Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Garrick Bloom
13.02.
Otřesný případ

Muži hrozí 15 tisíc let vězení! Chlapce (5) měl znásilnit 865krát

Policii z amerického města Tallahassee se podařilo dopadnout muže, který měl několikrát znásilnit pětiletého chlapce. Ve vězení by mohl strávit opravdu vysoký počet let. Jelikož měl chlapci ublížit až 865krát, může ho soud poslat na 15 tisíc let do vězení.

Zdravotní bratr Nathan Sutherland
aktualizováno 06.02.
soudní proces

Muž měl znásilnit ženu s poruchou vědomí, požaduje nový test DNA

Šokující znásilnění ženy ve vegetativním stavu stále otřásá Spojenými státy. Pacientka v prosinci porodila zdravého chlapce, až díky porodu se na celý případ přišlo. Zdravotník, který čelí obvinění ze znásilnění ženy, stanul před soudem, sám sebe považuje za nevinného.

Muž měl znásilnit ženu v Brně
aktualizováno 30.01.
Pátrání po podezřelém

Muž znásilnil dívku u nočního autobusu v Brně. Poznáváte ho?

Policie z Jihomoravského kraje prosí veřejnost o pomoc při pátrání po muži, který měl v polovině ledna znásilnit ženu, když se vracela domů. Zatáhl ji do lesa a řekl jí, že si jí všiml už v autobuse.

Prásk.tv píše:

Karina Shankina
čtěte o tématu znásilnění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Znásilnění
25.01.
měla obrovské štěstí

Zvrhlík chtěl znásilnit mladou maminku. Zachránili ji strážníci

Obrovské štěstí měla mladá maminka v severočeských Litoměřicích. Zvrhlík se ji pokusil znásilnit, když byla na procházce s kočárkem. Chtěl ji zatáhnout do temného průchodu, naštěstí však její křik uslyšeli litoměřičtí strážníci a útočníka zpacifikovali.

Obviněný žadatel o azyl Ali Bashar
24.01.
Otřesný případ v Německu

Iráčan znásilnil a zabil čtrnáctiletou dívku. Další zneužil

Jednadvacetiletého muže ve čtvrtek obvinili ze znásilnění a vraždy čtrnáctileté dívky. Další jedenáctiletou dívenku měl opakovaně zneužít. Obviněný je neúspěšný žadatel o azyl v Německu, původem z Iráku.

Úchopový reflex
23.01.
porodila dítě

Záhada těhotné ženy v kómatu: Policie po jejím porodu už zatýkala

Ve středu zatkla americká policie pro podezření ze znásilnění ženy ve vegetativním stavu šestatřicetiletého zdravotníka. Pacientka arizonského pečovatelského centra na konci prosince porodila zdravé dítě.

Zpěvák Chris Brown ve vazbě
aktualizováno 23.01.
byl ve vazbě

Žena obvinila Chrise Browna ze znásilnění. On ji chce zažalovat

Policie v pondělí v Paříži zatkla zpěváka Chrise Browna. Čtyřiadvacetiletá Francouzka na Browna podala trestní oznámení, ve kterém ho viní ze znásilnění. Zpěvák však byl pro nedostatek důkazů propuštěn z vazby. Na ženu, která jej ze znásilnění obvinila, chce nyní Brown podat žalobu.

Dominik
aktualizováno 23.01.
Drastický případ

Muž, který měl známého utopit v jímce, dostal velmi tvrdý trest!

Krajský soud v Plzni poslal na 28 let do vězení Jaromíra Šmídka obžalovaného ze znásilnění a vraždy. Podle obžaloby chtěl na zavražděného Dominika (21) "hodit" znásilnění sedmileté dcery své družky.

Pátrání - ŠIVAK MILAN
17.01.
Příkaz k zatčení

Policie hledá muže obviněného ze znásilnění! Má být na Sokolovsku

Policisté pátrají po 50letém muži z Chebska, který je obviněný ze znásilnění. Už dva měsíce je na něj vydán soudní příkaz k zatčení. Podle policie by se mohl pohybovat na Sokolovsku.

Znásilněná žena
11.01.
Osudový omyl

Otec znásilnil dceru na svatbě. Spetl jsem si ji s manželkou, tvrdí

Měl to být nejšťastnější den v jejich životě, místo toho ale skončil naprostou katastrofou. Muž o své svatební noci znásilnil dceru - tvrdí, že si ji omylem spletl se svou novomanželkou.