Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Před londýnským muzeem vjelo auto do lidí
aktualizováno 07.10.
Jeden zadržený

U muzea v Londýně najelo auto do chodců. Jedenáct zraněných

Londýnská Metropolitní policie zasahovala v sobotu odpoledne před známým Přírodopisným muzeem ve čtvrti Kensington a Chelsea. Před muzeem, které každoročně navštíví 3 miliony turistů, najelo auto do lidí. Záchranáři ošetřili 11 zraněných. Podle policie šlo o nehodu nikoliv útok.

Řidič dodávky najel do strážnice
aktualizováno 25.08.
Bezohledný šofér

Řidič dodávky smetl strážnici, skončila v nemocnici! VIDEO

Pořádnou polízanici má na krku řidič dodávky, který se ve čtvrtek večer rozhodl kontrolu strážníků zakončit vskutku originálním způsobem. Místo toho, aby s hlídkou spolupracoval, tak najel na strážnici a zranil ji.

Teroristický útok v Barceloně
17.08.
Útok v Barceloně

"Žena brečela, kde má děti, všude byla těla!" Svědci popsali teror

V centru Barcelony najela do davu na chodníku bílá dodávka, zabila nejméně 13 lidí. Desítky dalších jsou zraněny. Svědci mluví o totální zkáze a popisují děsivé chvíle, kdy viděli na zemi bezvládná těla.

Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Terorismus v Barceloně
aktualizováno 19.08.
Bilance útoků

Teror ve Španělsku má 14 obětí! Řidiče dodávky zastřelila policie

Řidič dodávky, která ve čtvrtek v Barceloně zabila 13 lidí, je mrtvý. Policie ho zastřelila v noci na pátek v letovisku Cambrils. Spolu s dalšími čtyřmi muži najížděl autem do lidí, jedna žena nepřežila. Policisté hledají další podezřelé.

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 14.08.
nové záběry Nepokoje ve Virginii

Šokující VIDEO: "Naše ulice," křičí dav, pak do něj najede auto!

Na internetu se objevilo nové video, které ukazuje, jak do demonstrantů v Charlottesville najelo auto. Při nehodě zemřela dvaatřicetiletá žena, dalších 19 bylo zraněno. Záběry natočil jeden z protestujících, nejsou vhodné pro citlivé povahy.

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 14.08.
Extrémní pravice

Trump po nátlaku veřejnosti odsoudil bělošské rasisty

Dva dny po násilnostech vyvolaných akcemi bělošských rasistů v americkém Charlottesville čelil prezident Donald Trump silnému tlaku, aby odsoudil počínání radikálních skupin, které vedlo ke smrti mladé ženy a zranění řady lidí. Trump, jenž se vyjádřil k násilnostem pouze všeobecně, dával najevo opatrný přístup k radikálním bělošským nacionalistům již v minulosti, kdy byl naopak obviňován ze zaujatosti vůči jiným etnickým skupinám, uvedla agentura AP.

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 13.08.
Masakr v USA

Najel autem do davu a zabil ženu. Zemřeli i dva policisté!

Mladík, který v sobotu odpoledne v americkém městě Charlottesville úmyslně najel autem do davu protestujících, byl obviněn z vraždy. Jedna žena totiž po srážce s jeho vozem zemřela. Později poblíž zahynuli i dva zasahující policisté.

V Paříži najelo do skupiny vojáků auto - 2
aktualizováno 10.08.
Útok v Paříži

Řidič, který najel do vojáků, je ve vážném stavu! Nevyslechnou ho

Podezřelý řidič, kterého francouzská policie zadržela a těžce zranila ve středu poté, co najel do skupiny vojáků, je stále v nemocnici. Jeho stav mu neumožňuje, aby se podrobil výslechu. Vyšetřovatelé mezitím pátrají po případných dalších komplicích zadrženého.

V Paříži najelo do skupiny vojáků auto - 1
aktualizováno 09.08.
Vojenská hlídka

Auto v Paříži najelo do vojáků a zranilo 6 lidí! Má jít o terorismus

Auto najelo na pařížském předměstí do skupiny vojáků. Zraněno je šest lidí, z toho tři vážně. Nikdo by ale neměl být v ohrožení života. Řidič BMW z místa ujel, policisté ho dopadli o několik hodin později. Několikrát ho zasáhly výstřely. Úřady čin vyšetřují jako terorismus.

Finská policie - ilustrační foto
aktualizováno 28.07.
Zřejmě hrál roli alkohol

V Helsinkách vjelo auto do davu, 1 mrtvý! Policie: Nešlo o terorismus

Ve finském hlavním městě najel v pátek vpodvečer vůz do davu lidí. Podle policie jeden člověk zemřel, několik dalších bylo zraněno. Řidič, kterého policisté zadrželi, byl zřejmě pod vlivem omamných látek.