Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Honzík a Josefínka Svobodovi poprvé ve škole
aktualizováno 03.09.
První školní den

Školákům skončily prázdniny. Děti do školy vedly i hvězdy TV Nova

Dětem dnes opět začala škola. Do prvních tříd přes 108 tisíc prvňáčků. Své děti vedli poprvé do školy politici i tváře TV Nova. Tradičně žáky v lavicích přivítal i prezident Miloš Zeman. Někteří rodiče ve škole, kam se prezident vypravil, měli na klopě symbol červených trenýrek.

Oscar Pavel Gottlieb
06.08.
Smrt herce a DJ

Béďa dožhavil drát! Zemřel herec z Básníků Oscar Pavel Gottlieb

Ve věku 76 let zemřel v neděli dabér, herec a český DJ Oscar Pavel Gottlieb. Zprávu o jeho úmrtí oznámil na facebooku jeho bratr. Příčina smrti zatím není známá.

Michal Jančařík oslavil narozeniny
10.07.
zdravotní potíže

První slova od operace: Jančařík oslavil narozeniny, jak se teď cítí?

Moderátor Michal Jančařík oslavil 43. narozeniny a nyní se doma zotavuje po náročné operaci. Při ní mu lékaři odebrali i druhou ledvinu, tu první mu museli transplantovat před dvěma lety. Jak se cítí a kdy se na něj můžete těšit na obrazovce?

Prásk.tv píše:

Umělá inteligence moderuje zprávy
čtěte o tématu moderátor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Kuchař Anthony Bourdain
10.06.
Příčina smrti

Policie už ví, jak zemřel slavný kuchař. Jeho matka promluvila

Kuchař a moderátor Anthony Bourdain se v hotelovém pokoji oběsil na pásku od županu. Informoval o tom prokurátor. Pro média mezitím promluvila jeho matka, která by si prý nikdy nemyslela, že by zrovna Anthony mohl spáchat sebevraždu.

Kuchař Anthony Bourdain
aktualizováno 08.06.
Co se to děje?

Další sebevražda v showbyznysu! Slavného kuchaře našli mrtvého

Další slavná osobnost spáchala sebevraždu! V hotelovém pokoji nalezli mrtvého kuchaře a moderátora Anthonyho Bourdaina. O jeho smrti informovala televizní stanice CNN, na které se Bourdainův pořad vysílal.

Michal Jančařík ukázal zákulisí zpráv
07.06.
Nova stars

Jančařík ukázal zákulisí zpráv. Řekl, co mu pomohlo se vzchopit

Ve třetím dílu dokumentární série Nova stars vezme Michal Jančařík diváky do zákulisí televizního zpravodajství. Moderátor s dojetím popisuje, co pro něj práce znamená. Vědomí, že se může vrátit na Novu, mu prý pomohlo v nejtěžších chvílích.

Michal Jančařík v nemocnici Kladruby - 3
aktualizováno 24.05.
nova stars

Michal Jančařík otevřeně o svém zdraví. Postaví se ještě na nohy?

Už dnes si mohou diváci pustit první díl nového pořadu Nova Stars na webu Novaplus. Hlavní hvězdou bude oblíbený moderátor Michal Jančařík, který po cévním krvácení do míchy skončil na invalidním vozíku. Pořad bude šestidílný a každý týden se můžete těšit na novou epizodu.

Pletení velikonoční pomlázky
25.03.
velikonoce se blíží

EXKLUZIVNĚ: Moderátor TN2 vás naučí uplést skvělou pomlázku!

S Velikonoci je neodmyslitelně spjata velikonoční pomlázka. Řada českých mužů ji ale v dnešní době neumí uplést. A právě pro ty jsme ve spolupráci s moderátorem nočních zpráv TN2 Karlem Kopečkem připravili jednoduchý návod jak na to!

Michal Jančařík
aktualizováno 12.03.
ptejte se i vy

Michal Jančařík o rodičovství: Holky se mě bály, teď i pomáhají

O tom, že je Michal Jančařík velký bojovník, kterého snad nic nezastaví, jsme se přesvědčili již několikrát. Kromě toho je Michal i skvělý táta dvou dcer. O tom, jak jejich výchovu zvládá, promluvil v rozhovoru na facebookové stránce Maminy, s rozumem.

Svatba Petra Suchoně a Kláry Koukalové - 1
aktualizováno 27.02.
galerie řekli si ano

Svatba v exotickém ráji! Moderátor Petr Suchoň se oženil

Moderátor Televizních novin Petr Suchoň se pochlubil skvělou zprávou. Začátkem února se oženil se svou partnerkou Klárou Koukalovou.