Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zákaz kouření na pláži v Bibione
16.02.
nová opatření

Dovolenkový ráj Čechů zakázal kouření! Na pláži si už nezapálíte

Oblíbené letní turistické letovisko Bibione zavádí jako první v celé Itálii úplný zákaz kouření na všech plážích. Novinka vstoupí platnost od letošního května.

Punta Cana výlety
29.01.
exotická dovolená

Dovolená plná zážitků? V Punta Caně se určitě nudit nebudete

Nekončící bílé písečné pláže lemované kokosovými palmami, all inclusive resorty, zábavní centra a vodní parky pro děti, nebo líbánky snů. To všechno nabízí právě Punta Cana a nejenom to! Ať už sníte o romantické svatbě na pláži, rodinné dovolené plné zábavy, nebo pořádném dobrodružství a adrenalinu, jste na správném místě!

Sex v moři
03.01.
Sex na veřejnosti

Milenci si to rozdali v moři u pláže! Kolem chodili turisté. VIDEO

Souložící pár natočil kolemjdoucí na pláži v Thajsku. Dvojici, která měla sex v moři, nevadily ani pohledy turistů a dalších obyvatel. Nahrávka se objevila na sociálních sítích.

Prásk.tv píše:

Dveře nebo pláž? - 1
čtěte o tématu pláž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Zlatni Rat Beach
13.11.
nový tvar

Chorvatsko přišlo o nejslavnější pláž! Vítr ji změnil k nepoznání

Jedna z ikon Chorvatska se během posledních dnů změnila k nepoznání. Silný vítr doslova ohnul ikonickou pláž Zlatni rat (Zlatý roh) na ostrově Brač.

Palivová skvrna na pobřeží ve Francii
18.10.
Srážka lodí

Azurové pobřeží ve Francii zalil černý hnus. Pláže jsou zavřené!

Azurové pobřeží ve Francii čelí ekologické katastrofě. Skvrna, která se objevila ve Středozemním moři po srážce dvou lodí dorazila až ke slavné francouzské riviéře. Úřady musely na neurčito uzavřít kilometry tamních pláží.

Pláž Maya Bay
04.10.
Zátoka v Thajsku

Oblíbenou pláž zavřeli na neurčito! DiCaprio ji proslavil, turisté zničili

Zátoku na thajském ostrově Ko Phi Phi Leh zavřely úřady na neurčito. Turisté Maya Bay, známou z filmu Pláž s hercem Leonardem DiCapriem, úplně zničili. Původně měla být znovu otevřena tento týden, úřady ale lhůtu prodloužily.

žralok bílý
26.09.
Útok žraloka

"Nechoď na pláž, jsou tam žraloci," varovala teta. Marně

"Nechoď na pláž ke Cape Cod," prosila Marisa Mediciová svého synovce, jenže on se jejím obavám jen smál. "Žraloci mě nedostanou! Jsem superman," tvrdil podle Mediciové sebevědomě mladík.

pláž Lalaria
05.09.
Cestování

Neodvážejte oblázky z pláže! Hrozí vám vysoká pokuta

Pro většinu lidí je to pouhý suvenýr z dovolené, sběr oblázků z pláže ale může přispět k nepříznivým změnám v krajině. Za krádeže oblázků na ostrově Skiathos v Řecku budou tak muset přistižení zloději zaplatit pokutu v přepočtu 25 850 korun. Informoval o tom server Daily Mail.

Optická iluze - pláž, anebo dveře?
02.09.
Hádanka

Pláž, nebo dveře? Nová optická iluze boří internet!

Od doby, co se na internetu objevil optický klam s modrými nebo zlatými šaty, roztrhl se s iluzemi pytel. Ta nejnovější ale zamotala hlavu i těm, kteří si jsou normálně jistí. A co vy, vidíte dveře nebo pláž? Na optickou iluzi upozornil Mirror.

Uprchlíci se vylodili v luxusním španělském resortu
aktualizováno 27.08.
video Podívaná ve Španělsku

Turisté v šoku! Uprchlíci vyskákali z člunu na pláž u luxusního hotelu

Dovolenkáře ve Španělsku šokovali migranti, kteří v člunu připluli na pláž a vylodili se přímo u luxusního hotelu. Poté vyšplhali na útes a zmizeli, policisté některé dopadli, po dalších pátrají. Příchod uprchlíků natočili někteří turisté na mobilní telefony.