Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Christoph Steinert - soud za smrt na Orlíku
Aktualizováno 6.4. 2017 21:05
reportáž výpovědi svědků

Soud kvůli smrti Simony na Orlíku: Rodina chce milionové odškodné

Ve čtvrtek ráno začal soud s Christophem Steinertem, který narazil vodním skútrem na Orlické přehradě do pramice. Při nehodě zemřela 18letá Simona. Řidič je obžalován z usmrcení z nedbalosti. K soudu se dostavila i matka dívky, která si pro muže přeje maximální trest - hrozí mu až 6 let vězení. Rodina požaduje i finanční odškodnění v řádu několika milionů korun. Soudce odročil líčení na květen.

Žena útočí nožem na muže - 3
Aktualizováno 20.3. 2017 13:51
domácí násilí

Idylka se změnila v horor: Žena při hádce bodla přítele kudlou do zad

Mladou ženu, která včera nožem napadla svého přítele, stíhají písečtí kriminalisté pro trestný čin ublížení na zdraví. Muž, kterého bodla do zad, musel vyhledat lékařskou pomoc.

úspěšné pátrání

Šťastný konec! Karolína se našla. Sama se přihlásila se na policii

Mladá žena z Písku byla několik týdnů nezvěstná. Odešla z domu na konci ledna, poté přestala s rodinou úplně komunikovat. Matka se o dospělou dceru začala bát. Požádala policii o pomoc. Díky médiím se žena sama přihlásila na policii. Podle informací TN.cz se zřejmě snažila ukrýt před svou rodinou.

Prásk.tv píše:

Noc filmových nadějí
čtěte o tématu Písek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Pátrání - KAROLÍNA se našla
Aktualizováno 8.3. 2017 15:02
úspěšné pátrání

Zoufalá matka hledala dceru Karolínu. Žena se sama ozvala

Rodina Karolíny prožila děsivé chvíle. Mladá žena zmizela na konci ledna. Týdny se nikomu neozvala. Nakonec se sama přihlásila na policii.

Smrt Simonky

Na Orlíku jí skútrem zabil dceru. Matka chce pro mladíka tvrdý trest

Písecké státní zastupitelství obžalovalo řidiče vodního skútru, který se v červenci srazil s pramicí na Orlické přehradě. Při nehodě zemřela osmnáctiletá Simona. Policie nehodu klasifikovala jako usmrcení z nedbalosti, za které hrozí mladíkovi až šest let vězení. Rodina dívky si přeje nejvyšší trest.

Dopravní nehoda u Písku
Aktualizováno 6.1. 2017 20:57
Video Smrt na silnici

Tragédie u Písku: dvě ženy nepřežily, další jsou zraněné!

Dnes ráno došlo k smrtelné nehodě na silnici I/20 u Chlaponic ve směru na Písek. Dvě osobní auta se střetla s kamionem. Na místě jsou dva mrtví a pět zraněných, z toho dvě osoby utrpěly těžká mnohočetná zranění. Ve všech případech šlo o ženy. Jedna osoba byla převezena vrtulníkem do traumacentra v plzeňské nemocnici.

pomozte s pátráním

Policie v koncích! Klára před třemi týdny zmizela, nemohou ji najít

Už bezmála tři týdny policie marně pátrá po třináctileté Kláře Papáčkové z Příbramy. Ta se 13. října nevrátila do píseckého dětského domova. Pokud máte o dívce jakékoli informace, informujte policii.

Mezinárodní festival studentských filmů v Písku

Konec října ve znamení MFSF v Písku!

Jako každý rok studenti píseckých filmových škol pořádají Mezinárodní festival studentských filmů a letošní ročník bude opravdu nabitý. Minulý rok studenti ukázali, jak moc "žerou film" a letos nám všem chtějí připomenout, že svět je pro ně “PROSTOR PLNÝ MOŽNOSTÍ”. Festival se koná od 21. do 23. října 2016. Hlavním mediálním partnerem je TV Nova.

MFSF Písek
Aktualizováno 10.10. 2016 16:38
Mezinárodní festival studentských filmů

Velká filmová sláva odstartuje v Písku. Přijďte se podívat také

Jako každý rok studenti píseckých filmových škol pořádají Mezinárodní festival studentských filmů a letošní ročník bude opravdu nabitý. Minulý rok studenti ukázali, jak moc "žerou film" a letos nám všem chtějí připomenout, že svět je pro ně “PROSTOR PLNÝ MOŽNOSTÍ”. Festival se koná od 21. do 23. října 2016. Hlavním mediálním partnerem je TV Nova.

GALERIE A VIDEO tragédie na Orlíku

Krásnou Simonu zabil vodní skútr, kamarádi jí složili dojemnou píseň

Silným gestem uctili dva mladíci památku tragicky zesnulé Simony. Složili emotivní píseň, která popisuje její tragický odchod, ale také bolest pozůstalých a fakt, že na ni nikdy nezapomenou.