Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kontrola fritovacích olejů
aktualizováno 15.01.
výsledek kontroly inspekce v šoku

Smažené jídlo v Česku? Připravují ho v těchto černých hnusech!

Každá čtvrtá restaurace nebo fastfood v Česku připravuje smažená jídla v odporných podmínkách. Kontroly Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) vloni odebraly téměř stovku vzorků fritovacích olejů. Více než čtvrtina z nich byla nevyhovující a pokrmy nepoživatelné. Podívejte se na přehled restaurací, které připravovaly jídla ve zčernalém oleji.

Cvičení
15.01.

Toužíte zhubnout? Víme, jak si vytvořit podrobný plán

Zhubnout na vysněnou váhu není jen tak a bohužel pro vás nestačí jen vytrvalost. Snažit se shodit kila dolů můžete totiž i špatným způsobem. K tomu dělat to dobře vám pomůže podrobný plán, který si vmžiku vytvoříte. Jak na to?

Bún bò Nam Bô
aktualizováno 13.01.

VÍKEND: Zdravé a svěží recepty vietnamské kuchyně

Příchod nového roku je u většiny z nás spojen s proklamací toho, že začneme konečně žít zdravěji. Pokud chcete začít u jídla, máme pro vás zaručený tip stále populárnější a v našich končinách také stále kvalitnější vietnamskou kuchyni.

Prásk.tv píše:

MasterChef - Arogance soutěžícího vykolejila nejmladšího z porotců - 1
čtěte o tématu jídlo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Hubnutí
13.01.
Jak na to

Spánek či pohyb. NÁVOD, jak zhubnout v pěti krocích

Zhubnout na vysněnou váhu a nikdy už nenabrat není žádná hračka. Je nesporné, že to chce silnou vůli a dodržovat jistá pravidla. Jestli vám něco pomůže shodit, je to režim. Uvidíte, že až si na něj zvyknete, kila půjdou dolů daleko snadněji. Přinášíme vám pět kroků, díky kterým docílíte štíhlé postavy.

Zdravé jídlo
12.01.
Speciál o hubnutí

Hlad jako nepřítel diety: Takhle ho překonáte bez trápení!

Jestli je něco opravdu překážkou v hubnutí, je to hlad, který nás nutí o půlnoci vyjídat lednici. Vůli můžete mít silnou jak chcete, ale touhu naprat si žaludek vším, co doma najdete často nepřemůžete. Mnohem lepší je hladu předejít. Jak na to?

Hubnutí - 2
11.01.
Speciál o hubnutí

Pět chyb, které děláme při hubnutí: Takhle se jim vyhnete

I když se snažíte sebevíc zhubnout, pořád vám to nejde. Na vině mohou být úplně začátečnické chyby, se kterými vysněné postavy nedocílíte. Mnohdy za to může nevyvážená strava nebo nedostatečný pitný režim. Ukážeme vám pět chyb, kterých byste se měli vyvarovat.

Rychlá chůze Ilustrační foto
10.01.
Speciál o hubnutí

Chcete se zbavit hladu, který vám brání zhubnout? Známe řešení

Po Vánocích nabral na váze asi každý. Shazovat přebytečná kila jde ale posléze jen těžko, i když se snažíte běhat, nejíst a spát dostatečný počet hodin. Kolem rizikové šesté hodiny večerní se navíc dostaví hlad a vy do sebe nacpete, co se do vás vejde. Jak korigovat touhu po jídle a docílit vysněné Twiggy postavičky?

Hubnutí - 1
09.01.
Speciál o hubnutí

Hubnout pomalu se vyplatí: Jojo efekt nehrozí a žaludek je v klidu

Počátkem ledna je čas pomalu hubnout. Tukové zásoby z Vánoc zkrátka už musí pryč. Nikdy se ale nevyplatí týrat se hlady. Na svojí původní váhu se nejsnadněji dostanete, když budete hubnout systematicky a delší dobu. Nehrozí vám totiž pak jojo efekt. Jak na to?

Cvičení v posilovně
07.01.
Speciál o hubnutí

Pryč se stresem. Se spokojeným žaludkem zhubnete raz dva

I když jíte pětkrát denně a snažíte se cvičit, pořád ne a ne zhubnout? Na vině je dost možná stres, který vám brání v dokonalé postavičce. K tomu, abyste se do měsíce dokázali vrátit na svojí původní velikost, musíte být především spokojení. Jak se hodit do pohody?

Hamburger
aktualizováno 06.01.
recepty na hamburger

Oblíbená pochoutka má 130 let! Jak si připravit dokonalý burger?

Americká specialita hamburger neboli placka z mletého masa vložená do housky z bílého pečiva, doplněná plátky zeleniny, právě slaví 130 let od svého vzniku. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší recepty pro domácí přípravu domácího burgeru.