Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

James Middleton
17.10.
mladší sourozenec

Bratr Kate a Pippy je pěkný rebel! Miluje večírky a vyrábí sladkosti

Zatímco celý svět nemůže spustit oči z Kate a Pippy, jejich mladší bratr James (29) je lehce opomínán. Možná to bude proto, že to není takový svatoušek jako jeho starší sestry. Vlastně je to spíš černá ovce rodiny. Milovník večírků, který nechal školy a později i prvního podnikání.

Těhotná Kate na veřejnosti tančila a smála se - 3
16.10.
Už je jí lépe

Těhotná Kate září! Na veřejnosti tančila, smála se a ukázala bříško

Vévodkyně Kate se celé týdny skrývala před veřejností, kvůli těhotenství musela také zrušit mnoho akcí. Teď už se jí ale daří líp a užívá si pozornosti poddaných i médií. Naposledy se s rostoucím bříškem objevila v londýnském metru, kde se smála a dokonce tančila s pohádkovou postavičkou.

Princezna Charlotte - 2 roky
aktualizováno 14.10.
královská rodina

Podraz na princeznu Charlotte! Její bratr bude mít velké výhody

Být součástí královské rodiny není jednoduché. Členství v monarchii má však jeden háček. Ani slavní předkové totiž nezaručí každému stejné výsady. Platí to i pro princeznu Charlotte (2), jejíž děti v budoucnu nezískají královský titul.

Prásk.tv píše:

Joel Makonnen a Ariana Austin - 1
čtěte o tématu královská rodina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Deky a polštáře vyčistíte nejlépe bez praní! Jak?

Jak čistíte své péřové lůžkoviny? V pračce, v čistírně oděvů nebo v čistírně peří? Čtěte rozdíly…

Princ Harry s přítelkyní
aktualizováno 12.10.
úžasná novinka

Královská svatba se blíží! Princ Harry požádal Meghan o ruku!

Britský princ Harry a Meghan Markle jsou zasnoubení. Informaci ve čtvrtek zveřejnil americký US Magazín – podle jejich zdroje slavný pár radostnou událost brzy oficiálně oznámí veřejnosti. Zatím své zasnoubení slaví pouze v kruhu rodiny.

Kate ukázala rostoucí bříško - 3
aktualizováno 11.10.
Královská radost

Těhotná Kate se poprvé objevila na veřejnosti! Už jí roste bříško

Vévodkyni Kate těhotenství očividně svědčí! Na veřejnosti se objevila poprvé od chvíle, kdy královská rodina oznámila, že čeká třetí dítě. A přestože těhotenské bříško maskovala áčkovou sukní, bylo poznat, pod modrými šaty se jasně rýsovalo.

Princ Harry drží svoji přítelkyni za ruku
aktualizováno 11.10.
podivné vztahy

Harry držel Meghan za ruku. Kate muž ale nechytí. Znalec řekl proč!

Princ Harry a jeho přítelkyně Meghan Markle si na veřejnosti projevují lásku. Spatřit ale člena královské rodiny ruku v ruce s partnerem není obvyklé. Jeho bratra s manželkou Kate v podobné situaci neuvidíte. Odborník vysvětlil, proč to tak je.

Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě
09.10.
královská miminka

Kate čeká dvojčata, šušká se v Británii. Už má prý vybraná i jména

Je to teprve měsíc, co William a Kate veřejně oznámili, že čekají třetí dítě, a už se spekuluje o tom, jestli to bude kluk, nebo holka. Podle některých dokonce Kate čeká dvojčata! A mají pro to i několik pádných důkazů.

Andrew Parker Bowles, Princ Charles s Camillou
08.10.
královské vztahy

Camilla si začala s Charlesem kvůli pomstě, tvrdí spisovatelka

Známá autorka životopisů královské rodiny Penny Junorová napsala další knihu. Tentokrát se zaměřila na minulost Charlese a jeho manželky Camilly. Podle spisovatelky by se královský pár nikdy nedal dohromady, pokud by se Camilla nechtěla pomstít svému prvnímu manželovi.

2042825
08.09.

Bulvární show PRÁSK 7. 9. 2017

Michal Novotný! Pravda o jeho útoku na prodavačku a exkluzivní zpověď samotného herce. Jen pár dní od smutného výročí smrti princezny Diany rozzářila Velkou Británii radostná zpráva. Kate je už potřetí těhotná. A tak se znovu rozjíždí kolotoč šílenství kolem ještě nenarozeného šlechtice. Po celém světě se uzavírají sázky na pohlaví i jméno dítěte. A také Vás s Práskem! vezmeme na jednu luxusní párty!

Princ George jde do školy - 1
aktualizováno 07.09.
První den

Princ George šel poprvé do školy. A tohle dostal ke svačině!

Princ George šel ve čtvrtek poprvé do školy. Jako všichni ostatní si oblékl povinnou školní uniformu, vzal aktovku a vyrazil. I když ho nemohla doprovodit jeho maminka vévodkyně Kate, přivítání ho čekalo veliké - od samotného ředitele školy. Ke svačině si pak princ George ve škole bude moci každý den užívat například jehněčí ragú nebo kozí sýr.