Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hamáček, Poche
aktualizováno 31.08.
Ministerstvo zahraničí

ČSSD zatím problém Poche řešit nebude. Rozhodne až po volbách

Předseda ČSSD Jan Hamáček chce spor o nominaci europoslance Miroslava Pocheho (ČSSD) do čela ministerstva zahraničních věcí řešit až po komunálních a senátních volbách. Téma by podle něj mohlo poškodit kampaň ČSSD, která má být pozitivní. Problém by se měl vyřešit do poloviny října.

Nominace na Oscary
24.01.
90. Oscary

Nominace na Oscary: Film Tvář vody získal třináct nominací

V úterý zveřejnila Akademie filmového umění a věd nominace na jubilejní 90. ročník udílení Oscarů. Třináct nominací z celkových 24 kategorií získal film Tvář vody režiséra Guillerma del Toro. O tom, kolik jich promění v zlaté sošky, se rozhodne 4. března 2018. Český zástupce v nominaci nejlepších cizojazyčných filmů chybí. Neuspěl snímek Bába z ledu režiséra Bohdana Slámy.

Jan Hamáček
aktualizováno 08.01.
Krize sociální demokracie

Hamáček kandiduje na předsedu ČSSD. Chce ji 'postavit na nohy'

Místopředseda ČSSD a bývalý předseda Sněmovny Jan Hamáček bude kandidovat na šéfa strany. Nominaci přijal na dnešním jednání sociálních demokratů v domovské Mladé Boleslavi, oznámil na twitteru.

Prásk.tv píše:

10 let Marka Ztraceného
čtěte o tématu nominace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Volby - 2
19.12.
Spor o podpisy

Volba prezidenta v ohrožení? Podle expertů ji soud může zrušit

Podle odborníků může soud zrušit výsledky nadcházející prezidentské volby! Na vině má být rozhodnutí ministerstva vnitra, které umožnilo, aby jeden poslanec či senátor podpořili svým podpisem více kandidátů. Upozorňuje na to v úterním vydání deník MF Dnes.

Cena Michala Velíška - nominované děti - 1
aktualizováno 14.09.
12. ROČNÍK

Pošlete nominaci na Cenu Michala Velíška 2017

Podnětem tohoto ocenění se stal čin střihače televize Nova Michala Velíška, který byl odpoledne 13. září 2005 zabit na Karlově náměstí v Praze. Neváhal se zastat neznámé dívky před násilníkem, třebaže měl sám v kočárku ani ne roční dcerku. Od následujícího roku jsou každoročně oceňováni muži, ženy i děti, kteří projevili podobnou odvahu jako Michal Velíšek.

Miloš Zeman uděluje vyznamenání
aktualizováno 20.07.
co na to prezident?

Lékaři, sportovci i zpěváci: Senát navrhl vyznamenat 26 osobností!

Pěvkyně Eva Urbanová, cestovatel Miloslav Stingl, ekonom Milan Zelený či folklorní zpěváci Jožka Černý a Jarmila Šuláková patří k 26 osobnostem, které ve středu Senát navrhl na státní vyznamenání. Nominace nyní dostane prezident Miloš Zeman, který návrhy může, ale nemusí akceptovat.

Putin blahopřeje Trumpovi
aktualizováno 18.05.
Bývalá šéf FBI

Ovlivnilo Rusko americké volby? Zjistí to nezávislý vyšetřovatel

Americké ministerstvo spravedlnosti pověřilo bývalého ředitele FBI Roberta Muellera, aby vedl nezávislé vyšetřování styků prezidentského štábu s Ruskem. Prezident Trump prohlásil, že doufá v rychlé uzavření případu. Mueller nominaci přijal.

Donald Trump a Sylvester Stallone
aktualizováno 16.12.
nečekaná nominace

To je věc! V Trumpově úřadu má být i Stallone, boxovat ale nebude

Rocky Balboa míří do Bílého domu! Pro budoucího prezidenta Donalda Trumpa bude údajně pracovat jako předseda Národní nadace na podporu umění (NEA). Informuje o tom britský Daily Mail, který se odkazuje na velmi důvěryhodný zdroj informací.

Lucie Bílá, Karel Gott, Český slavík Mattoni
aktualizováno 24.11.
nominace

Gott, Bílá, Kabáti i nová jména! Přehled finalistů Českého slavíka!

Slavnostní vyhlášení vítězů ankety Český slavík Mattoni 2016 proběhne tuto sobotu v Hudebním divadle Karlín v Praze v přímém přenosu televize Nova. Kdo se v hlasování fanoušků dostal mezi nejlepší šestice v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka a Hudební skupina?

Cena Michala Velíška
aktualizováno 06.11.
příběhy ceny za hrdinství

Tohle jsou hrdinové! Vyberte z nich vítěze Ceny Michala Velíška

O vítězi rozhodnete i vy, čtenáři TN.cz. Jméno největšího hrdiny bude slavnostně vyhlášeno už v úterý 8. listopadu v Primátorské rezidenci v Praze.