Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Přežil střelbu ve Vegas a nyní zemřel při střelbě v Country clubu
aktualizováno 09.11.
Mizerný osud

Muž přežil masakr ve Vegas, nyní ho dostal další šílený střelec!

Patřil mezi ty šťastně, kteří přežili loňský masakr v Las Vegas. Nyní však zahynul při další střelbě, a to přímo v jeho rodném městě. “Je to opravdu ironie,“ řekl otec zastřeleného.

Nelegální obchod s tygry - 7
aktualizováno 19.07.
tygří jatka

Muž, který preparoval tygry, je ve vazbě. Sousedé mají i tak strach

Dům hrůzy. Tak vnímají obyvatelé Zbyn na Českolipsku místo, kde podle policie 35letý muž preparoval mrtvé tygry a další zvířata, ze kterých poté tvořil produkty čínské medicíny. Mezi sousedy panuje strach i poté, co skončil ve vazbě.

Rodinná tragédie
aktualizováno 26.06.
horor v německu

Rodinný masakr: Mámu a tři děti zavraždili, otec vypadl z okna!

Strašlivou rodinnou tragédii v současné době šetří policisté v bavorském Gunzenhausenu. Nad ránem se tu v jednom z bytů našla mrtvá těla ženy a tří malých dětí. Pod balkonem pak ležel muž (otec dětí), který nyní bojuje o život v nemocnici.

Prásk.tv píše:

Střelba v Las Vegas - 5
čtěte o tématu masakr na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Vražda v Lázních Bělohrad
13.05.
tři mrtví, i dítě!

Masakr v Lázních Bělohrad: Vyhne se vrah vězení? Dorazily posudky!

Muž, který loni v Lázních Bělohrad na Jičínsku podle policie zabil dvouletého syna, svou přítelkyni a její matku, je pravděpodobně duševně nemocný. Štáb televize Nova zjistil, že na krajské zastupitelství už dorazily znalecké posudky. Žalobce tak trestní stíhání s velkou pravděpodobností zastaví.

Střelecký útok na floridské škole - 3
aktualizováno 17.03.
ozbrojení kantoři

Místo křídy se chopili zbraní, američtí učitelé se učí střílet

Američtí učitelé se v některých státech učí střílet. Nápad prezidenta Donalda Trumpa po několika vražedných útocích třeba v Texasu dostává konkrétní obrysy. Kantoři základních a středních škol mohou podstoupit výcvik, který by je naučil zneškodnit případného útočníka.

Americký střelec Nikolas Cruz před soudem
13.03.
17 mrtvých

Po masakru na floridské střední škole chce prokuratura trest smrti

Po jednom z nejkrvavějších masakrů na amerických školách prokuratura žádá pro devatenáctiletého Nikolase Cruze trest smrti. Jedná se také o doživotním trestu bez možnosti propuštění. Devatenáctiletý střelec zabil na floridské škole 17 lidí.

Útočník Nikolas Cruz
aktualizováno 16.02.
strašlivý útok

Cruz se k masakru ve floridské škole přiznal, zastřelil 17 lidí

Nicolas Cruz (19), který na střední škole na Floridě zastřelil 17 lidí a nejméně 13 dalších zranil, byl oficiálně obviněn z vraždy. Strůjce nejsmrtelnějšího útoku na americká školská zařízení od roku 2012 byl podle vyšetřovatelů členem bělošské nacionalistické milice.

Oběti střelby ve škole na Floridě - 1
aktualizováno 15.02.
Střelba na Floridě

Trenér chránil děti vlastním tělem, sám zemřel! PŘÍBĚHY OBĚTÍ

Žáci střední školy v Parklandu i jejich rodiče se budou ze středečního masakru dlouho vzpamatovávat. Přišli o spolužáky, přátele i vyučující. Spolu s detaily tragédie ale na povrch vyplouvají i hrdinské příběhy. Jeden z trenérů bránil studenty vlastním tělem, sám zranění podlehl.

Útočník Nikolas Cruz
aktualizováno 15.02.
profil pachatele

Na Floridě útočil podivín, miloval zbraně! Měl násilnou minulost

Devatenáctiletý Nikolas Cruz, který ve středu střílel na floridské střední škole a zabil 17 lidí, se v minulosti choval agresivně ke své bývalé přítelkyni a byl po určitou dobu v péči psychiatrické kliniky. Uvedla to dnes agentura AP. Jeden ze studentů, jehož AP citovala, řekl, že byl Cruz ze školy v Parklandu vyloučen v minulém školním roce po rvačce a přešel na jinou školu ve floridském okresu Broward. Cruz se porval s novým přítelem dívky, s níž předtím chodil, a škola ho vyloučila z disciplinárních důvodů.

Střelba na Floridě
aktualizováno 15.02.
Detaily útoku

Floridský student spustil poplach, pak začal masakr! 17 mrtvých

Spojené státy americké zažily ve středu jeden z nejhorších masakrů ve škole v historii. Útočník, kterým je podle policie vyloučený mladík (19), začal střílet na střední škole v Parklandu na jižní Floridě, o život přišlo 17 lidí, dalších 13 lidí skončilo v nemocnici. Na povrch vyplouvají strašlivé detaily brutálního útoku.