Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Americká policie - ilustrační foto
aktualizováno 07.12.
Válka taxikářů?

V New Yorku srazilo auto chodce, 6 zraněných. Řidiče policie zatkla

Šest lidí srazil ve čtvrtek odpoledne místního času černý luxusní vůz v centru New Yorku. Čtyři zranění skončili v nemocnici, neměli by ale být v ohrožení života. Spekuluje se, že nehoda byla vyústěním sporu taxikářů.

Oběti útoku na Manhattanu - 1
aktualizováno 01.11.
Útok na Manhattanu

Pod koly dodávky zemřelo pět kamarádů! Přiletěli na sraz školy

New York se chystal na oslavy svátku Halloween, klidné odpoledne se ale změnilo v horor. Na stezku pro pěší a cyklisty na Manhattanu vjela dodávka a pod jejími koly zemřelo osm lidí. Mezi oběťmi je také pět přátel, kteří měli v New Yorku sraz z vysoké školy.

Útočník z Manhattanu
aktualizováno 01.11.
Zabil 8 lidí

Na Manhattanu útočil mladý Uzbek! Vzkazem se přihlásil k ISIS

Útočníkem, který v úterý na Manhattanu dodávkou zabil osm lidí, je podle amerických médií devětadvacetiletý Uzbek Sayfullo Saipov. V USA žije od roku 2010. Policisté ho po útoku postřelili a záchranáři převezli do nemocnice. Podle lékařů ale přežije.

Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Před londýnským muzeem vjelo auto do lidí
aktualizováno 07.10.
Jeden zadržený

U muzea v Londýně najelo auto do chodců. Jedenáct zraněných

Londýnská Metropolitní policie zasahovala v sobotu odpoledne před známým Přírodopisným muzeem ve čtvrti Kensington a Chelsea. Před muzeem, které každoročně navštíví 3 miliony turistů, najelo auto do lidí. Záchranáři ošetřili 11 zraněných. Podle policie šlo o nehodu nikoliv útok.

Řidič dodávky najel do strážnice
aktualizováno 25.08.
Bezohledný šofér

Řidič dodávky smetl strážnici, skončila v nemocnici! VIDEO

Pořádnou polízanici má na krku řidič dodávky, který se ve čtvrtek večer rozhodl kontrolu strážníků zakončit vskutku originálním způsobem. Místo toho, aby s hlídkou spolupracoval, tak najel na strážnici a zranil ji.

Teroristický útok v Barceloně
17.08.
Útok v Barceloně

"Žena brečela, kde má děti, všude byla těla!" Svědci popsali teror

V centru Barcelony najela do davu na chodníku bílá dodávka, zabila nejméně 13 lidí. Desítky dalších jsou zraněny. Svědci mluví o totální zkáze a popisují děsivé chvíle, kdy viděli na zemi bezvládná těla.

Terorismus v Barceloně
aktualizováno 19.08.
Bilance útoků

Teror ve Španělsku má 14 obětí! Řidiče dodávky zastřelila policie

Řidič dodávky, která ve čtvrtek v Barceloně zabila 13 lidí, je mrtvý. Policie ho zastřelila v noci na pátek v letovisku Cambrils. Spolu s dalšími čtyřmi muži najížděl autem do lidí, jedna žena nepřežila. Policisté hledají další podezřelé.

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 14.08.
nové záběry Nepokoje ve Virginii

Šokující VIDEO: "Naše ulice," křičí dav, pak do něj najede auto!

Na internetu se objevilo nové video, které ukazuje, jak do demonstrantů v Charlottesville najelo auto. Při nehodě zemřela dvaatřicetiletá žena, dalších 19 bylo zraněno. Záběry natočil jeden z protestujících, nejsou vhodné pro citlivé povahy.

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 14.08.
Extrémní pravice

Trump po nátlaku veřejnosti odsoudil bělošské rasisty

Dva dny po násilnostech vyvolaných akcemi bělošských rasistů v americkém Charlottesville čelil prezident Donald Trump silnému tlaku, aby odsoudil počínání radikálních skupin, které vedlo ke smrti mladé ženy a zranění řady lidí. Trump, jenž se vyjádřil k násilnostem pouze všeobecně, dával najevo opatrný přístup k radikálním bělošským nacionalistům již v minulosti, kdy byl naopak obviňován ze zaujatosti vůči jiným etnickým skupinám, uvedla agentura AP.

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 13.08.
Masakr v USA

Najel autem do davu a zabil ženu. Zemřeli i dva policisté!

Mladík, který v sobotu odpoledne v americkém městě Charlottesville úmyslně najel autem do davu protestujících, byl obviněn z vraždy. Jedna žena totiž po srážce s jeho vozem zemřela. Později poblíž zahynuli i dva zasahující policisté.