Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Znásilnění - ilustrační foto - 9
včera 18:10
Policie pátrá

Strhl ženu z kola, hrozil jí injekcí, znásilnil ji a okradl. Pomozte!

Ostravští policisté žádají o pomoc při pátrání po nebezpečném násilníkovi, který v úterý ráno na cyklostezce ve Vratimově znásilnil cyklistku. Potom ji navíc ještě okradl.

Pohřešované dívky z diagnostického ústavu
včera 07:38
Policie prosí o pomoc

Z ústavu utekly tři dívky. Nikola bere drogy a může být nebezpečná

Pražští policisté požádali veřejnost o pomoc s pátráním po třech nezletilých dívkách, které utekly z diagnostického ústavu. Jedna z nich, teprve čtrnáctiletá Nikola, má podle policistů psychické problémy a musí užívat léky, které nechala v ústavu. Bez nich může mít agresivní a násilnické sklony!

Na letišti zadrželi cizince podezřelé z útoku na číšníka
aktualizováno včera 08:57
Řada poznatků

Spadla klec! Po útoku na číšníka zadržela policie skupinu na letišti

Pražští kriminalisté v neděli zveřejnili záběry brutálního napadení ze zahrádky restaurace v centru Prahy. Skupina sedmi cizinců si tu vzala "do parády" číšníka. O den později se policii podařilo zadržet skupinku podezřelých na letišti.

Prásk.tv píše:

Donald Trump a Sex ve městě - 2
čtěte o tématu pátrání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Zabila ženu a ukradla jí identitu
23.04.
vraždící babička

Žena (56) zastřelila manžela a svou dvojnici. Pak jí ukradla identitu

Policisté ve Spojených státech pátrají po nebezpečné ženě (56), která měla zastřelit svého manžela a ženu, která ji byla velice podobná. Oběti následně ukradla identitu a zmizela. Podle policie vraždila pro peníze.

Napadení ochranky na Butovicích
22.04.
nové butovice

Dupání na hlavu, kopance do ležícího: Policie hledá útočníky

Pražští policisté už více než dva týdny pátrají po skupince mladých lidí, která se na začátku dubna bavila poblíž nákupního centra v Butovicích. Její členové totiž brutálně napadli členy ochranky, kteří sem přišli zjednat pořádek.

Policie hledá 7 cizinců
aktualizováno 22.04.
Bezdůvodný útok

Nesmíte pít vlastní alkohol, řekl číšník hostům. Surově ho zkopali

Brutálním napadením se hosté zahrádky restaurace v centru Prahy "odvděčili" číšníkovi, který je napomenul, protože se tam začali nalévat vlastním alkoholem. Hrozí jim až desetileté vězení.

Pátrání - utonutí
aktualizováno 21.04.
smrt na raftu

Nejhorší obavy se naplnily! Mámu tří dětí vylovili z řeky mrtvou

V Liptovském Hrádku na řece Belá v sobotu odpoledne probíhala dramatická záchranná akce, která bohužel skončila tragicky. Hasiči se snažili ve vodě najít matku tří dětí, se dvěma z nich byla žena na raftu. Ten se ale převrátil a maminka zmizela pod hladinou. Policie potvrdila, že zemřela.

Zadržení nebezpečného muže v Chrudimi
aktualizováno 20.04.
VIDEO vyhýbal se trestu

Muž nechtěl do vězení, takhle si ho podali policisté!

Muž ze Slovenska byl v pátrání od začátku dubna, známým se přitom chlubil, že dobrovolně do vězení nenastoupí. Díky kvalitní práci kriminalistů už tam ale je. Policisté se s agresivním mužem při zatýkání vůbec nepárali.

Pátrání - HLADKÁ MARIE JANA
20.04.
hledaná dívka

Maruška večer zmizela, nemá ani léky! Pomozte ji najít, jde o život

Příbuzní i policisté usilovně pátrají po sedmnáctileté Marii Janě Hladké z Pardubic. Dívka zmizela ve čtvrtek večer a podle rodiny u sebe nemá své léky. Může jít proto i o život.

Pátrání - BENEDA MILAN
17.04.
pátrání policie

Psychicky nemocný muž se pohřešuje, neviděli jste ho?

Policisté pátrají po muži z Květnice, který v pondělí odešel z domu, od té doby už o něm nikdo neslyšel. Pohřešovaný muž trpí psychickou nemocí, na kterou bere léky. Pro své okolí není nebezpečný, podle přítelkyně mu ale může jít o život.