Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žák ubodal svoji učitelku
aktualizováno 12.02.
běs v bělorusku

Žák (15) zavraždil svoji učitelku a spolužáka. Když je bodal, smál se

Brutální útok se odehrál v pondělí na základní škole v běloruském městě Stoubcy. Patnáctiletý student ubodal svoji učitelku dějepisu. Když se další z žáků pokoušeli pachateli v útoku zabránit, útočník zranil i je. Ve vedlejší třídě pak napadením zezadu usmrtil dalšího studenta.

Týraná učitelka
aktualizováno 18.01.
Odešla jinam

Žáci šikanovali učitelku! Vytvořili jí profil, kde tvrdili, že je striptérka

Studenti střední školy v Třinci zřejmě šikanovali svou učitelku. Mimo jiné jí měli vytvořit falešný profil na sociální síti, na kterém ji ponižovali. Psychický nátlak učitelka nevydržela a rozhodla se školu opustit, jenže falešný profil ji poškozuje i v dalším zaměstnání.

Učitelka tahala s autismem po chodbě před spolužáky
13.01.
Šokující případ

Učitelka tyran: Žáka s autismem tahala po chodbě před spolužáky

Spojenými státy otřáslo šokující video, ve kterém učitelka vláčí žáka s autismem po chodbě školy. Z té už byla propuštěna a čelí trestnímu stíhání. K události došlo na základní škole v americkém Kentucky.

Prásk.tv píše:

Učitelka šikanuje dítě
čtěte o tématu učitelka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Falešná učitelka učila bez diplomu! Hrozí ji dva roky vězení
aktualizováno 06.12.
Obvinění z podvodu

Falešná učitelka učila bez diplomu! Hrozí jí dva roky vězení

Před soudem by mohla skončit žena, která se deset let prokazovala padělaným vysokoškolským diplomem a učila na základní škole na Znojemsku. Padělaným diplomem se přitom prokazovala už dříve.

Zápach
12.11.
Vtipná debata

Hluchý chlapec nevěděl, že jsou prdy slyšet. Ve škole zažil trapas

Hluchého chlapce rozzlobilo, že se na něj všichni ve třídě dívají. Když mu jeho učitelka vysvětlila, v čem je problém, zůstal v šoku nejen on, ale i jeho spolužáci. Upřímnou konverzaci zaskočeného školáka a jeho spolužáků později učitelka zveřejnila na sociální síti.

Učitelka ve školce se starala o děti opilá
26.10.
Skončila ve vazbě

Učitelka ve školce měla téměř 1,7 promile! Měla na starost 18 dětí

Slovenská policie zatkla učitelku v mateřské školce, která nadýchala skoro 1,7 promile. V době, kdy se posilnila alkoholem, měla na starost 18 dětí.

Erica Dinora Gomez - 2
11.10.
hrozí jí 20 let

Žák si to rozdával s učitelkou v autě! Odhalila je jeho máma

Měla ho učit matematiku, místo toho se ale Erica Dinora Gomezová (23) rozhodla svého studenta (15) zasvětit do tajů anatomie. Teď ji viní ze sexuálního zneužívání dětí, hrozí jí 20 let ve vězení a musí zaplatit pokutu v přepočtu asi 1,67 milionu korun.

Darina Nešporová
aktualizováno 24.09.
Prezident ČR

Učitelka zachránila děti, málem zemřela. Dostane vyznamenání

Prezident Miloš Zeman udělí v říjnu státní vyznamenání učitelce mateřské školy z Jívové na Olomoucku Darině Nešporové za záchranu života předškoláků při loňské dopravní nehodě na Olomoucku. Zeman to oznámil v pondělí při zahájení návštěvy Olomouckého kraje. Učitelka před řítícím se autem duchapřítomně odstrčila tři děti, čtvrté nakonec zalehla, čímž mu zachránila život. Sama byla vážně zraněná.

Učitelka Jessica-Jewel Corin Benton
29.08.
Sexuální zneužívání

Učitelka znásilňovala chlapce (11) celé měsíce! Za mříže jde na 60 let

Pomocná učitelka zneužívala 11letého chlapce celé čtyři měsíce. Ve vězení za to má pykat mnohem delší dobu. Soud v Texasu ji poslal za mříže na 60 let. Nebude mít navíc možnost získat milost.

Chlapec dostal školní trest
25.08.
Šílený trest

Učitelka bez důvodu potrestala chlapce. Chtěl jí projevit úctu

Desetiletého Tamariona ze Severní Karolíny rodiče učili, že má mít ke starším lidem úctu. Když však oslovil svou učitelku "madam", dostal za to školní trest. To samozřejmě způsobilo jak vlnu pobouření u rodičů chlapce, tak na sociálních sítích.