Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výhružky bombovým útokem na Smíchově
aktualizováno 30.08.
chtěl 10 milionů

Bombaře ze Smíchova chytili rychle, soud ho poslal do vazby

Policie po čtyřiadvaceti hodinách zadržela muže, který tento týden vyhrožoval odpálením výbušniny na pražském Smíchově. Ve vězení si může odsedět až dvanáct let. Ve čtvrtek odpoledne pak soud poslal Jana L. do vazby.

Nový Smíchov - 1
aktualizováno 27.08.
Anonymní výhružka

Evakuace na Smíchově! Policisté hledali bombu dlouhé hodiny

Nákupní centrum na Smíchově se muselo v pondělí odpoledne evakuovat. Anonym zde nahlásil bombu. Na místě zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému, pyrotechnik i hasiči, hledání trvalo až do nočních hodin.

Rvačka v autobuse na Smíchově
07.08.
Nové informace

Střelba v autobuse na Smíchově: Muž zemřel, policie obvinila cizince

V polovině března došlo v pražské MHD na Smíchově k potyčce mužů a následné střelbě. Situace má nečekanou dohru. Poškozený muž zemřel, policie případ vyšetřuje jako vraždu.

Prásk.tv píše:

Přátelé - 3
čtěte o tématu Smíchov na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Četl jsem reklamu Sberbank, kde nabízíte v rámci Vánoční akce bonusovou sazbu 2,89 % na půjčky a konsolidace. Dostane ji opravdu každý, nebo jsou v tom různé skryté háčky?

Svědkyně střelby v autobusu MHD na Smíchově
30.05.
Rvačka mezi pasažéry

Střelba v autobuse MHD! Pomozte najít svědky, prosí policie

Pražští policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc. Žádají lidi, aby pomohli identifikovat dvě svědkyně, které v březnu cestovali autobusem, v němž se strhla bitka. Při ní dokonce padly výstřely, naštěstí z plynové pistole. Dva cizinci kvůli incidentu skončili ve vazbě.

Nehoda autobusu a osobního auta - 1
aktualizováno 30.04.
Neštěstí v Praze

Vážná nehoda: Auto nabouralo do autobusu, dva vážně zranění

V pražské ulici Vrchlického došlo v pondělí dopoledne k vážné dopravní nehodě. Auto tam zezadu nabouralo do autobusu MHD. Záchranáři na místě ošetřili zraněného řidiče osobního auta a jeho spolujezdce. Oba následně ve velmi vážném stavu transportovali do nemocnice.

Střelba v autobuse na pražském Smíchově
aktualizováno 14.03.
nové okolnosti

Střelbě v autobuse na Smíchově předcházela brutální bitka! VIDEO

Policisté zveřejnili záběry včerejšího násilného incidentu, který se odehrál v autobuse MHD na pražském Smíchově. Dva cizinci tam brutálně zbili staršího muže (51), který se měl později bránit střelbou z pistole. Policie po cizincích, pravděpodobně z Ukrajiny, pátrá a žádá případné svědky, aby kontaktovali linku 158.

Střelba v autobuse na pražském Smíchově
aktualizováno 13.03.
Vyhrocená potyčka

Hádka v autobuse MHD se zvrhla, po střelbě jeden zraněný!

Extrémně se v úterý odpoledne vyhrotil konflikt trojice mužů cestujících v autobusu MHD na pražském Smíchově. Při potyčce totiž jeden z mužů vytáhl pistoli a začal střílet.

2070747
aktualizováno 12.11.
Majitel bude mít radost

Na Smíchově shořela dodávka! Požár řeší policie

Posádky dvou hasičských cisteren zasahovaly v neděli nad ránem u požáru dodávky na pražském Smíchově. Požár auto úplně zlikvidoval.

2037273
aktualizováno 24.08.
Hodně špatný nápad

Chystali rozlučku se svobodou, nalétlo na ně policejní komando

Na tuhle rozlučku bude nastávající ženich z Prahy hodně dlouho vzpomínat. Když ji jeho kamarádi v autě před smíchovským barem připravovali, vlétlo na ně policejní komando. Kolemjdoucímu se totiž muži s kuklou na hlavě a něčím, co vypadalo jako revolver, zdáli podezřelí.

Krádež telefonu
06.07.
video policejní pátrání

Zlodějka žebrala o jídlo, snadným trikem ukradla drahý mobil

Ženě stačil jednoduchý trik k tomu, aby se obohatila o drahý mobilní telefon za osmadvacet tisíc korun. Podezřelá těsně před krádeží požadovala jídlo, čímž odvedla pozornost a v nestřežené chvíli telefon sebrala ze stolu, celý incident zaznamenaly bezpečnostní kamery.