Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chorvatsko - kuchyně a nákupy - 5
Aktualizováno Předevčírem 21:58
Dovolená v Chorvatsku

Čechy láká do Chorvatska i tamní kuchyně, ochutnali jsme speciality

Dovolená v Chorvatsku, to není jen koupání nebo památky, ale také jídlo. Nejoblíbenější chorvatské speciality ochutnal i štáb televize Nova, který vyrazil do chorvatského Zadaru.

armáda v oslabení

Přes 700 vojáků se otrávilo jídlem, policie v Turecku zatkla 21 lidí

Policie zadržela 21 lidí z cateringové firmy, která vojákům z kasáren v západoturecké provincii Manisa dodala jídlo. Celkem 731 vojáků mělo totiž o víkendu těžkou otravu, jsou mimo službu. Podobné problémy měli v Manise už v květnu, tehdy měla problémy asi tisícovka vojáků.

Je to možné?

Manželé tvrdí, že žijí ze vzduchu! Žena nic nejedla ani v těhotenství

Mladý pár tvrdí, že žije jen ze vzduchu. Už tři roky prý manželé nepociťují hlad a něco sní jen málokdy, stačí jim energie z vesmíru. Camila dokonce hladověla i v těhotenství!

Prásk.tv píše:

Kate Middleton - 1
čtěte o tématu jídlo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Jídlo ve školní jídelně
Aktualizováno 14.6. 2017 21:07
galerie + anketa hrozné jídlo

Katastrofa na talíři: Studenti bojují proti blafům ze školních jídelen

Spousty lidí si ze školních jídelen nesou nechuť k nějakému jídlu. Ať už je to hrachová kaše, koprová omáčka, mléková polévka nebo třeba UHO, každý si našel to svoje. A situace se podle všeho příliš nelepší. S tím se rozhodli bojovat studenti Slovanského gymnázia v Olomouci, kteří zvolili velmi neobvyklou formu protestu.

KOŘENÍ: Ukrytá restaurace

Už jste někdy slyšeli o takzvané pop-up restauraci? Nebo jste si tam snad už na něčem pochutnávali?

zázračné účinky

Jahody zlepšují sex i čistí zuby! Co ještě byste o nich měli vědět?

Jahody patří mezi nejzdravější potraviny, které si v těchto měsících můžete dát. Kromě toho, že mají zázračné afrodiziakální účinky, obsahují i důležité vitaminy a pomáhají předcházet rakovině. Přesto je třeba upozornit, že pro malé děti nejsou příliš vhodné.

VÍKEND: Ryby z dovozu
Aktualizováno 12.6. 2017 10:48

VÍKEND: Ryby z dovozu

V Čechách prý platí následující pořadí. Nejvíc jíme vepřového. V těsném závěsu je drůbež a pak hovězí. Ryby, hlavně ty mořské, jsou u nás stále spíše okrajovou složkou jídelníčku.

Domácí recepty

Natrhejte si květy z černého bezu! Skvěle chutnají i léčí. RECEPTY

Bezinkovou limonádu zná snad každý. Květy černého bezu můžete využít i jinak - ochutnali jste například je například smažené? Vyzkoušejte několik našich výborných receptů.

KOŘENÍ: Avokádové šílenství

Avokádo rychle dobývá kuchyně celého světa. Tohle ovoce totiž kypí zdravím.

Čemu se vyhnout

Tyto tři věci si v restauraci nikdy nedávejte, radí světový šéfkuchař!

Asi každý z nás si jednou za čas zajde posedět do restaurace nebo hospody. Nyní světoznámý šéfkuchař a nelítostný kritik špatného jídla Gordon Ramsay prozradil, čeho se při objednávce vývarovat.