Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Recepty z burčáku
včera 05:50
do kuchyně

Burčáková zmrzlina, pečeně i dip! Vyzkoušejte chutné recepty

Sezóna burčáku je tady! Vychutnávat si ho nemusíte pouze jako lahodný drink, ale i výborné jídlo.

Máslo
aktualizováno 16.09.
Máselná krize

Máslo nemáme, hlásil zákazníkům supermarket. Jinde stojí 60 korun

Za kostku másla utrácíme stále více peněz. V poslední době stojí 250 gramů minimálně padesát korun, a na některých místech dokonce i šedesát. Došlo to tak daleko, že v některých supermarketech není máslo vůbec! Údajně kvůli problémům s dodávkami.

Sociální bydlení
aktualizováno 15.09.
smutný příběh

Samoživitelky nemají ani na jídlo! Bořek poslal státu drsný vzkaz

S pouhými několika stovkami na měsíc musejí často vyjít matky samoživitelky. Svým dětem nemohou dopřát nic navíc, ani ty nejlevnější bonbony. Bořek z Havlíčkova Brodu udělal pro chudou rodinu něco krásného.

Prásk.tv píše:

Zuzana Belohorcová - 6
čtěte o tématu jídlo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

2045130
14.09.

VÍKEND: Půvab pikniku se rychle vrací do českých parků

Ta největší vedra jsou nenávratně pryč. Čeká nás ale ještě Babí léto a to je ideální příležitost pro uspořádání pikniku.

Slovenka Zuzana za rok shodila 61 kilo
07.09.
Úžasná proměna

Zuzana za rok shodila 61 kilo. I díky těmto jídlům! RECEPTY

Slovensko už několik dní mluví o příběhu Zuzany Konečné. Mladá maminka se přihlásila do pořadu, jehož cílem je zhubnout co nejvíc. A uspěla - za rok shodila neuvěřitelných 61 kilo. A to i díky těmto jídlům!

Nebezpečná vajíčka
aktualizováno 04.09.
Závadné šarže

Jedovatý fipronil je poprvé v ČR! Našli ho v oblíbených sušenkách

Společnost Mondelez Czech Republic stahuje šest šarží oblíbených Zlatých věnečků. Má totiž podezření, že se v nich objevil toxický fipronil, ten způsobuje závratě a zvracení.

KOŘENÍ: Gastro appka
03.09.

KOŘENÍ: Gastro appka

Cestování spojené s jídlem je rok od roku populárnější. Už dávno se nejezdí jen za přírodou, historií a kulturou, ale také za kulinářskými zážitky.

Mytí rukou
aktualizováno 02.09.
To je síla

Nemyjete si před jídlem ruce? Tohle pak jíte! EXPERIMENT

Myjete si ruce před každým jídlem? Po zhlédnutí těchto fotek už budete! Na sociální sítě je nahrála učitelka základní školy, která chtěla nutnost hygieny vysvětlit dětem. Sdílely je už desetitisíce lidí.

Nákup potravin
24.08.
Anketa Připlatíte si za kvalitu?

Nekvalitní potraviny v Česku? Odborník vysvětlil, proč to tak je!

Kauza rozdílné kvality potravin v zemích střední a západní Evropy, na kterou v posledních týdnech upozornila slovenská vláda nebo české ministerstvo zemědělství, je jen vyvrcholením dlouholetého tlaku obchodních řetězců na co nejnižší ceny potravin, myslí si předseda Družstva velkoobchodů a maloobchodů CBA CZ Roman Mazák.

Co jíst v jakém věku
30.07.
Zdravý jídelníček

Co jíst a dělat, abyste byli celý život fit? Podrobný NÁVOD

Jak rosteme a stárneme, nemění se jen naše názory, ale také potřeby našeho těla, pokud jde o složení potravy a živin. Specialistka na výživu sestavila unikátní přehled, jaká strava je pro nás nejlepší v jednotlivých dekádách života.