Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Osahával děti, teď je před soudem
Aktualizováno Dnes 13:32
Úchyl v Třinci

Pedofil znásilnil tři děti, holčičku (6) chtěl uškrtit! Odpyká si 20 let

Krajský soud v Ostravě poslal na 20 let do vězení Reného Nagye, který podle verdiktu znásilnil tři děti. Šestiletou dívenku se měl poté pokusit i zabít. K činu se přiznal, nechtěl prý ale nikomu ublížit. S trestem Nagy nesouhlasí a rozhodl se odvolat.

Dívka na pláži
Aktualizováno Včera 17:31
ohavný čin

Na pláži brutálně znásilnili dívku (13). Byli to Maročané, tvrdí svědci

Mladíci z Maroka ve Španělsku hromadně znásilnili 13letou dívku. Poté si vyhlédli další nezletilou oběť. Druhý sexuálně motivovaný útok však vyrušil otec napadené, který na útočníky zavolal policii.

rozhodnutí soudu

'Polský Fritzl' dostal trest! Věznil a mučil těhotnou manželku i děti

Případ "polského" Fritzla otřásl nejen zkušenými policisty, ale prakticky celým Polskem. Mariusz Sz. opakovaně bil a nechal hladovět svou těhotnou ženu, uvězněnou v tmavém sklepě ji také pravidelně mučil a znásilňoval - a neušetřil ani dvě dcery. Soudkyně muže ve středu poslal na 25 let za mříže.

Prásk.tv píše:

Proč namáčet ruce do drinku
čtěte o tématu znásilnění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spěte pár dní bez polštáře a můžete mít 20 tisíc!

Originální a neuvěřitelně jednoduchý způsob, jak dostat 20 000 Kč na dovolenou dle vašich představ…

Násilník z Ostravy
Aktualizováno 19.6. 2017 17:56
Ostravský násilník

Znásilňovač už na nikoho nezaútočí, chytili ho díky DNA

Muž, který se v Ostravě na konci května pokusil znásilnit šestadvacetiletou dívku, je od včerejška za mřížemi. Policisté ho dopadli díky DNA, která po něm na místě zůstala. Dívka se mu naštěstí ubránila.

koleje strahov

Naháč s nožem vlezl do sprch. Pokusil se znásilnit studentku

Nahý muž s nožem v ruce přepadl dívku ve sprchách v areálu studentských kolejí na Strahově. Pokusil se ji znásilnit. Dívce se podařilo uprchnout a zalarmovat policii.

galerie bojovali proti všem

Svedla dítě (12), šla sedět! Příběh zakázané lásky končí nečekaně

Sexuální skandál, který v roce 1996 vyvolala bývalá učitelka svým vztahem s 12letým chlapcem, řešil téměř celý svět. Mary Kay Letourneau tehdy odsoudili za znásilnění a šla na sedm let sedět, vztah ale kupodivu ani vězení nezničilo. Svého studenta si nakonec Mary Kay i vzala za manžela, jejich příběh však příliš šťastně neskončil.

Otřesný případ

Policista se pokusil znásilnit ženu, od soudu odešel s podmínkou

Pražský městský soud v úterý potrestal podmíněným trestem nyní již bývalého policistu, který se loni v lednu poblíž pražského hlavního nádraží pokusil znásilnit pětatřicetiletou ženu, která se tudy vracela domů. Rozsudek je pravomocný.

Neznáte ho?

Pokus o znásilnění v Ostravě! Muž napadl dívku (26), policii uniká

Zatím neznámý muž si v ostravské tramvaji vyhlédl šestadvacetiletou ženu, kterou sledoval a následně po ní chtěl, aby se za peníze svlékla. Když to žena odmítla, pokusil se ji znásilnit. Volání o pomoc naštěstí slyšel kolemjdoucí a ženu zachránil. Po agresorovi pátrá policie.

Policie vyšetřuje znásilnění na Slovensku
Aktualizováno 26.5. 2017 20:20
Případ ze Slovenska

Holčičku (4) našli zkrvavenou na louce! Znásilnil ji 17letý mladík

Nechutný incident otřásl slovenskou obcí Svinia. Sedmnáctiletý mladík tady měl znásilnit teprve čtyřletou Livii. Dívenku převezli do nemocnice, měla by být mimo ohrožení života. Násilníka zadržela policie.

Znásilnění v Ordinaci - 3
Aktualizováno 25.5. 2017 08:52
dříve než v tv

Zlom v Ordinaci: Šárka po sexu s Hanákem skončí v krvi! VIDEO

Čtvrteční díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 přinese zlom v příběhu doktora Hanáka a zdravotní sestřičky Šárky Šedivé. Ta ve snaze ulovit renomovaného lékaře překročí všechny meze. Hanáka svede a má děsivý plán.