Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Okradený důchodce
aktualizováno 07.07.
přišel o všechny úspory

Zloděj mu z ruky vytrhl 200 tisíc! Zoufalý muž: Šetřil jsem na pohřeb

Další senior přišel v krátkém čase na východě Čech o celoživotní úspory. Tentokrát v Pardubicích neznámý podvodník napálil téměř devadesátiletého muže. Z ruky mu vzal obálku, kde bylo přes 200 tisíc korun. Vyšetřovatelům snad pomohou záběry z bezpečnostních kamer.

Peníze - ilustrační foto
aktualizováno 04.07.
Krádež

Na zloděje čekal v audině poklad. Ukradl 4 miliony v hotovosti

Na velké peníze si přišel drzý zloděj z Ostravy, který se vloupal do zaparkovaného auta v Přívoze. Kromě několika osobních věcí si odnesl také hotovost, která podle policie překračuje částku 4 000 000 Kč. Po zloději je vyhlášeno pátrání.

Krádež v Praze
aktualizováno 27.06.
poznáváte ho?

Host restaurace ve vteřině přišel o 132 tisíc! Zloděj mu ukradl tašku

Policie pátrá po zloději, který minulý týden okradl v centru Prahy hosta restaurace. Během několika málo vteřin ho připravil o 132 tisíc korun, pachateli stačilo pouze popadnout z opěradla židle tašku, ve které byly peníze uložené. Celý incident natočila kamera.

Prásk.tv píše:

Muž ukradl kameru - 1
čtěte o tématu zloděj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Ženy pronásledovaly zloděje na motorce, při nehodě jeden z nich zemřel
22.06.
VIDEO okamžitá karma

Žena v autě pronásledovala dva zloděje, jednoho při nehodě zabila

Takhle drsný konec zloději asi nečekali. K okradení si v Argentině vybrali dvě exotické tanečnice, na motorce přijeli k jejich autu a ukradli jedné z žen telefon. Okradená se rozhodla, že bude zloděje pronásledovat, během toho ale prchající motorku srazila. Jeden ze zlodějů zemřel na místě, druhý skončil v nemocnici. Soud řidičku odsoudil za zabití.

Kapsář - ilustrační foto
21.06.
nebezpečí na dovolené

Nová zákeřná taktika zlodějů: Než se nadějete, jste bez peněz!

Před novou a zákeřnější taktikou zlodějů varuje ministerstvo zahraničí. Stále častěji totiž pro svůj záměr využívají motocykly – a kradou dokonce i na chodnících.

Symboly zlodějů
19.06.
Pozor na zloděje

Máte na domě některý z těchto symbolů? Můžete být v ohrožení!

Přemýšleli jste někdy, co znamenají symboly, které sprejeři nechávají na omítkách domů? Jestli jste dosud byli přesvědčení, že šlo jen o vandaly, tak se mějte na pozoru! Nasprejované či vyryté symboly na omítce či dveřích totiž mohou být znakem pro zloděje.

Stopař Ilustrační snímek
07.06.
Pro dobrotu na žebrotu

Řidičku okradli stopaři. Přišla i o očkovací průkaz svého králíka

Domažličtí kriminalisté od středy pátrají po stopařích, kteří se řidičce, která je svezla, "odvděčili" tím, že ji okradli. Žena přišla o peněženku s doklady, platební kartou nebo očkovacím průkazem svého králíka.

Výběr z bankomatu - 1
27.05.
Policie prosí o pomoc

Muž v Praze ukradl platební karty a vybral 200 tisíc. Poznáváte ho?

Pražští policisté hledají muže, který na konci dubna vykradl auto. V něm našel osm platebních karet. Muž se s nimi vydal k bankomatům a podařilo se mu vybrat téměř 200 tisíc korun. Ačkoliv ho zachytily kamery u bankomatů, policistům se jej zatím nepodařilo vypátrat.

Muž, který údajně vykradl pražské divadlo La Fabrika
20.05.
Změna pravidel

Obchod dostal za zveřejnění fotky zloděje pokutu. Už se to nestane

Pokud někdo zveřejní fotografie zloděje na sociálních sítích nebo na nástěnce obchodu, neměla by mu už za to hrozit pokuta. Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) totiž nechce dál tento přestupek plošně pokutovat. Každý případ bude posuzovat individuálně.

Vězení - Ilustrační foto
17.05.
ohromné škody

Zloděj během měsíce vybral 20 restaurací, konečně spadla klec!

Škodu za téměř 600 tisíc korun způsobil zloděj v jižních Čechách. Za měsíc a půl stihl podle kriminalistů vykrást 20 restaurací a firem v Českých Budějovicích. Při posledním vloupání skončil v rukou policistů.