Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Královna Alžběta a princ Phillip - 1947
19.05.
Britská monarchie

Pět NEJ královských svateb: K některým vůbec nemělo dojít!

Svatbu v pořadí šestého následníka britského trůnu sledovalo sice asi nejvíc lidí v historii, ale zdaleka nebyla tou nejdůležitější. Za posledních sto let vystrojila královská rodina už řadu sňatků. Připomeňte si pět nejvýznamnějších, které na dlouhou dobu ovlivnily chod království.

Hosté na královské svatbě
aktualizováno 19.05.
Celebrity mezi hosty

Na svatbu dorazili Beckhamovi i Elton! Komu to nejvíc slušelo?

Mezi hosty na královské svatbě se objevila i řada celebrit. Princ Harry a herečka Meghan Markle pozvali své kamarády sportovce, modelky a zpěváky. Slušelo to ale i členům královské rodiny.

Harry a Meghan v kabrioletu
aktualizováno 19.05.
Královská svatba

Harry a Meghan odjeli kabrioletem na další party! Vyměnili oblečení

Princ Harry a Meghan Markle už si řekli svá ano. Královská svatba se koná v kapli svatého Jiří na hradě Windsor. Nevěsta má na sobě jednoduché splývavé šaty a dlouhý závoj. Ženich oblékl uniformu, kterou odsouhlasila královna.

Prásk.tv píše:

Meghan Markle a Samantha Markle - 1
čtěte o tématu královská rodina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Meghan s otcem
17.05.
Královská svatba

Povedená rodinka! Sestra Meghan obvinila královnu, otec nepřijede

Čím víc se královská svatba blíží, tím víc se objevuje skandálů spojených s rodinou nevěsty. O ten poslední se postarala nevlastní sestra nevěsty, která údajně obvinila královskou rodinu z toho, že nepodporuje jejich nemocného otce. Ten na svatbu opravdu nedorazí. Megan Markle to oficiálně potvrdila. K oltáři ji tak zřejmě povede její matka.

Královská svatba
aktualizováno 17.05.
vysílání tv nova

Sledujte svatbu Harryho a Meghan živě! Tohle všechno se bude dít

Nesledovanější svatba letošního roku je konečně tady. Britský princ Harry, člen královské rodiny, si v sobotu vezme svoji snoubenku Meghan Markle. Televize Nova k této velkolepé události přinese svým divákům kompletní informace včetně řady zajímavostí.

Princ Harry a Meghan Merkle
aktualizováno 17.05.

Nejsledovanější a nejočekávanější svatba planety

Už v sobotu čeká Brity a s nimi celý svět největší a také nejsledovanější událost roku - svatba prince Harryho a herečky Meghan Markle. Vedle novomanželů a rodiny se na veselku těší celá Velká Británie!

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 15.05.
Zmatky kolem svatby

Všechno je jinak, otec chce odvést Meghan k oltáři! Zakážou mu to?

Nejsledovanější nevěsta roku Meghan Markle řeší jen pár dní před svatbou velký problém. A celá Británie sleduje, jak ho nastávající prince Harryho vyřeší. Její otec totiž nejdříve odřekl účast a spekulovalo se, že ji odvede k oltáři matka. Teď si ale vše rozmyslel.

Meghan Markle
14.05.
Svatba se blíží

Zvládne Meghan život královské rodiny? Tohle vše musí změnit

Do královské svatby už zbývá jen pět dní. A potom Harrymu a Meghan začne nová etapa života. Ty největší změny čekají na bývalou americkou herečku, snoubenku britského prince. Kromě stěhování do cizí země se bude muset učit životu v souladu s královskými tradicemi a zvyky.

Princ Harry a Meghan Markle - přípravy pro svatební kuchyni
14.05.
Přípravy vrcholí

Nahlédněte do královské kuchyně! Tohle budou jíst hosté na svatbě

Už v sobotu si na hradě Windsor řeknou svá ano britský princ Harry a americká herečka Meghan Markle. Královská rodina nenechává nic náhodě, kuchaři už dokonce začali chystat svatební menu. Připravují zeleninu či dezerty, aby už o víkendu měli snadnou práci.

Souhlas královny Alžběty se svatbou Harryho a Meghan
aktualizováno 13.05.
ručně psaný dokument

Zveřejnili souhlas královny se svatbou! Co znamenají symboly?

Královská rodina zveřejnila ručně psaný dopis, ve kterém královna Alžběta oficiálně vyjádřila souhlas se sňatkem prince Harryho a Meghan Markle. Britská panovnice musí odsouhlasit manželstvím všem členům královské rodiny, kteří jsou v nástupnictví na trůn v první šestici. Komu ho neudělí, nesmí se oženit či vdát, jinak bude zbaven privilegií.