Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Selfie ilustrační
včera 12:21
Intimní video

Dívka z Klatovska opustila přítele. Pomstil se jí videem na internetu

Mladíkovi z Klatovska hrozily tři roky za zneužití dítěte k výrobě pornografie, státní zástupkyně však trestní stíhání zastavila. Řeč je o šestnáctiletém chlapci, který před rokem rozeslal svým spolužákům video své tehdejší přítelkyně. Třináctiletá dívka je na videu zachycena při masturbaci.

Malou holčičku poškrábala v zooparku puma
aktualizováno 09.10.
Útok divoké šelmy

Dívenku (3) podrápala v zooparku puma, dítě skončilo ve špitále

Tři dny strávila v nemocnici teprve tříletá dívenka, kterou v pátek v zooparku v Horní Lipové na Jesenicku napadla puma. Šelma dítě podrápala nejspíš v okamžiku, kdy se ji batole pokoušelo pohladit.

Maurizio Zanfanti
aktualizováno 28.09.
Smutná zpráva

Zemřel italský milovník žen. Na plážích svedl přes 6000 turistek

Zemřel jeden z nejznámějších svůdníků Itálie, Maurizio Zanfanti, známý pod přezdívkou Zanza. Poslední chvíle svého života strávil s mladou dívkou při pohlavním styku. Zanfanti byl oblíbený především u turistek na plážích v Rimini, kterých měl mít přes 6000.

Prásk.tv píše:

Dívka složila puzzle - 1
čtěte o tématu dívka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

pátrání po patnáctileté dívce z Vysočan
aktualizováno 27.09.
Zmizelá dívka

Školačka odešla z domu a rodina o ní nic neví! Pátrá po ní policie

Po patnáctileté Viktorii Marii Peškové z pražských Vysočan pátrá od pondělí policie. Zmizela o víkendu a rodina o ní od té doby nic neví.

Vražda v Domašíně
aktualizováno 27.09.
Vražda dívky

Mladá dívka zemřela cizí rukou! Policie potvrdila výsledky pitvy

Policie potvrdila, že mladistvá dívka, která byla v úterý nalezená mrtvá spolu s mužem v jednom z domů v Domašíně na Chomutovsku, byla zavražděná.

Policie ČR - ilustrační - 2
aktualizováno 11.09.
Dítě v ohrožení

Za chvíli dorazím, napsala dívka. Policie ji našla až další den

Plzeňští policisté pátrali po mladé dívce, která odešla v pondělí do školy, od té doby se po ní ale slehla zem. Dívenku naposledy viděla její babička. Po zveřejnění pátrání v médiích si jí naštěstí všiml všímavý občan, který přivolal policii.

Dívenka v balerínkách vyhrála závod - 3
31.08.
Z romské osady

Tahle fotka pobouřila Slováky! Závod vyhrála dívka v balerínkách

Fotka tří dívek na stupních vítězů obletěla Slovensko. Na tom nejvyšším stojí dívenka z romské osady, která v běhu převálcovala své soupeřky. Na nohou má přitom balerínky, žádné běžecké boty nebo aspoň tenisky. Snímek vyvolal bouřlivou diskuzi.

Znásilnění
28.08.
Děsivá brutalita

Gang dívku znásilňoval měsíce, potetoval ji hákovými kříži!

Celé Maroko momentálně řeší otřesný případ sedmnáctileté dívky, kterou dva měsíce znásilňovalo třináct mužů. Jako "bonus" navíc únosci teenagerku potetovali. Třeba hákovými kříži.

Katie Stubblefield - 5
20.08.
chtěla se zabít

Dostala druhou šanci! Kráska se střelila do obličeje, už má nový

Před lety byla tak zoufalá, že se rozhodla zabít. Katie Stubblefieldová (21) popadla loveckou pušku a střelila se přímo do obličeje. Lékaři dívku ale navzdory strašlivému poranění dokázali zachránit. Dostala tak druhou šanci a nakonec i novou tvář. Rodiče po transplantaci doufají, že se dcera nové příležitosti chopí.

Strčila kamarádku z mostu
17.08.
kamarádce hrozí vězení

"Řekla, ať ji strčím!": Nové video ukazuje, co bylo před pádem dívky

Na internetu se objevily nové záběry, které zachycují nejen hrozivý pád dívky (16) z mostu nedaleko vodopádu Moulton Falls Bridge, ale i chvíle, které incidentu předcházely. Jordan strčila do vody kamarádka z výšky téměř dvaceti metrů, nyní jí kvůli tomu hrozí obvinění. Taylor (18) ale tvrdí, že dívku nestrčila bezdůvodně. Sama ji o to měla poprosit.