Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ekologická zátěž pod Hradcem Králové
aktualizováno 20.02.
nebezpečné látky

Pod Hradcem leží časovaná bomba. Řešení ale neexistuje

Pod centrem Hradce Králové je v půdě obrovská ekologická zátěž. Z bývalé dehtárny byly do podzemí vypouštěny nebezpečné a toxické chemické látky. Jejich koncentrace je tak vysoká, že až desettisíckrát převyšuje povolené hodnoty.

Tradiční čínská medicína
11.02.
Tradiční čínská medicína

Centrum čínské medicíny v Hradci končí! Co bude s dalšími?

Centrum tradiční čínské medicíny (TCM) ve Fakultní nemocnici Hradec Králové k 28. únoru končí. Funguje od září 2015. Mluvčí nemocnice Jakub Sochor dnes ČTK dále řekl, že legislativa neumožňuje další působení čínského specialisty TCM v hradeckém zdravotnickém zařízení.

Dvouhlavá želva
aktualizováno 06.02.
HŘÍČKA PŘÍRODY

Smutná zpráva z Hradce Králové: Unikátní dvouhlavá želva uhynula

Středoevropský unikát - dvouhlavá želva, která se narodila v roce 2017 chovateli v Hradci Králové, uhynula. Ačkoli přijímala potravu, nerostla a pomalu chřadla.

Prásk.tv píše:

Jiří ze soutěže MasterChef
čtěte o tématu Hradec Králové na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Muž nabízel na internetu chráněné brouky
aktualizováno 30.01.
Neměl povolení

Muž nabízel na internetu chráněné brouky. Hrozí mu až 3 roky vězení

Kriticky ohrožené brouky prodával na internetu dvaapadesátiletý muž z Hradce Králové. Policisté u něj při domovní prohlídce našli 50 tisíc preparovaných exemplářů. Na 400 kusů ale neměl potřebná povolení.

Nebezpečná láhev na výrobu šlehačky
29.01.
Policie varuje

Láhev na šlehačku ženu vážně zranila, v oběhu jsou jich tisíce!

Královéhradecká policie varuje vlastníky jednoho typu přístroje na výrobu šlehačky před nebezpečím, které tento "šlehačkovač" představuje. Své o tom ví dvaapadesátiletá žena, která při jeho používání utrpěla vážné zranění hlavy.

Jan Hamáček
27.01.
předsednictvo a výkonný výbor

Vedení ČSSD řešilo kandidáty pro evropské volby i kauzu Altner

Výrazné snížení rozpočtu, kandidátka pro volby do Evropského parlamentu a pozvánka pro Miloše Zemana na celorepublikový sjezd, to byla hlavní témata dnešního jednání předsednictva a výkonného výboru ČSSD v Hradci Králové.

Týraný pes
aktualizováno 25.01.
týrání zvířat

Mladíkem (20) cloumal vztek, proto měl ubít psa své přítelkyně!

Strašlivý případ týrání zvířat řeší karlovarští kriminalisté. Mladý muž (20) si podle policie vybil vztek na psovi své přítelkyně, brutálně ho měl kopat především do břicha. Chrčící zvíře našel doma až otec majitelky. Na veterinární klinice, kam zvíře otec okamžitě odvezl, už ale nebohému psovi nemohli pomoci.

Helena Vondráčková na koncertě
10.12.
zásah záchranky

Kolaps na koncertě Vondráčkové: Lékaře museli hledat v publiku

Koncert Heleny Vondráčkové v Hradci Králové přerušila dramatická událost. Jedna z fanynek v průběhu vystoupení zkolabovala a musel zasahovat lékař. "Koncert jsme ihned přerušili,“ uvedla k události Helena Vondráčková.

Výbuch plynu v Hradci Králové - 2
aktualizováno 28.11.
Hrozí mu vězení

Žena s malým dítětem zázrakem přežila výbuch. Mohl za to plynař

Policisté po více než roce pokročili ve vyšetřování výbuchu plynu Hradci Králové. V bytě se tenkrát nacházela žena s malým dítětem. Za výbuch mohl nejspíš nedbalý instalatér, kterému teď hrozí vězení!

Ilustrační foto
25.11.
nehoda u Hradce Králové

Řidič předjížděl na zákazu, po srážce s dalším autem tři zranění

Osobní auto značky Audi se srazilo v neděli večer u Hradce Králové s dodávkou. Dva z cestujících jsou těžce zranění, třetí je na tom o něco lépe.