Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pippa Middleton a Jessica Mulroney
aktualizováno 24.05.
královská svatba

Kdo vystřídal Pippu? Tohle je nejvíc sexy zadeček z Windsoru

Před sedmi lety se po svatbě Williama (35) a Kate (36) neřešilo nic jiného než pozadí jedné z družiček. Tehdy se Pippa Midleton (34) z hodiny na hodinu stala majitelkou nejkrásnějšího pozadí, které se ukázalo na obřadu. Na svatbě Harryho (33) a Meghan (36) se historie opakovala. Komu tentokrát patřil nejvíc sexy zadek?

Pippa Middleton, Harry a Meghan
aktualizováno 24.04.
očekávané události

Šílenství kolem královské rodiny? Porodem Kate to letos nekončí!

Velká Británie se momentálně raduje z narození třetího potomka prince Williama a vévodkyně Kate. Tím však celý letošní humbuk kolem královské rodiny teprve začíná. Celý svět už netrpělivě očekává další dvě mimořádné události - květnovou svatbu prince Harryho s herečkou Meghan Markle, a také porod Pippy Middleton.

Tchán Pippy Middleton David Matthews obviněn ze znásilnění nezletilých
22.04.
Radostné zprávy

Sestra vévodkyně Kate Pippa čeká svého prvního potomka!

Vévodkyně Kate již brzy porodí, blíží se také termín svatby prince Harryho a Meghan Markle. A aby těch dobrých zpráv nebylo málo, nyní se provalilo, že těhotná není jen Kate, ale i její sestra Pippa. Čeká svého prvního potomka.

Prásk.tv píše:

Pippa Middleton
čtěte o tématu Pippa Middleton na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Svatba Pippy Middleton
aktualizováno 31.03.
měl zneužívat dívky

Skandál v rodině Pippy Middleton! Milionáře obvinili ze znásilňování

Rodina sestry vévodkyně Kate, Pippy Middletonové, čelí obrovskému skandálu. Jejího tchána francouzská policie obvinila ze znásilnění dvou nezletilých dívek. Činy se měly odehrát před zhruba 20 lety, miliardář David Matthews všechna obvinění odmítá.

Nehoda u Sydney
aktualizováno 01.01.
smutný osud

Milionář zemřel se snoubenkou a dětmi! Spadlo s nimi letadlo

Při letecké nehodě u australského Sydney zemřela rodina britského milionáře Richarda Cousinse. Na palubě s ním byli dva synové a jeho snoubenka Emma, kterou doprovázela jedenáctiletá dcera.

Hotel, ve kterém tráví líbánky Pippa Middleton a James Matthews
aktualizováno 25.05.
galerie nádhera!

Pippa si užívá líbánky v luxusu. Za tuhle krásu pořádně zaplatila

Pippa Middleton a její manžel James Matthews odcestovali po honosné svatbě na líbánky do snové destinace ostrova Tetiaroa.

Princ George v autě - 3
24.05.
Obava o prince

Hazard se životem prince George: Stačilo málo a přišel o život!

O víkendu se všechna pozornost médií i čtenářů soustředila na britskou svatbu roku. Vdávala se sestra vévodkyně Kate Pippa a obřad nemohl být velkolepější. Kromě krásné nevěsty se ale po svatbě mluvilo i o princi Georgeovi a jeho bezpečí.

Pippa je vdaná - 1
21.05.

KOŘENÍ: Pippa u oltáře

Velká Británie a nejočekávanější svatbu roku. Vdává se Pippa Middletonová, kterou kromě toho, že je sestrou vévodkyně Kate, proslavilo i její dokonalé pozadí.

Pippa, Kate a zadeček
aktualizováno 21.05.
událost roku

Souboj sester: Pippa zastínila Kate na svatbě s princem, ta jí to vrátila!

Když si před šesti lety brala Kate Middleton prince Williama, strhla pozornost médií spíš družička nevěsty, která svým pěkným zadečkem přitahovala pozonost víc než nevěsta. V sobotu jí to ale Kate vrátila. Když kráčela uličkou Pippa, strhly na sebe pozornost její děti. Hosté se rozplývali nad jejich roztomilostí.

Nevěsty Kate a Pippa Middleton. Která je hezčí?
21.05.
anketa sledovaná svatba

Kate nebo Pippa? Svět se pře, která nevěsta byla krásnější

Krásná nevěsta v nádherných šatech, šlechtická honorace a luxus kam oko pohlédne. Taková byla sobotní svatba Pippy Middleton a miliardáře Jamese Matthewse. Nadšená Británie se nyní nemůže shodnout, která nevěsta byla hezčí. Včerejší Pippa? Anebo její sestra vévodkyně Kate, která se vdala před šesti lety za prince Williama?