Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Selfie ilustrační
15.10.
Intimní video

Dívka z Klatovska opustila přítele. Pomstil se jí videem na internetu

Mladíkovi z Klatovska hrozily tři roky za zneužití dítěte k výrobě pornografie, státní zástupkyně však trestní stíhání zastavila. Řeč je o šestnáctiletém chlapci, který před rokem rozeslal svým spolužákům video své tehdejší přítelkyně. Třináctiletá dívka je na videu zachycena při masturbaci.

Lomeček u Klatov
19.09.
Hrůzný zločin

Měl surově znásilnit kolegyni, soud mu teď vyměřil trest!

Za zvlášť brutální znásilnění potrestal ve středu soud pětiletým vězením s ostrahou pětatřicetiletého Petra Janstu. Na konci června podle policie velmi krutým způsobem znásilnil svoji kolegyni z mlékárny v Klatovech, kde společně pracovali.

Řidič vozu - ilustrační
06.09.
Hrozí mu jen pokuta

Řidiče chytila policie pod vlivem drog osmkrát. O řidičák nepřijde

Už po osmé za necelý měsíc přistihli dopravní policisté řidiče, který po silnicích Prostějovska jezdí pod vlivem pervitinu. Přítomnost omamných látek v jeho organismu několikrát potvrdila i lékařská vyšetření - přesto má stále řidičský průkaz a ohrožuje sebe i ostatní.

Prásk.tv píše:

Poslíček s Pizzou - 1
čtěte o tématu trestný čin na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Starejte se o své peníze

V poslední době se dal bankovní trh do pohybu. Zvyšují se sazby, které nám zdražují úvěry. Některé banky ale reagovali také zvýšením sazeb vkladů. Využijte toho a uložte peníze na spořicí účty, kde vám něco vynáší.

Do ulic Mladé Boleslavi vyrážejí mezinárodní policejní hlídky
03.09.
Kriminalita

Boleslav trápí zločiny cizinců, do ulic vyjdou mezinárodní hlídky!

Obyvatelé Mladé Boleslavi budou už od zítřka potkávat v ulicích kromě českých také polské a slovenské policisty. Společné hlídky vznikají jako reakce na rostoucí kriminalitu cizinců, kteří tvoří pětinu obyvatel města. Podle policejních statistik spáchají každý čtvrtý trestný čin.

Alena Vitásková u soudu
aktualizováno 14.08.
Obhájí se?

Začal soud s Alenou Vitáskovou, hrozí jí 10 let za mřížemi

U okresního soudu v Jihlavě začalo hlavní líčení s bývalou předsedkyní Energetického regulačního úřadu - Alenou Vitáskovou. Ta je obžalovaná z toho, že účelově zřídila funkci místopředsedkyně úřadu pro bývalou nejvyšší státní zástupkyni Renatu Veseckou. Vitásková, které hrozí až 10 let vězení, vinu odmítá.

německá policie
23.07.
Těžká zranění

Na berlínském nádraží zapálili 2 bezdomovce! Skončili v nemocnici

Neznámý pachatel v noci z neděle na pondělí polil hořlavinou dva bezdomovce ve věku 47 a 62 let a následně je zapálil. Oba muži utrpěli těžké popáleniny a byli převezeni do nemocnice. Motiv činu zatím není jasný. Případem se zabývají kriminalisté z oddělení vražd.

Mučená žena
11.07.
Obchod s lidmi

Slovák rozmístil po pokoji kamery. Dívku chtěl prodat na internetu!

Traumatický zážitek prožila 19letá dívka ze Slovenska, která se stala obětí obchodu s lidmi. 27letý muž ji měl údajně vylákat do svého bytu, nabídnout drogy a následně prodávat za peněžní odměnu na internetu. Muži hrozí až 10 let vězení.

Anne Blessingová (92) zastřelila syna
aktualizováno 04.07.
Vražda

92letá žena zastřelila svého syna! Nechtěla jít do domova důchodců

Dvaadevadesátiletá Američanka zastřelila v pondělí ráno svého syna (72) proto, že ji chtěl umístit do pečovatelského domu pro seniory. Po činu se pokusila zabít také synovu přítelkyni (57), která se však ubránila a obě zbraně zneškodnila. Ženu soud poslal do vazby.

Manželka napadla milenku svého manžela
16.06.
drsná pomsta

Podvedená žena připravila pálivou odplatu. Odnesla to milenka

Ve Vietnamu se nevěra neodpouští. O tom ví své kosmetička Giang (30), kterou si našla manželka muže, se kterým se mladá dívka scházela, a po svém si to s milenkou vyřídila.

České bankovky v peněžence - Ilustrační foto
aktualizováno 04.06.
staré zákony

Cestujete a máte u sebe přes 500 Kč? Hrozí vězení, varují poslanci

ODS by chtěla udělat pořádek ve Sbírce zákonů ČR. Poslanci totiž našli 63 zákonů, které jsou z doby vládnutí prezidenta T. G. Masaryka, tedy 99 let staré, a v dnešní době znějí archaicky a úsměvně. Jenže stále platí a pokud by se našel opravdu pečlivý soudce, hrozilo by většině z nás vězení.