní pokus o znásilnění řeší policisté v Brně. Dvaatřicetiletý muž se pokusil sexuálně zaútočit na ženu, která měla na noze sádru a pohybovala se jen za pomoci francouzských holí.

Podezřelý Ali Bašár
aktualizováno 08.06.
vražda a znásilnění

Susannu (†14) našli zavražděnou, podezřelý Iráčan uprchl ze země

Němečtí policisté nalezli ve Wisebadenu po dlouhém pátrání tělo zavražděné Susanny F. ,která byla nezvěstná už od 23. května. Ve spojitosti s případem policisté zadrželi kurdského žadatele o azyl a také pátrají po podezřelém Iráčanovi Alim Bašárovi, který měl údajně odjet se svou rodinou do své vlasti.

Studentky. Ilustrační foto
aktualizováno 06.06.
skandál na slovensku

Učitel na akademii znásilňoval studentky. Důkaz je na internetu

Šokující případ se odehrál na střední škole ve slovenské Rožnavě. Ladislav (42) byl učitelem slovenského jazyka a byl obviněn ze znásilnění. Jedna z dívek (15) tlak profesora nevydržela a zhroutila se. Posléze nastalo vyšetřování. Ačkoli ředitel školy ctí presumpci neviny, je podle něj řada důkazů v komunikaci mezi učitelem a žačkami na internetu.

Seriózní násilník
aktualizováno 31.05.
"Seriózní" násilník

Slečno, já vás doprovodím! Nabídl dívce muž, pak ji zkusil znásilnit

Pražští policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po muži, který se 18. května pokusil znásilnit mladou ženu. Té nejdříve nabídl, že ji doprovodí, aby nemusela jít potemnělou ulicí sama. Protože se jí muž zdál seriózní, žena souhlasila. Před jejím domem se ji ale pokusil znásilnit.

Podle policie znásilnil devět prostitutek
aktualizováno 29.05.
Útoky na prostitutky

Tyran prostitutek dopaden! Muž brutálně trápil kněžky lásky

Tepličtí kriminalisté dopadli v těchto dnech muže, který se na severu Čech stal doslova postrachem žen. Na svém kontě má nejméně devět útoků na ženy, které se živí nabízením sexuálních služeb. Ty bil, okrádal, několik hodin držel v autě a nutil k sexuálním praktikám, se kterými nesouhlasily.

Znásilnění - ilustrační foto - 5
26.05.
Pokus o znásilnění

Ženu napadl deviant. "Nepamatuju se, vypil jsem litr rumu," brání se

Výbornou práci odvedli policisté z Královéhradecka. Po 18 hodinách skončil v cele muž, který se v úterý po půlnoci pokusil znásilnit jednačtyřicetiletou ženu z Nového Bydžova. V cele třicetiletý muž skončil i přes to, že žena útok nahlásila až po několika hodinách.