Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda u Sydney
aktualizováno 01.01.
smutný osud

Milionář zemřel se snoubenkou a dětmi! Spadlo s nimi letadlo

Při letecké nehodě u australského Sydney zemřela rodina britského milionáře Richarda Cousinse. Na palubě s ním byli dva synové a jeho snoubenka Emma, kterou doprovázela jedenáctiletá dcera.

Hotel, ve kterém tráví líbánky Pippa Middleton a James Matthews
aktualizováno 25.05.
galerie nádhera!

Pippa si užívá líbánky v luxusu. Za tuhle krásu pořádně zaplatila

Pippa Middleton a její manžel James Matthews odcestovali po honosné svatbě na líbánky do snové destinace ostrova Tetiaroa.

Princ George v autě - 3
24.05.
Obava o prince

Hazard se životem prince George: Stačilo málo a přišel o život!

O víkendu se všechna pozornost médií i čtenářů soustředila na britskou svatbu roku. Vdávala se sestra vévodkyně Kate Pippa a obřad nemohl být velkolepější. Kromě krásné nevěsty se ale po svatbě mluvilo i o princi Georgeovi a jeho bezpečí.

Prásk.tv píše:

Zadky slavných
čtěte o tématu Pippa Middleton na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Většina Čechů šetří nesmyslně, pod rukama jim protečou tisíce ročně. Víme, kde!

V posledních měsících se rozmohl takový nešvar. Tištěná i online média pravidelně alespoň jednou týdnu slavnostně hlásají: „Ekonomika je na vzestupu, platy ve státních a soukromých sektorech raketově vzrostly, všechno je tu zkrátka boží.“

Pippa je vdaná - 1
21.05.

KOŘENÍ: Pippa u oltáře

Velká Británie a nejočekávanější svatbu roku. Vdává se Pippa Middletonová, kterou kromě toho, že je sestrou vévodkyně Kate, proslavilo i její dokonalé pozadí.

Pippa, Kate a zadeček
aktualizováno 21.05.
událost roku

Souboj sester: Pippa zastínila Kate na svatbě s princem, ta jí to vrátila!

Když si před šesti lety brala Kate Middleton prince Williama, strhla pozornost médií spíš družička nevěsty, která svým pěkným zadečkem přitahovala pozonost víc než nevěsta. V sobotu jí to ale Kate vrátila. Když kráčela uličkou Pippa, strhly na sebe pozornost její děti. Hosté se rozplývali nad jejich roztomilostí.

Nevěsty Kate a Pippa Middleton. Která je hezčí?
21.05.
anketa sledovaná svatba

Kate nebo Pippa? Svět se pře, která nevěsta byla krásnější

Krásná nevěsta v nádherných šatech, šlechtická honorace a luxus kam oko pohlédne. Taková byla sobotní svatba Pippy Middleton a miliardáře Jamese Matthewse. Nadšená Británie se nyní nemůže shodnout, která nevěsta byla hezčí. Včerejší Pippa? Anebo její sestra vévodkyně Kate, která se vdala před šesti lety za prince Williama?

Pippa je vdaná - 1
aktualizováno 20.05.
svatba roku sekne jí to!

A už je vdaná! Sestra vévodkyně Kate si vzala miliardáře. GALERIE

Velká Británie žije svatbou roku. Dnes si dlouholetého přítele, miliardáře Jamese Matthewse, vzala sestra vévodkyně Kate - Pippa. Obřad se konal v kostele u Londýna, hostina v rodinném sídle, kde Pippa i její sestra Kate vyrostly.

1999962
19.05.

Bulvární show PRÁSK 18. 5. 2017

Velkým ožehavým tématem je hvězdný neplatič - bouřlivák Tomáš Řepka! Jak je to s domem, ve kterém ještě nedávno bydleli s Vlaďkou Erbovou? Podívali jsme se přímo na místo!

Harry a Meghan
aktualizováno 20.04.
velká svatba

Krásné ženy nesmí na svatbu Pippy! I Harry půjde bez partnerky

Pippa Middletonová chystá pohádkovou svatbu se svým movitým snoubencem. Přítelkyně prince Harryho Meghan Markle ale není na seznamu hostů. Herečka není jedinou ženou, která svého partnera nedoprovodí.

Kate a Pippa Middleton - 1
aktualizováno 11.04.
velkolepá svatba

Kate dostala košem! Pippa prozradila, kdo jí půjde za družičku

Už jen něco málo přes měsíc zbývá do chvíle, kdy Pippa Middletonová řekne "ano" svému snoubenci Jamesi Matthewsovi. Doposud nebylo jasné, jakou roli bude na svatbě hrát její sestra Kate s rodinou. Svým rozhodnutím ale Pippa potvrdila, že bez nich si velký den nedokáže představit.