Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Štěně - ilustrační foto
aktualizováno dnes 16:30
aujeszkyho nemoc

Do Česka se dostala smrtelná choroba. V ohrožení jsou psi

Na Písecku se potvrdila vzácná Aujeszkyho choroba u uhynulého loveckého psa. Nakazil se pravděpodobně od divočáka. Je to letos již druhý případ. Pro člověka není nemoc nebezpečná, pro psy a jiná domácí zvířata je však smrtelná.

Pátrání - SOUČEK MIROSLAV
26.10.
zmizel beze stopy

Pátrání po Miroslavovi z Písku. Rodina se bojí o jeho život

Žena z Písku ve čtvrtek dopoledne kontaktovala policisty s tím, že postrádá svého manžela a bojí se o jeho život a zdraví. Muž je zodpovědný a nikdy se v minulosti neztratil. V poslední době však špatně snáší smrt své matky.

Pátrání - VOPIČKOVÁ LENKA
05.09.
pohřešovaná osoba

Těhotná Lenka zmizela beze stopy. Doma má dvě děti a bude rodit!

Policie a bezradní příbuzní prosí o pomoc při pátrání po těhotné Lence Vopičkové z Písku. Matka dvou dětí opustila dům a je pohřešována od soboty. Doma nechala dva potomky a třetího by měla porodit koncem měsíce září.

Prásk.tv píše:

Noc filmových nadějí
čtěte o tématu Písek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Žena pod lípou v areálu písecké nemocnice porodila holčičku
24.08.
Překotný porod

Žena to nestihla na sál, holčičku porodila u lípy před nemocnicí

Opravdu nevšední porod, na který budou všichni zúčastnění dlouho vzpomínat, má za sebou mladá žena z jihu Čech. Když totiž minulý pátek vyrazila do písecké nemocnice, jen těžko počítala s tím, že rodit nebude na sále, ale ještě před špitálem.

Christoph Steinert - soud za smrt na Orlíku
aktualizováno 06.04.
reportáž výpovědi svědků

Soud kvůli smrti Simony na Orlíku: Rodina chce milionové odškodné

Ve čtvrtek ráno začal soud s Christophem Steinertem, který narazil vodním skútrem na Orlické přehradě do pramice. Při nehodě zemřela 18letá Simona. Řidič je obžalován z usmrcení z nedbalosti. K soudu se dostavila i matka dívky, která si pro muže přeje maximální trest - hrozí mu až 6 let vězení. Rodina požaduje i finanční odškodnění v řádu několika milionů korun. Soudce odročil líčení na květen.

Žena útočí nožem na muže - 3
aktualizováno 20.03.
domácí násilí

Idylka se změnila v horor: Žena při hádce bodla přítele kudlou do zad

Mladou ženu, která včera nožem napadla svého přítele, stíhají písečtí kriminalisté pro trestný čin ublížení na zdraví. Muž, kterého bodla do zad, musel vyhledat lékařskou pomoc.

Pátrání - KAROLÍNA se našla
08.03.
úspěšné pátrání

Šťastný konec! Karolína se našla. Sama se přihlásila se na policii

Mladá žena z Písku byla několik týdnů nezvěstná. Odešla z domu na konci ledna, poté přestala s rodinou úplně komunikovat. Matka se o dospělou dceru začala bát. Požádala policii o pomoc. Díky médiím se žena sama přihlásila na policii. Podle informací TN.cz se zřejmě snažila ukrýt před svou rodinou.

Pátrání - KAROLÍNA se našla
aktualizováno 08.03.
úspěšné pátrání

Zoufalá matka hledala dceru Karolínu. Žena se sama ozvala

Rodina Karolíny prožila děsivé chvíle. Mladá žena zmizela na konci ledna. Týdny se nikomu neozvala. Nakonec se sama přihlásila na policii.

Matka dívky, která zemřela na Orlíku
03.02.
Smrt Simonky

Na Orlíku jí skútrem zabil dceru. Matka chce pro mladíka tvrdý trest

Písecké státní zastupitelství obžalovalo řidiče vodního skútru, který se v červenci srazil s pramicí na Orlické přehradě. Při nehodě zemřela osmnáctiletá Simona. Policie nehodu klasifikovala jako usmrcení z nedbalosti, za které hrozí mladíkovi až šest let vězení. Rodina dívky si přeje nejvyšší trest.

Dopravní nehoda u Písku
aktualizováno 06.01.
Video Smrt na silnici

Tragédie u Písku: dvě ženy nepřežily, další jsou zraněné!

Dnes ráno došlo k smrtelné nehodě na silnici I/20 u Chlaponic ve směru na Písek. Dvě osobní auta se střetla s kamionem. Na místě jsou dva mrtví a pět zraněných, z toho dvě osoby utrpěly těžká mnohočetná zranění. Ve všech případech šlo o ženy. Jedna osoba byla převezena vrtulníkem do traumacentra v plzeňské nemocnici.