Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Najdete ho?

Nový hit internetu: Najděte dítě ukryté na fotografii

Internet je plný hádanek a hlavolamů, které se lidé z celého světa snaží "rozlousknout." Nejnovějším hitem je fotka mladého páru, která z prvního pohledu vypadá zcela obyčejně. Pozornému oku však neunikne, že se na obrázku ukrývá i malé dítě. Najdete ho?

Psychicky nemocný muž skočil před policisty do Labe
Aktualizováno Včera 22:44
galerie skok do řeky

Při převozu se psychicky nemocný muž popral s policisty a uprchl

V pondělí odpoledne uprchl při převozu psychicky narušený muž. Tomu se podařilo na mostě na Mělnicku odzbrojit policistu, poté muž vyskočil ze sanitky a skočil do řeky. V současné chvíli je zajištěn policií.

V Liberci našli tělo muže
Aktualizováno Včera 22:31
poslední večírek

Mladík v Liberci zmizel po večírku, 2 měsíce ležel pod sněhem

Policisté odvolali pátrání po Milanovi S., který byl nezvěstný od poloviny prosince, kdy se nevrátil domů z firemního večírku. Podle všeho usnul ve vnitrobloku v centru Liberce a pak ho nejspíš zavál sníh. Policie v neděli objevila jeho tělo.

Prásk.tv píše:

Katie a Alex Gensitskiy
čtěte o tématu pátrání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Hyeny zneužívají neštěstí

POZOR: Facebookem se šíří článek o Míšině návratu, je to vir!

Dnes už třináctiletou Míšu hledají desítky policistů už měsíc a půl. Zatímco většina Čechů má o dívku starost, jsou i tací, kteří chtějí na neštěstí vydělat! Facebookem se šíří vir, který se tváří jako odkaz na článek, že se Míša našla.

Michaela Muzikářová - videa
Aktualizováno Předevčírem 09:47
smutná přání

Míša měla narozeniny! Lidé jí posílali dojemné i drsné VZKAZY

Včera to bylo 13 let, co se pohřešovaná Míša Muzikářová narodila. Někteří lidé jí přes sociální sítě posílají krásná narozeninová přání a doufají, že už se brzy vrátí. Další už se vzdali naděje a vzkazy posílají přímo do nebe.

vyvrátila teorii

Moje dcera se nezatoulala! Matka Maddie řekla, proč to není možné

Bývalý detektiv, který hledal nezvěstnou Maddie McCannovou od jejího zmizení, promluvil o vyšetřování. Řekl, že holčičku nikdo neunesl, ale že se zatoulala. Tato teorie je však podle McCannových nesmyslná.

Pátrání po Míše
Aktualizováno 24.2. 2017 16:41
pátrají u Plzně

Policie je na stopě Míše: Věří, že její tělo Ota ukryl pod vodou!

Pátrací tým hledal Míšu Muzikářovou v bývalé raketové základně už dvakrát. Na rozlehlé ploše je několik zatopených chodeb a ploch, ve kterých by šlo snadno ukrýt tělo. Základna je poblíž obce Čeminy na Plzeňsku, kde žil i podezřelý Otakar S..

Smrtelný úraz na železniční trati
Aktualizováno 23.2. 2017 18:33
neznámá totožnost

Drsná sebevražda? Neznámý muž se upálil o trakční vedení

Jihomoravští policisté vyšetřují velmi podivný úraz, muž se na trati mezi Podivínem a Ladnou dotkl železnou tyčí trakčního vedení. Po zásahu proudem byl muž na místě mrtev. Cizí zavinění bylo vyloučeno, s největší pravděpodobností tak šlo o sebevraždu nebo o nehodu.

Pátrání - VISSER KAYLA
Aktualizováno 23.2. 2017 22:18
pátrání končí

Po holčičce (8) se dlouhé hodiny všude pátralo! Našli ji na zastávce

Policie naléhavě žádala veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po 8leté holčičce africké státní příslušnosti z pražských Nuslí. Kayla Visser zmizela časně ráno, neměla s sebou peníze, doklady ani mobil. Večer ji našli na zastávce v Praze.

Pátrání po Míše pokračuje
Aktualizováno 22.2. 2017 20:11
prověřování stop

Pátrání po Míše: Policie hledá ve starém vojenském areálu!

Pátrání po ztracené Míše stále neutichá, policie průběžně prohledává vytipovaná místa. Pátrací skupina ve středu prohledávala les na severním Plzeňsku, kde již dříve po Míše policisté pátrali, tentokrát se zaměřili na prostor bývalé vojenské základny.