Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hasiči vytahovali koně z bahna
aktualizováno 18.06.
Dramatická záchrana

Kůň spadl do potoka, hasiči ho museli vytáhnout jeřábem! VIDEO

Koně, který v Hrušovanech u Brna spadl z mostku do potoka plného bahna, museli zachraňovat hasiči pomocí vyprošťovacího jeřábu. Zvíře totiž nebylo schopné se samo dostat ven. Hasiči mu uvázali popruhy a po fyzicky náročném zásahu koně z potoka vytáhli.

2152553
aktualizováno 14.06.
ŘEKNOU SI ANO?

Šílená svatba v Ordinaci: Pokazí se všechno, co může! VIDEO

Dnešním dnem se uzavírá 13. sezóna seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a jak jinak než svatbou. Před oltářem stanou Petr Rychlý s Michaelou Badinkovou v rolích lékařů Čestmíra Mázla a Aleny Rytířové. Svatba, která přinese nejednu komplikaci. Řeknou si ti dva nakonec vůbec ANO?

Veterináři na Prostějovsku objevili týraného koně - 2
aktualizováno 28.03.
Kontrola SVS

Žena týrala koně, vyhubl na kost! Veterináři: Byl na pokraji smrti

Veterináři objevili další zvíře, které týral jeho majitel. Tentokrát odebrali chovatelce z Prostějovska koně, který byl vyhublý na kost. Podle kontrolorů by při takové "péči" zemřel do několika týdnů.

Prásk.tv píše:

Najdete koně na obrázku? - 1
čtěte o tématu kůň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Mláďata v ZOO Liberec
21.03.
galerie jarní přírůstky

S příchodem jara se v liberecké zoo narodila další mláďata! FOTO

S příchodem jara se liberecká zoologická zahrada raduje z bohaté nadílky nových mláďat. Mezi čerstvé přírůstky se řadí například mláďata antilopy, koně nebo surikaty!

Chlapce kopl u Zruče kůň přímo do hlavy
18.03.
vážné zranění

Malého chlapce kopl kůň přímo do hlavy, musel pro něj letět vrtulník

Nedělní odpoledne skončilo velmi špatně pro malého chlapce, kterého kopl kůň přímo do hlavy. Do Zruče okamžitě vyrazili záchranáři, kvůli vážnosti zranění byl vyslán také záchranářský vrtulník. Ten chlapce přepravil do plzeňské nemocnice.

Kůň v klubu
11.03.
panika v klubu

Šílené video! Splašený kůň shodil striptérku a pokousal několik lidí

Opravdu hloupý nápad dostal majitel nočního klubu na Miami beach. Chtěl trochu rozproudit zábavu, a tak přivedl mezi lidi živého koně, na kterého posadil striptérku. Jenže zvíře se splašilo a následující scény jako by byly vystřižené z filmu.

Při závodech na Slovensku majitelé zbili a zkopali koně
aktualizováno 22.02.
Šokující záběry

Koně na závodech majitelé surově zkopali! Dostali směšnou pokutu

Šokující záběry z formanských závodů obletěly celé Slovensko i Česko. Jeden ze soutěžících švihal koně bičem, zatímco druhý do něj kopal. Policie nezjistila trestný čin, i přesto formani dostali pokutu 150 eur (asi 3800 korun), organizátor 210 eur (asi 5300 korun).

Kůň uvízl v pneumatice
aktualizováno 21.02.
Hasičský výjezd

Kůň uvízl v pneumatice. Hasiči ho vyřezávali půl hodiny

K neobvyklému zásahu vyjeli hasiči z Jihomoravského kraje. Kůň se zasekl v traktorové pneumatice zřejmě při hledání potravy.

Královna Alžběta v kočáře
aktualizováno 16.02.
královský trapas

Královnu nařkli, že si hlasitě uprdla. Snažila se to svést na koně

I královny jsou jenom lidé a ani jim se nevyhýbají trapasy. S jedním takovým se pochlubil i bývalý komorník britské královské rodiny Paul Burrell. A nešlo zrovna o voňavé tajemství.

Při závodech na Slovensku majitelé zbili a zkopali koně
29.01.
Soutěž formanů

VIDEO: Koně na závodech majitelé zbili a zkopali! Diváci křičeli zlostí

Nechutné chování na tradičních formanských závodech pobouřilo celé Slovensko. Jeden ze soutěžících švihal svého koně bičem, zatímco druhý do něj kopal. Případ už prověřuje veterinární správa a policie.