Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž ukradl auto v autobazaru
Aktualizováno 15.7. 2017 22:16
video Policie pátrá

Vychytralý zloděj: Při předváděčce vyměnil klíče, pak auto ukradl!

Pražští kriminalisté už měsíc pátrají po vykutáleném zloději, který velmi chytrým trikem odvezl auto z autobazaru, aniž by za něj zaplatil jedinou korunu.

Policie
Aktualizováno 10.7. 2017 18:27
škoda za čtvrt milionu

Skladník ukradl 3 tuny granulátu. Řidič nevěděl, že mu pomáhá krást

Vykutáleného skladníka stíhají kriminalisté z Moravské Třebové. Podezírají ho z toho, že když byl na noční směně, naložil do přistaveného auta 3 tuny plastového granulátu. Nic netušící řidič pak materiál přepravil za brány podniku. Skladník si chtěl jeho prodejem vylepšit rodinný rozpočet.

nezvyklý případ

Pes ukradl koště na cizí zahradě. S lupem v zubech ohrozil cyklisty

Neobvyklého zloděje natočily kamery při činu v Červené Vodě na Orlickoústecku. Jedné obyvatelce se ztratilo ze zahrady koště. Když se podívala na kamerový záznam, zjistila, že nešlo o žádného maskovaného lapku, ale o psa. Toho nikdo v sousedství nezná a ze zahrady zmizel i s koštětem v zubech.

Prásk.tv píše:

Zloděj vyrušil pár v nejlepším
čtěte o tématu zloděj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

okradený herec

Dejdar zjistil, kde jsou jeho dresy! Drzí zloději mu udělali nabídku

Je to už více než měsíc, co někdo vykradl auto Martina Dejdara (52) a odnesl z něj vzácné hokejové dresy s podpisy hráčů. Herec tehdy prostřednictvím sociálních sítí prosil, aby mu je lidé pomohli najít. A zřejmě se povedlo. Dočasní vlastníci dresů prokázali neskutečnou drzost.

Poplach na Zlínsku - 3
Aktualizováno 20.6. 2017 20:24
galerie uprchli ze Slovenska

Pátrání po lupičích na Zlínsku: Padly i výstřely, policie má stopu!

Asi 160 policistů ze tří krajů do nočních hodin pátralo u Rokytnice na Zlínsku po lupičích ze Slovenska, kteří měli přepadnout poštu a odnést si 17 500 eur (458 150 korun). Zloději utekli do lesa, předtím padlo i několik varovných výstřelů. V průběhu akce se policistům podařilo zajistit důležité stopy.

Pátrání po útočníkovi

Zloděj kvůli mobilu bodl muže do břicha! Vypsali na něj odměnu

Neznámý muž málem připravil jiného člověka o život - jen kvůli mobilu a pár tisícům. Zaměstnanec vykládal zboží z dodávky, na palubní desce ale nechal svůj telefon. Ten mu chtěl zloděj ukrást a když se pracovník bránil, bodl ho nožem do břicha. Jen díky náhodě nezemřel, pachatel se dal na útěk.

Přiznal se

Čecha, který se vloupal do vily herce Kňažka, potrestal soud!

Tříletý trest vězení vyměřil dnes slovenský soud českému občanovi za krádež peněz a cenností v bratislavské vile známého herce Milana Kňažka. Verdikt není pravomocný, obhajoba i prokurátor si ponechali lhůtu na odvolání.

Zloděj v supermarketu
Aktualizováno 15.6. 2017 17:04
Dopadli ho zákazníci

V obchodě naháněli zloděje, lidé mu bránili v útěku vozíky! VIDEO

V supermarketu v Bratislavě bylo ve středu pořádně živo. Ochranka, pokladní i zákazníci tu naháněli zloděje, který měl ukrást šest šamponů. Byl agresivní a zřejmě i pod vlivem drog, navíc kradl už dříve.

Kamion
Aktualizováno 4.6. 2017 21:32
Loupeživé nájezdy

Strach mezi kamioňáky. Gang jim krade zboží z návěsů ve velkém!

Už druhý týden policisté marně pátrají po gangu, který u českých dálnic vykrádá zaparkované kamiony. Jen během jediné noci se zloději dokázali vloupat do dvaceti návěsů, ze kterých pak ukradli zboží za stovky tisíc korun.

Střílející voják
Aktualizováno 3.6. 2017 21:45
Kde je?

Zloděj tlumiče k útočné pušce dál uniká, hrozí mu osm let!

Policie dál pátrá po zloději, který v pátek ukradl na veletrhu zbraní v Brně tlumič k nejmodernější české útočné pušce. Ten smí používat jen armáda a speciální složky.