Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Čtyřnohé dítě
Aktualizováno Předevčírem 13:10
smutný osud

Úděl jak od zlé sudičky: Holčičce na zádech rostlo dvojče! VIDEO

Americkým lékařům se podařilo při náročné operaci oddělit dvě končetiny ze zad desetiměsíčního miminka. Holčičce z afrického Pobřeží slonoviny tam zůstaly dvě nohy a páteř jejího nevyvinutého dvojčete.

Chlapce uškrtil vlastní pes - 1
Aktualizováno 21.3. 2017 22:50
Tragická nehoda

Nevinná hra se zvrtla v boj o život: Chlapečka (†5) uškrtil vlastní pes!

Pětiletý John si hrál na zahradě se psem. Po chvíli skotačení začalo zvíře tahat za jeho šálu, až chlapec ztratil vědomí. Maminka mu přiběhla na pomoc a záchranáři ho odvezli do nemocnice, dítě ale nepřežilo.

KLDR, Kim Čong-un a testy zbraní - 6
Aktualizováno 21.3. 2017 22:20
Propagandistické video

KLDR vyhrožuje Američanům: "Jsme připraveni na válku!"

Vztahy mezi Spojenými státy a KLDR se ještě více vyostřily. Severokorejci zveřejnili propagandistické video, v němž v animaci sestřelují americké bombardéry. Zároveň upozornili, že jsou "připraveni na jakoukoliv válku, kterou USA chtějí".

Prásk.tv píše:

Anna Kadeřávková - 1
čtěte o tématu USA na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

Tablet v letadle
Aktualizováno 21.3. 2017 18:51
Bez tabletu i notebooku

Do letadla bez elektroniky: Británie a USA ji při těchto letech zakázaly

Na palubu některých letadel už si nebudete moci vzít notebook nebo tablet. Platí to pro přímé lety z některých zemí Blízkého východu do Spojených států a Velké Británie. Důvodem je obava z terorismu.

Noční můra

Děti našly rodiče mrtvé: "Mamka a taťka jsou studení," volaly policii

Čtyři děti zažily opravdovou noční můru. Rodiče je nevzbudili do školy, a tak se rozhodly zjistit, co s nimi je. V ložnici však našly jen nehybná těla. Maminka s tatínkem se zřejmě předávkovali silnými drogami.

neměl zbraň

Muž sdílel svůj konflikt s policisty na facebooku. Zastřelili ho!

Úřady v americkém státě Tennessee vyšetřují policisty, kteří zastřelili neozbrojeného muže na dálnici v odstaveném autě. Rodney Hess (36) svůj konflikt sdílel online na facebooku. Včetně výstřelu, který znamenal jeho smrt.

tragická nehoda

Snila o kariéře modelky. Při prvním focení ji smetl vlak

Krásná dívka snila o kariéře modelky. Při prvním focení ale tragicky zemřela! Lokace na pořízení fotografií byla sice nejznámějším místem její rodné obce, ale zároveň velmi nebezpečné. Fredzanii smetl vlak a dívka na místě zemřela. Tragédie je o to větší, že podle jejího snoubence byla navíc těhotná.

Bílý dům - bezpečnostní opatření
Aktualizováno 19.3. 2017 10:29
velká hrozba

Mám v autě bombu, křičel muž u Bílého domu! Policie vyklidila ulice

Ochranka amerického prezidenta v noci na neděli zadržela muže, který se pokusil proniknout přes kontrolní stanoviště Bílého domu. Muž tvrdil, že má v autě bombu. Policie vyklidila několik blízkých ulic.

nečekané odhalení

Velký zvrat: Kdo je záhadná žena z Labe? Ozvala se divačka z USA!

Uplynuly tři týdny a pardubická policie stále nezná totožnost dobře oblečené ženy, jejíž tělo se našlo v Labi. Možná se ale blíží zásadní zvrat. Do redakce TV Nova totiž přišel e-mail od divačky ze Spojených států, která si myslí, že by se mohlo jednat o její kamarádku.

sledované setkání

Trump a Merkelová: Svět řeší nepodání ruky. Do oka si nepadli

Své první setkání si kancléřka Angela Merkelová a prezident Spojených států Donald Trump pochvalovali - podle zahraničních médií ale jejich úsměvy možná měly zakrýt vzájemné rozpory. Během konference Trump nepřímo naznačil, že odposlechy jsou možná to jediné, co mají státníci společného.