Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dánský vynálezce Peter Madsen
aktualizováno 25.04.
Extrémně tvrdý trest

Vrah z ponorky dostal za zabití a rozřezání novinářky doživotí!

Dánský soud poslal na doživotí za mříže vynálezce Petera Madsena, který podle obžaloby loni v létě zavraždil na své soukromé ponorce reportérku Kim Wallovou, která o něm psala reportáž. Ženu měl navíc mučit.

Napadená novinářka
aktualizováno 27.03.
vražda kuciaka

Útok na novináře: Reportérku napadli při pátrání po italské mafii

Po asistentce dnes už bývalého slovenského premiéra Roberta Fica Márii Troškové se slehla zem. Podle místních médií měla mít vazby na lidi z italské mafie. Když se ji štáb televize Markíza pokusil vypátrat, zaútočili na něj.

Smrt novinářky Dauphne Galiziové
17.10.
Maltská reportérka

Novinářku zabil výbuch bomby v jejím autě! Odkrývala korupci

Známou maltskou investigativní novinářku zabila exploze bomby v jejím autě. Dlouhá léta rozkrývala korupci v zemi. Pečlivě rozebrala například takzvané Panama Papers, tedy uniklé dokumenty právnické firmy o přesunech peněz do daňových rájů.

Prásk.tv píše:

Partytime 1
čtěte o tématu reportérka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Nikol Slancová
aktualizováno 10.10.
reportérka zpravodajství

Krásná Nikol Slancová bude maminkou! Lásku našla na Nově

Reportérka zpravodajství TV Nova Nikol Slancová oznámila těhotenství na svém Instagramu tou nejkrásnější fotkou. S budoucím tatínkem, kameramanem Danielem Slancem se na prvního potomka už velmi těší.

Shifa Gardi - zabitá reportérka - 2
aktualizováno 25.02.
video smutný osud

Krásná reportérka informovala o válce v Mosulu, zabila ji bomba!

Krásnou reportérku Shifu Gardi (30), známou z kurdského kanálu Rudaw, zabila v Mosulu bomba. Stalo se tak poté, co dokončila reportáž o pohybu iráckých jednotek v západních oblastech držených Islámským státem. Její přátelé i kolegové truchlí.

Tančící reportérka Bára Divišová
07.02.
krása a ladnost

Krásná reportérka Novy a její UHRANČIVÝ TANEC! Musíte vidět

Reportérka TV NOVA Bára Divišová je žena mnoha talentů. Kromě toho, že připravuje reportáže do Televizních novin nebo Střepin, je i velice pohybově nadaná.

1833386
05.02.
Pod dohledem kamer

Nechutné! Sexuální útok na reportérku v přímém přenosu

Německo se ještě nevzpamatovalo z hromadných sexuálních útoků při oslavách Nového roku a už je tu další skandál. A tentokrát vše zachytily v přímém přenosu televizní kamery.

Reportérka ztratila horní díl plavek v přímém přenosu
aktualizováno 10.01.
video krasavice

MUŽI ŠÍLÍ! Svůdná reportérka ztratila bikini v přímém přenosu

To se zase jednou něco povedlo. Krásná televizní reportérka dováděla před kamerou v přímém přenosu v mopřských vlnách. No a jedna ji prostě sundala horní díl plavek.

Prostitutka Irena
aktualizováno 04.12.
Irena s Lucií

V kůži prostitutky: Žena si zkusila nejstarší řemeslo! VIDEO

Reportérka Kristína Kövešová strávila noc na jedné z nejnebezpečnějších ulic na Slovensku. Potkala a vyzpovídala tam Irenu a Lucii, které pravidelně postávají u cesty a čekají na své zákazníky.

Eiffelovka v barvách
aktualizováno 16.11.
země po útocích

Aktuálně z Francie: Lidé si zpívají a hrají, všude jsou ale policisté

Dnes od deváté hodiny večerní jste měli možnost ptát se reportérky TV Nova na situaci v Paříži. Jaká atmosféra tam podle Tomaškové nyní panuje? Pozitivnější, než si myslíte!