Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

John a Susan Cooperovi zemřeli v Hurghadě
aktualizováno 12.09.
Smrtící bakterie

Skrytý zabiják! Experti odhalili, co zabilo britský pár v Hurghadě

Smrt britských turistů Johna a Susan Cooperových v egyptské Hurghadě způsobila bakterie e.coli, uvedl ve středu egyptský vyšetřovatel. Bakterie způsobila britským seniorům vážné zažívací potíže. Prokurátor také uvedl, že se na tělech nenašly žádné známky, které by nasvědčovaly tomu, že se John a Susan stali obětí trestného činu.

Kostra ženy z Řezna
aktualizováno 05.09.
Záhadné úmrtí

Nepoznáváte ji? Policie našla lebku ženy, neví se, o koho jde

S žádostí o pomoc se na jihočeské policisty obrátili jejich němečtí kolegové. Už od loňského února vyšetřují záhadný nález lebky nedaleko Řezna v lesíku Keilstein. Žena zemřela podle kriminalistů v polovině 60. let. Narodit se měla mezi lety 1942 a 1944 a vyrůstat na české nebo německé straně Šumavy.

Nález těla na poli - 4
aktualizováno 14.02.
dva smutné případy

Tragický den pro rodiny zmizelých mužů! Policie našla jen mrtvá těla

Dvě rozsáhlé pátrací policejní akce a obě se smutným koncem. Policie ve středu našla těla dvou pohřešovaných mužů z různých případů. Jednoho z nich našli mrtvého na Chomutovsku, druhého na Praze-východ.

Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Pohřební služba
15.02.
Záhadné úmrtí

U silnice našli mrtvolu. Proč muž zemřel, se ani po měsíci neví

Policie vyloučila, že by se muž, kterého lidé našli v polovině ledna v Kyšicích na Plzeňsku mrtvého, stal obětí násilného trestného činu. Stále však není jasné, proč zemřel. Na kompletní výsledky soudní pitvy kriminalisté ještě čekají.

Mrtvá tanečnice Stacey Tierneyová - 2
03.01.
galerie Co se jí stalo?

Záhadná smrt! Tělo krásné tanečnice našli až po 12 hodinách

Od poloviny prosince vyšetřuje policie v Melbourne záhadnou smrt britské turistky Stacey Tierneyové, která si v jednom ze striptýzových klubů přivydělávala jako tanečnice. Tělo mladé ženy našli 19. prosince ráno, až 12 hodin po smrti. Večer se v klubu bavila s neznámými muži, které se zatím policii nedaří vypátrat.

Márnice
13.05.
Co se mu stalo?

Záhadné úmrtí na Kolínsku: V noci našli na silnici bezvládné tělo

Pátek 13. začal tragicky. Policisté z Kolínska od rána vyšetřují úmrtí třiašedesátiletého muže. Bezvládné tělo našli v noci na silnici u obce Krakovany. Už se jej nepodařilo oživit.