Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vikrotia Povesma
19.08.
probíhá soud

Nasílník z Tomsku uřízl studentce hlavu! Bál se, že půjde na policii

Otřesný případ vraždy šokoval ruskou společnost. Dříve odsouzený sexuální násilník Alexander Altapov (29) stanul před soudem kvůli tomu, že měl zabít mladou dívku (†20) a následně ji rozřezat a části těla ukrýt po městě Tomsk. Mladá dívka zemřela kvůli tomu, že chtěla na obviněného volat policii kvůli znásilnění.

Napadení v Ostravě
aktualizováno 18.08.
Ostrava-Hrabůvka

Žena čekala na autobus, násilník ji odtáhl do křoví! Hledá ho policie

Policisté v Ostravě řeší další případ pokusu o znásilnění. Neznámý muž cestoval stejnou tramvají jako čtyřiadvacetiletá žena. Když vystoupila, měl ji pronásledovat na autobusovou zastávku. Tam k ní přistoupil a zatáhl ji do křoví. Násilník je nyní na útěku.

Smutné dítě - ilustrační foto
17.08.
Zločin na Hradecku

Soused (14) nás chtěl znásilnit! Svěřili se dívka (6) a chlapec (8)

Hrůzný případ přišli středočeským policistům nahlásit rodiče dvou malých dětí. Šestiletá dívka a její o dva roky starší bratříček se rodičům svěřili, že se je pokusil znásilnit čtrnáctiletý soused!

Prásk.tv píše:

Melissa Stewart - 1
čtěte o tématu znásilnění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Unesená holčička
17.08.
otřesný případ

Holčičku (10) znásilnil příbuzný. Potrat zakázali, teď porodila dceru!

Případ těhotné desetileté holčičky otřásl celým světem. Opakovaně ji znásilňoval příbuzný, jenže když otěhotněla, potrat jí zakázali. Ve čtvrtek porodila zdravou dceru.

Znásilnění - ilustrační foto - 5
aktualizováno 13.08.
Otřesný čin

Policie ke znásilnění u přehrady mlčí! Byl útočníkem muž zákona?

Případ devětadvacetileté ženy, která měla být a v noci z pátku na sobotu znásilněna u Hracholuské přehrady na Tachovsku, se zamotává. Policisté totiž odmítají k případu poskytovat jakékoli informace.

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 13.08.
otřesný čin

Ženu (29) znásilnili na rozlučce se svobodou! Podezírají prodavače

Rozlučka se svobodou ženy (29) na Hracholuské přehradě skončila jejím znásilněním. Z incidentu, který se stal v noci na sobotu, policie podezírá prodavače v občerstvení.

Znásilnění - ilustrační foto - 9
aktualizováno 11.08.
menší trauma

V Ostravě mají užitečnou novinku! Má pomoci znásilněným ženám

Letos už jedenáct případů znásilnění řeší ostravští kriminalisté. Zřídili proto krizovou linku pro nemocnice, která má pomoci obětem tohoto trestného činu.

Unesená holčička
08.08.
Otřesný případ

Holčičku (10) znásilnil příbuzný a otěhotněla! Potrat zakázal soud

Obrovské utrpení prožívá desetiletá dívenka z Indie i její rodina. Holčičku opakovaně znásilnil příbuzný, až otěhotněla. Soud ale zakázal potrat, dívka je totiž už v 32. týdnu těhotenství. Nepomohla ani petice, kterou podepsaly tisíce lidí.

Unesená holčička
aktualizováno 01.08.
sexuální skandál

Muže viní ze znásilnění holčiček. Zneužil jsem jen jednu, brání se!

Krajský soud v Pardubicích v úterý začal rozplétat případ sexuálního zneužívání tří nezletilých dívek. Dopustit se ho měl muž (67) z Pardubicka, který měl podle žalobce znásilnit vnučky své dlouholeté družky. Jedné bylo pouhých šest let.

Znásilnění - 1
aktualizováno 28.07.
Šokující případ

Školačku znásilnil muž na nádraží, pak i řidič, který jí měl pomoct!

Neuvěřitelný a zároveň otřesný případ vyšetřují policisté z britského Birminghamu. Patnáctiletou dívku na nádraží znásilnil muž, když si pak zastavila auto, aby jí řidič pomohl, ten ji znásilnil taky!