Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadená dívka - ilustrační
14.12.
objevila ji ostraha

Na toaletě obchoďáku našli dívku v hrozivém stavu! Ztratila paměť

V obchodním domě na pražských Vinohradech našli večer strážníci v otřesném stavu nezletilou dívku. Byla silně opilá, nevěděla, kde k alkoholu přišla, ani kolik ho vypila. Nadýchala téměř dvě promile.

Mrtvá Anka
13.12.
záhadná smrt na Slovensku

Konec spekulací! Policie objasnila smrt oběšené Aničky

Trebišov na Slovensku se stále nemůže vzpamatovat ze sebevraždy teprve šestnáctileté Anky. Tu našli pověšenou na lampě veřejného osvětlení na konci listopadu. Od té doby místní obyvatelé hojně spekulují o tom, jestli se dívka skutečně oběsila sama, nebo jestli se jednalo o vraždu. Někteří dokonce zmiňovali znásilnění.

Únos v Česku
aktualizováno 12.12.
případ znásilnění soudu rozhodl

Spadl jsem na ni s penisem venku, tvrdil! Měl jít sedět, má podmínku

Krajský soud v Brně potrestal podmínkou muže z Kroměřížska, který měl opít 14letou dívku. Dívka ho obvinila i ze znásilnění, to se ale nepodařilo prokázat, takže ho soud v tomto bodě obžaloby zprostil viny. Recidivista od začátku popíral, že by dívku znásilnil. Žalobce pro něj žádal až 10 let vězení.

Prásk.tv píše:

Samantha - 1
čtěte o tématu dívka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Pátrání - Petra Vítková
08.12.
Policejní pátrání

Domů se nevrátím, vzkázala Petra (16) a zmizela. Pomozte ji najít!

Pražští policisté od úterka pátrají po šestnáctileté Petře Vítkové. Dívka ráno odjela na školní praxi do hotelu, ten samý den se měla vrátit domů. Místo toho jen vzkázala, že je u kamarádky.

Podezřelý z obtěžování
aktualizováno 07.12.
Zneužívání

Taneční mistr stojí před soudem kvůli obtěžování dívek

Mnohaleté vězení hrozí jedenačtyřicetiletému trenérovi taneční školy z Kroměříže. Po vyšetřování, které trvalo rok a půl, skončil kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování před soudem.

Pátrání - DOSTÁLOVÁ VERONIKA
01.12.
Pátrání na Šumpersku

Verča (15) odešla ke kamarádce a už se nevrátila! Hledá ji policie

Policisté pátrají po patnáctileté Veronice Dostálové ze Šumperka. Dívka odešla v úterý ke kamarádce, domů už se ale nevrátila a ani o sobě nedala vědět.

Harriet Brooke, Madeleine McCann
aktualizováno 27.11.
jsou si podobné

Jsem ztracená Maddie, tvrdí krásná studentka a má prý důkaz

Harriet Brookesová, studentka z Manchesteru tvrdí, že je ztracenou Maddie McCannovou, která zmizela během rodinné dovolené v Portugalsku v roce 2007. Své tvrzení v žertu rozšířila po sociálních sítích a jako důkaz uvedla mateřská znaménka, která má na stejných místech jako zmizelá Maddie.

Veronika Baďurová
aktualizováno 26.11.
tragická událost

Veroniku (21) srazil řidič a ujel! Matka učinila bolestivé rozhodnutí

Jednadvacetiletá Slovenka Veronika vycestovala v létě do USA za prací a už se nikdy nevrátila. Mladou ženu srazil řidič, který od nehody ujel. Její zdrcená rodina se rozhodla, že dá šanci na život jiným lidem.

Giselle - 1
aktualizováno 21.11.
galerie nečekané plány

Kráska prodala své panenství za miliony! Řekla, co s penězi udělá

Krásná americká modelka Giselle (19) konečně dosáhla svého a vydražila to nejcennější, co měla - své panenství. Koupil ho bohatý podnikatel z Abú Dhábí a to za závratnou sumu 2,5 milionu eur (přes 63 milionů korun). Dívka má naprosto jasno v tom, jak s odměnou naloží.

Koroner u zásahu - Ilustrační foto
aktualizováno 20.11.
ohromná tragédie

Kriminalisté vyšetřují podezřelé úmrtí dítěte na jihu Čech

Ohromná tragédie se stala na Prachaticku. Záchranáři museli v Husinci resuscitovat nezletilé dítě, jejich snaha byla bohužel marná. Případem se dále zabývá policie, která prověřuje, jak se celé neštěstí stalo.