Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ubodal manželku přímo v policejním autě
aktualizováno 03.02.
nečekaný útok

Svou ženu ubodal přímo v autě policistů, před soud jdou i oni

Když paní Ľubica nastupovala do policejního auta, myslela si, že už se jí nemůže nic stát, ani tam ji ale policisté nedokázali uchránit před jejím agresivním manželem. Ten se na ni vrhl a přímo v autě ji ubodal. Dva policisté teď budou muset vysvětlovat, proč útoku nezabránili, oběma hrozí až dva roky ve vězení.

Pobodání - 2
aktualizováno 02.02.
Nezvyklý případ

Staříka (86) v Aši popadl amok, pobodal manželku, dceru i zetě!

Bezmála šestaosmdesátiletý senior v Aši podle policie pobodal nožem své tři příbuzné - manželku, dceru a zetě. Policie útočníka zadržela. Na místě zasahoval i vrtulník záchranné služby, který do nemocnice transportoval muže jeho dcery s těžkým zraněním.

Pobodání
23.01.
útok v rodině

Opilý otec řešil rodinné neshody s nožem! Pobodal svého syna

Opilý otec pobodal na Kroměřížsku syna, který byl také pod vlivem alkoholu. V rodině jsou podle policie dlouhodobé neshody.

Prásk.tv píše:

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka - 1
čtěte o tématu nůž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Přepadení benzínky
aktualizováno 18.01.
přepadení pumpy

VIDEO: "Dej sem prachy!" hrozil zloděj s nožem! Pomozte ho chytit

Policie ve čtvrtek zveřejnila video z loupežného přepadení čerpací stanice v Rozhovici na Pardubicku. Pátrá po ozbrojeném muži v kapuci, který nejprve vyhrožoval obsluze nožem a pak si odnesl peníze.

Hospodský na Písecku ubodal hosta
aktualizováno 08.01.
Fatální hádka

Krvavý spor v hospodě: Hostinský ubodal na jihu Čech hosta!

V noci ze soboty na neděli jihočeští policisté vyjížděli do hospody v chatové oblasti na Písecku. Podle dosavadních informací to vypadá, že se tu hospodský pohádal s jedním z hostů a zaútočil na něj nožem.

Zásah v Nizozemsku
15.12.
Nejde o terorismus

Při útocích v Maastrichtu zemřeli dva lidé! Další tři jsou pobodaní

Dva lidé přišli ve čtvrtek o život při útocích v nizozemském Maastrichtu. Nejdříve někdo ubodal staršího muže, o několik set metrů dál ženu. Podle policie pravděpodobně nešlo o terorismus.

Vražda bezdomovce u soudu
aktualizováno 28.11.
rozsudek

Mladík měl ubodat bezdomovce, tělo schoval v hromadě odpadků

Městský soud v Praze vynesl rozsudek za květnovou vraždu bezdomovce v pražských Stodůlkách. 23letý muž půjde na 14 let do vězení. Rozsudek je ale zatím nepravomocný.

Katie Rough - 1
aktualizováno 24.11.
přísný trest

Doživotí za brutální smrt Katie (†7)! Nezletilá dívka jí podřízla krk

Ačkoliv je jí teprve šestnáct let, dostala doživotí. Nezletilá dívka z nepochopitelného důvodu vloni podřízla hrdlo sedmileté Katie Roughové na hřišti v klidné části Yorku. Brutalita, se kterou hrozivý čin vykonala, otřásla i policií.

Pacient vzal v nemocnici nůž a pobodal dva sousedy na lůžku!
aktualizováno 12.11.
útok na lůžku

Pacient vzal v nemocnici nůž a pobodal dva sousedy na lůžku!

Pacient nemocnice v Teplicích zaútočil nožem na dva muže, kteří s ním leželi na pokoji neurologického oddělení. Mužům způsobil bodnořezná poranění - na rukou, krku a ve tváři. Policisté útočníka, který je zřejmě psychicky nemocný, podezírají z trestného činu těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu.

Žena útočí nožem na muže - Ilustrační foto
aktualizováno 11.11.
dva mrtví

Strašlivá série na Moravě: Rodinné spory už potřetí řešili lidé nožem

Kriminalisté na východě Moravy řeší za poslední týdny už tři případy brutálních útoků mezi rodinnými příslušníky. Výsledkem jsou dva mrtví lidé a jeden zraněný. Poslední napadení se odehrálo v Pitíně na Uherskobrodsku.