Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Cindie Allen-Stewart
28.06.
zázraky na počkání

Matka našla lék na spáleniny od slunce, zahojí je za 30 minut!

Američanka z Texasu ukázala zaručený recept na spáleniny! Místo babských rad a krémů přišla na neuvěřitelnou věc, která vám do několika minut zabere.

Melania Trump
aktualizováno 22.06.
Galerie + video Další průšvih

"Je mi to fuk!" šokovala Trumpová při návštěvě dětí migrantů

Melanie Trumpová očividně ještě nemá dost skandálů okolo sebe a svého manžela. Americká první dáma dnes přicestovala do jednoho z detenčních center v Texasu, aby navštívila děti migrantů zadržených na hranicích. Objevila se tam však v bundě s nápisem "Mně je to vážně jedno, a co tobě?", čímž pobouřila celý svět.

Dítě v bazénu
aktualizováno 18.06.
Nehoda

VIDEO: 17měsíční chlapec strávil pod vodou přes 5 minut. Přežil

Neuvěřitelné štěstí měl 17měsíční chlapec, který spadl do zahradního bazénu a pod vodou strávil více než pět minut. Incident, který se stal v texaském Fort Worthu, měl naštěstí dobrý konec. Dramatické chvíle zachytily bezpečnostní kamery.

Prásk.tv píše:

Chris Mendiola - 1
čtěte o tématu Texas na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Honička v Texasu skončila tragicky
aktualizováno 18.06.
strašlivá nehoda

Zběsilá honička na jihu Texasu skončila nehodou! Zemřelo 5 lidí

Zběsilá honička hraniční stráže a SUV převážejícího uprchlíky u hranic Texasu skončila strašlivou nehodou, při které zemřelo nejméně pět lidí, několik dalších bylo zraněno. Policii se předtím podařilo zastavit další dvě auta.

Útok v Santa Fe a podezřelý
20.05.
zabíjení na škole

Oběť masakru měla podezřelého mladíka odmítnout a zostudit

Jednou z deseti obětí je Shana Fisherová (†16), která měla údajného útočníka Dimitriose Pagourtzise dlouhé měsíce odmítat, když nepřestal dorážet, měla ho podle tvrzení její matky zostudit před spolužáky. Motiv činu ale policie zatím nezveřejnila.

George W. Bush a George H. W. Bush
24.04.
Je v nemocnici

Exprezident USA Bush skončil na JIPce. Den po pohřbu manželky

Bývalý americký prezident George H. W. Bush byl v neděli hospitalizován. Do houstonské metodistické nemocnice jej převezli s infekcí, která se mu rozšířila do krve. Bush skončil v nemocnici den po pohřbu své manželky Barbary, která zemřela minulé úterý.

Rosendo Rodriguez
28.03.
neprojevil lítost

V Texasu popravili brutálního vraha. Své oběti zamykal do kufrů!

Úřady v americkém Texasu v noci smrtící injekcí popravily Rosenda Rodrigueze (38). Soud muže usvědčil z brutální vraždy prostitutky, kterou po smrti zavřel do kufru a hodil do popelnice. Před vykonáním popravy neprojevil ani náznak lítosti.

Výbuchy v Texasu! Útočník se odpálil
aktualizováno 21.03.
konec pátrání

Sériový útočník odpaloval bomby v Texasu. Sám zemřel při výbuchu!

Texaský Austin v březnu čelil sérii výbuchů. Zemřeli při nich dva muži a několik dalších lidí bylo zraněno. Policie v úterý našla podezřelého, kterého začala pronásledovat. Honička skončila jeho smrtí – muž se sám odpálil.

Dům z 3D tiskárny - 2
17.03.
galerie rychlá stavba

Stačí deset tisíc dolarů a za jeden den můžete mít dům z 3D tiskárny!

Levné bydlení snadno a rychle. Takové heslo by si mohla zvolit americká společnost, která nabízí domy vyrobené na 3D tiskárně. Doba výstavby má být dokonce jen jeden jediný den!

V Texasu se zřítilo malé letadlo
09.03.
VIDEO Neštěstí v Texasu

Při pádu letadla zemřeli dva lidé! Kamera zachytila obří výbuch

Dva lidé zemřeli při pádu malého letadla na letišti v texaském Laredu. Z jednoho motoru se začalo kouřit, poté se letoun zřítil a vybuchl. Pilot se zřejmě snažil nouzově přistát, když si kouře všiml, to se mu ale nepovedlo.