Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Týraný chlapec Ilustrační snímek
aktualizováno 17.10.
Vleklá kauza

Soud potrestal policistu z Blanenska za znásilnění syna (5)

Na pět a půl roku do vězení poslal soud policistu, který měl loni v létě na Blanensku znásilnit svého tehdy pětiletého syna. Stejný trest přitom dostal už v květnu, ale vrchní soud rozsudek zrušil. Muž tvrdí, že je nevinný a proti verdiktu se odvolal.

Frank McGowan
12.10.
byl gay

Žena sexuálně napadla mladého muže. Cítí se znásilněný

Frank McGowan z Velké Británie tvrdí, že je psychicky na dně a jeho život se rozpadl poté, co jej sexuálně napadla žena. Ta si z něj utahovala, kvůli sexuální orientaci a poté jej dokonce fyzicky napadla. Za čin jí bylo soudně přiděleno 120 hodin veřejně prospěšných prací. Podle Franka je to však trest nedostačující.

Harvey Weinstein
11.10.
Hollywoodský skandál

Producenta viní ze znásilnění a obtěžování! Svěřila se i Jolie

Hollywood žije sexuálním skandálem nevídaných rozměrů. Jeden z nejmocnějších producentů světa, Harvey Weinstein, čelí několika obviněním ze znásilnění a desítkám obviněním ze sexuálního obtěžování. O špatných zkušenostech s ním promluvila například i Angelina Jolie.

Prásk.tv píše:

Kondom s pochybným nápisem - 1
čtěte o tématu znásilnění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Zneužívání dětí
aktualizováno 11.10.
usvědčila ho

Holčička (2) svědčila u soudu. Sexuální násilník dostal 10 let

Na deset let poslal britský soud do vězení muže usvědčeného ze sexuálního zneužití dvouleté dívenky. Za mříže ho přitom dostala právě holčička, která se stala nejmladší svědkyní v historii země.

Rapper Nelly
07.10.
Nelly

Zatkli známého rappera. Znásilnil mě v autobuse, tvrdí žena

Známý americký rapper Nelly, vlastním jménem Cornell Iral Haynes, byl v sobotu zatčen a obviněn ze znásilnění. Na tísňovou linku se obrátila mladá žena, která tvrdí, že ji Nelly znásilnil ve svém autobuse, v němž objíždí koncertní šňůru. Nelly obvinění odmítá.

Znásilnění - 1
05.10.
otřesný případ

Ženu hromadně znásilnili u školy. Pak jí genitálie polili kyselinou!

Otřesný případ vyšetřuje v těchto dnech policie v indickém Iláhábádu. Dva muži tady měli brutálně znásilnit ženu. A aby toho nebylo málo, po hrůzném činu jí polili genitálie kyselinou.

Napadená dívka - ilustrační
aktualizováno 05.10.
Hledají další oběti

Grázl znásilnil pět dívek ve věku 9 až 14 let, obětí může být i víc

Pražští policisté prosí o pomoc s vyšetřováním případů několika znásilnění malých dívek v Praze a ve středních Čechách. Stíhají dnes čtyřicetiletého muže, kterého obvinili z toho, že v letech 1999 až 2002 znásilnil v tři dívky v Praze a dvě další ve Středočeském kraji. Obětem bylo 9 až 14 let. Kriminalisté se bojí, že muž má na svědomí více případů.

Znásilnění - 3
aktualizováno 05.10.
nové informace

Znásilnili mě, oznámila dívka. Dva cizinci dostali trest jen za krádež!

Překvapivé pokračování má sexuální útok, který od víkendu vyšetřují kriminalisté v Havlíčkově Brodě. Tři cizinci tam měli u jednoho z barů znásilnit mladou dívku. Dva z nich už policisté zadrželi, ukazuje se ale, že vše bylo zřejmě jinak.

Znásilnění - 1
aktualizováno 01.10.
policejní vyšetřování

Strach v Havlíčkově Brodě! Policie vyšetřuje hromadné znásilnění

Závažný sexuální útok vyšetřují kriminalisté v Havlíčkově Brodě. U jednoho z tamních barů měli podle výpovědí svědků tři muži znásilnit mladou dívku. Policisté prověřují okolnosti, za kterých k měl incident odehrát.

Zajištěná zbraň
aktualizováno 29.09.
okamžiky hrůzy

Mladík sehnal ubytování, domácí ho uvěznil a znásilnil!

Mladík (23) si v polovině září zažil několik strašlivých dní. Muž (50) ze Šumperska ho u sebe nechal bydlet výměnou za pomoc s opravami, to ale byla jen zástěrka. Mladíkovi po nastěhování měl vyhrožovat zbraní, zakázat mu chodit ven a nakonec ho měl znásilnit. Až po několika dnech se mladík dovolal pomoci.