Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár v Ostravě - 4
aktualizováno 10.12.
Požár kůlny

U školy ve Vítkovicích hořelo: 37 evakuovaných, škoda 300 tisíc

Hasiči ze tři ostravských stanic zasahovali v neděli odpoledne ve čtvrti Vítkovice. Vzplál dřevěný přístřešek, ve kterém bylo dřevo, polystyren a izolační vata. Velký žár poškodil i auto a další stroj, které stály venku. Z vedlejšího domu před příjezdem hasičů uteklo 37 lidí.

Požár haly ve Vinoři - 1
aktualizováno 06.12.
Ozvaly se výbuchy

Oheň zničil halu blízko benzínky. Hasiči vyhlásili nejvyšší poplach

S velkým požárem haly v Mladoboleslavské ulici v pražské Vinoři bojovali pražští hasiči. Hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. V areálu přitom před dvěma roky už vážný požár vypukl.

Požár v Santé
aktualizováno 05.12.
galerie rychlý zásah

Pražská klinika v ohrožení! Hasiči kvůli požáru evakuovali 50 lidí

Celkem tři jednotky hasičů v úterý odpoledne vyrazily k požáru v pražské Pštrossově ulici. Vzplála elektrická rozvodna tamního zdravotnického zařízení, hasiči preventivně evakuovali 50 lidí.

Prásk.tv píše:

Tragédie na dálnici - 4
čtěte o tématu plameny na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Požár v domě - Ilustrační
02.12.
Požár v paneláku

Na sídlišti v České Lípě hořela kotelna! Hasiči evakuovali 42 lidí

Na sídlišti v České Lípě hořela v sobotu odpoledne plynová kotelna. Hasiči museli evakuovat 42 lidí, s ohněm bojovalo šest jednotek. Nikdo naštěstí nebyl zraněn.

Požár sedmi aut v Humpolci - 2
aktualizováno 26.11.
úmyslné zapálení?

Obří požár v autobazaru! Plameny šlehaly ze 7 aut, jsou z nich vraky

V humpolecké městské části Rozkoš v noci na neděli bojovali hasiči s plameny hned u sedmi aut. Hořet začalo v tamním autobazaru, podle majitele někdo vozy zapálil úmyslně.

Požár auta u hotelu Hilton
21.11.
ohořelý vrak

Z auta před hotelem šlehaly několikametrové plameny

Z auta po nočním požáru v Pobřežní ulici v Praze zbyl jen ohořelý vrak i přes to, že byli hasiči na místě během několika minut. Kvůli požáru nemusel být evakuován blízký hotel Hilton, hasiči ale museli odvětrat rampu hotelu.

Požár motorestu na D10
aktualizováno 19.11.
VIDEO Velký požár

Požár motorestu je skoro uhašen, škoda bude okolo 30 milionů

Požár motorestu u dálnice D10 nedaleko Hlavence u Prahy je prakticky uhašen, hasiči zůstávají na místě kvůli likvidaci skrytých ohnisek. Dálnice je od půlnoci průjezdná, řekl ČTK dnes ráno mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

Požár kamionu na Pražském okruhu - 2
18.11.
Dopravní komplikace

Na Pražském okruhu vzplál kamion. Z tahače zbyla jen kostra

V sobotu brzy ráno zasahovaly tři jednotky pražských hasičů u požáru kamionu na Pražském okruhu. Plameny za 20 minut tahač úplně zničily. Řidičům se naštěstí podařilo z kabiny včas vystoupit.

Hasičské auto
12.11.
smutný nález

Plameny udusil nedostatek kyslíku, v chatě našli hasiči tělo

Neděle se neobešla bez tragédie, hasiči vyrazili k nahlášenému požáru chaty na okraji Znojma, uvnitř je ale čekal smutný nález. V chatě totiž zemřel starší muž. Příčinu úmrtí určí soudní pitva.

Požár zámku v Plané - 4
aktualizováno 11.11.
Propadlá střecha

V Plané na Tachovsku hoří zámek! Hasiči bojovali s ohněm celou noc

Celou noc bojovali hasiči s požárem střechy zámku v Plané na Tachovsku. Příčinu zatím vyšetřovatelé neznají, podle místních ale mohli požár založit bezdomovci, kteří v budově často přespávají.