Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po útočníkovi

Zloděj kvůli mobilu bodl muže do břicha! Vypsali na něj odměnu

Neznámý muž málem připravil jiného člověka o život - jen kvůli mobilu a pár tisícům. Zaměstnanec vykládal zboží z dodávky, na palubní desce ale nechal svůj telefon. Ten mu chtěl zloděj ukrást a když se pracovník bránil, bodl ho nožem do břicha. Jen díky náhodě nezemřel, pachatel se dal na útěk.

Pokus o vraždu
Aktualizováno 19.5. 2017 14:12
pokus o vraždu

Partnerská hádka se zvrtla. Žena muže pobodala a utekla

Konfliktní soužití partnerské dvojice v Přerově skončilo pokusem o vraždu. Pětačtyřicetiletá žena neunesla neustálé hádky a na svého partnera zaútočila nožem.

Útok v Plzni

Pokus o vraždu! Žena se pohádala s přítelem a bodla ho nožem

Další pokus o vraždu řeší plzeňští kriminalisté. V pondělí vyráželi do bytu v Zámečnické ulici. Přivolala je sedmadvacetiletá žena, která uvedla, že neznámý útočník pobodal jejího přítele. Policisté ale zjistili, že útočníkem je oznamovatelka, která se s partnerem nepohodla.

Prásk.tv píše:

Studentka zavraždila babičku - 1
čtěte o tématu nůž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

Petr Sonnleitner
Aktualizováno 3.5. 2017 13:10
Útok nožem

Agresivní "Sonny" stále uniká, policie ho hledá na severu Čech

Severočeští kriminalisté dál pátrají po nebezpečném násilníkovi, který je ozbrojený. O víkendu napadl nožem v baru na Rakovnicku jiného muže. Pobodaný skončil v nemocnici s vážným poraněním. Čtyřiatřicetiletý útočník se podle policie zřejmě pohybuje na Mostecku, kde má i bydliště.

Hádka mezi cizinci

Pobodání na ubytovně! Agresivní opilec vážně zranil jiného muže

Roztržka mezi cizinci žijícími na ubytovně v Oseku u Rokycan skončila v pondělí večer pobodáním. Dva cizinci se hádali s pětadvacetiletým Moldavanem, devětačtyřicetiletý Rumun pak vzal nůž a oběť bodl do břicha. Pobodaný muž skončil v nemocnici, útočník v policejní cele.

Útok v USA

Na univerzitu v Texasu vtrhl muž s nožem! Pobodal 4 lidi, 1 zemřel

Na univerzitu v texaském Austinu vtrhl šílenec s nožem! Pobodal nejméně čtyři lidi, jeden z nich zemřel. Podle amerických médií už policie útočníka zatkla. Kampus je stále uzavřen.

Ubodaný policista
Aktualizováno 25.4. 2017 21:16
tragický zásah

Mladík (18) ubodal policistu. Hrozí mu až výjimečný trest

Jihočeští kriminalisté ukončili vyšetřování vraždy policisty. Ten zemřel loni v prosinci poté, co ho v domě ve Velicích na Českobudějovicku napadl osmnáctiletý mladík. Zraněný byl i druhý policista. Státní zástupce už má materiál k vypracování obžaloby.

Člen francouzské policie hlídá poblíž policejní stanice
Aktualizováno 22.4. 2017 18:20
Stovky lidí utekly

Panika v Paříži: Na nádraží vpadl šílenec s nožem, hrozil cestujícím!

Na pařížském nádraží propukla obrovská panika. Do haly vpadl muž, který cestujícím hrozil nožem. O chvíli později ho zadrželi hlídkující policisté. Nikomu se nic nestalo, stovky lidí však v panice utekly.

Ubodání
Aktualizováno 21.4. 2017 21:38
Vražda u Kroměříže

Antonín (39) měl ubodat partnerku. Policisté ho našli v hospodě!

V obci Bezměrov u Kroměříže se stala velká tragédie. Devětatřicetiletý muž je podezřelý, že ve čtvrtek odpoledne ubodal svou o devět let mladší partnerku. Ženu údajně zabil v místním penzionu, kde pracovala. Pak utekl do blízkého Kojetína.

Vražda ze žárlivosti na Sokolovsku
Aktualizováno 3.4. 2017 13:39
promyšlená vražda

Přebral mu ženu, tak ho vylákal na procházku do lesa a ubodal

Úkladnou vraždu vyšetřují policisté na Sokolovsku. V lese blízko Rotavy ubodal podle policie jednašedesátiletý muž o rok mladšího soka. Za vším byla zřejmě žárlivost. Vrah se mstil za to, že ho opustila manželka.