Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie našla třináctiletou Jayme Clossovou
11.01.
Utekla únosci

Rodiče zavraždili, dívku unesli. Teď ji po 3 měsících našli živou

Čtvrt roku pohřešovali třináctiletou Jayme Clossovou z amerického Wisconsinu. Těla jejích rodičů našli blízko u jejich domu 15. října. Po Jayme se slehla zem. Lesy pročesávalo 1 500 dobrovolníků. Dívku teď objevili místní zhruba hodinu cesty od domu, kde její rodina žila. Policisté zadrželi muže, který zřejmě celou dobu dívku držel.

Ordinace: Vyděšená Zdena Suchá
08.01.
premiérové díly

Ordinace je zpět! Dana Morávková popsala hororovou scénu

Už dnes večer se na obrazovky po Vánocích vrací oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Jaro se v Kamenici ponese ve znamení dramat. Jedno z největších si prožije rodina Suchých. Ve Snídani s Novou se o tom rozpovídala představitelka Zdeny Dana Morávková.

Dívka na letišti
14.12.
Zkažené Vánoce

Mladou dívku nepustili do letadla. Kvůli tomuto neznámému pravidlu

Zkažené Vánoce má sedmnáctiletá Maisy z Velké Británie. Když chtěla odletět do jižní Afriky se svými příbuznými, na letišti jí nepovolili vstup na palubu. Neměla u sebe totiž jeden důležitý dokument.

Prásk.tv píše:

Temar zachránil malou Jocelyn - 1
čtěte o tématu únos na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Skotský soud začal rozplétat vraždu šestileté Aleshy MacPhailové - dům, kde bydlela
11.12.
Otřesný případ

Chlapec (16) ve Skotsku unesl, znásilnil a zabil školačku (6)!

Soud ve skotském Glasgow začal rozplétat šílený případ, který otřásl Velkou Británií. Jeho hlavním aktérem je teprve šestnáctiletý hoch, který podle vyšetřovatelů letos v červenci unesl, znásilnil a zavraždil teprve šestiletou Aleshu MacPhailovou.

Andrej Babiš se synem
26.11.
Podání vysvětlení

Babiš strávil dvě hodiny na policii! Kvůli "únosu" syna na Krym

Premiér Andrej Babiš byl v pondělí vypovídat na policii. Detektivové si ho předvolali kvůli slovům jeho syna. Andrej Babiš mladší totiž nedávno řekl, že byl proti své vůli zavlečen na Rusy okupovaný Krym.

Vojtěch Filip a Andrej Babiš
aktualizováno 20.11.
nedůvěra vládě

Babiš mluvil před vedením KSČM, to doporučilo podpořit vládu

Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes odpoledne strávil zhruba hodinu a čtvrt na jednání vedení KSČM, které se zabývá postojem komunistů k pátečnímu hlasování o nedůvěře vládě. Při příjezdu do sídla KSČM s novináři nemluvil, při odjezdu se jim vyhnul. Komunisté dnešní jednání svolali minulý týden poté, co se objevily informace o údajném únosu Babišova syna Andreje na Krym.

Demonstrace proti Babišovi na Václavském náměstí
aktualizováno 15.11.
On-line Kauza Čapí hnízdo

Hanba! Demisi! Tisíce lidí v Praze demonstrovaly proti Babišovi

Tisíce lidí ve čtvrtek večer demonstrovaly na Václavském náměstí proti Andreji Babišovi. Podpořit je přišli i opoziční politici. Další demonstrace plánují organizátoři na sobotu 17. listopadu a na příští pátek, kdy bude sněmovna jednat o vyslovení nedůvěry vládě. Prezident Zeman avizoval, že v případě vyslovení nedůvěry vládě znovu pověří Babiše sestavením vlády.

Kauza Čapího hnízda ve světě
aktualizováno 14.11.
výpověď syna

Velký průlom v kauze Čapí hnízdo, zní o Babišovi ze zahraničí

Kauza kolem údajného únosu syna českého premiéra zaplnila také přední strany světových médií. Většinou přebírají informace z českých agentur a deníků a také citují výpovědi Andreje Babiše mladšího. Zabývají se také budoucností české vlády.

Prezident Miloš Zeman
13.11.
Prezident promluvil

Zeman exkluzivně o údajném únosu: Řekl, jestli padne vláda!

Prezident Miloš Zeman se exkluzivně pro TV Nova vyjádřil k údajnému únosu premiérova syna na Krym. Andreje Babiše se prý na vše zeptá na pravidelné schůzce příští týden. Zpráva podle něj může být dezinformace.

Andrej Babiš
aktualizováno 13.11.
Kauza Čapí hnízdo

Podle policie se únos nekonal. Vyšetřování je komplikované

Policisté začnou prošetřovat tvrzení syna premiéra Andreje Babiše mladšího o tom, že ho spolupracovníci jeho otce drželi kvůli kauze Čapí hnízdo na Krymu. Kriminalisté osloví také novináře serveru Seznam Zprávy, v jejichž reportáži informace zazněly. Policie to dnes uvedla na twitteru. Babišův syn v pořadu prohlásil, že jeho otec chtěl, aby kvůli trestní kauze zmizel z Česka.