Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policisté v Jižní Karolíně osvobodili ženu z kontejneru
Aktualizováno 11.6. 2017 21:12
Děsivý případ

Šokující VIDEO: V kontejneru našli uvázanou ženu! Únosce zabil 7 lidí

Americká policie zveřejnila šokující záběry. Ukazují, jak policisté našli pohřešovanou ženu, kterou sexuálně zneužíval její únosce. Kala Brownová byla v kovovém kontejneru, uvázaná na řetězu. Únosce zabil jejího přítele i šest dalších lidí a Kalu využíval jako sexuální otrokyni.

Garáž, kde únosce držel Janu a Dana
Aktualizováno 11.6. 2017 21:02
propadla státu

Garáž únosce dvou dětí má jít do dražby! Stát chce 'udat' i další věci

Garáž v Ústí nad Labem, ve které únosce věznil loni v létě dvě děti, půjde zřejmě do dražby. Podle rozsudku ústeckého krajského soudu totiž nemovitost propadá státu. Ten ji musí podle zákona nabídnout nejprve státním složkám. Dá se ale předpokládát, že ji nebudou k ničemu potřebovat, a tak si ji bude moct koupit úplně každý.

Pavel Hrůza
Aktualizováno 3.6. 2017 21:50
Pátrání pokračuje

Zmizel z Libye před dvěma lety. Rodina věří, že Pavel stále žije

Před více než dvěma lety neznámí ozbrojenci v Libyi unesli Pavla Hrůzu, který pracoval pro nadnárodní ropnou společnost a pod sebou měl stočlenný tým lidí, kteří pro tuto firmu na místě zajišťoval jídlo, pití a praní prádla. Rodina i známí stále věří, že je naživu, přestože o něm nemají žádné informace.

Prásk.tv píše:

Muž se pokusil unést dítě
čtěte o tématu únos na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Soud s únosci
Aktualizováno 31.5. 2017 21:23
hrozilo jim 20 let

Známého unesli a věznili v opuštěném bunkru, soud teď rozhodl

Až k Vrchnímu soudu se dostala kauza Jiřího Procházky a Víta Pospíšila. Podle obžaloby unesli svého známého a věznili ho v jednom z bývalých vojenských bunkrů na jihu Moravy. Křik muže slyšeli naštěstí v blízkých Vedrovicích a pomohli mu. Soud skončil tak, že se vinou jednoho z pachatelů bude zabývat krajský soud znovu, druhý muž odešel s mírnějším trestem.

Unesená Míša
Aktualizováno 24.5. 2017 21:48
únos a znásilnění

Míšu hodiny znásilňovali a chtěli z ní otrokyni! Muži si vyslechli trest

Celkem třicet let vězení dostali dnes u Krajského soudu v Brně tři muži z Vysočiny, kteří podle obžaloby loni v létě unesli a znásilňovali dívku. Ta byla v té době těhotná se svým přítelem.

Karel Taube
Aktualizováno 22.5. 2017 20:49
mučení a smrt

Drsná smrt podnikatele u soudu: Měli ho svléknout a štípat kleštěmi

Krajský soud v Hradci Králové dnes začal rozplétat případ mučeného podnikatele Karla Taubeho, jehož tělo se našlo zakopané v lese poblíž Vysokého Mýta. Na lavici obžalovaných usedla trojice údajných únosců. Hlavním organizátorem měl být nespíš jeho blízký známý.

únos v karavanu

Míša měla být sexuální otrokyní. Unesli ji a znásilnili, stále se bojí

U brněnského krajského soudu pokračuje líčení se třemi muži, kteří loni v létě unesli ze zastávky na Vysočině osmnáctiletou dívku a chtěli si z ní udělat sexuální otrokyni. Odvezli ji do kempu u Hodonína, kde ji znásilňovali. Dívka jim ale nakonec utekla. Dodnes má ale z únosu a znásilnění trauma. Muži tvrdí, že činu litují.

ZNIČILI JÍ ŽIVOT

ZPOVĚĎ: Míšu hodiny znásilňovali v karavanu, teď o tom promluvila!

Na to, co si minulý rok v srpnu tehdy osmnáctiletá Míša z Jihlavska prožila, nikdy nezapomene. Trojice mužů ji přepadla na autobusové zastávce a v karavanu ji odvezla do kempu na jižní Moravě. Tam ji potom celou noc znásilňovali. Dívka po měsících mlčení konečně promluvila.

Unesená Míša
Aktualizováno 24.4. 2017 21:32
únos a násilí

Unesli a znásilnili dívku (18) v karavanu. Trojici hrozí až 12 let

Otřesný případ, kdy vloni v srpnu měli tři muži unést dívku z Jihlavska a následně ji celou noc znásilňovat, míří k soudu. Státní zástupce už dokončil obžalobu a během dvou měsíců by mohlo začít líčení. Všem třem násilníkům hrozí až 12 let vězení.

Madeleine
Aktualizováno 24.4. 2017 16:06
Viděli ji dvakrát

Případ Maddie: Unesli ji a prodali jako otroka, tvrdí svědci i detektiv

Před deseti lety zmizela tříletá dcera britským rodičům na dovolené v Portugalsku. Dnes to vypadá, že byla unesena obchodníky s lidmi a prodána do Afriky. Svědčí o tom očití svědkové a tvrzení bývalého detektiva Scotland Yardu.