Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Znásilnění
aktualizováno včera 12:49
Brutální napadení

Pokus o znásilnění u lesoparku! Podezřelého chytili hned

Brutální napadení mladé ženy se sexuálním podtextem prošetřují policisté v Jihlavě. Mělo se odehrát nedaleko jednoho z tamních sídlišť. Pachatele - mladšího muže - policisté na místě chytili. Navíc nejde v této lokalitě o první podobný případ za poslední dobu.

Policejní zásah v zahrádkářské osadě Český Újezd na Ústecku
aktualizováno 13.08.
Otřesný případ

Muži šli pro miliony, skončilo to vraždou. Otřesný případ řeší soud

Soud v Ústí nad Labem začal rozplétat případ brutální dvojnásobné vraždy v zahradní kolonii ve Střížovicích. Před soudcem se zpovídal komplic vraha - Jaroslav Topinka, který je obžalovaný z toho, že se v lednu na zavraždění manželů podílel. Miroslav Benák, který podle obžaloby zabíjel, se po činu na místě zastřelil.

2169712
aktualizováno 04.08.
Výpověď poškozené Znásilnění

Deviant se vrhnul na uklízečku: Nemám čas, pracuju, odbyla ho

Neobvyklý případ vyšetřují od začátku června pražští policisté. Obrátila se na ně žena, která se u Hostivařské přehrady stala obětí sexuálního devianta. Na čtyřiašedesátiletou ženu se muž vrhnul zezadu, ta se mu ale dokázala ubránit neobvyklým způsobem. Muži prostě oznámila, že na něj nemá čas, že musí uklízet. Přesto policisté případ vyšetřují jako znásilnění a muži hrozí 10 let za mřížemi.

Prásk.tv píše:

Václav Glazar
čtěte o tématu znásilnění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Podezřelý ze znásilnění dívky v Ostravě
aktualizováno 30.07.
odporný zločin

Muž přijel do Ostravy znásilnit holčičku (8), policii se přiznal

Osmiletou dívku před necelými dvěma týdny sexuálně zneužil v Ostravě neznámý muž. Policisté k případu odmítali uvést podrobnosti. Nyní se objevily nové skutečnosti.

Pátrání po muži
aktualizováno 27.07.
Pomozte policii

Znáte ho? Může pomoct objasnit znásilnění dívky (8) v Ostravě!

Ostravští policisté naléhavě pátrají po totožnosti neznámého muže, který může podle vyšetřovatelů výrazně přispět k objasnění údajného znásilnění teprve osmileté dívky, ke kterému v krajském městě došlo minulou neděli.

Znásilnění - 1
27.07.
Brutální napadení

Muž brutálně znásilnil známou. Vykoupu tě v kyselině, vyhrožoval

Zásahová jednotka si došla na pardubické nádraží pro muže, který podle policistů brutálně znásilnil svoji známou. Po činu uprchl do zahraničí a ženě přes sociální sítě vyhrožoval. Své oběti psal, že jestli případ nahlásí, znovu ji znásilní a navíc ji vykoupe v kyselině.

Znásilnění
25.07.
dopadeni

Podnapilí cizinci naběhli v Praze k ženě do bytu. Znásilnili ji!

Z traumatického zážitku se bude dlouho vzpamatovávat dívka z Prahy, kterou v sobotu znásilnili dva podnapilí Slováci. Policistům se muže podařilo během několika hodin vypátrat.

Napadená žena - ilustrační foto
aktualizováno 25.07.
Pokus o znásilnění

Pobuda chtěl znásilnit starší ženu. Když ji svlékl, rozmyslel si to

Pražští policisté vyšetřují případ brutálního napadení pětapadesátileté ženy. Neznámý pachatel se ji pokusil znásilnit. K tomu ale nakonec nedošlo. Ženu vážně zranil. Hrozí mu 12 let ve vězení.

Policie vyšetřuje údajné znásilnění školačky (8)
aktualizováno 25.07.
Znásilnění v Ostravě

Zneužitá dívka (8) popsala útočníka: Smrděl jako popelnice!

Zatím neznámý deviant, který v neděli zneužil v Ostravě osmiletou dívku, holčičku do křoví vylákal lstí. Dívka se vracela od kamarádky, muž ji oslovil a žádal o radu, kde si může nakoupit. Na zarostlé cestě ale muž zaútočil, dívku odtáhl do křoví a zneužil.

Odsouzený ředitel Střediska volného času v Novém Jičíně - 1
aktualizováno 24.07.
dostal podmínku

Vychovatel si domů vodil mladé chlapce. Znásilňoval je a zneužíval

Za znásilnění a zneužití několika nezletilých chlapců dostal bývalý ředitel Střediska volného času Fokus v Novém Jičíně Martin Jakůbek tříletou podmínku. Hrozilo mu přitom až 10leté vězení.