Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

tragédie u mlékojed

Tereza skočila pod vlak a máma viní školu. Tam řekli, jak to bylo

Osmnáctiletá Tereza skočila pod vlak u obce Mlékojedy. Dívka trpěla nevyléčitelnou nemocí, kvůli které byla už téměř slepá. Matka tvrdí, že se někteří lidé chovali k její dceři špatně. Věří, že pochybili i zaměstnanci gymnázia, které Tereza studovala. Škola se nyní k tragické situaci vyjádřila.

Dům v Pitkovicích, kde zemřela dívka
Aktualizováno Včera 13:57
Neštěstí na kraji Prahy

Detaily tragédie: Dívenka (†4) se topila 20 minut, než si jí všimli!

Obrovským neštěstím skončilo společné focení školky v pražských Pitkovicích. Čtyřletá dívenka v úterý před polednem na zahradě fotografky spadla do bazénu a utopila se. Teď vychází najevo další děsivé skutečnosti.

Malá dívenka se v Praze utopila na procházce
Aktualizováno Předevčírem 17:20
obrovská tragédie

Holčička na procházce se školkou spadla do vody a utopila se!

Tragédií skončil v úterý krátce před polednem venkovní program jedné z tříd mateřské školy v Praze. Během vycházky totiž jedno z dětí spadlo do bazénu a už se ho nepodařilo oživit.

Prásk.tv píše:

Abigail Brown - 12
čtěte o tématu dívka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

nečekaný útok

Chvíle hrůzy! Holčička se dívala na lachtana, stáhl ji pod vodu. VIDEO

Otřesný pohled se naskytl tatínkovi, který si s dcerkou prohlížel v přístavu lachtana. Zvíře si nejprve v klidu plavalo, pak ale náhle zaútočilo z vody a malou holčičku stáhlo za šaty pod hladinu.

Magdalena - 2
Aktualizováno 19.5. 2017 14:42
galerie měla dělat společnici

Detektiv: Magdu (†27) zavraždili! Boháči v Egyptě od ní chtěli sex

Krásná Polka Magda Zuková (†27), která za velmi podivných okolností zemřela v egyptské Hurghadě, byla zřejmě obětí obchodníků s bílým masem. Tvrdí to soukromý detektiv, který pomáhá případ řešit. Podle něj dívka mohla být do země poslána jako společnice bohatých mužů. Když zjistila, že se po ní žádá i sex a odmítla, zbavili se jí.

smutná událost

Tragická nehoda: Osmiletá dívka se oběsila na šňůře na prádlo

Velká tragédie se včera odehrála v obci Zemné na jižním Slovensku. Na šňůře na prádlo se tam nešťastnou náhodou oběsila osmiletá dívka.

Denisa Marcišínová
Aktualizováno 19.5. 2017 09:05
pátrání viděli jste ji?

Denisa (16) zmizela před 3 týdny! Pomozte, prosí zoufalý bratr

Jsou to už téměř tři týdny, co zmizela 16letá Denisa Marcišínová z Pelhřimova a policie stále nemá žádné stopy. Dívka podle bratra utekla z výchovného ústavy, nikdy nic podobného ale neudělala. Zdá se mu navíc nanejvýš podivné, že se Denisa neozvala, s bratrem mají prý dobrý vztah.

ukradl zbraň

Smrt v přímém přenosu: Chlapec (12) omylem zastřelil kamarádku!

Teprve 12letý chlapec si hrál s otcovou zbraní, když puška znenadání vystřelila a způsobila smrtelná zranění jeho stejně staré kamarádce. Dívku zasáhl do obličeje, ta se skácela k zemi. Tragédii navíc vysílal živě, takže ji viděly stovky lidí na sociálních sítích.

nové okolnosti

Expřítel o smrti Magdy v Egyptě: "Když jsem přijel, byla naživu!"

Polští i egyptští vyšetřovatelé se už více než dva týdny pokoušejí objasnit smrt 27leté Magdy v egyptské Hurghadě. Dívka zemřela za velmi podivných okolností po pádu z okna v nemocnici, její expřítel přiznal, že za ní v Egyptě byl.

viděli jste ji?

Po Denise (15) pátrají už týden, policie má spadeno na přítele!

Policie už týden usilovně pátrá po 15leté Denise Jenifer Waldmanové, která navečer náhle zmizela a neozvala se rodině ani kamarádům. Podle policie je dívka zřejmě v doprovodu svého stejně starého přítele, toho policie hledá kvůli podezření z pohlavního zneužívání.