Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mexická policie
15.11.
hromadná vražda

Dopadli muže, který v Mexiku naplánoval masakr migrantů!

Mexická policie zadržela Martiniana Jaramillu, který je šéfem jednoho z místních drogových kartelů. Muž je podezřelý, že naplánoval masakr 72 migrantů ze Střední a Jižní Ameriky.

Policie
aktualizováno 14.11.
Masakr v Acapulcu

V turistické oblasti našli ohořelá těla! Pachatel je rozčtvrtil na kusy

Ve státě Guerrero na jihozápadě Mexika našli ohořelé pozůstatky nejméně 14 těl, které byly ukryty na dně 400 metrů hluboké rokliny. Otřesný nález vyšetřuje policie.

Bartolomej Botoš
aktualizováno 12.11.
Zabili šest lidí

Masakr ve věznici v Leopoldově: Jeden z aktérů už je na svobodě!

Slovenský zločinec Bartolomej Botoš je na svobodě. Byl jedním z mužů, kteří při útěku z věznice v Leopoldově zabili pět dozorců. Botoš vyšel z věznice v Ilavě po dlouhých 31 letech.

Prásk.tv píše:

Střelba v Las Vegas - 5
čtěte o tématu masakr na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Z prodavače obchodním ředitelem. Jak na to?

Měl v plánu jet pracovat do Anglie, hledal si práci „jen na chvíli“. Z té chvíle je skvělých 11 let.

Brittany Adcock
aktualizováno 08.11.
detaily o vrahovi

"Nutil mě k sexu, když mi bylo 13," tvrdí Brittany o střelci z Texasu

Texaský střelec Devin Kelley, který při nedělním řádění v kostele zabil 26 lidí, v minulosti nutil třináctiletou dívku k nahým snímkům a poté k sexu. Dnes dvaadvacetiletá Brittany Adcocková popsala hrůzy, které s psychicky labilním Kelleyem zažila.

Útočník z Texasu
aktualizováno 07.11.
nebyl v kontrolním systému

Vrah z Texasu mohl nakupovat zbraně. Na vině je letectvo

Kvůli malé chybě amerického vojenského letectva přišlo v neděli v Texasu o život 26 lidí. Postřílel je bývalý voják Devin Kelley, který u letectva v minulosti sloužil a byl vyhozen za domácí násilí. Letectvo ovšem nezadalo Kelleyho kriminální záznam do kontrolního registru zájemců o zakoupení zbraně. Zbraň si tak mohl pořídit stejně jednoduše, jako každý jiný Američan.

Hrdina masakru v Texasu
aktualizováno 06.11.
přímé svědectví

Hrdinové masakru v Texasu: Sami se pustili do přestřelky i honičky

Spojené státy se vzpamatovávají z jednoho z největších masakrů v americké historii. Šestadvacetiletý útočník při něm zastřelil 26 lidí, kolem dvaceti jich zranil. Do zběsilé přestřelky a honičky s útočníkem se pustili dva svědci, díky kterým jsou ztráty na životech mnohem menší.

Střelba v kostele v americkém Texasu - Ryland
aktualizováno 06.11.
viděl umírat rodinu

Ryland (5) přežil masakr v Texasu. Útočník ho střelil čtyřikrát

Malého Rylanda Warda našla jeho teta Leslie, jak leží v agonii před kostelem. Útočník ho během střelby v texaském kostele trefil čtyřikrát. Chlapec navíc během střelby viděl umírat svou matku a sestry.

Útočník z Texasu
aktualizováno 06.11.
Masakr v Texasu

V kostele střílel bývalý voják (26), který měl temnou minulost

Střelba v texaském kostele je jedním z nejhorších masakrů v americké historii. Šestadvacetiletý útočník, kterého média identifikovala jako Devina Patricka Kelleyho, zastřelil 26 lidí. Při útěku z místa činu byl zastřelen. V kostele zřejmě útočil bývalý příslušník amerického letectva, kterého z ozbrojených sil vyhodili kvůli domácímu násilí.

Pár přežil střelbu v Las Vegas
31.10.
fatální nehoda

Nezvratný osud: Přežili masakr ve Vegas, smrt je brzy dostihla

Pár z Kalifornie přežil strašlivý masakr na koncertu v Las Vegas, při kterém Stephen Paddock zastřelil 58 lidí. Jen o dva týdny později se manželé opět ocitli tváří v tvář smrti. Tentokrát to ale dopadlo tragicky, oba se zabili při strašlivé autonehodě.

Střelba v Las Vegas.
aktualizováno 28.10.
Prožívá peklo

Při střelbě ve Vegas schytal kulku do hlavy. Jsi herec, útočí na něj!

Kanaďan Braden Matejka je jednou z obětí šíleného střelce Stephena Paddocka, který 1. října v Las Vegas pálil do davu a zabil přes 50 lidí. Matejka byl při masakru zraněn, kulka ho zasáhla do hlavy. Nyní ovšem musí čelit výhrůžkám smrtí.