Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Čas Růží - Helena Vondráčková, Martin Michal
aktualizováno 11.12.
vystoupení vondráčkové

Peklo po zrušeném koncertu! Došlo na sprostá slova i žaloby

Vlnu vulgarit a žalob vyvolalo zrušené představení Heleny Vondráčkové v Dolních Studénkách na Šumpersku. Starosta konflikt s manažerem zpěvačky okomentoval jako srážku s blbcem, ten mu naopak vynadal do opilého burana se slámou v botách.

Helena Vondráčková na koncertě
10.12.
zásah záchranky

Kolaps na koncertě Vondráčkové: Lékaře museli hledat v publiku

Koncert Heleny Vondráčkové v Hradci Králové přerušila dramatická událost. Jedna z fanynek v průběhu vystoupení zkolabovala a musel zasahovat lékař. "Koncert jsme ihned přerušili,“ uvedla k události Helena Vondráčková.

Na koncertě italského rapera zemřelo 6 lidí
aktualizováno 08.12.
Tragédie v Itálii

Na koncertě rapera zemřelo šest lidí! Pět z nich bylo nezletilých

Italské záchranné složky měly v noci z pátku na sobotu pořádně napilno. V místním klubu, kde vystupoval raper Sfera Ebbasta, zemřelo šest lidí - pět z nich bylo nezletilých. Dalších zhruba 120 lidí bylo zraněno.

Prásk.tv píše:

Hana Zagorová se setkala s divačkou
čtěte o tématu koncert na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Eva Pilarová
aktualizováno 07.12.
Strach o hvězdu

Eva Pilarová nedozpívala koncert v Hlučíně, udělalo se jí špatně!

Zpěvačka Eva Pilarová, která nedávno začala opět vystupovat po dlouhé rehabilitaci, nedozpívala koncert v Hlučíně na Opavsku, kde vystupovala s dětským sborem. Zpěvačce se krátce po začátku koncertu udělalo špatně a pořadatelé museli zajistit náhradní program.

Hospoda
02.12.
Podvod s penězi

Lidé čekali na koncert marně. Hospodský sbalil peníze a zmizel!

Obyvatelé Bystrovan na Olomoucku zažili velké zklamání. V tamní hospodě měl totiž vystoupit písničkář Jarek Nohavica, jenže jeho vyprodaného koncertu se místní nedočkali. Umělec totiž o ničem nevěděl a žádný koncert tam prý neslíbil. Všechno měl organizovat provozní tamní restaurace, jenže ten sbalil vybrané peníze a zmizel.

Internet
aktualizováno 28.11.
Internetový obchod

Portál prodává lístky, které neplatí, varuje ČOI. Nenaletěli jste taky?

Česká obchodní inspekce varuje před serverem Viagogo. Lidé si na webových stránkách objednávají vstupenky na různé akce, jenže lístky bývají neplatné. Navíc tam podle zjištění inspektorů k ceně vstupenky účtují i různé poplatky, o kterých předem neinformují.

Salman Abedi pár minut před útokem
22.11.
Útok v Manchesteru

MI5 mohla zabránit smrti 22 lidí! Nezastavila teroristu z koncertu

Britská tajná služba MI5 poprvé připustila, že udělala chyba, když nezabránila atentátu v Manchesteru. V květnu 2017 zaútočil sebevražedný atentátník na koncertu Ariany Grande. MI5 muže sledovala, ale zakročila "příliš pomalu".

Andrej Babiš a Lucie Bílá
17.11.
Zrušené vystoupení

Lucie Bílá odmítla zpívat! Vadilo jí, že byl v sále i Babiš. ANKETA

Zpěvačka a mnohonásobná česká slavice Lucie Bílá zrušila na poslední chvíli plánované vystoupení na předávání cen Řád Vavřínu pořádaném Hospodářskou komorou. Bílé vadilo, že v sále je i premiér Andrej Babiš a bála se, aby s ním nebyla spojována.

Joe Perry a Steven Tyler
12.11.
Slavný kytarista

Strach o hvězdu Aerosmith! Po koncertu musela do nemocnice

Kytarista slavné skupiny Aerosmith musel po koncertu v New Yorku do nemocnice. 68letý Joe Perry si stěžoval, že se mu těžko dýchá, a poté zkolaboval. Podle jeho mluvčího už je při vědomí a daří se mu lépe.

Koncert Jarka Nohavici
aktualizováno 09.11.
po medaili od putina

V Karviné se stály obří fronty na Nohavicu. Děti tam nesmí!

Ačkoliv Jarek Nohavica oceněním od ruského prezidenta Vladimíra Putina rozezlil nejednoho svého fanouška, obyvatelé Karviné nic takového neřeší. Ve čtvrtek odpoledne zde odstartoval prodej lístků na jeho koncert a kulturní dům v Karviné se zaplnil nekonečnými frontami. Lidé na lístky čekali i několik hodin!