Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Teroristický útok v Barceloně
17.08.
Útok v Barceloně

"Žena brečela, kde má děti, všude byla těla!" Svědci popsali teror

V centru Barcelony najela do davu na chodníku bílá dodávka, zabila nejméně 13 lidí. Desítky dalších jsou zraněny. Svědci mluví o totální zkáze a popisují děsivé chvíle, kdy viděli na zemi bezvládná těla.

Terorismus v Barceloně
aktualizováno 19.08.
Bilance útoků

Teror ve Španělsku má 14 obětí! Řidiče dodávky zastřelila policie

Řidič dodávky, která ve čtvrtek v Barceloně zabila 13 lidí, je mrtvý. Policie ho zastřelila v noci na pátek v letovisku Cambrils. Spolu s dalšími čtyřmi muži najížděl autem do lidí, jedna žena nepřežila. Policisté hledají další podezřelé.

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 14.08.
nové záběry Nepokoje ve Virginii

Šokující VIDEO: "Naše ulice," křičí dav, pak do něj najede auto!

Na internetu se objevilo nové video, které ukazuje, jak do demonstrantů v Charlottesville najelo auto. Při nehodě zemřela dvaatřicetiletá žena, dalších 19 bylo zraněno. Záběry natočil jeden z protestujících, nejsou vhodné pro citlivé povahy.

Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 14.08.
Extrémní pravice

Trump po nátlaku veřejnosti odsoudil bělošské rasisty

Dva dny po násilnostech vyvolaných akcemi bělošských rasistů v americkém Charlottesville čelil prezident Donald Trump silnému tlaku, aby odsoudil počínání radikálních skupin, které vedlo ke smrti mladé ženy a zranění řady lidí. Trump, jenž se vyjádřil k násilnostem pouze všeobecně, dával najevo opatrný přístup k radikálním bělošským nacionalistům již v minulosti, kdy byl naopak obviňován ze zaujatosti vůči jiným etnickým skupinám, uvedla agentura AP.

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 13.08.
Masakr v USA

Najel autem do davu a zabil ženu. Zemřeli i dva policisté!

Mladík, který v sobotu odpoledne v americkém městě Charlottesville úmyslně najel autem do davu protestujících, byl obviněn z vraždy. Jedna žena totiž po srážce s jeho vozem zemřela. Později poblíž zahynuli i dva zasahující policisté.

V Paříži najelo do skupiny vojáků auto - 2
aktualizováno 10.08.
Útok v Paříži

Řidič, který najel do vojáků, je ve vážném stavu! Nevyslechnou ho

Podezřelý řidič, kterého francouzská policie zadržela a těžce zranila ve středu poté, co najel do skupiny vojáků, je stále v nemocnici. Jeho stav mu neumožňuje, aby se podrobil výslechu. Vyšetřovatelé mezitím pátrají po případných dalších komplicích zadrženého.

V Paříži najelo do skupiny vojáků auto - 1
aktualizováno 09.08.
Vojenská hlídka

Auto v Paříži najelo do vojáků a zranilo 6 lidí! Má jít o terorismus

Auto najelo na pařížském předměstí do skupiny vojáků. Zraněno je šest lidí, z toho tři vážně. Nikdo by ale neměl být v ohrožení života. Řidič BMW z místa ujel, policisté ho dopadli o několik hodin později. Několikrát ho zasáhly výstřely. Úřady čin vyšetřují jako terorismus.

Finská policie - ilustrační foto
aktualizováno 28.07.
Zřejmě hrál roli alkohol

V Helsinkách vjelo auto do davu, 1 mrtvý! Policie: Nešlo o terorismus

Ve finském hlavním městě najel v pátek vpodvečer vůz do davu lidí. Podle policie jeden člověk zemřel, několik dalších bylo zraněno. Řidič, kterého policisté zadrželi, byl zřejmě pod vlivem omamných látek.

Podomní prodejce - ilustrační foto
02.04.
Útok na zákaznice

Ženy chtěly zadržet podomního prodejce, ten je málem přejel!

V nemocnici skončila žena, která se se svou známou snažila zadržet podomní prodejce, kteří v Ostravě nerespektovali, že je tam podomní prodej zakázán. Mladík do obou žen nacouval, pak i s kolegou od auta utekl. Hrozí mu šest let vězení.

Šílenec v Melbourne
aktualizováno 20.01.
Terorismus?

Šílenec vjel autem do davu: Tři mrtví, desítky zraněných

Australské Melbourne zažilo obrovský šok, když do davu lidí na frekventované ulici v pátek odpoledne místního času najel šílenec v autě. Nejméně tři lidi zabil, další nejméně dvě desítky chodců jsou zraněné - včetrně několika dětí.