Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bistro v Hradci Králové
aktualizováno 07.06.
70 nakažených

Lékaři už vědí, proč se lidé v bistru přiotrávili! Toxiny jsou i smrtelné

Ještě poslední dva pacienti zůstávají v nemocnici v Hradci Králové poté, co se začátkem týdne přiotrávili toxiny z masa z rychlého občerstvení. První laboratorní výsledky už ukázaly na bakterie, které otravu nejméně 70 lidí způsobily.

Zdeněk Ondráček
aktualizováno 06.06.
popleta

Komunista Ondráček je pro smích. Do zkaženého kebabu prý dali jed

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček se velmi rázně vložil do kauzy otravy z jídla, která postihla na 60 zákazníků jednoho hradeckého bistra. Tvrdí, že do jídla mohl někdo nasypat jed!

Bistro v Hradci Králové
aktualizováno 06.06.
Potíže v Hradci

Masem z bistra se přiotrávilo 70 lidí! Kolabovali, řeší to i policie

Téměř 60 lidí v nemocnici a další, možná desítky s potížemi doma. Ti všichni měli, nebo stále ještě mají, velké zažívací problémy poté, co ve stánku s gyrosem v Hradci Králové snědli kuřecí maso, které bylo zřejmě plné toxinů. Několik pacientů dokonce zkolabovalo.

Prásk.tv píše:

Jiří ze soutěže MasterChef
čtěte o tématu Hradec Králové na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Kebab - Ilustrační
aktualizováno 06.06.
nebezpečný kebab

V bistru se přiotrávily desítky lidí, někteří dokonce zvrací krev

Desítky lidí v Hradci Králové a okolí se přiotrávily zřejmě poté, co snědli kebab v jednom místním bistru. Nemocnice musela přijmout mimořádná opatření. Sanitky stále přivážejí nové pacienty.

Památkový inspektor: Bílá věž v Hradci Králové
31.05.
Památkový inspektor

Inspektor navštívil hradeckou dominantu. Bílá věž získala stříbro

Památkový inspektor se tentokrát vydal prověřit dominantu Hradce Králové, Bílou věž. Ta svůj název získala díky barvě hořického pískovce. Je vysoká 72 metrů, ale původně byla mnohem nižší.

Pouta
aktualizováno 18.05.
Neobvyklý zásah

Sex v Hradci Králové se zvrhnul! Ženu vysvobodili až policisté

Velmi kuriózní zásah za sebou mají policisté z Hradce Králové. Do svého bytu v centru města je přivolal pár, kterému se zvrhly sexuální hrátky. Muž totiž ženu spoutal a následně zjistil, že k poutům nemají klíček. Naštěstí policisté měli jednoduché řešení.

Neschopenka
17.05.
Neuvěřitelný případ

Muž změnil platnost neschopenky o jediný den, hrozí mu roky vězení

Až tři roky za mřížemi může strávit šestatřicetiletý muž z Hradce Králové, který přepsal platnost neschopenky o jeden jediný den. Jeho zásahu si všimla pozorná pracovnice sociálky a dostala ho do pořádných problémů.

Podezřelý nález uzavřel v noci ulici Jana Masaryka v Hradci Králové
aktualizováno 23.04.
policejní vyšetřování

U muže našli nelegální arzenál, pod vlivem drog se sám udal

Dvacet nelegálně držených zbraní, tisíce nábojů a také zakázané tlumiče nebo střílející tužky. To vše našli ve skladu v Hradci Králové policisté. Akci odstartoval noční telefonát zfetovaného majitele zbraní, který dokonce ani nemá zbrojní průkaz. Sám se udal, že stojí uprostřed sídliště a má u sebe revolvery a plastickou trhavinu.

NOVA CUP 2018 Hracec - 4
aktualizováno 19.04.

Úvodního závodu NOVA CUP se zúčastnilo bezmála 900 cyklistů!

V sobotu 14. dubna se na Mitas Hradec Králové sešlo rekordních 900 závodníků, aby za prosluněného jarního dne odstartovali sezónu v okolí královéhradecké metropole. Slavnostního startu v centru města se ujal hejtman královéhradeckého kraje, PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D

Jiří Zimola a Jan Hamáček
aktualizováno 07.04.
hradec králové

ČSSD zvolila místopředsedy, strana už má kompletní vedení

Řadovými místopředsedy ČSSD budou pardubický hejtman Martin Netolický, poslanec Jaroslav Foldyna a krajská radní z Vysočiny Jana Fialová. Ve vedení doplní předsedu strany Jana Hamáčka a jeho statutárního místopředsedu Jiřího Zimolu.