Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Strčila kamarádku z mostu
aktualizováno 10.08.
video 18+ otřesné záběry

Kamarádka ji strčila z mostu, teď promluvila: "Mohla jsem zemřít!"

O obrovském štěstí může mluvit šestnáctiletá dívka, která přežila pád z mostu nedaleko vodopádu Moulton Falls ve Washingtonu. Kamarádka ji strčila z výšky téměř dvaceti metrů, hrozivý incident natočila i kamera.

Pátrání - PÉČOVÁ MICHAELA
aktualizováno 08.08.
Policejní pátrání

Míša (17) zmizela i se svojí skoro roční dcerou. Pomozte ji najít!

Středočeští policisté prosí o pomoc při pátrání po sedmnáctileté Michaele Péčové a její roční dceři Diance. Nikdo o nich už téměř týden neslyšel.

Indonéský šaman 15 let držel dívku v malé jeskyni
aktualizováno 08.08.
Navíc ji zneužíval

Šaman dívce namluvil, že je posedlá. Pak ji roky znásilňoval!

Indonéští policisté v provincii Sulawesi osvobodili osmadvacetiletou ženu, kterou neuvěřitelných 15 let věznil a sexuálně zneužíval vesnický šaman. Svou oběť držel v jeskyni.

Prásk.tv píše:

Skye Wheeler - 5
čtěte o tématu dívka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Smrt u Krimelského vodopádu
07.08.
low cost race zemřela při závodu

Detaily smrti Ivy (†24) v Rakousku! Rodina poslala soutěžícím vzkaz

Smrt Ivy H. (24), která zemřela po pádu do Krimmelského vodopádu během cestovatelského závodu LowCost Race, dalšími soutěžícími silně otřásla. Aby uctili její památku, ti účastníci, kteří se rozhodli pokračovat, se vzdali nároku na bodování. Navíc vznikají různá pietní místa. Sama parťačka mrtvé dívky podle organizátora akce skončila v péči odborníků.

Krásnou Míšu srazila autem policie v Praze!
aktualizováno 02.08.
Jel bez majáčků

Policista srazil Míšu, skončila v kómatu! GIBS navrhla obžalobu

Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) navrhla obžalovat policistů, který loni na podzim v centru Prahy srazil 21letou Míšu. Dívka upadla do kómatu, podle matky má nevratně poškozený mozek. Muži zákona hrozí až čtyři roky vězení.

Pátrání po muži
aktualizováno 27.07.
Pomozte policii

Znáte ho? Může pomoct objasnit znásilnění dívky (8) v Ostravě!

Ostravští policisté naléhavě pátrají po totožnosti neznámého muže, který může podle vyšetřovatelů výrazně přispět k objasnění údajného znásilnění teprve osmileté dívky, ke kterému v krajském městě došlo minulou neděli.

Martin Chlouba
aktualizováno 24.07.
Vražda a pokus o vraždu

Padl trest za uškrcení dívky v Doubici. Verdikt je velmi tvrdý

Senát ústeckého krajského soudu poslal na 19 let do vězení Martina Chloubu, který podle obžaloby loni v Doubici na Děčínsku zavraždil čtrnáctiletou školačku a pokusil se zabít i její o dva roky starší kamarádku.

Policie vyšetřuje údajné znásilnění školačky (8)
aktualizováno 23.07.
policie hledá pachatele

Holčičku (8) znásilnil v Ostravě muž. Ve dne na rušné ulici

Ostravské Fifejdy se staly dějištěm otřesné události. Osmiletou holčičku zde v neděli odpoledne napadl a znásilnil mladý muž. Případem už se zabývá policie.

Znásilnění - ilustrační foto - 5
21.07.
Omdlela z toho

Dívku po cestě ze školy znásilnilo 10 spolužáků! Nikomu nic neřekla

Rodiče netušili o znásilnění své dcery, dokud nepřestala chodit do školy. Až pak konečně přiznala, že se na ni vrhnul gang asi deseti spolužáků a znásilňoval ji, dokud neomdlela.

Muž zaplatil za střetnutí s dívkou
21.07.
zneužívání nezletilých

Triky pedofilů v praxi: Za schůzku dětem nabízí i tisíce korun! VIDEO

S dětmi navážou kontakt přes internet a pak po nich chtějí fotky, nebo rovnou sex. Než se jejich oběti nadějí, ocitnou se v pasti, ze které mají pocit, že neexistuje cesta ven. Takové jsou triky pedofilů, jejichž praktiky postupně odhaluje slovenská reportérka. Ta už nachytala třetího muže, který kvůli sexu s dívkou (11) dokonce dorazil na sjednanou schůzku.