Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Gang z Huddersfieldu - 3
včera 16:26
Násilníci za mřížemi

Gang léta znásilňoval dívky. Místo kondomů používali plastové sáčky

Na 203 let a jedno doživotí odsoudil britský soud prvních šestnáct z celkem dvaceti násilníků z britského města Huddersfield. Ti podle policie mezi lety 2004 a 2011 znásilňovali a jinak zneužívali patnáct dívek ve věku od 11 do 17 let. Další čtyři členy gangu soud již uznal vinnými, rozhodnutí nad nimi vynese prvního listopadu. Informovala o tom policie z West Yorkshire.

Onanoval na veřejnosti
18.10.
Postrach Chrudimi

Policisté chytili údajného onanistu, soud rozhodne o vazbě!

Chrudimský okresní soud ve čtvrtek odpoledne rozhodne o vazbě pro muže, který měl minimálně v pěti případech obtěžovat ženy. Obviněný už byl podle policie v minulosti odsouzený za podobné delikty.

Znásilnění - ilustrační foto - 6
17.10.
Velikonoční peklo

Hromadné znásilnění turistky policisté vyšetřili, blíží se soud

Pražští kriminalisté uzavřeli vyšetřování otřesného případu znásilnění z letošních Velikonoc. Návrh na podání obžaloby poslali na státní zastupitelství, šestice cizinců může za mřížemi strávit až deset let.

Prásk.tv píše:

Cristiano Ronaldo
čtěte o tématu znásilnění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč a jak investovat do vzdělání?

Investice do vzdělání je opodstatněná z mnoha důvodů.

Znásilnění
16.10.
Rozhodne soud

Mladík (16) měl znásilnit svou kamarádku. Hrozí mu pět let

Hned ze čtyř trestných činů byl obviněn mladík (16) z Havlíčkova Brodu, který podle kriminalistů v únoru v centru města znásilnil stejně starou dívku. Na soud čeká ve výchovném ústavu a hrozí mu pět let vězení.

V Bulharsku se rozloučili se zavražděnou novinářkou
aktualizováno 12.10.
vrah se přiznal

Stovky lidí se v Bulharsku loučily se zavražděnou novinářkou

Rodina, přátelé a známí se v severobulharském městě Ruse naposledy rozloučili se zavražděnou Viktorijou Marinovou. Třicetiletou novinářku našli minulý týden mrtvou na pobřeží řeky Dunaj ve městě Ruse. Podezřelý z vraždy se mezitím k činu částečně přiznal.

Guru Jára
aktualizováno 11.10.
odháčkování

Dobrá zpráva pro guru Járu! Soud mu snížil trest za znásilnění

Olomoucký vrchní soud dnes snížil o dva roky na 5,5 roku trest zakladateli esoterické školy Poetrie Jaroslavu Dobešovi, známému jako guru Jára. Jeho blízké spolupracovnici Barboře Pláškové soud trest snížil z původních 7,5 roku na pět let vězení. Oba poslal do vězení za znásilnění, podle soudu jako spolupachatelé násilně donutili jiného k souloži.

Guru Jára
10.10.
Videokonference

Guru Jára poslal z vězení vzkaz! Nahrávku adresoval soudci

Olomoucký vrchní soud projedná odvolání v případu Jaroslava Dobeše, známého jako Guru Jára, a lektorky jeho školy ezoterie Barbory Pláškové. Dobeš měl podle obžaloby znásilňovat ženy tzv. "odháčkováním". Televize Nova získala nahrávku, na které Dobeš s Pláškovou soud žádají o možnost vypovídat přes videokonferenci. Jsou totiž zadrženi v detenčním zařízení na Filipínách.

Bulharská novinářka Viktorija Marinová byla zavražděna
aktualizováno 09.10.
Otřesná vražda

Zatkli prvního podezřelého z vraždy bulharské novinářky!

Bulharská policie zadržela muže podezřelého z vraždy investigativní novinářky Viktorije Marinové. Vražda mohla souviset s prací mladé žurnalistky, která se před smrtí věnovala ožehavým tématům.

Bulharská novinářka Viktorija Marinová byla zavražděna 1
aktualizováno 08.10.
Hrůzný zločin

Brutální vražda bulharské novinářky měla být výstrahou

Hrůzná vražda bulharské novinářky Viktorije Marinové měla být podle portálu Bivol.bg výstrahou. Bulharská policie má však o spojitosti mezi vraždou a povoláním zavražděné pochybnosti. Mladá novinářka byla před svou smrtí zbita a znásilněna.

Bulharská novinářka Viktorija Marinová byla zavražděna
aktualizováno 08.10.
psala o korupci

Brutální vražda mladé a krásné novinářky: Před smrtí ji znásilnili

V Bulharsku byla surově zmlácena a zavražděna místní novinářka Viktorija Marinová. Její tělo policie našla na těžko přístupném místě poblíž řeky Dunaj.