Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Počítačová hra Fortnite
18.06.
Závislá školačka

Seděla pomočená, zaútočila na otce. Dívce (9) hra zničila život!

Rodiče devítileté školačky popsali, jak jejich dcerka naprosto propadla oblíbené počítačové hře Fortnite. Její závislost byla tak intenzivní, že v noci nespala a nechodila ani na záchod, aby jí náhodou něco neuteklo.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 15.06.
vražda v doubici brutální smrt

Dívka (14) hodiny snášela škrcení i paralyzér! Martinovi hrozí doživotí

Až výjimečný trest (tedy doživotí) hrozí muži obžalovanému z vraždy dívky (14) a pokusu o vraždu její o dva roky starší kamarádky v Doubici na Děčínsku. Stalo se to loni v září a už v pondělí se případem začne zabývat Krajský soud v Ústí nad Labem.

Policie
aktualizováno 13.06.
Pátrání po školačce

Dívka (12) do školy nedošla, policisté ji našli v pořádku

Pražští policisté i strážníci od středy pátrali po dvanáctileté Terezii. Dívka ráno odešla do školy jako jiné dny, ale už tam nedorazila. Za jejím zmizením mohly být rodinné problémy, uvedli pátrači.

Prásk.tv píše:

Dívka se každý rok fotila s maminkou - 1
čtěte o tématu dívka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Napadení nožem - 1
11.06.
Napadení v parku

Útočník v západním Německu v parku ubodal teenagerku (15)!

Západoněmeckým městem Viersen otřásá ubodání teprve patnáctileté dívky v parku v centru města. Policisté ovšem po pachateli nemuseli pátrat dlouho, záhy se jim totiž přihlásil podezřelý muž.

Pátrání - KUBINEC PAVEL a BURYŠKOVÁ SANDRA
08.06.
Policejní pátrání

Sandra (17) náhle zmizela, její přítel je v celostátním pátrání!

Policisté z Liberecka od tohoto týdne pátrají po sedmnáctileté Sandře Buryškové. Dívku svědci naposledy viděli v úterý v Jablonci nad Nisou ve společnosti jejího přítele Pavla Kubince - ten je celostátně hledaný.

Podezřelý Ali Bašár
aktualizováno 08.06.
vražda a znásilnění

Susannu (†14) našli zavražděnou, podezřelý Iráčan uprchl ze země

Němečtí policisté nalezli ve Wisebadenu po dlouhém pátrání tělo zavražděné Susanny F. ,která byla nezvěstná už od 23. května. Ve spojitosti s případem policisté zadrželi kurdského žadatele o azyl a také pátrají po podezřelém Iráčanovi Alim Bašárovi, který měl údajně odjet se svou rodinou do své vlasti.

2150384
aktualizováno 07.06.
Zraněné děti

Auto v Praze smetlo dvě dívenky (3 a 6 let). Jedna skončila na JIP

Dvě malé děti se zranily při dopravní nehodě na severu Prahy. Dívky ve věku tři a šest let ve Střelničné ulici srazilo přijíždějící auto. Obě skončily v nemocnici, jedna na jednotce intenzivní péče.

Policie na místě činu - ilustrační foto
aktualizováno 07.06.
Naléhavé pátrání

Z vycházky se nevrátily tři dívky, policie je další den vypátrala

Policisté ve čtvrtek ráno vyhlásili pod hlavičkou Dítě v ohrožení pátrání hned po třech dívkách z Moravskoslezského kraje. Kolem druhé hodiny odpoledne pak bylo pátrání odvoláno.

Pátrání - SUKANÁ JANA
29.05.
Pomozte s pátráním

Hledá se 16letá Jana! Záhadně zmizela z domova a neozývá se

Rodina a policisté prosí o pomoc. Hledá se 16letá Jana Sukaná, která zmizela v pondělí dopoledne z domova ve Zlíně-Malenovicích.

Pátrání - VOCTÁŘOVÁ KARLA
aktualizováno 21.05.
policie žádá o pomoc

Pátrání: Kája (15) zmizela už před týdnem, nejspíš s mužem (29)

Středočeští policisté od pátku pátrají po patnáctileté Karle Voctářové. Její zmizení přišla v Neratovicích nahlásit matka, která dceru naposledy viděla minulé úterý.