Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Black Friday
včera 05:55
Černý pátek

Chcete ušetřit za dárky? Někde začaly obří slevy s předstihem!

Takzvaný Černý pátek (Black Friday), tedy nákupní svátek, kdy obchodníci poskytují na svůj sortiment i osmdesátiprocentní slevy, je sice podle kalendáře až 24. listopadu, někteří prodejci nákupní horečku odstartovali s předstihem.

Nákupy přes internet
15.11.
Z pohodlí domova

Na internetu nakupuje téměř každý druhý Čech

Internet je všude kolem nás. Využíváme ho téměř ke všemu. Online ale nejsme jen kvůli tomu, abychom se pobavili nebo se něco dozvěděli, ale abychom si i ulehčili život.

Nakupování přes internet - ilustrační foto
15.11.
Black Friday

Sháníte dárky? Nepropásněte obří slevy a dopravu zdarma!

Vánoce se nezadržitelně blíží, dárky si rozbalíme už za 40 dnů. A pokud chcete při nákupech pro své blízké ušetřit, je právě teď ideální doba. Právě totiž vrcholí akce Den dopravy zdarma a příští týden následuje Černý pátek (Black Friday), kdy obchody nabízejí i slevy ve výši až 80 procent.

Prásk.tv píše:

Sue a Noel Radford - 2
čtěte o tématu nákupy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Tržnice
aktualizováno 28.10.
Levné nákupy

Češi vzali před Dušičkami polské tržnice útokem. Pochvalují si cenu

Začal první z dušičkových víkendů. A zřejmě i proto, že v sobtu většina obchodů u nás měla zavřeno, tisíce Čechů se vydaly za nákupy do sousedního Polska. Třeba tržnice v obci Kudowa-Zdrój nedaleko Náchoda vznikla pro Čechy. Ti mnohdy kvůli nákupům neváhají vstávat uprostřed noci.

Tragická nehoda na Slovensku - 2
19.09.
Zemřela celá rodina

Chlapeček z nehody hrůzy by měl narozeniny. Jeli nakoupit bonbony

Obrovskou tragédií skončila v neděli cesta čtyřčlenné rodiny domů. Poblíž slovenského města Šahy se auto s partnery a jejich malýmni dětmi čelně srazilo s autobusem. Nikdo z rodiny nepřežil. Přítom chybělo málo a jejich životy by nevyhasly...

Ceny másla v Evropě
13.09.
Srovnání cen

Cena másla stoupá, vyplatí se nakoupit u sousedů? PŘEHLED

Máslo meziročně v českých obchodech zdražilo skoro o polovinu. Odborníci varují, že může být ještě hůř a máslo může atakovat i hranici 70 korun za kostku. Vyplatí se vyrazit na nákup do sousedních zemí?

Nakupování v obchodě
04.08.
ekonomika

Češi se nebojí utrácet. V obchodě nechávají stále víc peněz

České domácnosti se nebojí utrácet, což se odráží na červnovém růstu tržeb v maloobchodu. Tržby bez aut v červnu zrychlily meziroční růst na 6,6 procenta z květnových 5,7 procenta. Zvýšily se tržby za nepotravinářské zboží, pohonné hmoty i potraviny.

Prodejna Aldi
29.06.
drsné německo

Za dlouhé parkování u obchodu hrozí pokuta! Takhle se jí vyhnete

Maloobchodní řetězce v Německu bojují proti řidičům, kteří parkují před obchody, i když v nich nenakupují. Najímají si soukromé firmy, které parkoviště hlídají a udělují pokuty. Stání tak může vyjít i na 50 euro, tedy 1300 korun, někdy i více. Řidiči musí používat parkovací disk, aby pokutě zabránili. To však platí i na některých místech v Česku.

Policie - ilustrační foto
29.12.
Velké investice

Policejní nákupy 2017: Utrácet se bude za auta, uniformy i vesty

Policie chce v příštím roce ve velkém pokračovat v modernizaci vybavení a arzenálu, který mají muži zákona k dispozici. V plánu jsou nákupy za stovky milionů korun.

Nakupování v obchodě
26.12.
kde nakoupíte?

Velké obchody na svátky zavřely! Tady otevřou nejdřív! PŘEHLED

Letos poprvé se o vánočních svátcích zavřely všechny větší obchody. Pokud jste si tedy neudělali předvánoční zásoby, budete muset začít improvizovat. Buď si můžete ukuchtit něco z ingrediencí, které máte doma, nebo najít menší obchůdek ve vaší obci.

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?