Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

agresivní rakovina

Bývalý kandidát na prezidenta USA McCain má zhoubný nádor

Mimořádně agresivní a zhoubný nádor mozku diagnostikovali lékaři republikánskému senátorovi USA Johnu McCainovi. Jedná se o tzv. glioblastom. Pacienti s touto diagnózou umírají obvykle do tří měsíců.

Dijanelle Fowlerová s dcerkou
Aktualizováno Včera 14:42
pekelné vedro

Dítě pomalu umíralo v rozpáleném autě, matka byla u kadeřníka!

Matka z americké Georgie měla podle policie nechat své dítě (†1) pomalu umírat v rozpáleném autě, zatímco si nechávala dělat účes v kadeřnictví. Za smrt své dcerky si vyslechla obvinění z vraždy druhého stupně, uvádí portál Mirror.

Stárnutí mozku

K vzniku Alzheimera přispívá 27 životních událostí. Zažili jste je?

Vědci odhalili 27 životních událostí, které přispívají ke stáří našeho mozku a můžou zvýšit pravděpodobnost vzniku Alzheimerovy choroby. Patří sem například vyhazov z domova nebo rozvod rodičů.

Prásk.tv píše:

Monalisa Perez a Pedro Ruiz - 1
čtěte o tématu USA na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

slavný režisér

Zemřel otec oživlých mrtvol ve filmu George A. Romero (†77)

Ve věku 77 let zemřel americký režisér George A. Romero, který je považován za tvůrce oživlých mrtvol, čímž se mu povedlo přivést zájem lidí zpět k hororu. Nečekaný úspěch snímku Noc oživlých mrtvol inspirovala celou řadu jeho následovníků.

oscarový herec

Odešel herec Martin Landau (†89), zářil u Hitchcocka i Burtona

V sobotu ve věku 89 let zemřel americký oscarový herec Martin Landau. Oscara získal za vedlejší roli ve filmu Ed Wood od režiséra Tima Burtona, objevil se také například ve snímku Na sever severozápadní linkou Alfreda Hitchcocka.

Bleskové povodně zasáhly Arizonu
Aktualizováno 17.7. 2017 13:37
smrtelný živel

Bleskové povodně se prohnaly Arizonou, nejméně 9 mrtvých

V obrovskou tragédii se změnil nedělní výlet do národního parku Tonto v americké Arizoně. Na místo, na kterém se lidé koupou v přírodních jezírcích, přišla bez varování mohutná povodňová vlna. Výsledkem je nejméně devět mrtvých.

Krize v USA

"Trump odstoupí, aby nešel do vězení," tvrdí poradce prezidentů!

Americký prezident Donald Trump rezignuje, aby zachránil své děti i sám sebe před vězením. Myslí si to uznávaný profesor práva z prestižní Kolumbijské univerzity. Trump čelí obrovskému skandálu poté, co jeho syn přiznal, že byl před volbami v kontaktu s právničkou napojenou na Rusko.

Na Floridě se propadla země a pohltila dva domy
Aktualizováno 15.7. 2017 22:05
Síla přírody

Země se otevřela a pohltila dva domy! Stačilo pár minut

Na Floridě se propadla země a pohltila dva domy. V díře zaplavené vodou zmizely během několika desítek minut. Jejich obyvatelé stihli utéct, nikomu se tedy nic nestalo. Úřady se ale obávají, že propad půdy bude pokračovat a proto evakuovaly i obyvatele okolních domů.

Prozradilo ji video

Chlípná učitelka! Studenta (16) brala za školu, aby s ním měla sex

Bývalou učitelku španělštiny Ekatherinu Pappasovou ze střední školy Franklin High ve městě Reisterstown odsoudili za sex se studentem. Šestnáctiletého chlapce pětadvacetiletá učitelka dokonce vozila za školu, aby si s ním mohla užívat. Pappasová stráví rok ve vězení.

Prezident Donald Trump se synem Donaldem juniorem
Aktualizováno 11.7. 2017 20:32
Chtěli materiál na Hillary

Problém pro Trumpa: Jeho syn se sešel s ruskou agentkou

V kauze napojení volebního štábu Donalda Trumpa na Rusko se objevil první důkaz. Je jím email, který si Trumpův syn vyměnil s organizátorem schůzky, na které měl získat kompromitující informace o Hillary Clintonové. Informace měly podle emailu pocházet přímo od ruské vlády.