Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lesní traktor sjel do zatopeného lomu
včera 12:57
Zemědělský veterán

Zloděj ujel s traktorem, majitel stroj našel utopený v lomu!

Policie vyšetřuje krádež traktoru v Maškovicích na Ústecku. V noci zmizel majiteli ze zahrady a ze zatím neznámých důvodů ho zloděj poslal na dno zatopeného lomu v nedalekých lesích.

Policie dopadla zloděje, který vykrádal chatu
12.10.
netradiční obhajoba

Zloděj prý nekradl, ale panikařil. Soudce měl během chvíle jasno

Policie dopadla zloděje, kterého jste před časem viděli na záběrech v Televizních novinách, jak vykrádá chatu v obci Podlázky na Mladoboleslavsku. Zajímavá je jeho obhajoba, prý nekradl, ale panikařil. Soud ho poslal rovnou do vazby.

Nešikovný zloděj se sám natočil
aktualizováno 08.10.
Záznam neúspěchu

Zlodějinou se neuživí! Nic nezvládl ukrást a ještě se při tom natočil

V Chebu chtěl zloděj ze zahrady rodinného domu ukrást bezpečnostní kamery. Nejenže to nedokázal a odešel s prázdnou, ale sám se při krádeži natočil.

Prásk.tv píše:

Pomsta zloději
čtěte o tématu zloděj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Podezřelý z krádeže auta
aktualizováno 02.10.
Ukradené auto

Muž nechal klíče ve dveřích a hrál si s mobilem. Zloděj nezaváhal

Za minulý rok bylo v Česku podle policejních statistik ukradeno přes 3 500 aut. Zloději přitom vymýšlejí stále nové způsoby. Často ale stačí jen obyčejná nepozornost. O auto přišel i muž z Prahy, který nechal ve dveřích klíčky a sedl si vedle na obrubník a telefonoval. Toho využil kolemjdoucí zloděj.

Traktor seká louku
aktualizováno 01.10.
krádež sena

Zloději posekali louku a ukradli trávu. Balík sena prodají za 2000!

Neobvyklou krádež vyšetřují policisté v Chrudimi. Majitel luk z Proseče nahlásil, že mu někdo posekal přes 10 hektarů louky a trávu ukradl. Cena trávy a sena totiž kvůli suchu dosahuje na historické maximum. Balík sena se prodává i za dva tisíce korun.

Krádež motorky
16.09.
VIDEO Drzý zloděj

Nejprve si garáže obhlédl, pak šel najisto. Nepoznáváte ho?

Pražští policisté žádají o pomoc při pátrání po neznámém zloději. Ten si nejprve drze obhlédl podzemní garáže v Osadní ulici v Praze 7. Pak vyrazil najisto pro lup. Z garáží si odvezl motorku. Majiteli způsobil škodu ve výši 80 tisíc. Přestože ho zachytilo několik kamer, muž stále uniká.

Vykradači aut
13.09.
Dejte si pozor

Na dálnici D5 řádí gang. Vykrádá auta na odpočívadlech a pumpách

Řidiči, kteří jezdí po plzeňské dálnici D5, by se měli mít na pozoru! Podle policie tam působí gang, který na pumpách vykrádá auta. Do vozidel se jeho členové dostávají bez jakéhokoliv násilí. Tři muži si rušičkou přeruší signál dálkového zamykání a potom si z auta vezmou, co chtějí. Majitelé si pak ztráty často všimnou až doma.

Zloděj
aktualizováno 11.09.
Nemilé překvapení

Zloděj ukradl klíče přímo ze dveří. Babičku okradl o 130 tisíc!

O tom, že zloději opravdu nemají žádné zábrany, se přesvědčila třiasedmdesátiletá žena ze Zlína. Odjela brzy ráno na svoji chatu, když ji ale odemykala, nechala svazek klíčů v zámku otevřených dveří. Toho využil i pohotový zloděj a ženu připravil o víc než sto tisíc.

Pronajímal byt, který mu nepatřil a okrádal lidi
aktualizováno 08.09.
Dopadla ho policie

Podvodník pronajímal byt, který nebyl jeho. Obral lidi o statisíce

Stovky podvedených lidí a milionové škody - to má podle policistů na svědomí muž z Pelhřimovska. Přestože mu nemovitost nepatřila, během jediného dne ji dokázal pronajmout hned osmi různým lidem a vybrat na zálohách statisíce korun. Teď už je ve vazbě.

Zloděj bere téměř vše - Ilustrační
22.08.
neustálá služba

Zákon nikdy nespí. Policisté na vlastní dovolené chytili zloděje

Ve Starých Splavech v noci řádil zloděj, který okrádal rekreanty. Měl ale smůlu, na stejném místě totiž tráví dovolenou také policisté ze zásahových a pořádkových jednotek. Když se o tom dozvěděli, spustili vlastní vyšetřování. Netrvalo ani dvě hodiny a zloděje vypátrali.