Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Znásilnění
aktualizováno 16.09.
12 let otroctví

Ženu znásilňovali dvanáct let, musela jít na osm potratů

Hrůzostrašné mládí prožila Britka, kterou unesl gang a dvanáct let ji držel jako otrokyni. Žena byla znásilňována, dvakrát donucena ke sňatku a osmkrát šla na potrat. Podařilo se jí uprchnout.

Lynč muže, který měl znásilnit dítě
09.09.
Brutální odplata

Zločinci chtěli unést školačku, zlynčoval je rozzuřený dav!

Smrtí tří lidí skončil v pátek v severovýchodní Indii nepovedený únos jedenáctileté školačky. Mrtvými jsou únosci, které krátce po činu zlynčoval rozzuřený dav místních obyvatel.

Únos dítěte - ilustrační foto
28.08.
Hoax

Strach u Ostravy! Někdo unáší děti, šíří se tu. Policie to popírá

Sociálními sítěmi se šíří srdceryvné příspěvky, které nabádají maminky v Moravskoslezském kraji k obezřetnosti. Prý se ve zmíněné oblasti ztrácí děti, které jsou následně prodávány na orgány. Redakce kontaktovala policii, aby tyto skutky objasnila.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka 3 - 1
čtěte o tématu únos na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Skupinu seniorů potrestal soud za únos
09.08.
Chtěli z vězení

Důchodci unesli ženu a žádali výkupné! Soud jim snížil tresty

Čtyři muži z Ústí nad Labem unesli ženu a požadovali výkupné. Stalo se to předloni a v březnu za to dostali až 8leté tresty. S rozsudkem, který by pro ně znamenal strávit poslední roky života za mřížemi, se senioři nesmířili a odvolali se k vrchnímu soudu. Ten některým tresty snížil.

Unesená modelka
11.06.
Netradiční případ

Polák chtěl modelku dražit v aukci, soud mu uložil tvrdý trest!

Italský soud poslal na skoro 17 let do vězení Poláka Lucasze Herbu, který loni unesl britskou modelku Chloe Aylingovou, několik dní ji věznil proti její vůli a hodlal ji vydražit v internetové aukci.

Setkání dcery s rodiči po 30 letech
11.06.
Emotivní setkání

Dojemné VIDEO: Ženu v dětství unesli, po 30 letech našla rodiče!

Když bylo Lin devět let, unesli ji obchodníci s lidmi a prodali rodině, která ji adoptovala. Na brzké dětství si skoro nepamatovala, i přesto byla ale schopna dohledat své pravé rodiče. Teď se s nimi konečně setkala - po třiceti letech.

Pokus o únos dítěte
aktualizováno 31.05.
O únos nešlo

Policie naháněla ženy podezřelé z únosu dítěte. Hlásili ho prarodiče

Pražští policisté dopadli dvě ženy, které byly podezřelé z pokusu o únos malého dítěte. Případ poté předali státní policii, která zjistila, že o únos nešlo. Jedna ze zadržených žen byla totiž matkou chlapce, kterého chtěli do péče dostat její rodiče.

Muž na Safari
aktualizováno 11.05.
krvavé safari

Útočníci zabili průvodce a unesli dva turisty, požadují za ně miliony!

Skupina vyděračů ve čtvrtek unesla dva britské turisty, kteří mířili do národního parku v Demokratické republice Kongo. Útočníci přepadli jejich vůz a zabili místního strážce. Za propuštění zadržených turistů nyní požadují v přepočtu přes čtyři miliony korun.

Manželé měli unést podnikatele
aktualizováno 29.03.
únos a vydírání

Pistole u hlavy, stříkačka u krku: Muže měli nutit k podpisu směnky

Zlínský soud rozpletl neobvyklý případ únosu a vydírání podnikatele. Jaroslav Novotný, jeho manželka a tři najatí cizinci měli muže násilím přinutit k podepsání směnky na 376 milionů. Soudce je coby organizovanou zločineckou skupinu dnes odsoudil k dlouholetému vězení a vysokému peněžitému trestu.

Skupinu seniorů potrestal soud za únos
21.03.
požadovali výkupné

Za únos manželky podnikatele půjdou muži do vězení na 3 až 8 let

Na 3 až 8 let má jít do vězení čtveřice mužů, která předloni unesla manželku ústeckého podnikatele kvůli výkupnému. Soud mužům, udělil nepodmíněné tresty a strůjce únosu poslal do věznice se zvýšenou ostrahou.