Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár dodávky na Jižní spojce
aktualizováno 13.07.
zásah hasičů

Jižní spojku blokovala dodávka v plamenech! Nezbylo z ní skoro nic

Jižní spojka v Praze se v pátek odpoledne ve směru na Barrandov zcela zastavila. Před lanovým mostem totiž začala hořet dodávka, kterou velmi rychle pohltily plameny. Hasiči oheň dostali velmi rychle pod kontrolu, to už ale shořelo celé vozidlo.

Požár obchodního domu ve Frýdku Místku
07.07.
devastující oheň

V supermarketu hořelo během dne dvakrát! Škody jdou do milionů

Škodu ve výši čtyři miliony korun napáchal noční požár supermarketu ve Frýdku-Místku. Jeho likvidace zabrala dvaceti hasičům čtyři hodiny, na místo vyrazili také chemici a policejní pes. Většina zboží je na odpis. V supermarketu navíc nehořelo ten den poprvé.

Požár rodinného domu v ulici Novodvorská
aktualizováno 03.07.
Smutná událost

V Praze hořel rodinný dům. Na místě zemřela žena (†87)

V Novodvorské ulici v Praze dnes hořel rodinný dům. Na místo se sjely jednotky záchranného systému a z domu vytáhly 87letou ženu, která však bohužel zemřela. Požár už se hasičům podařilo uhasit.

Prásk.tv píše:

Pálení čarodejnic - 1
čtěte o tématu oheň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Požár v domě - Ilustrační
02.07.
Tragická událost

Požár domu se snažili hasit sousedi, majitel ale i tak zemřel

Nedělní večerní požár rodinného domu ve Vřesině na Opavsku skončil tragédií. Zemřel při něm třiašedesátiletý muž. Nepomohla ani rychlá pomoc sousedů, kteří přispěchali s hasicími přístroji a sami riskovali zdraví.

Požár rodinného domu v Kounově na Rychnovsku - 18
aktualizováno 01.07.
Velká fotogalerie Sobotní požár

Porouchaná motorka podpálila rodinný dům, škoda je za milion!

Škodu za asi milion korun napáchaly v sobotu odpoledne plameny v obci Kounov na Rychnovsku. Požár ze skladu dřeva přeskočil na blízký rodinný dům a hasiče zaměstnal na několik hodin.

Požáry v Kalifornii - 5
aktualizováno 26.06.
obří požáry

Plameny v Kalifornii požírají domy i lesy, v ohrožení jsou stovky lidí!

Severní Kalifornii trápí rozsáhlé lesní požáry, které už spálily téměř tři a půl tisíce hektarů půdy a zničily nejméně 22 budov. Úřady do terénu povolaly na 200 hasičů a v některých oblastech vyhlásily stav nouze. Jak jsou požáry rozsáhlé, zatím není úplně jasné.

Požár v Glasgow
aktualizováno 16.06.
video ničivé plameny

Nejvýznamnější budova v Glasgow vzplála. Premiérka: Je to vážné!

Více než 120 hasičů v noci na sobotu bojovalo s plameny, které šlehaly z proslulé umělecké školy Glasgow School of Art. Jedná se o druhý velký požár za poslední čtyři roky. Podle skotské premiérky Nicoly Sturgeonové jde o "nesmírně vážnou situaci".

Žhář u soudu
aktualizováno 12.06.
dostal 12 let

Přiznal, že zamkl babičku a zapálil dům! Popálená žena se ho zastala

Celkem 12 let by si měl ve věznici s ostrahou odpykat mladík za to, že v únoru v Šanově na Znojemsku zapálil a zamkl dům, ve kterém nechal svou babičku. Podle soudu ji chtěl tímto způsobem zabít.

Hořící auto
aktualizováno 04.06.
Hasiči v akci

V Praze opět shořelo několik aut. Nejspíš jde o řádění žháře!

Krátce před nedělní půlnocí pražští hasiči vyjížděli do ulice Nad Opatovem na Jižním městě k požáru několika osobních aut. Plameny vozidla zničily. Navíc to nebylo poprvé.

Požár domu v Pštrossově ulici - 1
02.06.
podivná smrt

Po požáru našli v bytě mrtvolu! Hasiči: Oheň ženu zřejmě nezabil

Mrtvolu ženy (71) našli hasiči po sobotním požáru v Novém Bohumíně. Tělo leželo v kuchyni, kde hořel na zapnutém sporáku hrnec. Podle hasičů s nejvyšší pravděpodobností ale požár příčinou smrti nebyl.