Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár v Mochově se nedaří uhasit
aktualizováno 23.02.
S ohněm bojuje 200 hasičů

S hašením požáru haly pomáhá vrtulník. Škoda je přes 100 milionů

Od dopoledních hodin bojují hasiči s velkým požáren v areálu bývalých mrazíren v Mochově. S ohněm bojuje už zhruba 200 hasičů, pomáhá jim i vrtulník. Plameny se nedaří dostat pod kontrolu. Škoda se podle prvotních odhadů bude pohybovat okolo 100 milionů korun.

Požár velkokapacitního seníku
aktualizováno 10.02.
Škoda přes 2 miliony

Velký požár seníku! Stovky tun sena a slámy hasilo 7 jednotek

Sedm jednotek hasičů bojovalo od sobotního rána s velkým požárem vysokokapacitního seníku v obci Řečice na Žďársku. Zásah byl pro hasiče komplikovaný a na místě budou muset zůstat až do večera. Škoda se vyšplhá přes dva miliony.

Požár sauny v Praze
03.02.
Noční zásah

Sauna u rodinného domu lehla popelem! Muž se zranil při hašení

Pražští hasiči v noci vyjížděli k požáru soukromé sauny. Při příjezdu už byl dřevěný přístavek celý v plamenech, majitel se navíc při snaze uhasit ho vodou nadýchal zplodin.

Prásk.tv píše:

Tragédie na dálnici - 4
čtěte o tématu plameny na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Požár kravína na Opavsku - 2
30.12.
Škoda je 300 tisíc

Rachejtle zapálila sklad. S ohněm bojovalo osm jednotek hasičů

Osm jednotek hasičů bojovalo v pátek večer s požárem bývalého kravína ve Skrochovicích na Opavsku. V budově byl uskladněný sypký polyuretan. Podle mluvčího Moravskoslezských hasičů Jakuba Kozáka může za požár nedaleko objektu odpálená rachejtle.

Požár dřevěnice v Horní Bečvě
aktualizováno 24.12.
rozsáhlý požár

Po požáru dřevěnice na Vsetínsku našli v troskách tělo

Štědrý den poznamenala tragédie v Horní Bečvě na Vsetínsku, kde jen hodinu po půlnoci začal hořet rodinný dům. S rozsáhlým požárem bojovali hasiči dlouhé hodiny. Uvnitř domu nad ránem hasiči objevili ohořelé lidské tělo. Zatím není jasné, o koho se jedná.

Požár v Ostravě - 4
aktualizováno 10.12.
Požár kůlny

U školy ve Vítkovicích hořelo: 37 evakuovaných, škoda 300 tisíc

Hasiči ze tři ostravských stanic zasahovali v neděli odpoledne ve čtvrti Vítkovice. Vzplál dřevěný přístřešek, ve kterém bylo dřevo, polystyren a izolační vata. Velký žár poškodil i auto a další stroj, které stály venku. Z vedlejšího domu před příjezdem hasičů uteklo 37 lidí.

Požár haly ve Vinoři - 1
aktualizováno 06.12.
Ozvaly se výbuchy

Oheň zničil halu blízko benzínky. Hasiči vyhlásili nejvyšší poplach

S velkým požárem haly v Mladoboleslavské ulici v pražské Vinoři bojovali pražští hasiči. Hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. V areálu přitom před dvěma roky už vážný požár vypukl.

Požár v Santé
aktualizováno 05.12.
galerie rychlý zásah

Pražská klinika v ohrožení! Hasiči kvůli požáru evakuovali 50 lidí

Celkem tři jednotky hasičů v úterý odpoledne vyrazily k požáru v pražské Pštrossově ulici. Vzplála elektrická rozvodna tamního zdravotnického zařízení, hasiči preventivně evakuovali 50 lidí.

Požár v domě - Ilustrační
02.12.
Požár v paneláku

Na sídlišti v České Lípě hořela kotelna! Hasiči evakuovali 42 lidí

Na sídlišti v České Lípě hořela v sobotu odpoledne plynová kotelna. Hasiči museli evakuovat 42 lidí, s ohněm bojovalo šest jednotek. Nikdo naštěstí nebyl zraněn.

Požár sedmi aut v Humpolci - 2
aktualizováno 26.11.
úmyslné zapálení?

Obří požár v autobazaru! Plameny šlehaly ze 7 aut, jsou z nich vraky

V humpolecké městské části Rozkoš v noci na neděli bojovali hasiči s plameny hned u sedmi aut. Hořet začalo v tamním autobazaru, podle majitele někdo vozy zapálil úmyslně.