Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Loupežné přepadení obsluhy čerpací stanice na Mělnicku
aktualizováno 11.12.
vražda na čerpací stanici

Taxikář si myslí, že vezl vrahy z pumpy. Vyhrožovali mu zbraní!

Vrazi pumpařky Jany jsou už více než týden na útěku, policii se bohužel stále nepodařilo pachatele dopadnout. Ti v noci na pondělí vtrhli na čerpací stanici nedaleko Veltrus a nedali nebohé ženě sebemenší šanci. Expresu se ozval taxikář, který si myslí, že pachatele několik dní předtím vezl, měli mu dokonce vyhrožovat pistolí.

Zásah záchranářů na ubytovně v Radotíně
20.11.
Drama v Radotíně

Lékaři zachraňovali opilce, začal po nich máchat nožem! VIDEO

Drama se odehrálo na ubytovně v pražském Radotíně. Záchranáři ošetřovali muže, který se otrávil alkoholem, když se probral a začal jim hrozit nožem. Museli proto přivolat policisty, před kterými utekl na střechu přístřešku. Nakonec omdlel a svalil se na policisty.

Žena s kočárkem
02.11.
Strážníci ho dopadli

Muž v Ostravě chtěl unést dítě z kočárku! Hrozil matce nožem

Ozbrojený muž v Ostravě-Porubě chtěl podle svědků unést dítě z kočárku. Strážníci na něj museli namířit zbraní, aby se vzdal. Podle ženy, které chtěl miminko vzít, se mstil za to, že ho odmítla.

Prásk.tv píše:

Miluše Bittnerová terčem útoku
čtěte o tématu vyhrožování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Mafie
30.10.
Honička na Karvinsku

Mladíci měli jít pytlačit, majitel rybníku jim vyhrožoval s pistolí

Policie obvinila muže z Karvinska, který měl třem mladíkům vyhrožovat s pistolí v ruce. Ti údajně plánovali jít pytlačit na jeho rybník, muž se hájí tím, že jen bránil svůj majetek. Za to mu ale teď hrozí vězení.

Škola v Praze, kde mladík vyhrožoval násilím
aktualizováno 09.10.
Zásah na Roztylech

Všechny postřílím, hrozil student v Praze. Policie ho zatkla ve škole

Kvůli výhružkám násilím vyjížděli pražští policisté do jedné ze škol v Praze. Jeden ze studentů podle výpovědí svědků skončil v poutech. Policie zákrok potvrdila.

Muž se na policejní stanici svlékl donaha
19.09.
Prý na protest

Muž vyhrožoval dětem likvidací. Po zadržení se svlékl donaha!

Bizarní případ řešili ve středu chomutovští strážníci. Muž měl před restaurací vyhrožovat dětem a nadávat jim. Hlídka ho převezla na policejní stanici, jeho další krok ale rozhodně nečekala. Muž se totiž svlékl donaha.

Arabové v Teplicích - 2
aktualizováno 31.07.
Dva zadržení

Útok v Teplicích na muslimy: Kvůli víře jim muž hrozil pistolí na ulici

Muže a ženu obvinili policisté v Teplicích kvůli konfliktu v šanovském parku. O víkendu se při akci Bloku proti Islamizaci dostali účastníci do sporu s procházející muslimkou. Podle policistů jí měl jeden z mužů vyhrožovat. Když přišel na místo její manžel, vytáhl na něj muž plynovou pistoli. Policisté kromě něj obvinili i další ženu.

Znásilnění - 1
27.07.
Brutální napadení

Muž brutálně znásilnil známou. Vykoupu tě v kyselině, vyhrožoval

Zásahová jednotka si došla na pardubické nádraží pro muže, který podle policistů brutálně znásilnil svoji známou. Po činu uprchl do zahraničí a ženě přes sociální sítě vyhrožoval. Své oběti psal, že jestli případ nahlásí, znovu ji znásilní a navíc ji vykoupe v kyselině.

Policejní zásah v Kobylí na Břeclavsku
aktualizováno 15.06.
zásah v Kobylí

Pustil plyn a exekutorům hrozil pistolí! Muže i s manželkou obvinili

Hned ze tří trestných činů policisté obvinili muže, který se ve čtvrtek s manželkou zabarikádoval v domě v Kobylí na Břeclavsku. Exekutorům a policistům navíc vyhrožoval pistolí. Manželskou dvojici po hodinovém vyjednávání vyvedla zásahová jednotka.

Muž a žena se zabarikádovali před exekutory
aktualizováno 14.06.
Zásah v Kobylí

Drama u Břeclavi: Muž se ženou se zabarikádoval a hrozil střelbou

V obci Kobylí na Břeclavsku zasahovali ve čtvrtek dopoledne policisté. V jednom z domů se zabarikádoval muž. V domě byl společně se ženou, byl navíc ozbrojený a pistolí ohrožoval i policisty.