Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nepoznáte ho?

Žhář během jedné noci podpálil 3 auta! Fantoma z Brna hledá policie

Policie pátrá po fantomovi, který den před silvestrem zapálil v Modřicích u Brna tři auta. Nejprve v noci podpálil motor dodávky. Sotva ji hasiči uhasili, už spěchali k dalším dvěma hořícím osobním autům. Policie ze žhářských útoků podezírá mladíka, kterého zachytily bezpečnostní kamery.

Tovární hala po požáru
Aktualizováno 8.1. 2017 20:52
Video Požár tovární haly

Obří požár v Kopřivnici! Hasiči plameny zkrotili po 11 hodinách

Hasiči z celého okolí se v sobotu večer sjeli k velkému požáru v průmyslovém areálu v Kopřivnici. Na místě zasahovalo ještě v neděli ráno 46 aut hasičů. Škoda bude nejméně 100 milionů korun. Oheň dostali hasiči pod kontrolu po 11 hodinách.

dramatický požár

V Německu shořela ubytovna pro uprchlíky. Pět jich zatkli

V Německu v noci vyhořela ubytovna pro uprchlíky. Při rozsáhlém požáru se zranilo podle prvních odhadů asi 30 lidí. Proč začalo hořet, vyšetřují hasiči a policie, ale patrně nešlo o xenofobní útok. Podle webu Die Zeit zadržela policie po požáru pět lidí, kteří ho možná způsobili.

Prásk.tv píše:

Lasse Gustavson - 1
čtěte o tématu oheň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Auto ESA spouští akci „SLEVA TÝDNE“

Fenomén akčních slev na vybrané druhy nebo kategorie zboží se neobjevuje již pouze u elektroniky, letenek nebo zájezdů.

Požár dílny na Štvanici - 3
Aktualizováno 5.1. 2017 20:58
zásah na ostrově

Na Štvanici hořely a vybuchovaly tlakové lahve s plynem!

Požár dílny s tlakovými lahvemi - k takovému oznámení vyjeli dnes hodinu před polednem pražští hasiči na ostrov Štvanice. O dramatické chvíle nebyla nouze, protože v ohni zůstaly nějaké tlakové lahve. Z místa se ozývaly exploze...

zásah hasičů

Klasický "adventní" požár vyhnal majitelku s dítětem z bytu

V úterý zasahovali jindřichohradečtí hasiči u klasického "adventního" požáru. Na sídlišti Vajgar v Jindřichově Hradci začal kvůli adventnímu věnci hořet byt, majitelka se s dítětem podařilo dostat včas do bezpečí.

Požár papírny v Židlochovicích napáchal mnohamilionové škody
Aktualizováno 18.12. 2016 21:29
Video Požár papírny

Velký požár na Brněnsku: Škody za desítky milionů korun VIDEO

V Židlochovicích na Brněnsku shořela papírna a výrobna mucholapek. Škodu majitel odhaduje na 40 milionů korun. Při požáru se vážně zranila jedna osoba. Příčinou požáru může být nedodržení bezpečnostních předpisů.

Požár hotelu v Těrlicku
Aktualizováno 17.12. 2016 11:07
Záchrana z plamenů

Požár hotelu na Karvinsku: 6 zraněných a škoda 12 milionů

Dvanáct jednotek hasičů zasahovalo v noci z pátku na sobotu v obci Těrlicko na Karvinsku u požáru hotelu Fridrich. Při zásahu se zranilo šest osob, předběžná škoda byla vyčíslena nan 12 milionů korun.

Požár v New Yorku

New York zavalen dýmem: V centru města hořela nemocnice!

Hustý černý kouř zahalil ve středu odpoledne centrum amerického Manhattanu. V nemocnici NYU Langone Medical Center ležící hned vedle sídla OSN a necelé dva kilometry od Empire State Buildingu vypukl velký požár.

a je jasno!

Při požáru v Oaklandu uhořelo 36 lidí! Policie už ví, jak se to stalo

Příčinou požáru koncertní haly v kalifornském Oaklandu, během kterého přišlo o život 36 lidí, byla přetížená elektrická síť v budově. Informoval o tom portál East Bay Times. V úterý se k incidentu má oficiálně vyjádřit i Úřad pro kontrolu alkoholu, tabáku, palných zbraní a výbušnin (ATF), který celou událost prošetřuje.

Ohnivá výheň

V Dubaji vzplál mrakodrap, na ulici pršely hořící trosky! VIDEO

Dubaj ve Spojených arabských emirátech v pondělí krátce před půlnocí místního času pořádně vyděsil hrozivě vypadající požár jedné ze zdejších luxusních rezidencí.