Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kde jsou?

Tereza a Petr náhle zmizeli. Chtěla se s ním rozejít, tvrdí příbuzní

Vizovičtí policisté intenzivně pátrají po sedmadvacetiletém Petru Hradilíkovi a dvaadvacetileté Tereze Blanarovičové. Jde o partnerský pár, který zmizel beze stopy tento týden.

Naléhavé pátrání

Otec přestal synka (1) vodit k lékaři, dítě může bez léků zemřít!

Pražští policisté pátrají po otci s ani ne dvouletým synem. Hošík je velmi vážně nemocný, otec s ním ovšem už několik měsíců nepřišel k lékaři. Chlapec je proto v ohrožení života.

Ztracené děti
Aktualizováno Předevčírem 19:34
Pomněnkový den

Svět si připomíná ztracené děti. Tyhle už roky hledá česká policie

Ročně se v Česku ztratí tisíce dětí, denně kolem dvaceti. Drtivou většinu policie vypátrá do druhého dne, nebo se vrátí samy. Některé z nich se ale nepodaří najít ani po letech. Právě na dnešek připadá pomněnkový den, kdy bychom si měli jejich příběhy připomenout.

Prásk.tv píše:

Muž se pokusil unést dítě
čtěte o tématu pátrání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Pátrání

Rodiče pozor! Policie pátrá po muži, který lákal děti do auta

Kriminalisté pátrají po muži, který měl v obci Traplice nedaleko Uherského Hradiště lákat skupinku dětí do svého auta. Podobný případ nedávno vyšetřovali i policisté v Brně. Těm se muže, který údajně nutil školačky nasednout do vozu, podařilo vypátrat. Ovšem pro nedostatek důkazů ho museli propustit.

Pátrání policie

POZOR! V pražském metru řádí úchyl, osahává dívky! VIDEO

Hned několikrát obtěžoval mladé slečny v pražském metru neznámý muž. Jednu dívku hladil po stehnech, další se pokusil sáhnout na prsa. To všechno za bílého dne! Po úchylovi teď pátrají policisté.

Policie
Aktualizováno 23.5. 2017 12:28
Policejní pátrání

Ztracený chlapec se našel! Domů nedorazil, ráno ale přišel do školy

Pražští policisté vyhlásili v noci na úterý pátraní po devítiletém chlapci jménem. Je původem ze Somálska a naposledy ho viděli hodinu po poledni, když odcházel ze školy. Ráno normálně přišel na vyučování.

Prosba o cigaretu skončila loupeží
Aktualizováno 21.5. 2017 16:51
FYZICKÝ ÚTOK

Žena si řekla o cigaretu, oslovená ji zbila a okradla! VIDEO

Pražští policisté od 16. května pátrají po neznámé ženě, která na Masarykově nádraží v Praze napadla a oloupila druhou ženu. Loupeži předcházela nevinná prosba o cigaretu.

pomozte s pátráním

Babička odešla z Domova pro seniory. Hledají ji už třetí den!

Policisté už od pátku pátrají po sedmašedesátileté Heleně Štěrbové z Českého Těšína. Žena v pátek dopoledne opustila Domov pro seniory v Českém Těšíně. Trpí Alzheimerovou chorobou a může být zmatená a dezorientovaná.

další informace

Ota S. se prý pokusil zabít Míšu i matku! "Jsou to lži," tvrdí rodina

Vyšetřovatelé krátce po zmizení Michaely Muzikářové (13) z Ústí nad Labem mluvili o tom, že hlavním podezřelým je Otakar S. Ten se údajně pokusil dívku už jednou zabít, spolu s ní i její matku a sebe. Rodina muže to popírá.

Denisa Marcišínová
Aktualizováno 19.5. 2017 09:05
pátrání viděli jste ji?

Denisa (16) zmizela před 3 týdny! Pomozte, prosí zoufalý bratr

Jsou to už téměř tři týdny, co zmizela 16letá Denisa Marcišínová z Pelhřimova a policie stále nemá žádné stopy. Dívka podle bratra utekla z výchovného ústavy, nikdy nic podobného ale neudělala. Zdá se mu navíc nanejvýš podivné, že se Denisa neozvala, s bratrem mají prý dobrý vztah.