Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požáry v Portugalsku
aktualizováno včera 20:36
Portugalsko a Španělsko

Jih Evropy ničí požáry! Plameny obklíčily města, nejméně 30 obětí!

Portugalsko vyhlásilo stav katastrofy kvůli desítkám požárů, které se nedaří dostat pod kontrolu. Ohně na Pyrenejském poloostrově připravily o život nejméně 30 lidí, dalších 50 je zraněných. Požáry jsou i na severu Španělska. Tamní vláda tvrdí, že všech patnáct bylo založeno úmyslně.

Ohnivý ďábel
09.10.
Unikátní jev

VIDEO: Země i nebe v plamenech! Muž natočil vzácné ohnivé tornádo

V Portugalsku se objevil unikátní přírodní jev. Kameramanovi se podařilo zachytit tzv. ohnivé tornádo, které vzniká tím, že vzdušný vír pohltí prach a plameny. Země se dál potýká s rozsáhlými lesními požáry.

Útok v Brazilské školce - 2
07.10.
Útok v Brazílii

Neštěstí ve školce má už 9 obětí! Muž polil děti hořlavinou a zapálil

Strážný v brazilské školce polil děti ve třídě hořlavinou, pak škrtl sirkou. Zapálil tak desítky lidí včetně sebe. Zraněním podlehlo kromě útočníka sedm čtyřletých dětí a jejich učitelka. Tu brazilská média označují za hrdinku.

Prásk.tv píše:

Tragédie na dálnici - 4
čtěte o tématu plameny na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Požár autosalonu v Mladé Boleslavi - 9
aktualizováno 28.09.
Škoda 10 milionů

Požár autosalonu: Z nových vozů zbyly jen ohořelé vraky. FOTO

V noci na čtvrtek zničil požár autosalon společnosti Fiat v Mladé Boleslavi. Plameny poničily výstavní halu a zaparkované automobily. Těch se v objektu nacházelo šest. Hasiči vyčíslili škodu na 10 milionů korun. Příčinu vzniku požáru zjišťují vyšetřovatelé.

Žhář v Pardubicích
aktualizováno 28.09.
msta domovníkovi

Sídliště v Pardubicích svírá strach, opakovaně tu řádí žhář

Na jeden panelový dům v Pardubicích se v posledním týdnu zaměřil neznámý žhář. Zapálil auto, dva sklepy a odpadkové koše. Nakonec rozdělal oheň i ve čtvrtém patře. Jednou z vyšetřovacích verzí je msta domovníkovi.

Lesní požár na Gran Canaria
aktualizováno 22.09.
video Gran Canaria

Kanárské ostrovy sežehl děsivý požár, stovky lidí opustily domovy!

Ostrov Gran Canaria, který je součástí Kanárských ostrovů, od středy pustošily plameny. Kvůli rozsáhlému lesnímu požáru se evakuovalo kolem 800 lidí. Požár se rychle šířil, země je po horkém létě vyprahlá. Plameny spálily plochu o rozloze kolem 2700 hektarů.

Požár skladu v Tottenhamu
19.09.
Hoří sklad

Obrovský požár v Tottenhamu: S plameny bojuje 140 hasičů!

Obrovský požár zachvátil v pondělí večer sklad v londýnské čtvrti Tottenham. S plameny bojuje 140 hasičů, příčina zatím není známa. Nejméně jeden člověk se zranil. Zásah hasičů pokračuje i v úterý ráno.

Požár v Lomnici nad Popelkou - 2
aktualizováno 18.09.
Ozývají se výbuchy

Požár haly na Semilsku: Hasiči nasadili 19 cisteren, lidé by neměli větrat

Hasiči z Libereckého kraje bojují s velkým požárem plechové skladovací haly sběrného dvora v Lomnici nad Popelkou. Na místo už vyrazilo 19 cisteren patřící 15 hasičským jednotkám. Liberečtí hasiči dokonce požádali o pomoc kolegy z okolních krajů.

Požár pečovatelského domu ve Slezské Ostravě
aktualizováno 11.09.
Oheň v Ostravě

Požár domova důchodců: Podezřelí jsou slavící baníkovci

Požár Domova důchodců Kamenec v Ostravě stále nemá svého viníka. Televizi Nova se ale ozvali svědci, kteří viděli letět pyrotechniku od fanoušků Baníku. Nasvědčují tomu i záběry, které nám diváci poskytli.

Záplavy a továrna v Texasu
aktualizováno 02.09.
texas všechny už evakuovali

Část chemičky opět vzplála! Voda vyřadila chlazení, hrozí i výbuch

Nad chemickou továrnou firmy Arkema se v noci na sobotu objevil mohutný černý kouř a plameny. V areálu jsou uskladněné látky, které jsou bez chlazení nestabilní. Ve čtvrtek továrnou otřáslo několik výbuchů, následně tam vypukl požár. Celou situaci výrazně komplikuje velká voda.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme