Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lupiči přepadli důchodkyni
Aktualizováno 17.5. 2017 20:24
záznam šlo jí o život

Pomozte je najít! Lupiči se v bytě vrhli na důchodkyni, zbili ji a škrtili

Děsivý zážitek má za sebou 95letá žena z Prahy. Její byt v centru města se v úterý ráno pokusili vykrást dva muži. Když je přistihla, začali ji mlátit a škrtit. Dokonce jí vyhrožovali smrtí. Z bytu si nakonec odnesli jen pár tisíc korun. Policie doufá, že s jejich dopadením pomůže veřejnost. Lupiče zachytily bezpečnostní kamery.

povedený zlodějíček

Jdu vám dezinfikovat peníze, tvrdil na poště. Odnesl si slušný balík

Kuriózní krádež řeší v těchto dnech policisté na Hodonínsku. Maskovaný muž si z pošty v Ježově odnesl desítky tisíc korun. Předstíral, že přišel bankovky dezinfikovat.

nečekaný nález

Rybník skrýval čtyři utopená auta. Asi se jich tam zbavili zloději

Čtyři osobní auta vylovili potápěči spolu s hasiči a policií z rybníku Kozí Becírek v Orlové na Karvinsku. Auta byla pod vodou pravděpodobně už delší dobu. Zatím není jasné, proč se chtěl aut někdo zbavit. V jednom z nich se ale našla měnička mincí.

Prásk.tv píše:

Najdi zloděje
čtěte o tématu zloděj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Nevrátil peněženku
Aktualizováno 10.5. 2017 13:39
povedený zlodějíček

Našel peněženku a slíbil, že ji vrátí. Pak si to rozmyslel! Poznáte ho?

Orlickoústecká policie pátrá po muži, který na toaletě čerpací stanice ve Vysokém Mýtě našel peněženku. Přestože slíbil obsluze, že ji donese na nejbližší policejní služebnu, ještě to neudělal. Teď má poslední možnost vyváznout bez trestu, jinak mu za krádež hrozí vězení.

hledaní "nešikové"

Poznáte je? Lupiči zpočátku byli k smíchu, pak ukradli milion! VIDEO

Už více než měsíc pátrá policie po dvojici zlodějů, kteří se vkradli do objektu jedné z firem v pražské Zbraslavi a odnesli si milion korun. Ačkoli jejich zpočátku velmi neobratné a komické počínání zachytily kamery, policii se stále nedaří zloděje najít. Nyní se obrací se žádostí o pomoc na veřejnost.

Kradené hodinky
Aktualizováno 5.5. 2017 21:22
Luxusní lup

Zloději ukradli hodinky za miliony! Nenajdete na fotkách i ty svoje?

Zloděj v ostravském klenotnictví ukradl hodinky za miliony korun! Policie po něm pátrá už téměř dva měsíce. Zároveň hledá také desítky značkových hodinek, které se zřejmě pachatel pokusil přeprodat. Nejsou mezi nimi i ty vaše?

Policie
Aktualizováno 5.5. 2017 13:25
odcizil peníze

Zloděj okradl postiženého muže! Násilím mu pronikl do bytu

Kriminalisté dopadli zloděje, který měl v úterý přepadnout mentálně postiženého muže v Karlovarském kraji. Pachatel si ho vytipoval na veřejných toaletách a pak svou oběť donutil, aby ho zavedl do bytu. Tam odcizil peníze a zmizel.

Zloděj v Pařížské ulici
Aktualizováno 30.4. 2017 16:13
galerie chmaták

Zloděj chodí pravidelně do luxusní prodejny v Pařížské. Zase unikl

Po zloději, který se pravidelně vrací do stejné prodejny luxusního zboží v pražské Pařížské ulici, pátrají policisté. Při krádežích muže viděly kamery, přesto se ho zatím nepodařilo dopadnout.

Nalezené peníze v bankomatu
Aktualizováno 18.4. 2017 12:55
štědrý bankomat

Muž měl na účtu tisícovku. Díky triku vybral z bankomatu 152 tisíc!

Příležitost dělá zloděje. A udělala ho i z 38letého Milana Borovského ze Slovenska, po kterém nyní pátrají kriminalisté. V Liberci si založil bankovní účet a pak z porouchaného bankomatu v Košicích dokázat vybrat v přepočtu 152 000 korun.

Krádež plyšového zajíce
Aktualizováno 11.4. 2017 21:15
Kriminál za plyšáka

Muž ukradl obřího plyšového zajíce, teď mu hrozí vězení

Bohaté Velikonoce si nejspíš chtěl udělat muž, který z garáží jednoho z pražských nákupních center ukradl velkého plyšového zajíce. Možná ale nepočítal s tím, že mu za to může hrozit vězení.