Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sražený kůň
dnes 07:49
nemohla ho zachránit

Všude tma a náhle kůň! Srazilo ho auto, zemřel jezdkyni před očima

Všude tma a najednou kůň - tak popsal řidič osobního auta noční srážku se statným zvířetem u Bytči na Slovensku. Kůň byl tak vážně zraněný, že už mu nebylo pomoci - zemřel přímo před očima mladé jezdkyně.

Julia Monaco přežila tři útoky
včera 05:50
TEROR V BARCELONĚ Neuvěřitelné štěstí

Dívka přežila třetí teroristický útok! Byla už v Londýně a Paříži

Nad Australankou Julií zřejmě někdo drží ochrannou ruku. Na cestách po Evropě přežila už třetí teroristický útok! Na promenádě La Rambla v době masakru zrovna nakupovala, z obchodu pak utekla spolu s desítkami dalších.

Vikrotia Povesma
včera 05:45
probíhá soud

Nasílník z Tomsku uřízl studentce hlavu! Bál se, že půjde na policii

Otřesný případ vraždy šokoval ruskou společnost. Dříve odsouzený sexuální násilník Alexander Altapov (29) stanul před soudem kvůli tomu, že měl zabít mladou dívku (†20) a následně ji rozřezat a části těla ukrýt po městě Tomsk. Mladá dívka zemřela kvůli tomu, že chtěla na obviněného volat policii kvůli znásilnění.

Prásk.tv píše:

Robin Janes - 1
čtěte o tématu dívka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Nehoda v obci Hrob
aktualizováno 16.08.
sražená žena s kočárkem

Nejasnosti nehody u Hrobu: Spolujezdec porušil zákaz řízení

Úterní nehoda v obci Hrob, při které osobní auto vjelo velkou rychlostí do autobusové zastávky, kde srazilo mladou ženu s kočárkem, otřásla nejen Teplickem. Vůz měla řídit patnáctiletá dívka, spekuluje se ale o tom, že mohl řídit spolujezdec, který měl sám kvůli porušení zákazu řízení nastoupit do vězení.

Kaylee se narodila bez vagíny - 1
16.08.
galerie Chce na operaci

Dívka bez vagíny vyděsila přítele! "Necítím se jako žena," tvrdí

Dvaadvacetiletá Kaylee se snaží vybrat peníze na nezvyklou operaci. Před čtyřmi lety zjistila, že trpí vzácným syndromem, kvůli němuž nemá dělohu, čípek ani poševní vchod. Ráda by se ale "cítila jako žena" a konečně měla s partnerem sex.

Dívka přežila měsíc v divočině
aktualizováno 15.08.
Neuvěřitelný příběh

Dívka utekla mužům do divočiny. Našli ji až po měsíci, přežila!

Pětadvacetiletá dívka z Louisville přežila téměř celý měsíc v divočině. Našel ji až řidič, který jel po silnici, u níž ležela. Měla škrábance po celém těle, zacuchané vlasy a tvář pokrytou bahnem. Nezemřela jen díky tomu, že dokázala najít potravu a pitnou vodu.

Slovenská policie
aktualizováno 14.08.
Tragédie v Bratislavě

Dívka se rozloučila přes SMS, pak se oběsila ve vchodu paneláku

Tragické nedělní ráno zažili obyvatelé jednoho z paneláků v bratislavské Pribišově ulici, kde našli mladé děvče (†24) oběšené na klice od vchodových dveří. Před tragickým činem odeslala SMS na rozloučenou, na život si tak s velkou pravděpodobností sáhla sama, uvádí TV Joj.

Záchrana ve skalách
aktualizováno 08.08.
tragédie na Sokolovsku

Školačka se zřítila u Lokte ze skály! Pád z deseti metrů nepřežila

Záchranáři v úterý upozornili na smrtelný pád třináctileté dívky, která se o víkendu zřítila ze zhruba deset metrů vysoké skály nedaleko Lokte nad Ohří. Dívka zřejmě uklouzla, záchranáři už jí nedokázali pomoct.

Unesená holčička
08.08.
Otřesný případ

Holčičku (10) znásilnil příbuzný a otěhotněla! Potrat zakázal soud

Obrovské utrpení prožívá desetiletá dívenka z Indie i její rodina. Holčičku opakovaně znásilnil příbuzný, až otěhotněla. Soud ale zakázal potrat, dívka je totiž už v 32. týdnu těhotenství. Nepomohla ani petice, kterou podepsaly tisíce lidí.

Dívka na vlakovém nádraží
aktualizováno 07.08.
měla 3,24 promile

Žena na Zlínsku spadla do kolejiště, zachránila ji holčička (10)

Nebyla lhostejná vůči svému okolí a mohla by být příkladem mnoha lidem - tak v pondělí zlínští policisté vychválili desetiletou dívenku z Uherskobrodska. Ta si 28. července z vlaku všimla ženy v kolejišti a ihned zavolala pomoc. Přivolaní policisté ženu našli s 3,24 promile alkoholu.