Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hynek Kmoníček
včera 15:10
hynek kmoníček všechny šokoval

Český diplomat senzací v USA! Zabil krokodýla, bydlí v zoo mrtvol

Americká média zaujal český velvyslanec ve Spojených státech Hynek Kmoníček - a to natolik, že o něm dokonce vznikla reportáž. Ta se odvysílala na stanici CBS News a Kmoníček v ní vystupuje jako neohrožený lovec zvířat.

Lékař Ilustrační snímek
včera 09:28
Neuvěřitelné chování

Vyšetřím vám plíce, řekl lékař. Pak bezmocnou pacientku znásilnil!

Otřesný případ znásilnění řeší soud v texaském Houstonu. Jeho hlavním akterém je lékař, který před několika lety znásilnill v nemocnici pacientku. Žena byla nacpaná sedativy, takže se nemohla bránit. A když zmáčkla tlačítko na přivolání sestry, zjistila, že je odpojené a nefunguje.

Zachráněné dítě z rozpáleného auta
17.08.
to jsou zrůdy

Rodiče si dali heroin, holčička málem zemřela v rozpáleném autě

Jako hrdinové se zachovali Eric Asher a jeho snoubenka z Cantonu v Ohiu. Z rozpáleného auta zachránili malou holčičku. Rodiče si dali heroin a odpadli přímo na silnici.

Prásk.tv píše:

Troy George Skinner - 1
čtěte o tématu USA na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Martha Al-Bisharaová
17.08.
kvůli noži

Babička řezala před domem kytky. Policie na ni použila paralyzér!

Svérázným způsobem vyřešili neobvyklou situaci policisté v americkém Chatsworthu. Když uviděli 87letou babičku, která držela v ruce nůž, okamžitě ji vyhodnotili jako hrozbu. Když na jejich výzvy, aby nůž odhodila, nereagovala, použili proti ní paralyzér.

John Brennan, Donald Trump
aktualizováno 15.08.
to tu ještě nebylo tajné informace

Exšéf CIA vinil Trumpa z velezrady, přišel o bezpečnostní prověrku!

Americký prezident Donald Trump odebral bezpečnostní prověrku bývalému šéfovi Ústřední zpravodajské služby (CIA) Johnu Brennanovi. Oznámila to ve středu mluvčí Bílého domu Sarah Sandersová. Jako důvod uvedla, že Brennan využíval svého přístupu k utajovaným informacím, aby "rozděloval a zaséval chaos" v Trumpově administrativě. Brennan vedl CIA za předchozího prezidenta Baracka Obamy.

Muž havaroval s letadlem - 3
15.08.
Narazil do domu

Muž chtěl letadlem zabít manželku a dítě, pří náletu zemřel sám

K hrůznému činu se odhodlal sedmačtyřicetiletý Duane Youd žijící v Utahu. Po hádce s manželkou se rozhodl, že zabije ji a syna, kteří byli uvnitř domu. Půjčil si proto letadlo a narazil s ním do svého obydlí. Sám v ohni uhořel. O incidentu informoval DailyMail.

Erdogan
aktualizováno 14.08.
Obchodní válka

Elektroniku z USA nebrat, hřímá Erdogan. Chce začít s iPhony!

Turecko je připraveno bojkotovat elektroniku ze Spojených států, řekl dnes turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. Vztahy mezi oběma zeměmi jsou v poslední době napjaté, zejména proto, že Ankara zadržuje amerického pastora Andrewa Brunsona. Spojené státy zavedly sankce vůči tureckým ministrům vnitra a spravedlnosti a zdvojnásobily cla na dovoz oceli a hliníku z Turecka.

Strach
aktualizováno 14.08.
Horor v poušti

Při rituálu zemřel tříletý chlapec! Chtěli z něj vyhnat démony!

K hrůzné události došlo v Novém Mexiku na jihovýchodě USA. Teprve tříletý chlapec byl zabit při náboženském rituálu. Policie v odlehlé usedlosti nalezla dalších 11 dětí, které byly podvyživené.

Prezident Trump podepsal zákon na vojenské základně Fort Drum
aktualizováno 14.08.
vojenský rozpočet USA

Trump podepsal rekordní peníze pro armádu, 717 miliard dolarů

Americký prezident Donald Trump v pondělí podepsal rekordní vojenský rozpočet na příští finanční rok ve výši 717 miliard dolarů (přes 16 bilionů korun). Při této příležitosti obhajoval svůj projekt vzniku vesmírných sil a ukázal na Čínu jako na nejnebezpečnějšího soupeře Spojených států.

Delta IV Heavy na startovací plošině
aktualizováno 12.08.
start v 9:31 Parkerova solární sonda

Nejvýkonější raketa odstartovala: Lidstvo se chce dotknout Slunce!

Po sobotním neúspěchu v neděli nastal druhý pokus o start rakety Delta IV Heavy s velmi cenným nákladem, kterým je sonda, jenž se má dotknout Slunce. Nejvýkonější raketa úspěšně odstartovala a vydala se vstříc vesmírným dálkám.