Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kráska nabízela sex zdarma!
11.03.
video skončila v base!

Kráska nabízela sex zdarma! Do hotelu za ní přišly davy mužů

Devatenáctiletá bloggerka nabízela sex zdarma z pokoje v hotelu Hilton. Stovky chtivých mladíků na nabídku nalákala a vydaly se za ní. Policie dívku zadržela.

Policie ČR - ilustrační - 6
aktualizováno 09.03.
policejní pátrání

Pátrání má šťastný konec: Míšu (13) policie po dvou dnech našla!

Policisté v pátek odpoledne vyhlásili celostátní pátrání po třináctileté Míše z Prostějova. Mladá dívka odešla ve čtvrtek z domova neznámo kam, od té chvíle o sobě nedala vědět. V pátek večer se ji podařilo najít na Tachovsku.

Policie na hradě Pecka 2
aktualizováno 09.03.
nebezpečné vyhrožování

Dívka ze strachu skočila z hradeb! Vyděsil ji muž, teď za to jde sedět

Celkem 21 měsíců si ve vězení odsedí sedmatřicetiletý Jan Psůtka za to, že kvůli němu před třemi lety spadla dívka (19) z městské hradby v Klatovech. Rozhodl o tom ve čtvrtek klatovský okresní soud, původně muži hrozilo až deset let za mřížemi.

Prásk.tv píše:

Edward Senior - 3
čtěte o tématu dívka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ULTRA MUSIC festival přitáhl za dvacet let už více než dva miliony posluchačů

Dvacátý ročník festivalu elektronické hudby, ULTRA MUSIC FESTIVAL 2018, letos přesáhne návštěvnost dvou milionů posluchačů. Začátek nejočekávanější sestavy v historii akce, Phase One, byl vypuštěn právě včas, aby zahájil nadcházející prázdninovou sezónu. Festival proběhne v závěrečné fázi Miami Music Week.

Pátrání - HRDÁ KLÁRA
09.03.
pátrání policie

Klárka (16) o sobě od úterý nedala vědět, pomozte při pátrání

Příbramští policisté žádají o pomoc při pátrání po šestnáctileté Kláře z Prahy - východ. Naposledy byla viděna v úterý večer na příbramském nádraží, od té doby o sobě nikomu nedala vědět. V případě, že byste o ní měli jakoukoliv informaci, kontaktujte policii.

Spící dívka
aktualizováno 07.03.
plzeň otřesný případ

Zvrhlík znásilňoval kamarádku ve spánku! Chytili ho přímo při sexu

Mělo jít o zábavný večírek v jednom z plzeňských bytů, mladá dívka na něj ale rozhodně v dobrém vzpomínat nebude. Podle jejích kamarádů byla znásilněna ve spánku, pachatele měli chytit přímo při činu. Případ už řeší policie.

Deviant
07.03.
Obtěžování v Paskově

Muž lákal dívku do auta! "Pomůžeš mi?" ptal se a rozepínal poklopec

Muž v Paskově lákal dívku do auta! Nejdřív se údajně ptal na cestu, poté si začal rozepínat kalhoty. Školačka utekla a s rodiči vše nahlásila policistům. Ti teď případ prověřují a zřejmě také pátrají po pachateli.

Holčičku bolí břicho
07.03.
vyhrála soud

Eliška potřebuje k životu lék za půl milionu! Pojišťovna jí ho odepřela

Eliška (8) by chtěla žít normálně jako ostatní děti, kvůli vzácné nemoci je ale odkázaná na lék sapropterin, který však v jejím případě odmítla pojišťovna platit. Roční cena léčby se přitom pohybuje v řádu statisíců korun. A tak se rodina obrátila na soud.

2109670
03.03.
nebezpečná póza

Dívka (4) po záklonu ochrnula. Její lektorka tance neměla licenci

Teprve čtyřletá dívka možná skončí ochrnutá na celý život poté, co praktikovala jogínskou pózu v tanečním studiu. Dívenka předváděla záklon, který může být pro netrénovaného člověka nebezpečný. Po něm skončila bez citu v dolních končetinách a musela být převezena do nemocnice. Lektorka, která lekci vedla, navíc nemá licenci.

Anastasia Kysluk
aktualizováno 01.03.
spáchala sebevraždu

Modrá velryba je zpátky! 12letou dívenku našli oběšenou ve stodole

Modrá velryba je nejspíš znovu zpátky! Její poslední obětí je podle policie 12letá Anastasia Kysluková z Ukrajiny. Její prarodiče ji našli oběšenou ve stodole.

Týraná dívka Ilustrační snímek
26.02.
ubližoval jí

Otřesný případ týrání holčičky (1)! Matka byla moc mírná, tvrdí muž

Klatovští policisté prošetřují hrozivý případ týrání roční dívenky. Tu měl opakovaně mlátit její otčím a to tak silně, až ve čtvrtek skončila v nemocnici. Muži nyní hrozí pět let vězení.