Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vykradený dům
18.04.
neměl na jídlo

Zloděj využíval svou postavu, do chatek se protáhl malou škvírou

Policisté na Chrudimsku dopadli zloděje (33), který vykrádal rekreační chaty. K tomu měl využívat i svoji drobnou postavu, díky které se protáhl i tím nejmenším otrvorem. Majitelům objektů vznikla škoda za téměř 100 tisíc korun. Muži až 5 let vězení.

Přepadená banka v Havířově
aktualizováno 09.04.
policejní pátrání

Muž se zbraní vyloupil banku v Havířově, s penězi je na útěku!

Neznámý zloděj dnes před polednem vyloupil banku v Havířově. Se zbraní v ruce donutil zaměstnankyni za přepážkou, aby mu vydala peníze v hotovosti. S nimi se následně dal na útěk. Policisté po pachateli okamžitě zahájili pátrání, zatím je však neúspěšné.

Muž ve vězení
aktualizováno 09.04.
podivné vysvětlení

Podivné rozhodnutí soudu: Vězení nepomůže, zloděj může krást dál!

Za drobné krádeže byl Josef O. odsouzen už sedmkrát, přesto ho krátce po propuštění z vězení chytili při další, a on tak opět skončil před soudem. Místo přísnějšího trestu ale přišel nečekaný verdikt. Pražský městský soud trestní stíhání muže zastavil. Své rozhodnutí odůvodnil tím, že vězení nemá na zloděje žádný výchovný vliv.

Prásk.tv píše:

Poznáte kdo krade? - 1
čtěte o tématu zloděj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Důchodce zabil lupiče
07.04.
Dům hlídá policie

Důchodce zabil lupiče, obviněn nebude! Známí oběti mu vyhrožují

Britský důchodce, který při obraně své ženy a majetku zabil lupiče, nebude stíhán za vraždu. Policisté ho po bouřlivé reakci veřejnosti propustili a z ničeho obviněn nebude. To se ale nelíbí příbuzným a přátelům zemřelého zloděje. Senior dokonce musí být pod policejní ochranou.

Ilustrační foto-9
aktualizováno 06.04.
Vybral mu i mrazák

Brutální přepadení! Kvůli PINu ke kartě šlapal seniorovi na hrudník

Kladenští kriminalisté vyšetřují případ brutální loupeže. Devětatřicetiletý muž vnikl v obci Studeněves do domu seniora, majitele našel v kuchyni, šermoval mu nožem před obličejem, pak jej svázal a okradl. Když mu muž nechtěl dát PIN k platební kartě, šlapal mu pachatel na hrudník! Teď mu hrozí až 10 let za mřížemi.

Identikit pobavil na internetu
05.04.
hit internetu

Policisté zveřejnili portrét zloděje, lidé se jim místo pomoci vysmáli!

Policie v britském Warwhickshiru je na internetu terčem posměchu. Místní strážníci totiž na sociálních sítích zveřejnili podobiznu hledaného zloděje, kterou sestavili z popisu okradené ženy. Veřejnost se jim však místo pomoci vysmála a z policejního výtvoru se rázem stal hit internetu.

Zloděj v obchodě - ilustrační foto
aktualizováno 03.04.
nepoučitelný zloděj

Recidivista (46) se vyhýbal vězení. Dopadli ho, když znovu kradl!

Recidivista z Teplic se zřejmě znovu podívá do vězení. V minulosti byl přitom odsouzen už 19krát a po svém posledním soudu měl nastoupit do vězení, kterému se ale vyhýbal. Teď ho policie chytla po krádeži oblečení v obchodě.

Pátrání po muži, který vnikl do rodinného domu v Dubí
23.03.
Policejní pátrání

Poznáte ho? Z rodinného domu si odnesl šest milionů korun!

Severočeští kriminalisté žádají o pomoc s pátráním po neznámém zloději, který si z rodinného domu na Teplicku před dvěma týdny odnesl šest milionů korun v hotovosti.

Policie - 1
20.03.
hrozí mu vězení

Chytili ho s pusou od povidel. Muž mohl dokousat, pak ho zadrželi!

Až tři roky za mřížemi hrozí muži (37) z Karviné, kterého policisté viní z víkendového vloupání do pekařství. Chytili ho ještě s pusou od povidel, nechali ho dojíst poslední sousto a pak ho zadrželi.

Zloděj u Brna zdemoloval benzínku, pak odešel s prázdnou
aktualizováno 16.03.
Nezřízené ničení

Zloděj či demoliční četa? Poberta benzínku u Brna rozmlátil! FOTO

Celou demoliční četu zastal na jih od Brna zloděj, který se v noci vloupal do čerpací stanice ve Vojkovicích. Mimo jiné zničil dveře a proboural se zdí. A nakonec odešel s nepořízenou.