Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě vyhozené z okna
aktualizováno 16.01.
Drama u Atlanty

Matce za zády šlehaly plameny, dítě naslepo hodila z okna! VIDEO

Obrovský požár, který zachvátil komplex budov nedaleko Atlanty, postavil rodiče osmi dětí před kritické rozhodnutí. S plameny za zády nebyl čas na to, děti podávat hasičům na žebříku.

Požár stodoly v obci Ločenice - 3
16.01.
přehled zásahů noční požáry

V ohořelé stodole našli mrtvolu! Máma tří dětí skončila v nemocnici

Hasiči v noci na úterý zasahovali hned u několika požárů. V Průhonicích u Prahy vyhořelo patro rodinného domu, ve Šluknově museli evakuovat 30 lidí z bytového domu, vzplála i restaurace obchodního centra v Praze. Po půlnoci pak v obci Ločenice našly jednotky při hašení stodoly mrtvolu, zároveň musely zachraňovat ze sousedního domu rodinu.

Požár domu v Průhonicích
aktualizováno 16.01.
ničivé požáry

U Prahy vyhořel rodinný dům. Ve Šluknově museli evakuovat 30 lidí

Druhý stupeň požárního poplachu museli v pondělí vpodvečer vyhlásit středočeští hasiči. Ti zasahovali u požáru rodinného domu v Průhonicích. I přes rychlý zásah vyhořelo celé první patro. Škodu hasiči odhadli na 1 milion korun.

Prásk.tv píše:

Muž riskoval život
čtěte o tématu oheň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Požár v Bilovicích nad Svitavou
aktualizováno 14.01.
požár bytového domu

Při požáru na Brněnsku se zranili 4 lidé! Hořely ozdoby, tvrdí majitel

V neděli ráno zaměstnal jihomoravské hasiče požár v bytovém domě v Bilovicích nad Svitavou, zranili se čtyři lidé, dalších jedenáct lidí muselo opustit své domovy. Příčina požáru zatím není známá, podle majitele ale vzplály ozdoby na stromečku.

Požár ubytovny v Ostravě-Zábřehu - 3
aktualizováno 13.01.
požár ubytovny

Hasiči z hořící ubytovny vynášeli děti v náručí, evakuovali 106 lidí

V pátek večer museli hasiči vyjíždět k požáru ubytovny v Ostravě-Zábřehu. Z šestipatrového objektu museli vyvést 56 osob, některé děti museli hasiči vynášet na rukou, dalších 50 osob evakuovali ve spolupráci s policií. Zdravotníci museli ošetřit tři osoby, které měly problém s dýcháním.

Zapalovač
10.01.
Zloděj smolař

Kvůli cigaretám vykradl prázdný obchod, pak zapálil špatné auto!

Pořádnou porci smůly kombinované s hloupostí předvedl v uplynulých dnech dvaadvacetiletý mladík z Příbrami. Nejdřív kvůli chuti na cigarety vykradl dva obchody (jeden z nich byl prázdný) a o tři dny později vše "završil" žhářským číslem, při kterém se popálil.

V Chářovicích na Benešovsku uhořel v autě člověk
aktualizováno 08.01.
Děsivá událost

Muž zkusil podpálit auto bývalky. Když neuspěl, tak se sám upálil!

Hodně děsivou noc za sebou mají obyvatelé Chářovic na Benešovsku. Uprostřed noci totiž obyvatele obce probudil rámus a ostré světlo. Vzápětí místní zjistili, že v jedné z ulic hoří auto.

Hořící kamion na D5 - 6
aktualizováno 07.01.
galerie dopravní komplikace

Dálnici D5 do Prahy uzavřel hořící kamion! Ozval se i výbuch

Dálnice D5 ve směru na Prahu byla v neděli ráno uzavřena kvůli požáru kamionu. Hořet začalo od prasknuté pneumatiky, situaci na místě zkomplikoval hlavně fakt, že v návěsu byly dvě propanbutanové lahve. Jedna explodovala, druhou se hasičům podařilo zchladit.

Letadlo hořelo
aktualizováno 06.01.
cestující evakuovali

Na letišti v Torontu se srazila letadla, jedno začalo hořet! VIDEO

Po pátečním přistání na Pearsonově mezinárodním letišti v Torontu zažili cestující z Cancúnu pořádné drama. Při čekání u terminálu 3 do jejich letounu vrazil prázdný stroj aerolinek Sunwing, který začal hořet. Pasažéři včetně posádky museli být okamžitě evakuováni, nikomu z nich se naštěstí nic vážného nestalo.

Ohňostroj na Kubě
26.12.
vážná poranění

Při výbuchu pyrotechniky na Kubě se zranilo 22 lidí, včetně dětí

Výbuch zábavní pyrotechniky na Kubě zranil 22 lidí. Někteří z nich jsou ve vážném stavu. Mezi zraněnými jsou i malé děti.