Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kolaps dopravy v Praze kvůli spadlé troleji - 1
aktualizováno 21.09.
MHD

V Praze zkolabovala doprava. Auto v centru strhlo trolej

Porucha trakčního vedení způsobila v centru Prahy kolaps dopravy. Dotčené linky 4, 10, 16, 22, 23 jezdily po oběžných trasách. Provoz by obnoven kolem půl třetí odpoledne.

Bouřka v Německu
aktualizováno 10.08.
Německo, Francie

Západní Evropu zasáhly bouře! Ochromily dopravu, hrozí tornáda

Západní Evropu zasáhly silné bouřky. V Německu ochromily bouře a déšť dopravu. Na půl hodiny musel být přerušen provoz na letišti ve Frankfurtu, stojí také vlaky, na dálnicích se tvoří kolony. Na jihu Francie kvůli hrozbě evakuovali kempy.

Dívky řídily metro
aktualizováno 07.08.
skandální zjištění šílená soutěž

Pražské metro za plného provozu řídily dvě dívky, šofér je nechal!

Pražský dopravní podnik řeší pořádný malér. Dvě účastnice závodu LowCost Race, který se dostal do povědomí lidí hlavně kvůli smrti Češky (24) v Rakousku, v rámci plnění jedné z výzev totiž řídily vlak v pražském metru - a to za plného provozu. Ovládat soupravu dívkám umožnil sám šofér, podle podniku jde o hrubé porušení pracovní kázně.

Prásk.tv píše:

Babička si hraje na radar
čtěte o tématu provoz na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Kolony u mýtné brány u Lučka
aktualizováno 28.07.
cesta k moři

Pekelná cesta na jih Evropy: Výheň a dlouhé kolony trápí řidiče

Ve Slovinsku, Chorvatsku, Německu a Rakousku se dnes už dopoledne naplnily předpovědi upozorňující řidiče při cestách za rekreací na jih Evropy nebo při návratu na mimořádně hustý provoz o tomto víkendu. Zácpy se podle zpravodajských webů a autoklubů ve zmíněných zemích tvoří hlavně na hraničních přechodech a u mýtnic. Někde už se fronty protáhly až k desítce kilometrů a řidiči v nich čekají i několik hodin.

Semafor pro letadla
aktualizováno 19.07.
Porucha systému

Belgie uzavřela vzdušný prostor! Na hodiny zastavily všechny lety

Belgie asi na dvě hodiny uzavřela svůj vzdušný prostor. Kvůli poruše v systému řízení letového provozu nemohla v celé zemi startovat ani přistávat žádná letadla. Problém opravili krátce po půl šesté večer.

Kolona - Ilustrační foto
10.07.
situace na silnicích

Peklo na cestě k moři: Připravte se na uzavírky i hraniční kontroly

Pokud vyrážíte na dovolenou, obrňte se trpělivostí, jelikož na vás čeká hned několik omezení. Například Rakousko zavádí kontroly na hranicích a to včetně vytíženého Brennerského průsmyku, přechod v tomto období využívají stovky tisíc turistů mířících na dovolenou nebo z ní. Volnějšího provozu o prázdninách se řidiči nedočkali ani v Česku, omezení je například na Dolním Dvořišti.

Kolaps v Praze - 5
aktualizováno 09.07.
galerie silná doprava

Kolaps dopravy v Praze! Řidiči si v centru města zažili peklo

Pondělní doprava v Praze kolabovala na některých důležitých místech. Kvůli několika omezením se tvořily dlouhé kolony. Situace byla kritická nejen během ranní špičky, auta stála v ulicích i odpoledne. Kvůli dlouhým kolonám nabírala výrazné zpoždění i městská hromadná doprava.

Seriál Expozitura - Ilustrační foto
23.04.
výjimečné provedení

Kvůli přepadení dodávky zastavili lupiči celou dálnici, stále prchají

Naprosto výjimečný případ, tak popisují zkušení kriminalisté případ, který teď vyšetřují policisté z Brna. Ti pátrají po lupičích, kteří kvůli přepadení dodávky s penězi údajně zastavili provoz na dálnici. To se podle všeho v minulosti nikdy nestalo. Pachatelé jsou na útěku už více než 40 hodin.

Libeňský most
aktualizováno 01.03.
zjednodušení dopravy

Na Libeňský most podepřený trámy se vrátí tramvaje i auta

Libeňský most v Praze bude v sobotu opět průjezdný pro auta a tramvaje. Magistrát tak rozhodl na základě znaleckého posudku. Podle něj mohou na most vyjíždět vozidla o hmotnosti do 11 tun, z bezpečnostních důvodů však zůstává povolení pro vozidla do 6 tun.

Tramvajová doprava v Praze zkolabovala
aktualizováno 23.02.
Jezděte metrem

V Praze kolabovala MHD! Kolona tramvají se táhla přes centrum

V centru Prahy v pátek odpoledne kolabovala tramvajová doprava. Příčinou byla prasklá kolej a dopravní nehody. Tramvaje stály v kolonách přes celé centrum i na objízdných trasách. Podle nejnovějších odhadů oprava závady potrvá až do jedné ráno.