Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Stádo ovcí uprchlo na silnici
aktualizováno 14.12.
komplikace provozu

Stádo ovcí na pražské ulici naháněli policisté na koních!

Ve čtvrtek dopoledne obdržela pražská městská policie oznámení o volně pobíhajícím stádu ovcí. Na místo nejprve strážníci vyjeli autem, na vozovce napočítali 15 zvířat. Hrozící nebezpečí pak odvrátila hlídka na služebních koních.

V Krkonoších napadlo čtvrt metru sněhu - 4
10.12.
kde se lyžuje?

V Krkonoších napadlo čtvrt metru sněhu, skiareály moc nejezdí

Na hřebenech Krkonoš napadla nová vrstva sněhu a provozovatelé skiareálů i lyžaři se mohou těšit na brzké lyžování. V Česku je zatím v provozu jen minimum lyžařských středisek.

Vlaky RegioJet
aktualizováno 03.12.
namrzlé vedení

My stojíme, ostatní vlaky kolem frčí, stěžují si zákazníci RegioJetu

Vlaky na hlavním koridoru z Čech na Moravu od nedělního večera měly velké problémy. Ty přetrvávaly i během pondělí. Důvodem byla porucha na trakčním vedení, podle Českých drah se podařilo situaci vyřešit, ostatní dopravci ale stále hlásili problémy, což potvrzovali i cestující. Problémy se ale netýkaly jen počasí.

Prásk.tv píše:

Babička si hraje na radar
čtěte o tématu provoz na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE !! Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Poslanecká sněmovna
aktualizováno 03.12.
PŘEHLED Peníze na provoz

Za co utrácí poslanci dotace? Piráti za ovoce, KSČM za noviny

Poslanecké kluby jednotlivých stran téměř vyčerpaly svou dotaci na provoz, zjistil portál iRozhlas.cz. Největší hnutí ANO dostalo za prvních šest měsíců roku 2018 přes dva a půl milionu korun, nejmenší STAN necelých 400 tisíc. Podívejte se, za co kluby dotaci utrácí.

Sanitka
aktualizováno 12.11.
vážná nehoda

Vlak v Praze srazil člověka, doprava nabírala dlouhé zpoždění

Ve stanici Praha - Vysočany srazil v pondělí brzy ráno vlak člověka. Vlaková doprava se z Vysočan na pražské hlavní nádraží zcela zastavila, krátce před šestou se podařilo provoz obnovit po jedné koleji. Podle Českých drah docházelo ke zpoždění až 20 minut, po sedmé hodině byl provoz obnoven.

Kolaps dopravy v Praze kvůli spadlé troleji - 1
aktualizováno 21.09.
MHD

V Praze zkolabovala doprava. Auto v centru strhlo trolej

Porucha trakčního vedení způsobila v centru Prahy kolaps dopravy. Dotčené linky 4, 10, 16, 22, 23 jezdily po oběžných trasách. Provoz by obnoven kolem půl třetí odpoledne.

Bouřka v Německu
aktualizováno 10.08.
Německo, Francie

Západní Evropu zasáhly bouře! Ochromily dopravu, hrozí tornáda

Západní Evropu zasáhly silné bouřky. V Německu ochromily bouře a déšť dopravu. Na půl hodiny musel být přerušen provoz na letišti ve Frankfurtu, stojí také vlaky, na dálnicích se tvoří kolony. Na jihu Francie kvůli hrozbě evakuovali kempy.

Dívky řídily metro
aktualizováno 07.08.
skandální zjištění šílená soutěž

Pražské metro za plného provozu řídily dvě dívky, šofér je nechal!

Pražský dopravní podnik řeší pořádný malér. Dvě účastnice závodu LowCost Race, který se dostal do povědomí lidí hlavně kvůli smrti Češky (24) v Rakousku, v rámci plnění jedné z výzev totiž řídily vlak v pražském metru - a to za plného provozu. Ovládat soupravu dívkám umožnil sám šofér, podle podniku jde o hrubé porušení pracovní kázně.

Kolony u mýtné brány u Lučka
aktualizováno 28.07.
cesta k moři

Pekelná cesta na jih Evropy: Výheň a dlouhé kolony trápí řidiče

Ve Slovinsku, Chorvatsku, Německu a Rakousku se dnes už dopoledne naplnily předpovědi upozorňující řidiče při cestách za rekreací na jih Evropy nebo při návratu na mimořádně hustý provoz o tomto víkendu. Zácpy se podle zpravodajských webů a autoklubů ve zmíněných zemích tvoří hlavně na hraničních přechodech a u mýtnic. Někde už se fronty protáhly až k desítce kilometrů a řidiči v nich čekají i několik hodin.

Semafor pro letadla
aktualizováno 19.07.
Porucha systému

Belgie uzavřela vzdušný prostor! Na hodiny zastavily všechny lety

Belgie asi na dvě hodiny uzavřela svůj vzdušný prostor. Kvůli poruše v systému řízení letového provozu nemohla v celé zemi startovat ani přistávat žádná letadla. Problém opravili krátce po půl šesté večer.