Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dan Johnson
včera 10:40
Tragédie v Kentucky

Žena vinila poslance z osahávání, zastřelil se! Tělo našli u řeky

Americký zákonodárce Dan Johnson spáchal sebevraždu poté, co ho neznámá žena obvinila ze sexuálního obtěžování. Před pěti lety ji měl Johnson ve sklepě svého domu líbat a osahávat. Policie případ uzavřela bez vznesení obvinění.

Únos v Česku
aktualizováno 12.12.
případ znásilnění soudu rozhodl

Spadl jsem na ni s penisem venku, tvrdil! Měl jít sedět, má podmínku

Krajský soud v Brně potrestal podmínkou muže z Kroměřížska, který měl opít 14letou dívku. Dívka ho obvinila i ze znásilnění, to se ale nepodařilo prokázat, takže ho soud v tomto bodě obžaloby zprostil viny. Recidivista od začátku popíral, že by dívku znásilnil. Žalobce pro něj žádal až 10 let vězení.

Únos v Česku
aktualizováno 08.12.
sexuální násilí zvrhlík z náchoda

Od 14 let vydíral dívky! Zadrželi ho za znásilnění i dětskou pornografii

Až 12 let vězení hrozí muži (24) z Náchodska, který měl podle policie mámit z dívek intimní fotografie a pak je vydírat a nutit mimo jiné i k pohlavnímu styku. Případ je o to závažnější, že jeho obětí bylo i dítě mladší 15 let.

Prásk.tv píše:

Mandi Benson - 1
čtěte o tématu znásilnění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Zneužívání dětí
08.12.
dostal trest

Táta pedofil dělal z dcer sexuální otrokyně! Chtěly, aby byl šťastný

Hrůzostrašný případ otce pedofila (64), který téměř dvacet let zneužíval své dvě dcery, řešil ve středu soud v Austrálii. Sexuálního predátora poslal na 16 let za mříže, z výpovědí jeho dcer mrazí.

Smutná dívka
27.11.
odporný příběh

Dívku (9) znásilňoval otčím 10x denně! Je těhotná, na potrat nesmí

Otřesný případ otřásá v těchto dnech jihoamerickým Peru. Otčím tady měl sexuálně zneužívat svou devítiletou nevlastní dceru. Ta je teď v pátém měsíci těhotenství a na potrat je pozdě.

Kněz Erik Tvrdoň u soudu - 13
27.11.
Čtyři znásilnění

Zpověď oběti chlípného kněze: Bála jsem se, že mi nikdo neuvěří!

Petře P. je jednačtyřicet a řadu let pracovala zadarmo jako kostelnice v Havlíčkově Brodu. Tam se také setkala s knězem Erikem Tvrdoněm, který ji a několik dalších žen sexuálně zneužíval. Nyní se rozhodla poprvé promluvit.

Napadená žena - 2
26.11.
žebříček sex a násilí

Pozor, v těchto zemích se nejvíce znásilňuje! ČR je v první dvacítce

Češi se zařadili mezi nejhorší sexuální násilníky světa. Co se počtu znásilnění týče, zaujali nelichotivou 14. příčku. Ani tak ale zdaleka nemají na Anglii, Francii nebo Německo, které Eurostat označil za nejhorší.

Vyděšená holčička
aktualizováno 23.11.
zneužívání dětí

Vzbudila jsem se, táta byl nade mnou a znásilňoval mě

Bylo jí teprve šest let, když ji otec začal sexuálně zneužívat. Víkendové návštěvy u otce se pro malou Robyn změnily v noční můru. O zneužívání promluvila až v 17 letech, když se její otec znovu oženil a pořídil si další dítě. Bála se, že by to mohl zopakovat.

Cyntoia Brown
23.11.
pomoc od celebrit

V 16 letech zabila svého věznitele. Má si odpykat 51 let v kriminále

Cyntoie Brownové (29) bylo pouhých 16 let, když byla prodána pasákem, přezdívaným Kutthroat (Hrdlořez), realitnímu makléři Johnny Allenovi z Nashvillu jako sexuální otrokyně. Ze strachu o vlastní život ho zastřelila. Soud ji udělil doživotí za vraždu a prostituci. Ve vězení si odpykává svůj trest a na další soud má nárok až za 51 let. Celebrity jako Kim Kardashian, Rihanna a Cara Delevingne se nyní dovolávají spravedlnosti a vyzývají příslušné orgány, aby jí trest prominuly. Podle nich je v případě Cyntoii doživotí nesmysl.

Obviněný ze znásilnění a pokusu o vraždu vydává u soudu jen skřeky
aktualizováno 21.11.
složitý proces

Soud řeší otřesný útok, muži hrozí doživotí! Vydává ale jen skřeky

Před Krajským soudem v Liberci probíhá proces s mužem, který se dorozumívá pouze skřeky a vůbec tak není jasné, co vypovídá. Řeší se přitom závažný případ brutálního znásilnění a pokusu o vraždu. Znalci se snaží prokázat, jestli obviněný Josef Giňa hraje divadlo, nebo není schopen se dorozumět. Hrozí mu až výjimečný trest.