Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár bytu v Jirkově
Aktualizováno Včera 18:08
Požár bytu

Tragédie v Jirkově: Uhořel jí syn i manžel, teď poslala dojemný vzkaz

V bytě na Chomutovsku uhořel otec Miroslav a syn Dan. Zřejmě šlo o pomstu 31letého žháře, který nalil na vchodové dveře hořlavinu a pak je zapálil. Matka, která v bytě také bydlela, naštěstí nebyla doma. Teď poslala dojemný vzkaz.

Požár
Aktualizováno Včera 15:31
Zatkli ho

Otce se synem v Jirkově zabil žhář! Na dveře nalil benzin a škrtl

Požár bytu v Jirkově, při němž zemřeli otec se synem, nebyla nešťastná náhoda. Policisté už obvinili 31letého muže, který měl na dveře i pod ně nalít hořlavinu a zapálit.

Vražedný oheň

"Pomoc! Pomoc!" Při požáru zemřeli otec se synem. VIDEO

V sobotu večer hořelo v jednom z bytů v Jirkově u Chomutova. Dva muži zemřeli, devět lidí se přiotrávilo kouřem a desítky dalších museli hasiči evakuovat. Lidé prý zaslechli před požárem explozi a domnívají se, že v bytě byla varna drog. Tuhle informaci ale policie zatím vylučuje.

Prásk.tv píše:

Shelby Ann - 1
čtěte o tématu oheň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Požár v Brně zničil mercedes a poškodil další dvě auta
Aktualizováno 19.2. 2017 22:13
Nehoda nebo úmysl?

V Brně v noci shořela tři auta, škoda je více než milion!

Pořádně horko bylo kolem třetí hodiny ráno ve Francouzské ulici v brněnských Zábrdovicích. A to doslova. Z neznámého důvodu tu totiž začal hořet mercedes a plameny poničily i další dvě zaparkovaná auta.

Požár chatky ve Zlíně - Malenovicích - 1
Aktualizováno 18.2. 2017 21:44
Požáry v Ústeckém kraji

Tragické požáry: Dva mrtví v Jirkově, jeden v Postoloprtech

Dva tragické požáry současně řešili hasiči v Ústeckém kraji. Okolo půl sedmé vyjížděli k požáru bytu Jirkově na Chomutovsku. V bytě našli dva mrtvé lidi. O půl hodiny později vyráželi také do Postoloprt, kde se požár chatky stal osudný jednomu člověku.

Galerie Ten už nic neposype

Silničářům shořel v garážích sypač, škoda je přes 5 milionů

Tři hasičské vozy musely v noci zasahovat v Otovicích u Karlových Varů. V garážích Správy a údržby silnic vypuknul požár. Ten zachvátil jeden ze sypačů. Odhadovaná škoda je pět milionů, může se ale vyšplhat na dvojnásobek! Při požáru nebyl nikdo zraněn.

Požár budovy, kde se natáčela Obecná škola
Aktualizováno 16.2. 2017 20:43
GALERIE Lehne popelem?

Legenda v plamenech: Hořela škola z kultovního Svěrákova filmu!

Asi každý Čech zná jména Igor Hnízdo nebo Rosenheim a hlášku Kde jsou moje blatníky? Aby také ne, Obecná škola je bez nadsázky legenda a kult. Momentálně bohužel kult, který oheň nevratně poničil.

Nový Zéland - požáry - 1
Aktualizováno 16.2. 2017 08:31
ohnivé peklo

Nový Zéland v plamenech: Stovky lidí evakuují kvůli obřímu požáru!

Rozsáhlé požáry několik dní ohrožují obyvatele Nového Zélandu. Druhé největší město Christchurch už vyhlásilo stav nouze. Bojovat s plameny pomáhá i armáda. Požáry si vyžádaly i první oběti.

Požár lakovny ve Zvoli - 3
Aktualizováno 15.2. 2017 21:04
Požár ve Zvoli

Požár lakovny má druhou oběť: V nemocnici zemřel zraněný hasič

Hasič, který se v úterý těžce zranil při hašení požáru lakovny ve Zvoli u Prahy, dnes odpoledne v nemocnici zemřel. ČTK informaci potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. "Mohu potvrdit smutnou skutečnost, že náš hasič zemřel dnes po 17:00 v kladenské nemocnici," řekla ČTK Adamcová.

Požár lakovny ve Zvoli - 5
Aktualizováno 14.2. 2017 20:47
video 3. stupeň poplachu

Požár lakovny ve Zvoli: Škoda 100 milionů, v troskách našli mrtvého

Více než 30 hasičských jednotek zasahovalo u požáru lakovny ve Zvoli v okrese Praha - západ. Dva lidé utrpěli zranění, jednoho muže našli po několika hodinách v troskách mrtvého.