Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dezert Omira, Dezert Billa
Aktualizováno 26.4. 2017 22:02
skryté nebezpečí

Tisíce pudingů mizí z trhu! Našli v nich kovové úlomky, nemáte je?

Státní veterinární správa (SVS) nařídila stáhnout z prodeje pudinkové dezerty od německého výrobce Neuburger Milchwerke GmbH & Co. V balení desertu se našly kovové úlomky. Po stažení výrobku z trhu budou pudinkové dezerty vráceny zpět výrobci, nebo zlikvidovány.

radí odborník

Jak odnaučit psa loudit? S těmito tipy si vychutnáte jídlo v klidu

Nežebrej! Tohle slovo majitelé psů používají až příliš často. Běžným nešvarem domácích mazlíčků je totiž loudění během vaření a jídla.Tento zlozvyk se projevuje častým kňučením, neposlušností a v neposlední řadě i obtěžováním ostatních lidí. Naučte své zvíře poslušnosti - tyto rady vám pomohou.

Robinsonův ostrov: Zlomená Nika na ostrově! - 6
Aktualizováno 18.4. 2017 11:25
robinsonův ostrov

Vážné problémy? Nika na Ostrově několikrát zvracela! Víme proč

Drsná reality show Robinsonův ostrov pomalu ale jistě míří do finále. A s tím, jak soutěžících ubývá, zvyšuje se také náročnost soutěží. Naposledy museli Robinsoni spořádat pochoutky, ze kterých by se jim jindy zvedl žaludek.

Prásk.tv píše:

Hořčice
čtěte o tématu jídlo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Ilustrační foto
Aktualizováno 11.4. 2017 12:40
jak to máte vy?

Litry alkoholu, kopy vajec! Kolik utratíme za Velikonoce? ANKETA

Češi za jídlo na Velikonoce utratí v průměru 500 až 600 korun. Nejvíc peněz dají za suroviny na pečení, tvrdý alkohol a vajíčka. Ve spotřebě vajec Češi patří k evropské špičce.

VÍKEND: Jíme, cvičíme a hubneme

Vypadá to skoro jako zázrak. Zhubnout díky cvičení, kde každých 40 vteřin odpočíváte, a díky jídelníčku, v němž máte dovoleno jíst všechno včetně dortů. Tahle dieta prý ale skutečně funguje.

Jak chránit věci před hlodavci
Aktualizováno 6.4. 2017 09:06
Rady a tipy

Trápí vás hlodavci? Geniální triky, které vás zbaví myší v domě!

Teplé počasí přeje škůdcům. Nacházíte trus na podlaze a okousané sáčky ve spíži? To může znamenat nezvaného návštěvníka ve vašem domě - myši. Jak se jich co nejrychleji zbavit?

Zdražení v Chorvatsku
Aktualizováno 4.4. 2017 20:53
přehled VYŠŠÍ DPH

Velké zdražování v Chorvatsku: Za tohle si nově připlatíte! PŘEHLED

Cesta do oblíbené turistické destinace na jihu Evropy se letos pořádně prodraží, stejně tak popíjení káviček a kupování jídel v tamních restauracích. Mýtné na chorvatských dálnicích totiž vzrostlo, stejně tak DPH v pohostinství.

KOŘENÍ: Vesmírná strava

Snili jste někdy o tom, jaké by to asi bylo stát se astronautem?

přehled máte je doma!

Chraňte své srdce: Tyto potraviny pomáhají předcházet infarktu!

Zdravé srdce je základem dlouhého a spokojeného života. Právě proto je dobré vědět, jak se o něj příkladně starat tak, aby mohlo správně pracovat. To ale příliš Čechů neví, téměř polovina jich kvůli srdečním problémům umírá.

Šťastné potraviny

Jste smutní? Víme, jaká jídla vám zaručeně zvednou náladu!

Když je vám mizerně a potřebujete okamžitou vzpruhu pro zlepšení nálady, po čem sáhnete? Nejspíš po čokoládě. Ale nemusíte jen po ní - i další potraviny totiž zlepšují náladu a učiní vás šťastnějšími.