Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kradené auto a lotyšský zloděj
aktualizováno dnes 23:01
VIDEO Netradiční honička

Zloděj "utíkal" ve sporťáku za 4,5 milionu. Na sněhu neměl šanci

Přes hraniční přechod v Novém Městě pod Smrkem chtěl do Polska převézt najatý zloděj jedno z nejdražších sériových aut. Jenže měl smůlu. Kabriolet za 4 a půl milionu korun na sněhu nejel tak, jak by potřeboval, a v patách mu byl navíc i pozorný policista.

Přepadení benzínky
aktualizováno 18.01.
přepadení pumpy

VIDEO: "Dej sem prachy!" hrozil zloděj s nožem! Pomozte ho chytit

Policie ve čtvrtek zveřejnila video z loupežného přepadení čerpací stanice v Rozhovici na Pardubicku. Pátrá po ozbrojeném muži v kapuci, který nejprve vyhrožoval obsluze nožem a pak si odnesl peníze.

Krádeže aut
aktualizováno 16.01.
nová taktika

Policie varuje: Na jižní Moravě řádí propichovač pneumatik

Policisté varují před zlodějem, nebo celou skupinou zlodějů, kteří na jihu Moravy záměrně prořezávají pneumatiky. Řidiči, který se pak pustí do opravy, vykradou auto. Z poslední doby jsou už tři takové případy.

Prásk.tv píše:

Jesse Berube
čtěte o tématu zloděj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Vytahování automobilu z lomu Vápenka u Lahoště - 6
15.01.
galerie posun v případu

Policie vylovila z lomu páté auto! Konečně odhalili jeho tajemství

Tepličtí kriminalisté se v pondělí už podruhé vrátili k lomu Vápenka, ze kterého na konci roku vytáhli čtyři kradená auta. Sportovní potápěč totiž o víkendu našel pod hladinou další vůz. Zlodějem aut má být jedenáctkrát trestaný mladík, skončil ve vazbě.

Krádeže aut
aktualizováno 11.01.
Kuriózní případ

Muž v autě objevil zloděje, jeho výmluva zaskočila i policisty

Zloději jsou někdy skutečnými mistry výmluv. Dokládá to i případ, který vyšetřují českolipští policisté. Majitel auta při krádeži překvapil zloděje, který se pokoušel jeho vůz nastartovat a ujet. Kuriózní vysvětlení, kterého se dočkal, ho ale hodně překvapilo.

Zapalovač
10.01.
Zloděj smolař

Kvůli cigaretám vykradl prázdný obchod, pak zapálil špatné auto!

Pořádnou porci smůly kombinované s hloupostí předvedl v uplynulých dnech dvaadvacetiletý mladík z Příbrami. Nejdřív kvůli chuti na cigarety vykradl dva obchody (jeden z nich byl prázdný) a o tři dny později vše "završil" žhářským číslem, při kterém se popálil.

Rus vjel do obchodu kradeným tankem, ukradl láhev vína
10.01.
Chtěl se natankovat?

Rus měl chuť na víno, tak ukradl tank a vjel s ním do obchodu!

Chuť na alkohol nedokázal zkrotit nejmenovaný Rus, který tento týden ukradl v Murmansku lehký tank a vyrazil "nakupovat". Kvůli jediné láhvi vína totálně zdemoloval výkladní skříň jednoho z místních supermarketů.

Online seznamování - 3
09.01.
Místo vztahu krádež

Žena chtěla lásku, amant jí místo toho "vybílil" byt a zmizel!

Když se dvaapadesátiletá žena z Karviné přes internet seznámila s o deset let mladším mužem, těšila se na lásku a nový vztah. Motivace jejího "nápadníka" byla ovšem o dost jiná a přetvařovat se zvládl jen necelé dva dny.

Potápěč objevil na dně lomu na Teplicku čtyři kradená auta - 4
aktualizováno 28.12.
Neuvěřitelný úlovek

Potápěč objevil v lomu nevídanou věc! O nález už se zajímá policie

Opravdu nečekaný objev si připsal muž, který se před dvěma dny vydal potápět do zatopeného lomu Vápenka u Lahoště na Teplicku. Na dně totiž objevil čtyři volkswageny!

Dopadený podvodník
27.12.
Nepoučitelný?

Recidivista obíral seniorky, policie hledá jeho další oběti! VIDEO

Pražští kriminalisté pátrají po dalších obětech recidivisty, který v hlavním městě připravil seniorky o desetitisíce korun. Podvodníka zadržel v pátek pozorný svědek, pak si ho převzali muži zákona.