Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Morgan Geyserová a Anissa Weierová
aktualizováno 05.02.
tragická událost

Dívky (12) pobodaly kamarádku. Kvůli fiktivní postavě z hororu

Soud v americkém Wisconsinu poslal do psychiatrické léčebny na dlouhé roky dvě kamarádky. Dívky se pokusily ubodat spolužačku. Před čtyřmi lety Payton nalákaly do lesa a poté zaútočily. Chtěly vraždit ve jménu fiktivní hororové postavy Slender Mana.

Pátrání - DOSTÁLOVÁ VERONIKA
01.12.
Pátrání na Šumpersku

Verča (15) odešla ke kamarádce a už se nevrátila! Hledá ji policie

Policisté pátrají po patnáctileté Veronice Dostálové ze Šumperka. Dívka odešla v úterý ke kamarádce, domů už se ale nevrátila a ani o sobě nedala vědět.

Victoria a Emma
31.10.
zemřela ve spánku

Smála se kamarádce, že vypadá jak mrtvola. Zjistila, že má pravdu!

Smrt dvojnásobné matky z anglického Cheshire její kamarádkou pořádně otřásla. Emma zemřela po probdělé noci, kdy spolu obě ženy zapíjely žal. Victoria se své kamarádce ještě po ránu smála, že vypadá jako mrtvola.

Prásk.tv píše:

Rozhádané kamarádky
čtěte o tématu kamarádka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Harrachov – manšestr už na osmou

Sportovní Harrachov hlásí v únoru bezvadné lyžařské podmínky, o čemž svědčí i provoz černé sjezdovky na Rýžovišti. Nám se tentokrát v Harrachově nejvíc líbil ranní manšestr na rýžovišťské červené pistě a z pochoutek nás zaujala belgická wafle s karamelem.

Rozčtvrcená v Dunaji
aktualizováno 20.10.
brutální vražda

Její dceru našli rozčtvrcenou v Dunaji: Matka konečně promluvila

Musel ji zavraždit nějaký maniak nebo psychopat. To si myslí dlouholetá kamarádka ženy, kterou před čtyřmi lety našli slovenští policisté rozčtvrcenou v Dunaji. Pomocí testů DNA se jim teď podařilo zjistit totožnost zavražděné. Zůstaly po ní dvě děti.

Vražda v Lázních Bělohrad
aktualizováno 13.08.
smutná zpověď vražda v lázních bělohrad

Kamarádka vyvražděné rodiny: "S přítelem se moc neukazovala!"

Českem otřásá nedělní brutální vražda dvou žen a malého chlapečka v Lázních Bělohrad na Jičínsku. Nejvíc zpráva o smrti zasáhla příbuzné a přátele. Jedna z kamarádek zavražděné ženy vůbec nechápe, jak se něco takového mohlo stát a doufá, že pachatel bude potrestán.

Smutný osud Eriky - zemřelé kamarádky
12.04.
Bolestivé ztráty

Erika pláče: Kamarádku zabilo auto v Anglii a teď další přejel vlak

Obrovský smutek teď prožívají přátelé a rodina dvou dívek, které srazil vlak na Litoměřicku. Mezi nimi je i Erika, která se musí vyrovnávat už s druhou ztrátou za několik měsíců. Přátelila se totiž i se Žanetou, kterou v Anglii srazilo auto. Ze ztráty kamarádek se vyznala na sociálních sítích.

Princezna Diana s rodinou
26.03.
Prozradila kamarádka

Šokující tajemství odhaleno! Princezna Diana pohřbila miminko

Co dalšího se o Dianě ještě dozvíme? Oblíbená princezna si do hrobu odnesla mnoho tajemství. Jedno z nich teď odhalila její nejlepší kamarádka Rosa Moncktonová.

Věra Černá
13.09.
skandál

Na pohřbu Čáslavské byl kdekdo, dobrou kamarádku ale nepozvali

Česko se v pondělí naposledy rozloučilo s legendární gymnastkou Věrou Čáslavskou. Vzpomínkové akce se zúčastnila celá řada osobností sportovní i politické scény. Někteří z nejbližších ale pozváni nebyli.

Znásilnění - ilustrační foto - 2
aktualizováno 30.08.
ŠÍLENÝ ÚTOK!

Dívka se pokusila zabít kamarádku! Málem jí podřízla krk!

Patnáctiletá dívka z Chebska se pokusila brutálním způsobem zabít svoji jedinou kamarádku. Zasadila jí několik bodných ran a pak jí chtěla podříznout krk.

SuperStar 2015 - Dalibor Slepčík - 7
aktualizováno 02.12.
GALERIE Hvězda superstar

Nechutný útok na Slepčíka! Tajná kamarádka a nahé fotky z hotelu

Dalibor Slepčík se opět stal terčem nechutného útoku. Daliborově kamarádce někdo ukradl jejich společné citlivé fotografie a chtěl je zneužít.