Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

GIBS - Ilustrační foto
aktualizováno 17.09.
Vyšetřování GIBS

Policisté měli z muže vymlátit přiznání, hrozí jim až osm let!

Inspektoři Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) stíhají dva policisty z Českých Budějovic kvůli tomu, že měli mučit dvaatřicetiletého Roma, který se pak přiznal k činům, které nespáchal.

Radim Dragoun a Andrej Babiš
29.08.
Do čela inspekce

GIBS povede žalobce Dragoun, schválila na jednání vláda

Vláda na svém dnešním jednání podpořila jmenování státního zástupce Radima Dragouna do čela Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Dragoun řekl novinářům, že premiér Andrej Babiš (ANO) by ho měl pravděpodobně jmenovat s účinností od 1. září.

Radim Dragoun
22.08.
Změna v čele inspekce

GIBS bude mít nového šéfa od 1. září. Do funkce nastoupí Dragoun

Od 1. září bude mít Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) nového ředitele. Poslance o tom na jednání bezpečnostního výboru informoval Radim Dragoun, který v červenci vyhrál výběrové řízení, aby nahradil Michala Murína.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Krásnou Míšu srazila autem policie v Praze!
aktualizováno 02.08.
Jel bez majáčků

Policista srazil Míšu, skončila v kómatu! GIBS navrhla obžalobu

Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) navrhla obžalovat policistů, který loni na podzim v centru Prahy srazil 21letou Míšu. Dívka upadla do kómatu, podle matky má nevratně poškozený mozek. Muži zákona hrozí až čtyři roky vězení.

Radim Dragoun a Andrej Babiš
aktualizováno 31.07.
Výběrové řízení

Na místo šéfa GIBS chtělo 12 lidí. Babiš představil svého favorita

Premiér Andrej Babiš navrhne na pozici ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) šéfa Okresního státního zastupitelství v Lounech Radima Dragouna. Vzešel z výběrového řízení, do kterého se přihlásilo 12 lidí. Informovala o tom ČTK.

Kevin Dahlgren
aktualizováno 19.06.
výsledky vyšetřování

Vrah si vzal ve vězení život, podle GIBS mohl někdo porušit předpisy

Ve věznici Valdice začátkem tohoto roku zemřel čtyřnásobný vrah Kevin Dahlgren, který podle všeho spáchal sebevraždu. Okolnostmi úmrtí se zabývala také Generální inspekce bezpečnostních sborů, která zjistila, že v dané věci mohlo dojít k porušení interních předpisů, nikdo ze sloužících příslušníků vězeňské služby se ale nedopustil trestného činu.

Policie na místě činu - ilustrační foto
14.06.
Sebevražda

U Kutné Hory se zabil policista, jeho smrt vyšetřuje GIBS!

Kolem čtvrtečního poledne se u křižovatky Skalka u Kutné Hory objevilo velké množství policejních aut. Později odpoledne policisté přestali případ komentovat s tím, že už ho má na starosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Michal Murín a Andrej Babiš
aktualizováno 08.06.
Uprázdněné místo

Do čela GIBS se zájemci nehrnou, Babiš vypíše druhé kolo výběru!

Premiér Andrej Babiš (ANO) vyhlásí druhé kolo výběrového řízení na pozici ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů, které je od začátku května volné po odchodu Michala Murína.

Krásnou Míšu srazila autem policie v Praze!
aktualizováno 04.06.
Hrozí mu vězení

Policista, který srazil a zranil Míšu (21), si vyslechl obvinění!

Vyšetřovatel Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinil z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti policistu, který loni na podzim u Masarykova nádraží v Praze srazil a vážně zranil jednadvacetiletou Míšu. Hrozí mu několikaleté vězení.

Zadržený podezřelý z vraždy
aktualizováno 01.06.
zásah GIBS

Razie na Karlovarsku: 10 let starou vraždu měl spáchat policista!

Od brzkého rána zasahuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) v Karlovarském kraji. Posvíceno má na skupinu osob, která je podezřelá z deset let staré vraždy na Chebsku.