Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Za tisíc sdílení se přihlásil policii
aktualizováno 19.10.
Přinesl i koblihy

"Za tisíc sdílení se udám policii," napsal zločinec. Slib dodržel!

Jednadvacetiletý mladík si pěkně naběhl. Policistům na facebooku napsal, že pokud bude jejich další příspěvek sdílet alespoň tisíc lidí, sám se přihlásí na policejní stanici. Post nasbíral téměř pět tisíc sdílení, a tak mu nezbylo nic jiného, než se u policie hlásit i s koblihami.

Facebook - Průzkumník příspěvků
aktualizováno 19.10.
průzkumník příspěvků

Facebook má novou užitečnou funkci! K čemu ta raketa slouží?

Sociální síť Facebook přišla s další revoluční novinkou. Zavedla funkci Průzkumník příspěvků, jde vlastně o novou zeď příspěvků podle sdílení a oblíbenosti. Díky tomuto rozšíření se tak lidé dostanou do neprobádaných částí internetu, které nejsou úplně závislé na oblíbených stránkách a přátelích.

Nakupování na internetu
aktualizováno 04.09.
zkusíte to?

Další tlačítko na FB otevírá nový svět! Tohle všechno tam najdete!

Sociální síť Facebook v Česku spustila před nedávnem funkci Marketplace (Tržiště), v rámci které mohou lidé prodávat a nakupovat použité zboží. Funkce ale zatím není dostupná všem, spoustu lidí tak novinka zatím spíše mate.

Prásk.tv píše:

Jane Tarren - 1
čtěte o tématu facebook na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Matka vyfotila brečící holčičku
11.08.
domácí násilí?

Matka vyfotila brečící holčičku: Češi ji proklínají, policie vyšetřuje!

O pořádný poprask se postarala žena z Klášterce nad Ohří, která na sociální sítě tento týden umístila fotku brečící asi dvouleté holčičky. Matka se chtěla pochlubit svou dcerkou v krajkované masce, kvůli snímku ji nyní vyšetřuje policie.

Falešné profily na Facebooku
10.08.
Dávejte pozor

Nová vlna útoků na facebooku! Vysává z lidí velké peníze!

Policie varuje před novou vlnou podvodů na facebooku! V poslední době se zloději snaží ve větší míře než kdy dříve připravit české uživatele o peníze.

Hacker
09.08.
varování kradou identitu i peníze

POZOR: Na Facebook ve velkém útočí hackeři! Tyto triky používají

Policie varuje před masivním útokem hackerů, kteří v posledních dnech napadají uživatelské účty na Facebooku. Snaží se podvodnými triky dostat až k přístupu do bankovních účtů. Rychle se šíří ale i zprávy, které jednoduše zavirují počítač.

Politici na facebooku
aktualizováno 01.08.
Předvolební kampaň

Politici na voliče líčí na facebooku. Neví se, kolik to stojí

Předvolební boj se letos přesunul na sociální sítě. Tento způsob oslovení voličů využívá téměř každý volební lídr. Jenže zjistit kolik politické strany za svou propagaci na sociálních sítí utratí, bude podle úředníků hodně obtížné. Na útratu za kampaň je přitom pevný limit.

Falešné profily na Facebooku
aktualizováno 16.07.
Falešné profily

Facebook zaplavily nahé krásky, chtějí se přátelit! Co za tím stojí?

Na Facebooku se objevuje čím dál víc profilů lidí, kteří na fotkách odhalují svůdná těla. Možná i vám přišla od takové ženy nebo muže žádost o přátelství. Není to ale zrovna důvod k radosti, že má o vás atraktivní člověk zájem. Co za tím stojí a co se stane, pokud žádost potvrdíte?

Tragická nehoda dvou dívek u Obrnic
aktualizováno 13.07.
tragická nehoda

Video smrti: Je lepší než jakákoli kampaň, tvrdí na ministerstvu

Tragická nehoda z minulého čtvrtka otřásla celým Českem. Rychlou a riskantní jízdu vysílaly dvě mladé dívky na facebooku. Záběry by se teď měly stát varováním pro všechny, kteří na silnicích hazardují se životem. Dokonce i ministerstvo dopravy připouští, že by video v budoucnu mohlo využít.

Nehodu u Obrnic zhodnotil expert z ÚAMK
aktualizováno 08.07.
Smrt v přímém přenosu

Nepozornost, frajeřina. Expert sečetl šílené chyby v autě smrti

Tragická nehoda dvou dívek na Mostecku, kterou sdílely živě na facebooku, teď koluje internetem jako varovné memento pro všechny hazardující řidiče. Odborník z Ústředního automotoklubu ČR Igor Sirota vypočítal všechny chyby i rizika, kterých se dívky dopustily. Nevěnování pozornosti jízdě je u nás přitom nejčastější příčinou dopravních nehod.