Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Demonstrace proti Babišovi na Václavském náměstí
aktualizováno včera 21:41
On-line Kauza Čapí hnízdo

Hanba! Demisi! Tisíce lidí v Praze demonstrovaly proti Babišovi

Tisíce lidí ve čtvrtek večer demonstrovaly na Václavském náměstí proti Andreji Babišovi. Podpořit je přišli i opoziční politici. Další demonstrace plánují organizátoři na sobotu 17. listopadu a na příští pátek, kdy bude sněmovna jednat o vyslovení nedůvěry vládě. Prezident Zeman avizoval, že v případě vyslovení nedůvěry vládě znovu pověří Babiše sestavením vlády.

Kauza Čapího hnízda ve světě
aktualizováno 14.11.
výpověď syna

Velký průlom v kauze Čapí hnízdo, zní o Babišovi ze zahraničí

Kauza kolem údajného únosu syna českého premiéra zaplnila také přední strany světových médií. Většinou přebírají informace z českých agentur a deníků a také citují výpovědi Andreje Babiše mladšího. Zabývají se také budoucností české vlády.

Prezident Miloš Zeman
13.11.
Prezident promluvil

Zeman exkluzivně o údajném únosu: Řekl, jestli padne vláda!

Prezident Miloš Zeman se exkluzivně pro TV Nova vyjádřil k údajnému únosu premiérova syna na Krym. Andreje Babiše se prý na vše zeptá na pravidelné schůzce příští týden. Zpráva podle něj může být dezinformace.

Prásk.tv píše:

Pátrání - FIGURA TOMÁŠ
čtěte o tématu únos na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Andrej Babiš
aktualizováno 13.11.
Kauza Čapí hnízdo

Podle policie se únos nekonal. Vyšetřování je komplikované

Policisté začnou prošetřovat tvrzení syna premiéra Andreje Babiše mladšího o tom, že ho spolupracovníci jeho otce drželi kvůli kauze Čapí hnízdo na Krymu. Kriminalisté osloví také novináře serveru Seznam Zprávy, v jejichž reportáži informace zazněly. Policie to dnes uvedla na twitteru. Babišův syn v pořadu prohlásil, že jeho otec chtěl, aby kvůli trestní kauze zmizel z Česka.

Andrej Babiš ml.
aktualizováno 13.11.
"Únos" na Krym

"Útok na moje děti," zuří Babiš! Opozice chce jeho konec. ANKETA

Premiér Andrej Babiš označil nejnovější vývoj v kauze Čapí hnízdo za odporný útok na jeho děti s cílem destabilizovat Česko a dostat jej z politiky. Řekl to na tiskové konferenci v italském Palermu. Opozice chce kvůli údajnému únosu Babišova syna Andreje mladšího na Krym, o kterém informovala TV Seznam, hlasovat o nedůvěře vládě.

Andrej Babiš
aktualizováno 13.11.
Čapí hnízdo

Unesli mě, tvrdí Babišův syn! Je nemocný, reaguje premiér

Syn českého premiéra Andrej Babiš junior měl být podle svých slov unesen na Ukrajinu! Údajně se jej snažili umlčet, aby nevypovídal v kauze Čapí hnízdo. Babiš junior to ve Švýcarsku, kde nyní se svou matkou žije, řekl reportérům Televize Seznam. "Můj syn je psychicky nemocný. Bere léky, musí být pod dohledem," reaguje premiér.

Otec byls dcerou zadržen na hranici Polska s Ukrajinou
aktualizováno 09.11.
Noční pátrání

Muž unesl v Praze svoji dceru (4). Našli je na hranicích Ukrajiny

Devětačtyřicetiletého muže, který ve čtvrtek odpoledne unesl z bytu v Praze své bývalé partnerky jejich čtyřletou dceru, chytili na hranicích Polska a Ukrajiny. Policisté po otci a dívce vyhlásili celostátní pátrání.

Andrea a Miroslav Vlčkovi - únos exmanželky
aktualizováno 08.11.
Kauza ze Slovenska

Nové detaily zmizení Andrey. V únosu prý jedou tři další muži

Už skoro dva roky slovenští policisté marně pátrají po Andree Vlčekové. Zatím skončil v jejich síti ženin manžel, podle televize Markíza ale nemá zmizení na svědomí jen on. V kauze figurují další tři muži.

Únos - ilustrační
aktualizováno 30.10.
Jablonec nad Nisou

Žena předstírala vlastní únos! Z důvěřivce vylákala 3,6 milionu

Přes tři a půl milionu korun vylákala smyšlenými historkami podvodnice v Jablonci nad Nisou od 33letého muže. Byla schopná předstírat vlastní únos nebo operaci mozku. Většinu peněz pak naházela do automatu. Minulý týden skončila ve vazbě.

Znásilnění
aktualizováno 16.09.
12 let otroctví

Ženu znásilňovali dvanáct let, musela jít na osm potratů

Hrůzostrašné mládí prožila Britka, kterou unesl gang a dvanáct let ji držel jako otrokyni. Žena byla znásilňována, dvakrát donucena ke sňatku a osmkrát šla na potrat. Podařilo se jí uprchnout.