Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Podezřelý ze znásilnění
dnes 12:06
pátrání policie

Poznáte muže na videu? Vrhl se na ženu ve výtahu, chtěl ji znásilnit

Doposud neznámý muž se na konci listopadu pokusil znásilnit ženu ve výtahu v jednom z pražských domů. Ta se mu naštěstí ubránila s použitím slzného spreje. Od té doby však policie po muži marně pátrá. Zjistili také, že před činem oslovil několik žen v centru Prahy. Jejich svědectví by pro policii mohlo být klíčové.

Dopis pro Alici
aktualizováno dnes 09:55
Celý dopis Pohřešovaná dívka

Alici (13) se nedaří najít. Rodiče jí poslali tajuplný vzkaz plný šifer!

Už čtvrtý den pátrají rodiče a policisté po třináctileté Alici Jelínkové z Chomutovska. Dívka zmizela v pátek, kde přesně se naposledy pohybovala, není jasné. Rodiče teď Alici poslali tajuplný vzkaz, kterému má rozumět jen pohřešovaná dívka.

Řidič dodávky najel do strážnice
včera 07:03
Křižovatkou v protisměru

Řidič při kontrole srazil strážníka, po autě pátrá policie

Měla to být rutinní silniční kontrola, řidič zastavovaného auta v Plzni ovšem se strážníky nehodlal spolupracovat a do jednoho z městských policistů najel. Nyní jeho i vůz hledají policisté.

Prásk.tv píše:

Kojení
čtěte o tématu pátrání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Dítě v ohrožení: Alice Jelínková
aktualizováno 20.01.
Naléhavé pátrání

DÍTĚ V OHROŽENÍ: Alice (13) se nevrátila domů, může si ublížit!

Policisté intenzivně pátrají po třináctileté Alici Jelínkové. Dívka se měla v pátek odpoledne vrátit autobusem z Prahy do Jirkova na Chomutovsku, tam ale nedorazila. Je možné, že si teenagerka ublíží.

Nehoda na přechodu pro chodce - ilustrační - 3
aktualizováno 19.01.
Bezohlednost

Auto smetlo hocha a ujelo! Pomoc volali svědci, řidiči hrozí pět let

Policisté pátrají po řidiči tmavého kombíku, který v pátek odpoledne v Ostravě srazil devítiletého chlapce. Šofér nezastavil, aby sraženému dítěti pomohl a ujel pryč. Hrozí mu až pět let.

Pátrání - VOZÁRIK MARTIN
aktualizováno 18.01.
pátrání policie

Martin zmizel beze stopy. Příteli volal, že chce skočit z mostu

Policie pátrá po Martinovi Vozárikovi už od 8. ledna. Již v minulosti měl sklony k sebevraždě a přátelé i rodina se nyní bojí o jeho život.

Hasiči našli tělo nezvěstné ženy
aktualizováno 17.01.
Devínské jezero

V jezeře našli mrtvolu ženy, zřejmě je to pohřešovaná Mirka

Slovenští hasiči a policisté ve středu vytáhli z rákosí u břehu Devínského jezera ženské tělo. Podle slovenské policie jde s největší pravděpodobností o pětačtyřicetiletou Mirku, která zmizela před více než týdnem při venčení psů.

Napadení tyčí
aktualizováno 17.01.
drsný útok

Muž před Vánocemi zmlátil ženu železnou tyčí. Poznáte ho?

Kriminalisté pátrají po útočníkovi, který krátce před Štědrým dnem napadl ženu železnou tyčí ve čtvrti Klíše v Ústí nad Labem. Policii se dosud nedaří pachatele identifikovat. Žena skončila s vážným zraněním v nemocnici a ze svých zranění se dodnes léčí. Agresivní útok zachytily bezpečnostní kamery.

Policie hledá řidiče, který ujel od dopravní nehody
aktualizováno 16.01.
Pomozte ho najít

Muže zabila dodávka. Řidič ujel a pátrá po něm policie

Policie už má výsledky pitvy muže, kterého lidé včera ráno našli na silnici u Medlešic na Chrudimsku. Podle nich ho srazila dodávka nebo velké nákladní auto. Řidič z místa nehody ujel a neposkytl mu první pomoc. Kriminalisté proto žádají o pomoc svědky. podle nich ho srazila dodávka nebo velké nákladní auto.

Pohřešovaný čtyřletý Martin Hanuš
15.01.
Pomozte s pátráním

Martin (4) zmizel v září. Matka ho unesla za hranice, míní policie!

Policisté od minulého týdne pátrají po teprve čtyřletém Martinu Hanušovi z Děčínska. Chlapec zmizel už na konci září a vše zatím nasvědčuje tomu, že hošíka unesla jeho matka.