Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - KRAUSOVÁ ELIŠKA
16.10.
Pátrání po teenagerce

Eliška (15) odešla z domova. Může být v Budějovicích, zjistila policie

Jihočeští policisté od pondělí pátrají po patnáctileté Elišce Krausové. Dívka, která má za týden narozeniny, zmizela z domova v Prachaticích. Podle zjištění pátračů byla Eliška v neděli večer viděna v Českých Budějovicích.

Pátrání - Barbora Zemanová
aktualizováno 10.10.
Pomozte s pátráním

Bára (13) odešla dřív ze školy, domů se nevrátila! Hledá ji policie

Policisté pátrají po třináctileté Báře Zemanové, která odešla v pátek ze školy dřív, domů se ale nevrátila. V minulosti se léčila v psychiatrické léčebně a má brát antidepresiva, matka se proto bojí o její zdraví.

Dívenka nalezená v pornu
aktualizováno 10.10.
dětská pornografie

Matka poznala svou dceru (4) v dětském pornu. Zatkli partnera

Německá policie zatkla čtyřiadvacetiletého muže nedaleko Bremenu. Udala ho partnerka poté, co policie uveřejnila snímky čtyřleté dívky z dětského porna. V dívce žena poznala svou dceru a kontaktovala policii.

Prásk.tv píše:

Emily Dover - 1
čtěte o tématu dívka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Týrané dítě -2
aktualizováno 10.10.
smutný konec

Týraná holčička (2) z Rokycanska zemřela! Pěstounka je ve vazbě

Dvouletá dívenka z Rokycanska, kterou měla týrat její pěstounka (25), zemřela v nemocnici. Smutnou zprávu v úterý oznámila policejní mluvčí. Ženu policisté zadrželi, skončila ve vazbě.

Lily Crossová
aktualizováno 06.10.
silný příběh!

Lily se na 60 minut zastavilo srdce. Je mimo ohrožení života!

Dvouletá Lily Crossová se zatoulala rodičům a spadla do řeky. Záchranáři nevěřili, že holčička přežije, protože se její bezvládné tělo podařilo vylovit z vody až po několika minutách. Její srdce se na hodinu zastavilo, nyní je však malá Australanka mimo ohrožení života.

Tříletá Eva zemřela, lékaři i policisté mluví o týrání
aktualizováno 05.10.
Otřesný případ

O Evičku (3) hasili cigarety, měla zlámaná žebra. Zraněním podlehla

Slovenskem otřásá případ teprve tříleté dívky Evy. Holčička zemřela po převozu do nemocnice a všechno zatím nasvědčuje tomu, že byla brutálně týraná.

Chodce v Praze na Hradčanské srazil a usmrtil vlak
aktualizováno 02.10.
boj o život

Vlak na Liberecku srazil dívku! V kritickém stavu ji odvezl vrtulník

Na železniční trati mezi Hejnicemi a Frýdlantem srazil osobní vlak v neděli večer nezletilou dívku. Podle policie byla do nemocnice transportována v kritickém stavu, provoz v místě neštěstí byl na více než hodinu přerušen.

Znásilnění - 1
aktualizováno 01.10.
policejní vyšetřování

Strach v Havlíčkově Brodě! Policie vyšetřuje hromadné znásilnění

Závažný sexuální útok vyšetřují kriminalisté v Havlíčkově Brodě. U jednoho z tamních barů měli podle výpovědí svědků tři muži znásilnit mladou dívku. Policisté prověřují okolnosti, za kterých k měl incident odehrát.

Unesená holčička
27.09.
Pobuřující rozhodnutí soudu

Zneužil holčičku, ze znásilnění ho neobviní. Soud: Mlčení je souhlas

Francouze naprosto pobouřilo rozhodnutí prokuratury v případu znásilnění. Osmadvacetiletý muž měl sexuálně napadnout jedenáctiletou dívenku. Soud ale rozhodl, že s tím holčička souhlasila, a nebude muže stíhat za znásilnění.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici - jednání o vazbě
aktualizováno 27.09.
Vyšetřování pokračuje

Útočník si myslel, že je mrtvá! Proto dívka (16) v Doubici přežila

Policie dosud nezná motiv víkendové vraždy a pokusu o vraždu v Doubici na Děčínsku. Při jeho objasňování spolupracuje s mužem, který je z násilných trestných činů obviněn a soud na něj uvalil vyšetřovací vazbu.