Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kuchař Anthony Bourdain
10.06.
Příčina smrti

Policie už ví, jak zemřel slavný kuchař. Jeho matka promluvila

Kuchař a moderátor Anthony Bourdain se v hotelovém pokoji oběsil na pásku od županu. Informoval o tom prokurátor. Pro média mezitím promluvila jeho matka, která by si prý nikdy nemyslela, že by zrovna Anthony mohl spáchat sebevraždu.

Kuchař Anthony Bourdain
aktualizováno 08.06.
Co se to děje?

Další sebevražda v showbyznysu! Slavného kuchaře našli mrtvého

Další slavná osobnost spáchala sebevraždu! V hotelovém pokoji nalezli mrtvého kuchaře a moderátora Anthonyho Bourdaina. O jeho smrti informovala televizní stanice CNN, na které se Bourdainův pořad vysílal.

Michal Jančařík ukázal zákulisí zpráv
07.06.
Nova stars

Jančařík ukázal zákulisí zpráv. Řekl, co mu pomohlo se vzchopit

Ve třetím dílu dokumentární série Nova stars vezme Michal Jančařík diváky do zákulisí televizního zpravodajství. Moderátor s dojetím popisuje, co pro něj práce znamená. Vědomí, že se může vrátit na Novu, mu prý pomohlo v nejtěžších chvílích.

Prásk.tv píše:

Nova stars s Michalem Jančaříkem - 3. díl
čtěte o tématu moderátor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zhodnocení financí zajímá stále více Čechů

V současné době je každý sedmý Čech investorem a stále více lidí se přiklání k investování do podílových fondů, které může vést k opravdu zajímavému zhodnocení peněz – například ING fondy zhodnotily v loňském roce investici v průměru o 17,2 %.

Michal Jančařík v nemocnici Kladruby - 3
aktualizováno 24.05.
nova stars

Michal Jančařík otevřeně o svém zdraví. Postaví se ještě na nohy?

Už dnes si mohou diváci pustit první díl nového pořadu Nova Stars na webu Novaplus. Hlavní hvězdou bude oblíbený moderátor Michal Jančařík, který po cévním krvácení do míchy skončil na invalidním vozíku. Pořad bude šestidílný a každý týden se můžete těšit na novou epizodu.

Pletení velikonoční pomlázky
25.03.
velikonoce se blíží

EXKLUZIVNĚ: Moderátor TN2 vás naučí uplést skvělou pomlázku!

S Velikonoci je neodmyslitelně spjata velikonoční pomlázka. Řada českých mužů ji ale v dnešní době neumí uplést. A právě pro ty jsme ve spolupráci s moderátorem nočních zpráv TN2 Karlem Kopečkem připravili jednoduchý návod jak na to!

Michal Jančařík
aktualizováno 12.03.
ptejte se i vy

Michal Jančařík o rodičovství: Holky se mě bály, teď i pomáhají

O tom, že je Michal Jančařík velký bojovník, kterého snad nic nezastaví, jsme se přesvědčili již několikrát. Kromě toho je Michal i skvělý táta dvou dcer. O tom, jak jejich výchovu zvládá, promluvil v rozhovoru na facebookové stránce Maminy, s rozumem.

Svatba Petra Suchoně a Kláry Koukalové - 1
aktualizováno 27.02.
galerie řekli si ano

Svatba v exotickém ráji! Moderátor Petr Suchoň se oženil

Moderátor Televizních novin Petr Suchoň se pochlubil skvělou zprávou. Začátkem února se oženil se svou partnerkou Klárou Koukalovou.

Leoš Mareš v SuperStar
aktualizováno 22.02.
velký návrat

Leoš Mareš zpátky v SuperStar! Show startuje už tuto sobotu

Už tuto sobotu se můžete těšit na na první díl světově neúspěšnější show SuperStar. A to zdaleka není všechno. Diváky jistě potěší, že oblíbenou soutěž bude moderovat Leoš Mareš, který show moderoval v letech 2006, 2009 a naposledy v roce 2011.

Michal Jančařík - 1
aktualizováno 17.12.
moderátor je inspirací

Dopisy od lidí Jančaříkovi dávají sílu! Přiznal, co chce nyní dělat

Oblíbený moderátor Michal Jančařík (aktuálně upoutaný na vozík) je velkou inspirací pro všechny, kteří se dostali do podobné situace. Chodí mu stovky dopisů, ve kterých ho lidé podporují. Aby ale mohl šířit energii dál, musí ji sám mít. Dříve byl jeho koníčkem sport, hlavně cyklistika a lyžování. Už má ale představu, co by mohl dělat dál.

Michal Jančařík se po 365 dnech vrací na obrazovky TV Nova! - 2
aktualizováno 20.09.
velký comeback

Michal Jančařík se vrací: "Jsem na tom líp než Jarda Jágr!"

Oblíbený moderátor Michal Jančařík se vrací před kamery. V pondělí 2. října, přesně po 365 dnech, přivítá diváky u Poledních Sportovních novin.