Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická nehoda v Hrabové - 1
16.04.
řidiči nepřežili

Tragické nehody: Dva muži vjeli do protisměru, oba zemřeli

Tragicky skončily v pondělí dvě podobné dopravní nehody, které se staly v různých koutech Česka. Při čelní srážce auta s nákladním vozem dopoledne zemřel muž (71) v Ostravě. Po několika hodinách se podobná nehoda odehrála i na Havlíčkobrodsku, srážku tam nepřežil starší řidič (76).

Nemocnice Břeclav
aktualizováno 28.03.
personál na neschopence

Konflikt v Břeclavi: Příbuzní pacienta napadli lékařku a sestry!

Rvačku mezi příbuznými pacienta a personálem nemocnice v Břeclavi začala vyšetřovat policie. Celému incidentu přitom předcházela naprosto běžná situace. Rodina se šla zeptat na stav svého příbuzného, který ležel na oddělení ARO.

Požár bioplynové stanice u Kokořova ve statku Žitín - 1
21.03.
milionové škody

Požár bioplynové stanice: Popálený muž a škoda 18 milionů

Hned čtyři jednotky hasičů vyjížděly v úterý odpoledne k požáru bioplynové stanice u Kokořova na Plzeňsku. Hořel tam spalovacího motor s generátorem elektrické energie. Při požáru se zranil jeden zaměstnanec, kterého vrtulník transportoval do nemocnice. Předběžná škoda je vyčíslená na 18 milionů korun.

Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Nehoda trolejbusu ve Zlíně - 1
aktualizováno 20.03.
srdeční indispozice

Řidič havarovaného trolejbusu měl infarkt! Dál zůstává v nemocnici

Řidič trolejbusu, který včera v Otrokovicích na Zlínsku naboural 7 zaparkovaných aut a zastavil až o strom, zůstává v nemocnici. Je velmi pravděpodobné, že za nehodou vozu s 20 cestujícími byla srdeční indispozice šoféra. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Škoda na vozidle MHD, autech a fasádě domu se vyšplhá k milionu korun.

Napadený kocour po operaci
17.03.
otřesný útok

Kocour chodil lidem na zahradu, někdo mu prokopl břicho! FOTO

V Česku se objevil další otřesný případ násilí na zvířeti, tentokrát ve Veselí nad Moravou. Neznámý útočník tam brutálně napadl kocoura, který k němu chodil na zahradu. Pachatel zvířeti prokopl břišní stěnu a skoro ho zabil. Fotografie zraněného kocoura zveřejnila operující veterinářka na sociálních sítích.

Hacker
aktualizováno 16.03.
prolomil heslo

Mladík se naboural dívkám do účtů, pak je vydíral kvůli fotkám!

Královéhradecká kriminálka začala stíhat mladíka, který podle policie mohl až stovkám dívek pomocí počítačového viru prolomit hesla na sociálních sítích. Jedné školačce (14) měl dokonce ukrást intimní fotografie a pak jí vyhrožovat, že pokud mu nepošle další, tak je zveřejní.

Požár ve chvaletické elektrárně
14.03.
časté požáry

Ve chvaletické elektrárně opět hořelo. Během tří dnů už podruhé

Ve chvaletické elektrárně na Pardubicku v noci znovu hořelo. Podle vyšetřovatelů je škoda na prachovém filtru dva miliony korun. Velký požár přitom hasiči v podniku likvidovali i v sobotu. Za poslední dva roky tady plameny napáchaly škody přes 270 milionů.

Kontaminace pitné vody
09.03.
zněčištění vody

Vandal na útěku: Vodohospodáři na něj vypsali tučnou odměnu!

Policisté už týden pátrají po člověku, který u Hulína do dvou vrtů s pitnou vodou úmyslně nalil několik litrů oleje. K dopadení neznámého pachatele chtějí pomoct i vodohospodáři. Ti nabízejí 30 tisíc korun za jakoukoliv informaci, která povede k jeho dopadení.

EET - napadení na hokeji
09.03.
rozruch na stadionu

Úředníci na hokeji kontrolovali EET. Napadli je a polili pivem!

Neznámí útočníci napadli ve čtvrtek večer při hokejovém utkání v Prostějově dva úředníky finančního úřadu. Pachatelé nejprve kontrolorům nadávali, následně je pak polili pivem a napadli. Úředníci na stadionu kontrolovali dodržování EET.

Hasič v civilu zachránil muže z hořícího vozu
09.03.
rozhodovaly vteřiny

Hasič hrdina ve volnu vytáhl muže z hořícího auta, zachránil mu život

Ve čtvrtek večer se na Břeclavsku srazila dvě osobní auta. Jedno z nich začalo po nárazu hořet a uvnitř zůstal zaklíněný řidič. Ten měl obrovské štěstí. Místem nehody totiž zrovna projížděl hasič Zdeněk Selner, který zraněného řidiče vytáhl z auta. Podle hasičů mu tak zachránil život.