Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chlapec přežil klinickou smrt
14.11.
zázračné uzdravení

Mladík popsal klinickou smrt: Viděl jsem Ježíše, mluvil se mnou!

Zack Clements (17) z Texasu spadl v tělocvičně a vážně se zranil. Lékaři se ho snažili oživit, ale po 20 minutách byli nuceni prohlásit ho za mrtvého. Jeho srdeční impuls ale nečekaně naskočil. Mladík tvrdí, že ho zachránil sám Ježíš Kristus, který k němu promluvil.

Muž předstíral vraždu
aktualizováno 08.11.
nájemný vrah

Aby dokázal, že ho chce žena zabít, fingoval muž vlastní smrt

Fotografie zakrváceného těla, odposlech a spolupráce s detektivy, to vše podnikl boxerský trenér Ramon Sosa z Texasu, aby dokázal, že si jeho žena na jeho likvidaci najala nájemného vraha. Udělala jednu velmi zásadní chybu, jako zabijáka si vybrala muže, se kterým se Sosa znal.

Brittany Adcock
aktualizováno 08.11.
detaily o vrahovi

"Nutil mě k sexu, když mi bylo 13," tvrdí Brittany o střelci z Texasu

Texaský střelec Devin Kelley, který při nedělním řádění v kostele zabil 26 lidí, v minulosti nutil třináctiletou dívku k nahým snímkům a poté k sexu. Dnes dvaadvacetiletá Brittany Adcocková popsala hrůzy, které s psychicky labilním Kelleyem zažila.

Prásk.tv píše:

Michael Schumacher
čtěte o tématu Texas na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Útočník z Texasu
aktualizováno 07.11.
nebyl v kontrolním systému

Vrah z Texasu mohl nakupovat zbraně. Na vině je letectvo

Kvůli malé chybě amerického vojenského letectva přišlo v neděli v Texasu o život 26 lidí. Postřílel je bývalý voják Devin Kelley, který u letectva v minulosti sloužil a byl vyhozen za domácí násilí. Letectvo ovšem nezadalo Kelleyho kriminální záznam do kontrolního registru zájemců o zakoupení zbraně. Zbraň si tak mohl pořídit stejně jednoduše, jako každý jiný Američan.

Hrdina masakru v Texasu
aktualizováno 06.11.
přímé svědectví

Hrdinové masakru v Texasu: Sami se pustili do přestřelky i honičky

Spojené státy se vzpamatovávají z jednoho z největších masakrů v americké historii. Šestadvacetiletý útočník při něm zastřelil 26 lidí, kolem dvaceti jich zranil. Do zběsilé přestřelky a honičky s útočníkem se pustili dva svědci, díky kterým jsou ztráty na životech mnohem menší.

Střelba v kostele v americkém Texasu - Ryland
aktualizováno 06.11.
viděl umírat rodinu

Ryland (5) přežil masakr v Texasu. Útočník ho střelil čtyřikrát

Malého Rylanda Warda našla jeho teta Leslie, jak leží v agonii před kostelem. Útočník ho během střelby v texaském kostele trefil čtyřikrát. Chlapec navíc během střelby viděl umírat svou matku a sestry.

Střelba v kostele v americkém Texasu
aktualizováno 06.11.
texaský masakr

Rodina přišla o osm členů najednou. Včetně těhotné s dětmi

Osm z 26 obětí, které zemřely při střelbě v texaském kostele, pocházelo z jedné rodiny. Potvrdil to příbuzný obětí televizní stanici CNN. Mezi členy rodiny byla žena v osmém měsíci těhotenství a její tři děti.

Útočník z Texasu
aktualizováno 06.11.
Masakr v Texasu

V kostele střílel bývalý voják (26), který měl temnou minulost

Střelba v texaském kostele je jedním z nejhorších masakrů v americké historii. Šestadvacetiletý útočník, kterého média identifikovala jako Devina Patricka Kelleyho, zastřelil 26 lidí. Při útěku z místa činu byl zastřelen. V kostele zřejmě útočil bývalý příslušník amerického letectva, kterého z ozbrojených sil vyhodili kvůli domácímu násilí.

Útok v texaském kostele
aktualizováno 06.11.
střelba v Texasu

Krvavý útok v texaském kostele! Střelec zabil nejméně 26 lidí, i dítě

Baptistický kostel v texaském Sutherland Springs se stal v neděli terčem útoku. Střelec tu podle tamních médií zavraždil nejméně 26 lidí, několik desítek účastníků bohoslužby pak vážně zranil.

Zneužívání dětí
05.11.
brutální výchova

Rodiče jak z hororu: Dcerku nutili čistit si zuby kočičími exkrementy

Ohavné výchovné metody praktikoval na svých dětech jejich otec s novou partnerkou. Pětiletou dcerku nutil čistit si zuby kočičími exkrementy, dětem nasazoval elektrický obojek a na mrazu je poléval studenou vodou.