Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zpěvák Chris Rea
10.12.
Zdravotní potíže

Zpěvák Chris Rea zkolaboval při koncertu, skončil v nemocnici

Známý anglický skladatel a zpěvák Chris Rea zkolaboval během sobotního koncertu v anglickém Oxfordu. Umělce musela do nemocnice převézt sanitka, je ve stabilizovaném stavu.

Virální fotka
11.11.
Je to jinak

Záhadná fotka válcuje internet: Vidíte skvělý koncert? Omyl...

Sociální sítě pobláznila záhadná fotka. Na první pohled to vypadá, že si tisíce lidí užívají skvělý koncert. Rozeznáte i světla nad hudebníky a dekoraci na pódiu. Až po delší době si ale uvědomíte, že jde o něco úplně jiného...

Pár přežil střelbu v Las Vegas
31.10.
fatální nehoda

Nezvratný osud: Přežili masakr ve Vegas, smrt je brzy dostihla

Pár z Kalifornie přežil strašlivý masakr na koncertu v Las Vegas, při kterém Stephen Paddock zastřelil 58 lidí. Jen o dva týdny později se manželé opět ocitli tváří v tvář smrti. Tentokrát to ale dopadlo tragicky, oba se zabili při strašlivé autonehodě.

Prásk.tv píše:

Artur Štaidl - 1
čtěte o tématu koncert na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Zpěvák Marilyn Manson
aktualizováno 01.10.
Je zraněný

Na Marilyna Mansona při koncertu spadla kovová konstrukce! VIDEO

Na zpěváka Marilyna Mansona spadla při koncertu v New Yorku kovová dekorace, kterou měl na pódiu. Na pomoc se mu seběhli fanoušci i členové jeho týmu, vyprostit se ho podařilo až po několika minutách. Je zraněný.

Decapitated kapela
aktualizováno 13.09.
děsivá výpověď

Známá kapela zrušila koncert v Česku. Čelí obvinění ze znásilnění

Členové polské death metalové kapely Decapitated čelí obvinění z únosu a znásilnění mladé ženy. Fanynku měli zneužít po jejich koncertu v americkém městě Spokane.

Heidi Janků
aktualizováno 27.08.
Emotivní vystoupení

Heidi Janků koncertovala poprvé od smrti manžela. Tekly jí slzy

Heidi Janků má za sebou zřejmě dva nejtěžší koncerty v životě - konaly se totiž jen 14 dnů po smrti jejího manžela Iva Pavlíka. V sobotu se na jevišti ukázala dokonce dvakrát - v Šenově a potom také v Ostravě, kde se narodila. Nakonec neudržela slzy.

Uvnitř dodávky policisté našli plynové lahve, řidiče zatkli
aktualizováno 24.08.
hrozba v Nizozemsku

Policie zrušila koncert, našla dodávku s plynovými bombami!

Nizozemská policie zrušila rockový koncert, který měl proběhnout ve středu večer v Rotterdamu. Poblíž pak našla dodávku se španělskou registrační značkou, ve které byly podle tamního starosty plynové bomby, a zatkla jejího řidiče.

Robbie Williams v Praze
aktualizováno 20.08.
30 tisíc fanoušků

Robbie Williams uchvátil Prahu. Rebel zpíval s otcem i manželkou

Populární britský zpěvák Robbie Williams na sobotním koncertu v Praze nabídl show plnou světelných a pyrotechnických efektů, která měla místy nečekaně rodinný charakter. Popový rebel, který svého času budil pozornost alkoholovými a drogovými výstřelky, si totiž během vystoupení zazpíval se svým otcem Peterem Williamsem i se svou manželkou Aydou Fieldovou. Píseň Love My Life pak věnoval svým dvěma dětem. Vystoupení v pražských Letňanech podle pořadatelů sledovalo více než 30.000 lidí.

Karel Gott - 1
aktualizováno 19.08.
zdravotní komplikace

Karel Gott ruší koncert, nemůže vystupovat! 'Mrzí mě to,' vzkazuje

Několikanásobný český slavík Karel Gott musel zrušit své sobotní vystoupení v Brně. Zpěváka prý postihly další zdravotní problémy. Tentokrát souvisely se zánětem dýchacích cest. Neléčení by mohlo mít i trvalé následky.

Sting v Praze
aktualizováno 23.06.
Oblíbený zpěvák

Do Prahy dorazila velká hudební hvězda, vystoupí tu Sting

Čeští fanoušci se konečně dočkají. Sting, kterého miluje už několik generací fanoušků, dorazil do Prahy a v pátek večer vystoupí na Metronom festivalu na pražském Výstavišti.