Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

MH370

Boeing se do moře zřejmě zřítil jinde. Vědci už tuší, kde je vrak

Pátrání po pohřešovaném malajsijském boeingu stálo přes 4 miliardy korun. Pátrači ale zřejmě hledali na úplně špatném místě. Myslí si to australští vědci, kteří analyzovali mořské proudy. Státy, které téměř tři roky financovali největší záchrannou operaci v dějinách, ale o novém pátrání nechtějí ani slyšet.

Maddie McCannová
Aktualizováno 18.4. 2017 16:33
šokující chování

Chůva Maddie prolomila mlčení: Popsala děsivé chvíle zmizení

Dlouhé roky o událostech z osudného večera mlčela. Až nyní promluvila o zmizení tehdy tříleté Maddie, kterou několikrát hlídala při rodinném pobytu McCannových v portugalském letovisku, ze kterého holčička zmizela. V hotelu pracovala jako chůva.

Steve Stephens a jeho oběť
Aktualizováno 17.4. 2017 12:10
honička za katem

Vrah na ulici popravil staříka, vysílal to na Facebooku! Hledají ho

Američtí policisté jsou v pohotovosti. Pátrají po vrahovi, který na ulici chladnokrevně zavraždil starého muže a jeho popravu vysílal živě na Facebooku. Chlubí se tím, že údajně zabil i další lidi. Vrah je na útěku, v bílém voze a bude patrně někde ve státě Ohio či přímo ve městě Cleveland.

Prásk.tv píše:

Muž se pokusil unést dítě
čtěte o tématu pátrání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

soudní spor

Detektiv: Maddie nikdo neunesl. Zabili ji rodiče a teď je zničím!

Detektiv Goncalo Amaral (57), který pátral po ztracené Maddie McCannové, se chystá z rodičů vyždímat poslední penny kvůli poškození jeho reputace. Amaral tvrdil, že Maddie umřela v jejich apartmánu v hotelu a rodiče vše ututlali. Původní žalobu proti němu rodina vyhrála, rozsudek byl ale zrušen, což dává Amaralovi prostor k protižalobě, uvádí Dailymail.

Pátrání policie

Utonulá žena pořád nikomu nechybí! Nepoznáte ji? PORTRÉT

Pardubická policie zveřejnila přibližný portrét ženy, jejíž tělo v únoru našli v Labi v centru města. Východočeská záhada tak nadále pokračuje. Nikdo totiž stále ženu nepostrádá a není vyloučeno, že jí do vody mohl někdo strčit. Žena má neobvykle opravovaný chrup, přesto pátrání nikam nevede.

Muž podezřelý z napadení školačky
Aktualizováno 13.4. 2017 13:07
útok na karlovarsku

Úchyl v cyklodresu osahával školačku. Poznáváte ho?

Na desetiletou školačku zaútočil v Nové Roli na Karlovarsku zatím neznámý pachatelPolicisté na základě výpovědi poškozené dívky vytipovali z kamerových záznamů podezřelého muže.

Ztracená Michaela
Aktualizováno 13.4. 2017 09:42
pátrání po dívce

Rodina ztracené Míši hledá pomoc v Rusku. Najdou ji tam?!

Míša Muzikářová je více než čtvrt roku nezvěstná. Vyšetřovatelé nemají ani mnoho stop, které by vedly k jejímu nalezení. Neúspěšné pátrání vede nešťastné příbuzné k nejrůznějším krokům. Nyní zkouší oslovit populární ruskou reality show, ve které soutěží senzibilové.

Pohřešovaná rodina
Aktualizováno 12.4. 2017 22:04
Záhadné zmizení

Záhadně zmizelá rodina se našla, policie nechce říct detaily

Od neděle pátrali policisté po čtyřčlenné rodině z Nového Jičína. Rodiče odhlásili děti ze školky a matka si vzala měsíční volno v práci. Příbuzní měli o rodinu obavy a případ nahlásili policii. Těm se na základě svědectví podařilo rodinu ve středu vypátrat, všichni jsou v pořádku.

Smutné výročí

Míša se ztratila před třemi měsíci: Tady byla naposledy šťastná!

Už tři měsíce pátrají policisté po třináctileté Míše Muzikářové. Hledali ji v Ústí nad Labem, kde bydlela, v lesích na Plzeňsku, bývalém bunkru i na skládce. Po dívce ale jako by se slehla zem. Příbuzní nedávno sdíleli Míšinu rozesmátou fotku, kterou chtěli ukázat, že byla šťastné dítě.

napadení nebo nehoda

Záhada! Terezu (28) našli v kaluži krve. Nepamatuje si, co se stalo

O život bojovala minulý týden mladá žena z Prahy. Lidé ji našli v kaluži krve s rozbitou hlavou. Záchranka ji odvezla do nemocnice. Policie zatím o ničem neví. Její sestra nyní pátrá po tom, co se stalo.