Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Emma měla nehodu s princem Philipem
20.01.
Manžel královny Alžběty

Mohl nás zabít a ani se neomluvil! Emma popsala nehodu s princem

Šestačtyřicetiletá Emma Fairweatherová popsala moment, kdy se auto, v němž cestovala, srazilo s vozem řízeným manželem britské královny Alžběty II. Philipem. Nehoda ji stále děsí. Královskému paláci vyčítá, že se princ stále za srážku, kterou zřejmě zavinil, neomluvil.

The Sun: Princ Philip po nehodě zase řídí bez zapnutých pásů
aktualizováno 20.01.
jízda bez pásů

Princ Philip po nehodě zase sedl za volant. Šla po něm policie

Dva dny po vážné dopravní nehodě usedl princ Philip opět za volant. Sedmadevadesátiletého manžela královny Alžběty ovšem vyfotografovali, jak řídí bez zapnutých bezpečnostních pásů. V britských médiích si za to vysloužil kritiku. Varování si vyslechl i od policie.

Nehoda prince Philipa
aktualizováno 18.01.
Srážku popsali svědci

"Moje nohy!" křičel princ Philip po nehodě. Zranila se žena s dítětem!

Nehodu prince Philipa popsali svědci, kteří mu pomáhali z poničeného auta. Manžel britské královny vyvázl bez zranění, v druhém autě se lehce zranila zřejmě matka s dítětem a další spolujezdec. Policisté už také zveřejnili předběžnou příčinu srážky.

Prásk.tv píše:

Meghan Markle - 1
čtěte o tématu královská rodina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Princ Philip po nehodě
aktualizováno 18.01.
Sám řídil

Manžel královny Alžběty měl nehodu! Auto skončilo na boku

Manžel královny Alžběty II., princ Philip, měl ve čtvrtek dopravní nehodu. Černý Range Rover, který sám sedmadevadesátiletý vévoda řídil, skončil po srážce na boku. Princ vyvázl bez zranění, byl ale v šoku a otřesen.

Těhotná vévodkyně Meghan
16.01.
Porod se blíží

Meghan promluvila o jménu pro miminko! Bude to holka, či kluk?

Vévodkyně Meghan si znovu nedala pozor a prozradila, jaké jméno by se jí líbilo pro dceru. Zda čeká s princem Harrym holčičku, nebo chlapečka, prý ale netuší. Chtějí se nechat překvapit.

Těhotná vévodkyně Meghan
15.01.
Královská návštěva

Meghan ukázala bříško a prořekla se! Prozradila termín porodu

Hned na první návštěvě roku 2019 v britském Birkenheadu sklidil královský pár obrovský úspěch. Meghan hýřila úsměvy a v obtažených šatech se pochlubila velkým bříškem a oznámila předpokládaný čas porodu! Z prince Harryho byly nadšené především místní děti, Harry si jejich pozornost velmi užíval.

Kate a Meghan
10.01.
Královská rodina

Meghan ukázala bříško. Je těhotná i Kate? Sázkaři mají jasno!

Manželka prince Harryho Meghan ukázala na veřejnosti své těhotenské bříško. Kdy má Meghan termín, královský palác nezveřejnil. Britové mezitím spekulují, že čtvrtého potomka čeká také její švagrová, manželka prince Williama Kate. Sázkaři výrazně stlačili kurzy na to, jestli je Kate znovu těhotná.

Otec Meghan Markle
07.01.
Rodinné spory

Otec Meghan začal vyhrožovat Harrymu! "Budu mluvit dál!"

Otec vévodkyně Meghan, Thomas Markle, se opět postaral o dusnou atmosféru. Tentokrát nazval prince Harryho arogantním a vyhrožuje, že pokud s ním Meghan nezačne komunikovat, budou jeho výkřiky hlasitější.

Vévodkyně Meghan - 1
06.01.
První dítě

Meghan poruší královskou tradici! Rodit bude na nevšedním místě

Vévodkyně Meghan už se podle zdroje z blízkosti královské rodiny rozhodla, kde přijde na svět její první dítě. Porodnice, kterou už třikrát využila její švagrová Kate, to ale zřejmě nebude.

Kate a Meghan
aktualizováno 04.01.
Nepříjemná konverzace

Důvod hádky Kate a Meghan odhalen. Řekly si to narovinu!

Britské vévodkyně Meghan a Kate už se podle zdroje amerických médií usmířily. Měly si vážně promluvit o Vánocích, které trávily společně. Kate měla dokonce švagrové narovinu říct, co jí vadí.