Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Unesená Míša
Aktualizováno 24.5. 2017 21:48
únos a znásilnění

Míšu hodiny znásilňovali a chtěli z ní otrokyni! Muži si vyslechli trest

Celkem třicet let vězení dostali dnes u Krajského soudu v Brně tři muži z Vysočiny, kteří podle obžaloby loni v létě unesli a znásilňovali dívku. Ta byla v té době těhotná se svým přítelem.

Karel Taube
Aktualizováno 22.5. 2017 20:49
mučení a smrt

Drsná smrt podnikatele u soudu: Měli ho svléknout a štípat kleštěmi

Krajský soud v Hradci Králové dnes začal rozplétat případ mučeného podnikatele Karla Taubeho, jehož tělo se našlo zakopané v lese poblíž Vysokého Mýta. Na lavici obžalovaných usedla trojice údajných únosců. Hlavním organizátorem měl být nespíš jeho blízký známý.

únos v karavanu

Míša měla být sexuální otrokyní. Unesli ji a znásilnili, stále se bojí

U brněnského krajského soudu pokračuje líčení se třemi muži, kteří loni v létě unesli ze zastávky na Vysočině osmnáctiletou dívku a chtěli si z ní udělat sexuální otrokyni. Odvezli ji do kempu u Hodonína, kde ji znásilňovali. Dívka jim ale nakonec utekla. Dodnes má ale z únosu a znásilnění trauma. Muži tvrdí, že činu litují.

Prásk.tv píše:

Muž se pokusil unést dítě
čtěte o tématu únos na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

ZNIČILI JÍ ŽIVOT

ZPOVĚĎ: Míšu hodiny znásilňovali v karavanu, teď o tom promluvila!

Na to, co si minulý rok v srpnu tehdy osmnáctiletá Míša z Jihlavska prožila, nikdy nezapomene. Trojice mužů ji přepadla na autobusové zastávce a v karavanu ji odvezla do kempu na jižní Moravě. Tam ji potom celou noc znásilňovali. Dívka po měsících mlčení konečně promluvila.

Unesená Míša
Aktualizováno 24.4. 2017 21:32
únos a násilí

Unesli a znásilnili dívku (18) v karavanu. Trojici hrozí až 12 let

Otřesný případ, kdy vloni v srpnu měli tři muži unést dívku z Jihlavska a následně ji celou noc znásilňovat, míří k soudu. Státní zástupce už dokončil obžalobu a během dvou měsíců by mohlo začít líčení. Všem třem násilníkům hrozí až 12 let vězení.

Madeleine
Aktualizováno 24.4. 2017 16:06
Viděli ji dvakrát

Případ Maddie: Unesli ji a prodali jako otroka, tvrdí svědci i detektiv

Před deseti lety zmizela tříletá dcera britským rodičům na dovolené v Portugalsku. Dnes to vypadá, že byla unesena obchodníky s lidmi a prodána do Afriky. Svědčí o tom očití svědkové a tvrzení bývalého detektiva Scotland Yardu.

tajemné příběhy

Temná svědectví, ze kterých mrazí! Lidé popsali SETKÁNÍ S UFONY

Ačkoli se najde mnoho odpůrců, kteří vždy budou tvrdit, že jiný svět mimo ten náš neexistuje, stále častěji se objevují tajemné příběhy a "důkazy" o mimozemském životě. Dokonce existují lidé, kteří tvrdí, že se s ufony setkali tváří v tvář, z jejich příběhů naskakuje husí kůže.

Únosce z garáže žádal doživotní trest - 3
Aktualizováno 6.4. 2017 20:57
Věznil děti

Únosce z garáže jde na 16 let do vězení! Sám žádal doživotí

Zdeněk Hryščenko, který unesl dvě děti a držel je 10 dní v garáži, jde na 16 let do vězení. Soud ho uznal vinným a dokonce uložil o třetinu vyšší trest, než byla navrhovaná sazba. Sám Hryščenko žádal doživotí.

Únosce z garáže Zdenšk Hryščenko
Aktualizováno 4.4. 2017 22:17
unesl děti

Únosce z garáže je pedofil. A je nebezpečný, řekli soudu znalci

Zdeněk Hryščenko obžalovaný z loňského únosu dětí z Litoměřicka má pravděpodobně závažnou sexuální deviaci, konkrétně heterosexuální pedofilii. U soudu to dnes řekl psychiatr Michal Hessler, který společně se sexuologem zpracovával znalecký posudek. Únosce je podle expertů nebezpečný.

Únosce z garáže žádal doživotní trest - 3
Aktualizováno 3.4. 2017 20:25
sledovaný proces

Únosce z garáže se před soudem pokusil otrávit prášky. Marně

Napjatě očekávaný proces s únoscem z garáže, jak je označován muž, který loni unesl dvě děti a držel v je ve speciálně vybavené garáži v Ústí, dnes začal s hodinovým zpožděním. Muž se totiž pokusil otrávit léky. Vypumpovali mu žaludek a soud začal s hodinovým zpožděním.