Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pohřešovaný čtyřletý Martin Hanuš
15.01.
Pomozte s pátráním

Martin (4) zmizel v září. Matka ho unesla za hranice, míní policie!

Policisté od minulého týdne pátrají po teprve čtyřletém Martinu Hanušovi z Děčínska. Chlapec zmizel už na konci září a vše zatím nasvědčuje tomu, že hošíka unesla jeho matka.

Nordahl Lelandais
23.12.
Únosy a vraždy

Sériový vrah v Alpách? Lidé mizí tam, kde se objeví tento muž!

Francouzská policie zatkla podezřelého muže v souvislosti se zmizením devítiletého děvčátka. Nordahl Lelandais má ale zřejmě na svědomí mnohem více obětí. Vždy ho totiž viděli na místě, kde se někdo za záhadných okolností ztratil.

Boeing MH370
13.12.
Únos na dálku

Záhadný let MH370: Expert přišel s novou teorií, proč letadlo zmizelo!

Let MH370 se stále nepodařilo najít, objevila se ale další teorie o jeho zmizení. Malajsijské letadlo se mělo stát první obětí tzv. vzdáleného únosu. Po útocích 11. září totiž mají letouny nainstalovány zařízení, která umožňují ovládat je i na dálku.

Prásk.tv píše:

Sydney Loofe - 1
čtěte o tématu únos na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Řidič srazil holčičku, pak ji zabil
aktualizováno 11.12.
Otřesný případ

Řidič srazil holčičku, místo pomoci ji zabil a prodal na orgány!

Šokující případ vyšetřují policisté v Číně. Řidič dodávky omylem přejel devítileté děvčátko. Místo toho, aby jí pomohl, ale udělal něco neuvěřitelného. Dívku unesl, zabil a její orgány prodal na černém trhu!

Garáž, kde únosce držel Janu a Dana
30.11.
Veřejná dražba

Garáž, kde pedofil věznil dvě děti, se prodala! Kupec nabídl 59 tisíc

Speciálně upravená garáž únosce dvou nezletilých dětí z Litoměřic má nového majitele. Do výběrového řízení se přihlásil jediný zájemce. A za garáž, ve které loni v létě Zdeněk Hryščenko 10 dní věznil 16letého chlapce a o dva roky mladší dívku, nabídl 59 tisíc korun.

Únosci
aktualizováno 27.11.
Ústí nad Labem

Důchodci měli unést ženu! Pouta koupili v sexshopu, chtěli výkupné

Čtyřčlenná skupina důchodců z Ústí nad Labem unesla podle obžaloby 40letou ženu a žádala výkupné po jejím partnerovi. Stalo se to loni v lednu a teď za to gang mužů stanul před soudem. Nejstaršímu je 72 let a hrozí jim až 12leté tresty.

Žena hledaná pro pokus o dva únosy
aktualizováno 27.11.
Útoky v Praze

Nezletilá dívka se pokusila unést malé děti! Udeřila hned dvakrát

Pražští policisté prošetřují hned dva případy pokusu o únos malých dětí, ke kterým mělo dojít v uplynulých dnech v nákupním centru. Pachatelka se pokusila využít chvíle, kdy rodiče nemohli dětem věnovat stoprocentní pozornost, a cizích dětí se chopila.

Wilbert Jones
aktualizováno 16.11.
roky ve vězení

Muž strávil 45 let ve vězení! Byl nevinný. Soudce ho hned propustil

Wilberta Jonese z amerického státu Louisiana, který strávil více než 45 let ve vězení, ve středu pustili na svobodu. Soudce totiž zvrátil jeho rozsudek v případě únosu a znásilnění zdravotní sestry.

Vyděšené dítě
14.11.
Strach o život

Útok v pražském metru! Žena chtěla matce vyrvat dítě z náručí

Útočnice (38) se matce pokusila vytrhnout dítě ve stanici Ládví. Pomoc jí i dítěti poskytli pracovníci metra, kteří je ukryli v místnosti dozorčího stanice. Strážníci ženu předali policistům.

Elizabeth Smartová a její únosce Brian David Mitchell
aktualizováno 08.11.
tři rady

Tohle řekněte dětem, radí rodičům dívka, kterou měsíce znásilňovali

Elizabeth Smartovou potkal skutečně hrozný osud, ve čtrnácti letech ji unesli z její vlastní ložnice a následně ji dlouhé měsíce znásilňovali. Nakonec se ji podařilo najít a zachránit. Aby se podobný osud nedotkl dalších, vyzývá všechny rodiče, aby svým dětem řekli tři velmi důležité věci.