Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hromadná nehoda v Praze - 4
Aktualizováno 19.5. 2017 21:46
galerie vážný incident

Nehoda 4 aut zablokovala Pražský okruh. Dva vozy shořely! VIDEO

Hromadná nehoda čtyř aut po sedmé hodině večerní zcela uzavřela Pražský okruh u sjezdu na Stodůlky. Na místě shořela dvě auta. Hasiči se k místu nehody velmi obtížně dostávali díky kolonám v obou směrech.

Zanedbaná chata celá vyhořela, škoda je sto tisíc
Aktualizováno 15.5. 2017 07:47
Požár chaty

U Prahy lehla popelem chata. S ohněm bojovalo 5 jednotek hasičů

V neděli po 19. hodině vyjíždělo pět jednotek hasičů k požáru špatně přístupné chaty v osadě Jarov na břehu Vltavy jižně od hlavního města. Požár vznikl zřejmě při neopatrné manipulaci s otevřeným ohněm. Dům obývala sociálně slabá dvojice. Při požáru vznikla škoda za 100 tisíc korun.

smrtelná chyba

Muž chtěl pořádně rozproudit zábavu, omylem upálil manželku!

Ruská policie prověřuje hrozivou nehodu, která se stala v polovině dubna ve městě Vjazma. Muž na hotelovém pokoji zkoušel nebezpečný trik chrlení ohně pomocí alkoholu a zapalovače, omylem upálil svou manželku.

Prásk.tv píše:

Tragédie na dálnici - 4
čtěte o tématu plameny na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

noční zásahy

Požár ve squattu: Pražští hasiči měli v noci plné ruce práce

Pražští hasiči měli v noci na pondělí plno práce, hodinu a půl po půlnoci vyjížděli k požáru v Jeséniově ulici v bývalé budově rádia, která funguje jako squatt. Většina lidí stihla naštěstí odejít z budovy včas, zraněna byla jedna osoba. Po třetí hodině pak začalo v Radotíně hořet auto, ve kterém jeho majitel spal.

Požár na Bulovce
Aktualizováno 15.4. 2017 21:19
video Jednopodlažní objekt

Požár u nemocnice na Bulovce: S ohněm bojovaly desítky hasičů!

V areálu nemocnice na Bulovce hořelo! Na místě zasahovalo devět jednotek hasičů, byl vyhlášen 2. stupeň poplachu. Plameny pohltily jednopodlažní objekt, který teď rozebírají.

Řidičce začalo ve Zlíně hořet auto za jízdy
Aktualizováno 13.4. 2017 14:11
galerie rychlý zásah

Hasiči byli u hořícího auta za dvě minuty, plameny ale byly rychlejší

Brzy ráno začalo řidičce ve Zlíně hořet za jízdy auto. Hasiči dorazili k požáru jen během dvou krátkých minut, šíření ničivých plamenů bylo ale mnohem rychlejší. Než se podařilo dostat oheň pod kontrolu, velká část vozu byla zničená. Žena stihla z vozu včas vystoupit.

Černý dým nad Dubají
Aktualizováno 2.4. 2017 11:02
galerie zuřící požár

Ohnivé peklo: Obří mrakodrap v Dubaji zahalil temný dým

Zuřivý požár zachvátil ohromnou budovu v Dubaji poblíž ikonického nákupního centra. Plameny se podle portálu RT rozšířily po mrakodrapu v sobotu v půl sedmé ráno místního času. Naštěstí se jednalo o rozestavěnou budovu, nikdo podle všeho nebyl zraněn, na místě zasahují hasiči i záchranáři.

Plameny zcela znčily střechu domu na Uherskohradišťsku
Aktualizováno 2.4. 2017 09:34
zásah hasičů

Po požáru střechy skončil popálený majitel v nemocnici

V sobotu odpoledne vyjíždělo pět jednotek hasičů k požáru rodinného domu v Kostelanech nad Moravou na Uherskohradišťsku. Plameny zcela zničily střechu domu. Při požáru se zranil majitel domu, který byl popálený na hlavě a rukou a musel být převezen do nemocnice.

podezřelý ve vazbě

Mrtvý muž z vyhořelého domu byl zavražděn! Policie tuší, kdo je vrah

Policie v pondělí obvinila 36letého muže z toho, že o víkendu úmyslně zapálil rodinný dům v obci Lipová - lazně na Jesenicku. Statisícové škody na majetku ale nejsou zdaleko to nejhorší, co plameny způsobily. Uvnitř budovy se našlo tělo muže. Někdo ho zavraždil.

děsivý zážitek

Z auta za jízdy vyšlehly plameny, z "veterána" se stal vrak! GALERIE

Otřesný zážitek má za sebou řidič, z jehož auta v Třemešné na Bruntálsku za jízdy nečekaně vyšlehly plameny. Z milovaného "veterána" mu zbyla jen ohořelá konstrukce, sám řidič naštěstí vyvázl bez zranění.