Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

VÍKEND

Propadli jsme koloběžce! Můžete s ní skákat i cestovat

Koloběžky jako životní styl i světová sportovní disciplína. Proč jsou Češi považování za jednu z koloběžkářských velmocí?

VÍKEND: Vyrazili jsme s pražskou záchrankou na ostrý výjezd

Zúčastnili jsme se výjezdu nejstarší záchranky na světě, která zároveň patří mezi ty nejmodernější - Pražské záchranné služby.

VÍKEND: Máte raději psy nebo kočky?

Dva milióny psů a jeden milión koček. Takové množství zvířecích mazlíčků s námi žije v českých domácnostech a je to číslo, které nás řadí na evropskou špici.

Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

Teleskop Jamese Webba
Aktualizováno 28.5. 2017 18:21

VÍKEND: Lidstvo má první stroj času

Lidé si nadělili první stroj času! Jmenuje se James Webbův teleskop. Přístroj, který se podívá do minulosti vesmíru a pomůže nám odpovědět na otázku, zda jsme ve vesmíru opravdu tak jedineční, jak si myslíme.

VÍKEND: Úspěšný spisovatel dětských knih Petr Horáček

Seznamte se s autorem dětských knih Petrem Horáčkem, jehož knížky čtou děti v 19 zemích světa a ve vlasti ho kupodivu zná jen málokdo. Je jedním z nejúspěšnějších světových spisovatelů. Ročně prodá miliony knih.

VÍKEND: Restaurace z dob socialismu! Jak se tenkrát jedlo?

Pronikněte s námi do fenoménu socialistických restaurací. Co se v nich podávalo a bylo to k jídlu? Odpovědi vás překvapí!

VÍKEND

Na vlastní kůži: Vyzkoušeli jsme práci tajného agenta

Řekli byste, že práce pro tajnou službu z vás udělá Jamese Bonda? Jste na omylu. Na vlastní kůži jsme vyzkoušeli, jaké to je být tajným agentem. Našeho redaktora nakonec nepoznali ani nejbližší kolegové.

VÍKEND: Exkluzivní záběry s legendárním Buffalo Billem

Před sto lety zemřel slavný Buffalo Bill. Pro jedny showman, pro druhé zabiják bizonů. Proč ho spisovatel Karel May autor knih o Vinnetouovi neměl rád?

VÍKEND: Strávili jsme tři nabité dny s Jakubem Kohákem

Jak žije a co všechno sbírá režisér a porotce Jakub Kohák?

Veteráni a Aleš Vašíček
Aktualizováno 19.5. 2017 12:14

VÍKEND: Závodili jsme se Spartakem na exkluzivní rallye

Automobily nejslavnějších značek světa se utkaly na alpských silnicích. Reportéři magazínu Víkend se zúčastnili exkluzivní veteránské rallye. Jak se umístili se šedesát let starou škodovkou?