Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Útok nožem
aktualizováno 04.01.
přepadení

Držel jí nůž u krku. O desítky tisíc okradl muž pošťačku v Třinci

Během pár minut se poštovní doručovatelce z Třince změnil život. Když doručovala poštu, přepadl ji maskovaný muž a obral ji o desítky tisíc korun na důchody. Nůž ji držel u krku. Police po lupiči stále pátrá. Žena se zhroutila a má strach. Odvahu ale posbírala k tomu, aby varovala ostatní kolegy.

Muž zaútočil na policistu nožem
03.01.
násilný útok

Muž měl zbít svoji ženu, pak na policisty vyběhl s nožem!

Čtyřicetiletý násilník měl v obci na Jihlavsku surově napadnout svoji ženu. Když policie vnikla do domu, muž údajně na jednoho z policistů zaútočil nožem.

Agresor se nechtěl vzdát, tak si pro něj došla zásahová jednotka
aktualizováno 27.12.
Pokusy o vraždu v Praze

Muž bodl matku, obvinili ho z vraždy. Další útočil 20cm nožem

Dvakrát během vánočních svátků museli pražští policisté zasahovat u vážných pobodání. Ve čtvrtek obvinili muže, který nožem napadl vlastní matku. Obviněn byl také muž, který hádku s jiným řešil tak, že mu do břicha bodl nůž s 20cm čepelí. Obě oběti naštěstí přežily.

Prásk.tv píše:

Natasha Connor - 1
čtěte o tématu nůž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Policisté hlídají na vánočních trzích v Norimberku
aktualizováno 14.12.
Útoky nožem

Jeden večer, tři pobodané ženy. Norimberkem obchází strach!

Němečtí policisté v bavorském Norimberku od čtvrtečního večera horečně pátrají po neznámém útočníkovi, který v jedné z místních čtvrtí postupně pobodal tři ženy. Všechny oběti skončily na operačním stole.

Pobodání
08.12.
tři na jednoho

Policista měl pobodat muže ve rvačce čtyř lidí. GIBS hledá svědky

Generální inspekce bezpečnostních sborů hledá svědky rvačky čtyř lidí, při níž měl policista pobodat jednoho z aktérů incidentu. Stalo se to v Mladé Boleslavi poblíž fotbalového stadionu. Inspekce zveřejnila video, na kterém jsou podle ní lidé, se kterými by potřebovala policie nutně mluvit.

Fronta
aktualizováno 02.12.
stěžoval si

Kvůli pšouku ve frontě skončila žena málem za mřížemi!

I když se náhodou stane, že si žena uprdne, není radno ji na její poklesek upozorňovat. Toho si ovšem nebyl vědomý muž na Floridě ve Spojených státech, před kterým si ve frontě v obchodě upšoukla jedna ze zákaznic. Málem skončil s nožem v žaludku!

Pobodání - ilustrační foto
02.12.
Ozbrojený útočník

Měl pořezat prodavačku v obličeji! Podezřelého zadrželi policisté

Pražské policii se v neděli podařilo zadržet muže, který měl v pátek vytáhnout nůž na prodavačku v cukrárně v Praze Vršovicích. Žena skončila v nemocnici s pořezaným obličejem.

Muž zaútočil nožem na prodavačku
aktualizováno 30.11.
Odporný čin

Drama v pražské cukrárně! Muž pořezal prodavačce obličej nožem

V pátek ráno pražská policie vyjížděla k případu pořezané prodavačky v cukrárně ve Vršovicích. Zraněná žena skončila v nemocnici a v okolí probíhá pátrací akce po pachateli.

Zásah záchranářů na ubytovně v Radotíně
20.11.
Drama v Radotíně

Lékaři zachraňovali opilce, začal po nich máchat nožem! VIDEO

Drama se odehrálo na ubytovně v pražském Radotíně. Záchranáři ošetřovali muže, který se otrávil alkoholem, když se probral a začal jim hrozit nožem. Museli proto přivolat policisty, před kterými utekl na střechu přístřešku. Nakonec omdlel a svalil se na policisty.

Muž zabil ženu i její dceru
06.11.
Obě je ubodal

Dívka (11) statečně bránila matku před útokem. Otčím je zabil obě

Jedenáctiletou holčičku zavraždil její nevlastní otec, když se statečně pokusila zachránit svou maminku. Otčím je obě ubodal k smrti.