Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Protesty v Chemnitz
03.09.
Další akce

V Chemnitzu se konal koncert proti rasismu. Přišlo 65 tisíc lidí

V pondělí večer se ve východoněmeckém Chemnitzu konal koncert proti pravicovému extremismu a rasismu, kterého se mělo účastnit až 65 000 lidí. Cílem bylo také vybrání peněz pro rodinu zabitého pětatřicetiletého Němce, z jehož smrti jsou podezřelí dva migranti. Od té doby dochází ve městě k demonstracím a útokům na přistěhovalce.

Bono Vox
aktualizováno 02.09.
Co se stalo?

Strach o zpěváka Bona Voxe! U2 museli koncert v Berlíně zrušit

Slavná skupina U2 musela zrušit koncert v Berlíně. Frontman kapely Bono Vox přišel po třech odzpívaných písničkách o hlas. Následovala dlouhá přestávka a poté se U2 fanouškům omluvili s tím, že nemohou v koncertu pokračovat.

Souboj pirátů
24.08.
Čeští vs. Moravští piráti

Válka mezi piráty! Napadení kandidáta v parku řešila i policie

Voliče v senátních volbách na Rokycansku čeká překvapení. Ve schránce najdou lístky se dvěma pirátskými kandidáty. Vedle etablované České pirátské strany totiž v létě vznikla také Moravská a Slezská pirátská strana. A konflikt mezi piráty v pražském parku Parukářka v neděli museli řešit i policisté!

Prásk.tv píše:

Ben Cristovao - 1
čtěte o tématu koncert na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Montessori metodou proti Alzheimerově chorobě!

Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum.

Marta Kubišová na koncertě k výročí okupace
aktualizováno 21.08.
Výročí okupace 1968

Připomínka okupace: Koncert hitů z 60. let zaplnil Václavské náměstí

Zpěvem československé hymny a písní Modlitba pro Martu, kterou zazpívala Marta Kubišová, skončilo na pražském Václavském náměstí připomenutí 50. výročí vstupu vojsk Varšavské smlouvy do tehdejšího Československa. Zcela zaplněné Václavské náměstí sledovalo Koncert ´68 - největší hity roku 1968, který připomněl atmosféru přelomového roku. Zahájila jej několikaminutová projekce se vzpomínkami pamětníků na srpnové událostí z řad známých osobností. Na to, jak prožíval invazi, zavzpomínal například politik Petr Pithart nebo scénárista Zdeněk Svěrák.

Backstreet Boys
19.08.
Zkažený koncert

Fandové čekali na Backstreet Boys i v bouři, 14 se jich zranilo!

Čtrnáct fanoušků slavné klučičí hudební kapely Backstreet Boys utrpělo v sobotu odpoledne v americké Oklahomě zranění poté, co dotyční ignorovali instrukce pořadatelů, kteří nechali areál vyklidit kvůli blížící se silné bouři.

Bubeník Martin Melničenko
06.08.
Bubeník Martin Melničenko

Prokletí kapely Fešáci! Zemřel další člen, v sobotu ještě hrál

Další člen legendární kapely Fešáci zemřel. Bubeník Martin Melničenko ještě v sobotu koncertoval, v noci na neděli ale vydechl naposledy. Teprve před třemi měsíci přitom oplakávali bývalého kolegu a herce Josefa Mladého.

Eva Pilarová
aktualizováno 01.08.
Nevzdává to

Eva Pilarová promluvila o svém zranění! Poslala vzkaz fanouškům

Oblíbená zpěvačka Eva Pilarová je po vážném úrazu, při kterém si před dvěma týdny zlomila stehenní kost a rameno, stále v nemocnici. Nenechává na sebe ale dolehnout špatnou náladu, ráda by prý už v srpnu vystupovala. Svým fanouškům navíc skrze TV Nova poslala vzkaz.

Eva Pilarová
aktualizováno 20.07.
Ošklivé zranění

Vážný úraz zpěvačky Pilarové! Je v nemocnici, ruší koncerty

Zpěvačka Eva Pilarová musela kvůli vážnému úrazu zrušit koncert. Po ošklivém pádu, při kterém si podle Blesku zlomila stehenní kost, okamžitě zamířila do nemocnice. Podrobila se operaci.

Dalibor Janda
17.07.
nepřiměřená dotace?

Na koncert Hurikána Jandy přispěl kraj 200 tisíc. Z fondu na pohromy!

200 tisíc korun přispěl Středočeský kraj na koncert zpěváka Dalibora Jandy. Ten se přitom nekonal ani na území kraje, ale v Praze. Prý se jednalo o marketing a zviditelnění. Peníze šly z fondu hejtmana a zmírnění následků živelních katastrof.

Mick Jagger
05.07.
událost desetiletí

Koncert Rolling Stones: Desítky až stovky lidí dostaly falešné lístky!

Velmi nemilé překvapení čekalo na některé návštěvníky čtvrtečního koncertu Rolling Stones v pražských Letňanech. Když si tam chtěli na internetu koupené vstupenky vyměnit za elektronické náramky nutné ke vstupu do areálu, zjistili, že jsou neplatné. Oběťmi podvodu se mohly stát stovky lidí, případem se už zabývá policie.