Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Matka vyfotila brečící holčičku
11.08.
domácí násilí?

Matka vyfotila brečící holčičku: Češi ji proklínají, policie vyšetřuje!

O pořádný poprask se postarala žena z Klášterce nad Ohří, která na sociální sítě tento týden umístila fotku brečící asi dvouleté holčičky. Matka se chtěla pochlubit svou dcerkou v krajkované masce, kvůli snímku ji nyní vyšetřuje policie.

Falešné profily na Facebooku
10.08.
Dávejte pozor

Nová vlna útoků na facebooku! Vysává z lidí velké peníze!

Policie varuje před novou vlnou podvodů na facebooku! V poslední době se zloději snaží ve větší míře než kdy dříve připravit české uživatele o peníze.

Hacker
09.08.
varování kradou identitu i peníze

POZOR: Na Facebook ve velkém útočí hackeři! Tyto triky používají

Policie varuje před masivním útokem hackerů, kteří v posledních dnech napadají uživatelské účty na Facebooku. Snaží se podvodnými triky dostat až k přístupu do bankovních účtů. Rychle se šíří ale i zprávy, které jednoduše zavirují počítač.

Prásk.tv píše:

Heather Whitten - 1
čtěte o tématu facebook na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Politici na facebooku
aktualizováno 01.08.
Předvolební kampaň

Politici na voliče líčí na facebooku. Neví se, kolik to stojí

Předvolební boj se letos přesunul na sociální sítě. Tento způsob oslovení voličů využívá téměř každý volební lídr. Jenže zjistit kolik politické strany za svou propagaci na sociálních sítí utratí, bude podle úředníků hodně obtížné. Na útratu za kampaň je přitom pevný limit.

Falešné profily na Facebooku
aktualizováno 16.07.
Falešné profily

Facebook zaplavily nahé krásky, chtějí se přátelit! Co za tím stojí?

Na Facebooku se objevuje čím dál víc profilů lidí, kteří na fotkách odhalují svůdná těla. Možná i vám přišla od takové ženy nebo muže žádost o přátelství. Není to ale zrovna důvod k radosti, že má o vás atraktivní člověk zájem. Co za tím stojí a co se stane, pokud žádost potvrdíte?

Tragická nehoda dvou dívek u Obrnic
aktualizováno 13.07.
tragická nehoda

Video smrti: Je lepší než jakákoli kampaň, tvrdí na ministerstvu

Tragická nehoda z minulého čtvrtka otřásla celým Českem. Rychlou a riskantní jízdu vysílaly dvě mladé dívky na facebooku. Záběry by se teď měly stát varováním pro všechny, kteří na silnicích hazardují se životem. Dokonce i ministerstvo dopravy připouští, že by video v budoucnu mohlo využít.

Nehodu u Obrnic zhodnotil expert z ÚAMK
aktualizováno 08.07.
Smrt v přímém přenosu

Nepozornost, frajeřina. Expert sečetl šílené chyby v autě smrti

Tragická nehoda dvou dívek na Mostecku, kterou sdílely živě na facebooku, teď koluje internetem jako varovné memento pro všechny hazardující řidiče. Odborník z Ústředního automotoklubu ČR Igor Sirota vypočítal všechny chyby i rizika, kterých se dívky dopustily. Nevěnování pozornosti jízdě je u nás přitom nejčastější příčinou dopravních nehod.

Tragická nehoda dvou dívek u Obrnic
aktualizováno 08.07.
Smrt v přímém přenosu

Místo nehody: Tady koukat do mobilu je hazard se životem!

Tragická nehoda, při které u Obrnic zemřela řidička a spolujezdkyně utrpěla řadu zranění, se stala v úseku, kde dochází k nehodám poměrně často. Stačí malá nepozornost a táhlá zatáčka z kopce tady hodně vynáší, popisují řidiči, kteří tudy často jezdí. Dívky se tu řítily rychlostí kolem 140 km/h, řidička telefonovala a její kamarádka vše vysílala živě na facebooku.

Tragická nehoda dvou dívek u Mostu
aktualizováno 08.07.
tragické neštěstí

Dívky bouraly v přímém přenosu! Video vyvolalo bouřlivé reakce

Čtvrteční tragická nehoda na Mostecku, kterou dvě dívky sdílely na sociální síť, si vyžádala život jedné z nich, druhá je těžce zraněná. Děsivé video vyvolalo bouřlivé reakce, zděšení přátelé dívek truchlí, další vyjadřují rodině soustrast. Najdou se ale i tací, kteří dívky odsuzují za nerozvážnost a nebezpečné chování vůči sobě i okolí.

Tragická nehoda po divoké jízdě
aktualizováno 08.07.
Nehoda na Mostecku

Smrt v přímém přenosu: Dívky se natáčely v autě, pak nabouraly!

Tragédií skončila jízda dvou dívek na Mostecku. V plné rychlosti narazily autem do protihlukové stěny u Obrnic. Jedna z nich zemřela, druhá je těžce zraněná. Nehoda je o to děsivější, že vše vysílaly v přímém přenosu na facebook.