Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chlapec v aquaparku
aktualizováno dnes 17:00
Zoufalá záchrana

Chlapce nasál odtok v bazénu. Pod vodou byl dlouhé minuty. VIDEO

Na veřejnost proniklo mrazivé video zachycující zoufalou záchranu dvanáctiletého chlapce, kterého nasálo potrubí v divoké řece. Hoch strávil pod hladinou přibližně devět minut, přesto díky pohotovosti svědků přežil.

2134241
dnes 14:03
Nečekaná barikáda

Originální záchrana sebevraha: Skočit mohl, ale bylo by to marné!

Když začne sebevrah vyhrožovat skokem, standardním postupem je, že na místo přijede policejní vyjednavač a snaží se dotyčného přemluvit, aby svůj život nezahazoval. Záchrana ovšem může vypadat úplně jinak a originálněji.

Francouzský prezident Macron na návštěvě USA
aktualizováno včera 22:21
státní návštěva

Macron přijel do USA, setkání prezidentů provází velká sláva

Francouzský prezident Emmanuel Macron a jeho manželka jsou na oficiální státní návštěvě v Bílém domě. Jako první politik se u Donalda Trumpa dokonce dočká státní večeře. Tu v sídle amerického prezidenta do posledních detailů zorganizovala jeho žena Melania.

Prásk.tv píše:

Barkley Bridge
čtěte o tématu USA na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Operace
aktualizováno včera 13:17
Znovu mužem

První transplantace penisu! Voják dostal orgán mrtvého dárce

Američtí chirurgové v Baltimoru slaví obrovský úspěch. Vůbec poprvé se podařila transplantace mužského přirození. Lékaři ji provedli válečnému veteránovi, který o pohlavní orgány a obě nohy přišel ve válce v Afghánistánu. Identitu pacienta, jehož rekonvalescence probíhá dobře, doktoři nezveřejnili.

George W. Bush a George H. W. Bush
včera 09:36
Je v nemocnici

Exprezident USA Bush skončil na JIPce. Den po pohřbu manželky

Bývalý americký prezident George H. W. Bush byl v neděli hospitalizován. Do houstonské metodistické nemocnice jej převezli s infekcí, která se mu rozšířila do krve. Bush skončil v nemocnici den po pohřbu své manželky Barbary, která zemřela minulé úterý.

Střelba v kavárně u města Nashville - 4
aktualizováno 23.04.
policii uniká

Masakr v USA: Naháč (29) vběhl do kavárny a postřílel čtyři lidi!

Předměstím amerického Nashvillu otřásla v neděli nad ránem střelba. Polonahý muž (29) zastřelil na parkovišti před místní kavárnou dva lidi, následně vběhl i dovnitř, kde začal střílet znovu. Na místě nakonec zůstali ležet tři mrtví návštěvníci, čtvrtý člověk zemřel při převozu do nemocnice. Střelec následně uprchl a policie po něm zatím neúspěšně pátrá.

Zabila ženu a ukradla jí identitu
23.04.
vraždící babička

Žena (56) zastřelila manžela a svou dvojnici. Pak jí ukradla identitu

Policisté ve Spojených státech pátrají po nebezpečné ženě (56), která měla zastřelit svého manžela a ženu, která ji byla velice podobná. Oběti následně ukradla identitu a zmizela. Podle policie vraždila pro peníze.

Oklahoma v plamenech
aktualizováno 19.04.
VIDEO oheň se šíří

Oklahoma v plamenech: Hasiči bojují s běsnícím lesním požárem

Hasiči již několik dní bojují s několika lesními požáry, které se šíří Oklahomou. Největší z nich se šíří ohromnou rychlostí, hasiči navíc nemají nad plameny téměř žádnou kontrolu. V plamenech už zemřeli dva lidé, ohromné množství lidí se musí evakuovat.

Hasiči zachránili z hořícího domu člověka
19.04.
dramatické záběry

VIDEO: Hasiči po ohnivém infernu vytáhli z domu živého muže!

Dramatickou záchranu za sebou mají hasiči z Virginie, kteří vběhli do domu plného toxického dýmu, aby zachránili život muži uvnitř budovy. Celý zásah zaznamenala kamera na přilbě jednoho z odvážných hasičů.

Pilotka Tammie Jo Shultsová
19.04.
Hrozivá havárie

Hrdinka i anděl, velebí pasažéři pilotku! Přistála i bez motoru

Cestující z letadla, kterému při cestě z New Yorku do Dallasu vybuchl motor, nepřestávají velebit pilotku. Tammie Jo Shultsová dokázala zachovat klid a s letounem přistála. Dopravila tak do bezpečí všechny kromě ženy, kterou nasál podtlak z okna.