Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda v Bulharsku
04.01.
postříleli je

Silvestrovský masakr: Během oslav vyvraždili rodinu i se psem

Případ jako z hororu se odehrál na Silvestra na sofijském předměstí Novi Iskar v Bulharsku. Pět členů rodiny a jednoho vlčáka zde kulkou do hlavy usmrtil neznámý pachatel. Těla objevila policie v úterý odpoledne.

Střelba v Hurbanově
aktualizováno 08.12.
tragédie střelba na Slovensku

Masakr v baru! Muž vážně postřelil servírku, zabil jejího přítele i sebe

V Hurbanově na Slovensku se v noci na pátek střílelo! Opilý muž začal pálit po servírce v baru poté, co byl majitelem vykázán. Přítele, který ženě přiběhl na pomoc, zastřelil. Nakonec otočil zbraň i sám proti sobě.

Roy McClellan s manželkou
27.11.
při nehodě

Nezvratný osud: Zemřel 3. člověk, který přežil masakr ve Vegas

Při masakru na hudebním festivalu v Las Vegas zemřelo 59 lidí, více než 500 dalších jich bylo zraněno. Motorkář Roy McClellan a jeho manželka byli mezi šťastlivci, kterým se podařilo utéct do bezpečí. Radost z jejich přežití ale netrvala dlouho...

Prásk.tv píše:

Střelba v Las Vegas - 5
čtěte o tématu masakr na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Mexická policie
15.11.
hromadná vražda

Dopadli muže, který v Mexiku naplánoval masakr migrantů!

Mexická policie zadržela Martiniana Jaramillu, který je šéfem jednoho z místních drogových kartelů. Muž je podezřelý, že naplánoval masakr 72 migrantů ze Střední a Jižní Ameriky.

Policie
aktualizováno 14.11.
Masakr v Acapulcu

V turistické oblasti našli ohořelá těla! Pachatel je rozčtvrtil na kusy

Ve státě Guerrero na jihozápadě Mexika našli ohořelé pozůstatky nejméně 14 těl, které byly ukryty na dně 400 metrů hluboké rokliny. Otřesný nález vyšetřuje policie.

Bartolomej Botoš
aktualizováno 12.11.
Zabili šest lidí

Masakr ve věznici v Leopoldově: Jeden z aktérů už je na svobodě!

Slovenský zločinec Bartolomej Botoš je na svobodě. Byl jedním z mužů, kteří při útěku z věznice v Leopoldově zabili pět dozorců. Botoš vyšel z věznice v Ilavě po dlouhých 31 letech.

Brittany Adcock
aktualizováno 08.11.
detaily o vrahovi

"Nutil mě k sexu, když mi bylo 13," tvrdí Brittany o střelci z Texasu

Texaský střelec Devin Kelley, který při nedělním řádění v kostele zabil 26 lidí, v minulosti nutil třináctiletou dívku k nahým snímkům a poté k sexu. Dnes dvaadvacetiletá Brittany Adcocková popsala hrůzy, které s psychicky labilním Kelleyem zažila.

Útočník z Texasu
aktualizováno 07.11.
nebyl v kontrolním systému

Vrah z Texasu mohl nakupovat zbraně. Na vině je letectvo

Kvůli malé chybě amerického vojenského letectva přišlo v neděli v Texasu o život 26 lidí. Postřílel je bývalý voják Devin Kelley, který u letectva v minulosti sloužil a byl vyhozen za domácí násilí. Letectvo ovšem nezadalo Kelleyho kriminální záznam do kontrolního registru zájemců o zakoupení zbraně. Zbraň si tak mohl pořídit stejně jednoduše, jako každý jiný Američan.

Hrdina masakru v Texasu
aktualizováno 06.11.
přímé svědectví

Hrdinové masakru v Texasu: Sami se pustili do přestřelky i honičky

Spojené státy se vzpamatovávají z jednoho z největších masakrů v americké historii. Šestadvacetiletý útočník při něm zastřelil 26 lidí, kolem dvaceti jich zranil. Do zběsilé přestřelky a honičky s útočníkem se pustili dva svědci, díky kterým jsou ztráty na životech mnohem menší.

Střelba v kostele v americkém Texasu - Ryland
aktualizováno 06.11.
viděl umírat rodinu

Ryland (5) přežil masakr v Texasu. Útočník ho střelil čtyřikrát

Malého Rylanda Warda našla jeho teta Leslie, jak leží v agonii před kostelem. Útočník ho během střelby v texaském kostele trefil čtyřikrát. Chlapec navíc během střelby viděl umírat svou matku a sestry.