Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ochlazení - 2
aktualizováno dnes 09:38
předpověď počasí

Sníh ustane, udeří ale silné mrazy! Ochladí se až o 15 stupňů

Sněhové kalamity a silný vítr na konci tohoto týdne ustanou. Počasí bude převážně slunečné, ojediněle se vyskytne mírné sněžení. Teploty však o víkendu a v následujícím týdnu klesnou k nule a v noci se budou pohybovat dokonce několik stupňů pod nulou.

Mráz a zima_2
aktualizováno 14.01.
dál platí výstrahy

V Česku naplno udeří mrazy. Přes den bude i minus 9 stupňů!

Silný vítr bude na většině Česka foukat až do středy, potom by se mělo mírně oteplit. V polovině týdne dokonce teploty mohou stoupat až na šest stupňů. O víkendu se pak o slovo přihlásí mrazivé počasí, podle meteorologů by se rtuť během celého dne neměla dostat nad bod mrazu.

Budova školy v Mostu je ve špatném stavu
10.01.
Problémy s topením

Ve škole v Mostě je taková zima, že se žáci učí v bundách!

Problémy mají žáci Střední odborné školy gastronomie a služeb v Mostě. Budova školy je ve velmi špatném stavu a je problém ji vytopit. Žáci ve škole mrznou. Na začátku týdne byla ve třídách taková zima, že žáci byli raději v bundách a zkracovalo se i vyučování. Ve čtvrtek tam dorazili pracovníci krajské hygienické stanice.

Prásk.tv píše:

David Kraus skáče dobře, skáče rád. - 1
čtěte o tématu mráz na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Mráz
aktualizováno 06.01.
čhmú varuje

Výstraha: Moravu zasáhne silný mráz. Teploty klesnou k -13 °C

Počasí v Česku se mění každým dnem. Po vydatném sněžení a následném oteplení a namrzajících srážkách zasáhne hlavně východ našeho území silný mráz. Meteorologové vydali výstrahu především pro Moravskoslezský a Zlínský kraj. Teploty zde v pondělí ráno spadnou až k -13 °C.

Auta na sněhu
aktualizováno 03.01.
Rozmary počasí

Kalamita opět paralyzovala D1. Nehody a uzavírky byly i jinde

Sněhová kalamita znovu zasáhla celé Česko. S velkými přívaly sněhu bojovali silničáři na Liberecku, kde některé silnice zavály až dvoumetrové závěje. Problémy měli i řidiči na D1 a dalších českých dálnicích.

Zima - 2
aktualizováno 10.12.
Týdenní předpověď

Česko zasáhnou opět mrazy! Bude sněžit, místy zahrozí i ledovka

V týdnu si hezkého a slunného počasí moc neužijeme. Čekají nás převážně sněhové, ale i dešťové přeháňky. V pondělí se ještě dočkáme teplot kolem 6 °C, poté začnou teploty klesat, uvedl Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Namrzlá silnice
aktualizováno 05.12.
Mrznoucí déšť

Další výstraha před ledovkou! Klouzat to bude v celém Česku

Česko ve čtvrtek znovu sevře ledovka, tvořit se bude v celé republice. V Čechách od rána až do odpoledne, na Moravě a ve Slezsku až do pátečního rána. Před ledovkou varuje Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Zima - 4
03.12.
Týdenní předpověď

Ledovka znovu udeří, varují meteorologové! Začne také sněžit

Ledovka a mrznoucí déšť potrápí Česko i v nadcházejícím týdnu.

Pes v zimě
30.11.
Zapomenutý pes

Hodiny nechal psa uvázaného na mrazu v Brně, dostal jen pokutu

Muž nechal psa několik hodin mrznout před vchodem do nemocnice. O zdraví zvířete měla obavy kolemjdoucí žena, která zavolala hlídku strážníků. Strážníci majiteli vypsali pokutu.

2215315
29.11.
Zbytečná smrt

Jan zemřel pár metrů od domova. Zmrzlé tělo objevil kamarád!

Obrovský šok zažil kamarád jednašedesátiletého Jána z východního Slovenska. Když se přišel za parťákem podívat k domu, kde žil, našel už jen nehybné tělo bez známek života.