Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střelba na sídlišti v Chomutově - 4
aktualizováno 24.01.
nedodal mu drogy

Muži se pohádali před hospodou. Jeden skončil s nožem v břiše

Těžkým ublížením na zdraví skončila hádka dvou mužů z Písku. Jednačtyřicetiletý útočník vytáhl nůž a druhého muže bodl do břicha. Záchranáři ho převezli do nemocnice a léčit se bude minimálně čtyři měsíce.

Sára Schallenbergerová
16.12.
Policejní pátrání

Máma se bojí o život Sáry (16)! Dívka zanechala dopis a odešla

Písečtí kriminalisté pátrají po šestnáctileté Sáře Schallenbergerové, která odešla z domu ve Veselíčku už ve středu. Matka o ni má velký strach.

Kyberšikana
aktualizováno 04.12.
zneužívání přes facebook

Dívku (14) donutil mladík posílat nahé fotky. Vydíral ji na facebooku

Kriminalisté v Písku vyšetřují zneužívání čtrnáctileté dívky. Na sociální síti ji měl vydírat o několik let starší chlapec. Ten od ní podle policie požadoval zasílání obnažených fotografií - za to mu teď hrozí až pět let vězení.

Prásk.tv píše:

Noc filmových nadějí
čtěte o tématu Písek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Štěně - ilustrační foto
aktualizováno 22.11.
aujeszkyho nemoc

Do Česka se dostala smrtelná choroba. V ohrožení jsou psi

Na Písecku se potvrdila vzácná Aujeszkyho choroba u uhynulého loveckého psa. Nakazil se pravděpodobně od divočáka. Je to letos již druhý případ. Pro člověka není nemoc nebezpečná, pro psy a jiná domácí zvířata je však smrtelná.

Pátrání - SOUČEK MIROSLAV
26.10.
zmizel beze stopy

Pátrání po Miroslavovi z Písku. Rodina se bojí o jeho život

Žena z Písku ve čtvrtek dopoledne kontaktovala policisty s tím, že postrádá svého manžela a bojí se o jeho život a zdraví. Muž je zodpovědný a nikdy se v minulosti neztratil. V poslední době však špatně snáší smrt své matky.

Pátrání - VOPIČKOVÁ LENKA
05.09.
pohřešovaná osoba

Těhotná Lenka zmizela beze stopy. Doma má dvě děti a bude rodit!

Policie a bezradní příbuzní prosí o pomoc při pátrání po těhotné Lence Vopičkové z Písku. Matka dvou dětí opustila dům a je pohřešována od soboty. Doma nechala dva potomky a třetího by měla porodit koncem měsíce září.

Žena pod lípou v areálu písecké nemocnice porodila holčičku
24.08.
Překotný porod

Žena to nestihla na sál, holčičku porodila u lípy před nemocnicí

Opravdu nevšední porod, na který budou všichni zúčastnění dlouho vzpomínat, má za sebou mladá žena z jihu Čech. Když totiž minulý pátek vyrazila do písecké nemocnice, jen těžko počítala s tím, že rodit nebude na sále, ale ještě před špitálem.

Christoph Steinert - soud za smrt na Orlíku
aktualizováno 06.04.
reportáž výpovědi svědků

Soud kvůli smrti Simony na Orlíku: Rodina chce milionové odškodné

Ve čtvrtek ráno začal soud s Christophem Steinertem, který narazil vodním skútrem na Orlické přehradě do pramice. Při nehodě zemřela 18letá Simona. Řidič je obžalován z usmrcení z nedbalosti. K soudu se dostavila i matka dívky, která si pro muže přeje maximální trest - hrozí mu až 6 let vězení. Rodina požaduje i finanční odškodnění v řádu několika milionů korun. Soudce odročil líčení na květen.

Žena útočí nožem na muže - 3
aktualizováno 20.03.
domácí násilí

Idylka se změnila v horor: Žena při hádce bodla přítele kudlou do zad

Mladou ženu, která včera nožem napadla svého přítele, stíhají písečtí kriminalisté pro trestný čin ublížení na zdraví. Muž, kterého bodla do zad, musel vyhledat lékařskou pomoc.

Pátrání - KAROLÍNA se našla
08.03.
úspěšné pátrání

Šťastný konec! Karolína se našla. Sama se přihlásila se na policii

Mladá žena z Písku byla několik týdnů nezvěstná. Odešla z domu na konci ledna, poté přestala s rodinou úplně komunikovat. Matka se o dospělou dceru začala bát. Požádala policii o pomoc. Díky médiím se žena sama přihlásila na policii. Podle informací TN.cz se zřejmě snažila ukrýt před svou rodinou.