Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

voyeur dotočil

Muž si chtěl mobilem natočit cizí ženu na záchodě. Už ho mají

Brněnští policisté zadrželi voyeura, který si v tamním obchodním centru na dámských toaletách natáčel ženu na záchodě. Hrozí mu za to až dva roky vězení, kam má ale stejně brzy nastoupit za jiný trestný čin.

VÍKEND: Luxusní WC

Ačkoli se to nezdá, je splachovací záchod napojený na kanalizaci stejně revoluční vynález jako třeba zavedení elektřiny. Přinejmenším vyspělý svět totiž dokázal zbavit epidemií cholery.

Záchod
Aktualizováno 27.1. 2017 08:53
obrovské trauma

Učitelka jí zakázala jít na WC, dívka vysoudila přes 30 milionů!

V přepočtu více než 31 milionů korun vysoudila od školských úřadů bývalá studentka střední školy v San Diegu v Kalifornii. Učitelka ji totiž během vyučování nedovolila jít na toaletu. Dívku místo toho přinutila vymočit se do kbelíku.

Prásk.tv píše:

Toaletní papír na záchodovém prkýnku
čtěte o tématu WC na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

VÍKEND: Záchody v letadlech

Je to důmyslný vynález, mistrovské dílo letecké techniky. A přitom jedno z nejopomíjenějších zařízení v letadle. Palubní záchody - hrdinové, bez kterých by letecký průmysl jak ho známe dnes nemohl existovat.

GALERIE Originální WC

Klasické bílé prkénko na záchod? Zvolte něco zábavnějšího!

Výběr záchodového prkénka nikdo moc neřeší - nejčastěji lidé automaticky zakoupí to bílé. Možností toaletních sedátek je ale spoustu! Hudebníci mohou usedat na sedátko ve tvaru oblíbeného nástroje, zároveň můžete sedátkem děsit! Výběr je opravdu veliký...

Zlatý záchod
Aktualizováno 19.9. 2016 21:17
To se jen tak nevidí

Unikát: Muzeum má záchod ze zlata, použít ho může každý!

Guggenheimovo muzeum v New Yorku rozšířilo svou sbírku o velmi cenný unikát. Každý si tam může prohlédnout a také použít nejluxusnější toaletu všech dob. Je z ryzího zlata.

galerie smolná noc

Hrajete si s telefonem na záchodě? Tohle se vám může stát!

O tom, že se nevyplatí hrát si s telefonem na záchodě, se přesvědčil muž z čínské provincie Guangdong. Ten strávil celou noc zoufalým voláním o pomoc poté, co se mu zasekla ruka v odpadní trubce, když se snažil vylovit mobil z mísy. Až ráno ho uslyšel soused a zavolal záchranáře.