Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Stephen Paddock
13.10.
masová vražda

Pitva vraha z Vegas: Jeho mozek poslali na detailnější analýzu!

Stephen Paddock, masový vrah z Las Vegas, usmrtil 58 lidí. Bezhlavě střílel do návštěvníků hudebního festivalu. Policie ani po dvou týdnech netuší, co ho ke jeho dobře naplánovanému činu vedlo. Vrahův bratr doufal, že mu při pitvě na mozku odhalí tumor. Nic podobného ale pitva neprokázala.

Střelec z Las Vegas
09.10.
Viník masakru

Prostitutka o střelci z Vegas: "Snil o znásilnění, prý měl zlo v krvi!"

Útočník z Las Vegas snil o brutálním znásilnění a tvrdil, že už se narodil jako špatný člověk. Prozradila to prostitutka, kterou si Stephen Paddock najal. Na koncertu country pak Paddock zastřelil 58 lidí a dalších 500 zranil, než obrátil zbraň proti sobě.

2054921
aktualizováno 09.10.

Střepiny: 8. 10. 2017

Útok šíleného střelce na koncertu v Las Vegas. Jak velké je dnes riziko hromadných akcí a jak se na nich chovat? Katalánci a další separatisté starého kontinentu. Jak by se změnila mapa Evropy, kdyby si splnili sny o nezávislosti? A posívejte se také na další díl našeho předvolebního putování. Tentokrát s otázkou - "jak se žije na Moravě?

Prásk.tv píše:

Daniel Hůlka
čtěte o tématu Las Vegas na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Donald Trump v Las Vegas
05.10.
Útok na koncertě

Las Vegas truchlí za oběti střelby, město navštívil i prezident Trump

Americký prezident Donald Trump spolu se svou manželkou Melanií navštívil Las Vegas, kde v neděli během koncertu zastřelil útočník 58 lidí a dalších více než 500 zranil. K činu 64letého masového vraha Stephena Paddocka a se vůbec poprvé vyjádřila i jeho přítelkyně, která byla v době masakru na Filipínách. O plánování hrůzného krveprolití prý neměla ani tušení.

Stephen Paddock
aktualizováno 05.10.
děsivý masakr

"Byl to milý a klidný člověk," řekla přítelkyně o vrahovi z Las Vegas

Policie po masakru v Las Vegas hledala partnerku Stephena Paddocka. Dvaašedesátiletá Marilou Danleyová byla ale v době střelby na Filipínách. Tvrdí, že o plánech svého přítele vůbec nevěděla. "Byl to klidný člověk," tvrdí.

Stephen Paddock
aktualizováno 04.10.
masakr v Las Vegas

Tajné snímky mrtvého střelce z Las Vegas pronikly na veřejnost

Tajné snímky unikly na veřejnost a zachycují hororovou scénu, když tým amerických speciálních jednotek SWAT vnikl do pokoje v hotelu Mandalay Bay. Z pokoje střílel Stephen Paddock během nedělního masakru v Las Vegas. Fotografie mrtvého střelce obletěla svět. Policie nyní prošetřuje, jak se snímky dostaly na veřejnost.

Stephen Paddock
aktualizováno 04.10.
děsivý masakr

Vrah z Vegas masakr dlouho plánoval. V hotelu připravil kamery

Policie odhalila, že masový vrah Stephen Paddock namontoval v hotelovém pokoji v Las Vegas i mimo něj kamery, aby mohl sledovat příchod policie. Jednu dal do i jídelního vozíku před svým pokojem. Na účastníky koncertu pálil v sériích po dobu jedenácti minut.

Stephen Paddock a jeho otec
aktualizováno 03.10.
Nevídaný útok

Střelec z Vegas byl boháč, jeho otec lupič, po němž šla FBI!

Americká policie stále nezná motiv pachatele, který má na svědomí střelbu v Nevadě. V Las Vegas v neděli večer z hotelového pokoje střílel čtyřiašedesátiletý Stephen Paddock do návštěvníků hudebního festivalu. Nejméně 59 lidí zabil, přes 520 zranil.

Michael Gracia
03.10.
masakr v Las Vegas

Nedávno porodila holčičku, ve Vegas jí střelili partnera do hlavy

Čerstvá maminka Summer Clyburnová, kryla během pondělní střelby v Las Vegas svého partnera vlastním tělem. Lehla si na něj, aby ho ochránila poté, co byl trefen kulkou do hlavy. Oba byli převezeni do nemocnice. Summer byla střelena do zad, její partner však utrpěl vážné poranění hlavy.

Stephen Paddock
aktualizováno 03.10.
Masakr ve městě hazardu

Útok ISIS či šílence? Pět scénářů, proč střelec vraždil v Las Vegas

Amerika se vzpamatovává z nejhorší střelby v dějinách. Čtyřiašedesátiletý Stephen Paddock zastřelil v Las Vegas v neděli večer místního času nejméně 59 návštěvníků countryového koncertu, více než 500 jich zranil. Sám před zásahem policistů spáchal sebevraždu. Existuje hned několik teorií, proč se rozhodl k tak děsivému činu.