Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

První čtyři zachránění chlapci
09.07.
Daří se jim dobře

Děti z jeskyně jsou v karanténě! Rodiče neviděly, tohle chtějí k jídlu

Čtyřem chlapcům, které potápěči vyprostili z jeskyně v Thajsku v neděli, se daří dobře. Lékaři je drží v karanténě po dobu 48 hodin. Až poté se mohou setkat s rodiči. Podle thajských médií nemají děti žádné zdravotní komplikace a už si poroučejí, co by si dali k jídlu.

Piknik
09.07.
Cestujeme bezpečně

Pozor na cestování s jídlem! Rady, jak se vyhnout problémům

Všichni máme rádi jídlo z čerstvých surovin, ale dovolená je doba, kdy dáváme zavděk konzervám a polotovarům. Kdo z nás má taky možnost zabalit si s sebou pod stan lednici nebo grill?

Meghan Markle - 4
aktualizováno 03.07.
nesmí ho jíst

I Meghan se týká zákaz královny! Musela se vzdát oblíbeného jídla

Meghan Markle se sňatkem s princem Harrym zavázala k tomu, že bude dodržovat několik královských pravidel a jedno z nich se týká i jídla. Královna Alžběta II. totiž vyžaduje, aby se v její přítomnosti nejedl česnek ani nic, co by obsahovalo větší množství cibule. Meghan si tak musí v přítomnosti panovnice odpustit své oblíbené jídlo.

Prásk.tv píše:

Vapiano Myslbek - 2
čtěte o tématu jídlo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Letuška vydává občerstvení - Ilustrační
aktualizováno 25.06.
nabídky aerolinek

K levným letenkám jídlo na palubě nedostanete! Vyplatí se hledat

Češi se v souvislosti s létáním často ptají na jídlo, které během letu dostanou. Jenže řada aerolinek po vzoru těch níkzkonákladových občerstvení na palubách omezila a někde zadarmo cestující nedostanou ani vodu. O tom, zda je v ceně letenky také jídlo, byste se měli informovat při jejím nákupu.

Detox - 6
22.06.
Populární nápoj

Recepty na smoothie ze sezónního ovoce! Na tohle si ale dejte pozor

Právě teď dozrává mnoho druhů ovoce a letní počasí láká k osvěžení. K tomu můžete využít právě sklizně angreštů, borůvek, malin nebo meruněk. Stačí je rozmixovat do v poslední době populárního smoothie. Výživový poradce ale upozorňuje na jisté nástrahy.

Bourci na pánvičce
16.06.
Červi a brouci

Hmyz je jídlo budoucnosti, Čechy ale neláká ani jeho nižší cena!

Už brzy se v obchodech, ale i v restauracích bude moci nabízet k jídlu hmyz, jehož prodej nedávno povolilo ministerstvo zemědělství. Řada lidí v tom sice vidí potravinu budoucnosti, ale jak jsme si potvrdili, Češi pořád ještě raději dávají přednost tradičnímu, i když mnohem dražšímu masu.

VÍKEND: Recept na lahodné pečené selátko
15.06.

VÍKEND: Recept na lahodné pečené selátko

Léto je za dveřmi a to znamená, že se po celé zemi bude šířit neodolatelná vůně pečeného masa.

KOŘENÍ: Ruské lahůdky nedaleko Kremlu
10.06.

KOŘENÍ: Ruské lahůdky nedaleko Kremlu

Sto lidí, sto chutí – přísloví, které neplatí jen pro jednotlivce, ale i pro celé národy.

Zdeněk Ondráček
aktualizováno 06.06.
popleta

Komunista Ondráček je pro smích. Do zkaženého kebabu prý dali jed

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček se velmi rázně vložil do kauzy otravy z jídla, která postihla na 60 zákazníků jednoho hradeckého bistra. Tvrdí, že do jídla mohl někdo nasypat jed!

Jídlo v poslanecké sněmovně
aktualizováno 06.06.
zlevnění

Konec spekulací! Valachová ukázala jídelní lístek ze Sněmovny

Poslanci si pár měsíců po zdražení jídel ve sněmovních restauracích odhlasovali jejich opětovné zlevnění. Má jít o reakci na zdražení surovin. Kateřina Valachová, aby ukončila spekulace o cenách jídel, vyrazila do jedné z nich a nabídku vyfotila.