Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Holčička vypadla z auta
Aktualizováno Včera 15:50
Pomohl hasič

Holčička (4) vzala za jízdy za kliku a vypadla z jedoucího autobusu!

Tohle je noční můra všech rodičů! Dobrovolný hasič byl svědkem děsivé nehody, při níž čtyřleté děvčátko vypadlo z jednoucího autobusu! Zatímco řidič pokračoval v jízdě, holčička zůstala ležet uprostřed silnice. Nakonec vyvázla jen se zlomenou čelistí.

Americká letadlová loď Carl Vinson
Aktualizováno Předevčírem 20:53
Vyhrocené vztahy

Američanům došla trpělivost: Ke Koreji míří flotila válečných lodí!

Vztahy mezi USA a KLDR se nadále vyostřují. Ke korejskému poloostrovu už míří flotila amerických válečných lodí, která se spolu s Japonci zúčastní manévrů. Ty mají Kimův režim odradit od dalších jaderných testů. Severní Korea už kvůli tomu pohrozila potopením americké letadlové lodi Karl Vinsn.

mezinárodní napětí

Armády se stahují k hranicím Severní Koreje. Čekají konflikt?

Napětí na Korejském poloostrově se může kdykoliv vyostřit. Rusko a Čína k hranicím poslaly armádu a připravují se na možnost konfliktu. Ke korejskému pobřeží míří také americká letadlová loď USS Carl Vinson.

Prásk.tv píše:

Ženy vyhodily z letadla kvůli legínám - 1
čtěte o tématu USA na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Stevard uhodil ženu s dítětem, pak hrozil cestujícímu
Aktualizováno 22.4. 2017 16:07
Další exces aerolinek

Skandální VIDEO: Stevard uhodil matku s dítětem! Pak se chtěl rvát

Spojenými státy otřásá další skandál aerolinek. Stevard American Airlines měl uhodit ženu s dítětem v náručí a vyhodit ji i její kočárek z letadla. Následně vyhrožoval cestujícímu, který se maminky zastal.

Anketa Vydání do USA

Dahlgren si chce odsedět trest v USA. Nemají tam pro něj podmínky

Američan Kevin Dahlgren, který dostal od brněnského krajského soudu doživotí za čtyřnásobnou vraždu svých českých příbuzných, si chce odpykat trest ve Spojených státech. Převozu ale možná zabrání skutečnost, že Američané nemají detenční ústavy, do kterého by podle rozsudku měl Dahlgren putovat, pokud jej soud někdy podmínečně propustí.

galerie v texasu se nezapřou

Bydlení pro kovboje: V Texasu stojí dům ve tvaru kovbojské boty!

Americký Texas je domovinou kovbojů. Není proto divu, že právě zde vyrostl tento neobvyklý dům ve tvaru kovbojské boty. Inu, Texasané se nezapřou!

teror v USA

Šílený střelec zabil v Kalifornii tři lidi, při tom volal: „Alláhu akbar!"

Řádění šíleného střelce ochromilo v úterý ráno (večer středoevropského času) život v centru města Fresno v Kalifornii. Devětatřicetiletý Kori Ali Muhammad vypálil během minuty 16 ran a zabil tři muže. Krátce poté ho policisté dopadli.

USA a Turecko

Trump popřál Erdoganovi. Pochybnosti kolem referenda nevadí

Americký prezident Donald Trump v telefonickém rozhovoru se svým tureckým protějškem blahopřál Recepu Tayyipu Erdoganovi k vítězství v nedělním ústavním referendu o posílení prezidentových pravomocí a poděkoval mu za podporu amerického úderu v Sýrii. Oznámil to Bílý dům.

KLDR slaví 105. narozeniny Kim Ir-Sena - 3
Aktualizováno 17.4. 2017 21:51
Napětí roste

USA poslaly Severní Koreji jasný vzkaz: Naše trpělivost je u konce!

Trpělivost Spojených států se Severní Koreou je u konce. Na návštěvě Jižní Koreje to prohlásil americký viceprezident Mike Pence. Současně vyzval režim Kim Čong-una, aby okamžitě přestal s vývojem jaderných zbraní a testováním balistických raket.

Steve Stephens a jeho oběť
Aktualizováno 17.4. 2017 12:10
honička za katem

Vrah na ulici popravil staříka, vysílal to na Facebooku! Hledají ho

Američtí policisté jsou v pohotovosti. Pátrají po vrahovi, který na ulici chladnokrevně zavraždil starého muže a jeho popravu vysílal živě na Facebooku. Chlubí se tím, že údajně zabil i další lidi. Vrah je na útěku, v bílém voze a bude patrně někde ve státě Ohio či přímo ve městě Cleveland.