Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 13.08.
otřesný čin

Ženu (29) znásilnili na rozlučce se svobodou! Podezírají prodavače

Rozlučka se svobodou ženy (29) na Hracholuské přehradě skončila jejím znásilněním. Z incidentu, který se stal v noci na sobotu, policie podezírá prodavače v občerstvení.

Ben Davies
08.07.
tragický osud

Muž se jel do Řecka rozloučit se svobodou. Svatby se už nedožil

Mladý muž z Velké Británie si chtěl užít poslední dny předtím, než vstoupí do manželského svazku. S kamarády odcestoval do Řecka, kde se chtěl rozloučit se svobodou. Na dovolené ale utrpěl vážná zranění, kterým podlehl.

Kirsty Maxwellová
aktualizováno 02.05.
dlouhý pád

Záhadná smrt krásné nevěsty: Na svatební oslavě vypadla z balkonu

Tragicky skončila svatební oslava Kirsty a Andyho Maxwellových. Nevěsta záhadně vypadla z 10. patra budovy ve španělském Benidormu! Případ provází řada nejasností. Policie zatkla jednoho z mužů, jehož výpověď neseděla s výpověďmi ostatních.

Prásk.tv píše:

Muž napsal do baru - 1
čtěte o tématu rozlučka se svobodou na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Rozlučka se svobodou dopadla tragicky
22.12.
smutná událost

Smrt na rozlučce se svobodou: Žert nepřežil svědek ženicha

Měla to být nezapomenutelná rozlučka se svobodou, bohužel ale výlet přátel dopadl tragicky. Mladíci hodili svého kamaráda přes palubu lodi, ten se ale už nevynořil.